✈ Bus van Luchthaven Faro (FAO) naar Lissabon

Bus Luchthaven Faro Lissabon: een vergelijking van alle busaanbieders

swap
Volwassenen
1
Kinderen
0
Reis je als groep?
Huur hier een bus!
Zoek naar accommodatie met Booking.com
De voordeligste prijzenVergelijken en tot 70 % besparen
De grootste keuzeWereldwijd verbindingen vinden
Eenvoudig en transparantReal-time zoeken met 1 klik!

Feiten over de bus van Luchthaven Faro (FAO) naar Lissabon

Goedkoopste busverbinding5,00 €
Snelste bus2h 0m
Vroegste bus01:30
Laatste bus18:35
Dagelijkse busverbindingen4 Ø
Afstand215,6 km
BusbedrijfEVA Transportes, Royal Express, Rede Expressos, RENEX, Flybus
Je wilt met de bus van Luchthaven Faro naar Lissabon?
CheckMyBus vergelijkt alle beschikbare busverbindingen tussen Luchthaven Faro en Lissabon en laat je vetrektijden, de exacte bushaltes, alle reistijden en natuurlijk ook de beste ticketprijzen zien. Je vindt bovendien alle informatie over de voorzieningen in de bus. Heeft de bus airco, stopcontacten of wifi?
Op deze site laten we je bovendien de goedkoopste transfers van Luchthaven Faro naar Lissabon zien voor de komende dagen. Je krijgt alle informatie over de langeafstandsbushaltes in Luchthaven Faro en op Lissabon, zodat je je gemakkelijk kunt oriënteren. Daarnaast vind je alle mogelijkheden om verder te reizen vanaf Luchthaven Faro, en alternatieve reisdoelen vanuit Lissabon.

De goedkoopste busverbinding van Luchthaven Faro naar Lissabon

Vandaag
Morgen
vanaf 5,00 €
08-05
vanaf 5,00 €
09-05
vanaf 454,76 €
10-05
vanaf 454,76 €
11-05
vanaf 454,76 €

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste bustickets.

  • EVA Transportes
    06:00
    Luchthaven Faro
    Duur 3h 30m
    09:30
    Lissabon
    vanaf5,00 €
  • EVA Transportes
    06:15
    Luchthaven Faro
    Duur 3h 15m
    09:30
    Lissabon
    vanaf5,00 €
  • Royal Express
    18:35
    Luchthaven Faro
    Duur 3h 25m
    22:00
    Lissabon
    vanaf8,99 €
  • Rede Expressos
    01:30
    Luchthaven Faro
    Duur 3h 45m
    05:15
    Lissabon
    vanaf19,50 €
  • Rede Expressos
    01:45
    Luchthaven Faro
    Duur 3h 30m
    05:15
    Lissabon
    vanaf19,50 €
  • Rede Expressos
    01:55
    Luchthaven Faro
    Duur 3h 20m
    05:15
    Lissabon
    vanaf19,50 €
  • RENEX
    07:30
    Luchthaven Faro
    Duur 3h 45m
    11:15
    Lissabon
    vanaf19,50 €
  • RENEX
    07:30
    Luchthaven Faro
    Duur 4h 5m
    11:35
    Lissabon
    vanaf19,50 €
  • RENEX
    07:45
    Luchthaven Faro
    Duur 3h 30m
    11:15
    Lissabon
    vanaf19,50 €
  • RENEX
    07:45
    Luchthaven Faro
    Duur 3h 50m
    11:35
    Lissabon
    vanaf19,50 €
  • Flybus
    08:00
    Luchthaven Faro
    Duur 2h 0m
    10:00
    Lissabon - Fontes Pereira de Melo
    vanaf432,26 €
  • Flybus
    09:00
    Luchthaven Faro
    Duur 2h 0m
    11:00
    Lissabon - Fontes Pereira de Melo
    vanaf432,26 €
  • Flybus
    11:00
    Luchthaven Faro
    Duur 2h 0m
    13:00
    Lissabon - Fontes Pereira de Melo
    vanaf432,26 €
  • Flybus
    12:00
    Luchthaven Faro
    Duur 2h 0m
    14:00
    Lissabon - Fontes Pereira de Melo
    vanaf432,26 €

De goedkoopste treinverbinding van Luchthaven Faro naar Lissabon

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste treinkaartjes.

  • Comboios de Portugal
    08:22
    Luchthaven Faro
    Duur 3h 20m
    11:42
    Lissabon
    vanaf13,00 €
  • Comboios de Portugal
    14:15
    Luchthaven Faro
    Duur 3h 28m
    17:43
    Lissabon
    vanaf13,00 €
  • Comboios de Portugal
    18:15
    Luchthaven Faro
    Duur 3h 28m
    21:43
    Lissabon
    vanaf13,00 €
  • Comboios de Portugal
    07:35
    Luchthaven Faro
    Duur 4h 7m
    11:42
    Lissabon
    vanaf15,00 €

De goedkoopste carpool opties van Luchthaven Faro naar Lissabon

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste ritten.

  • BlaBlaCar
    19:00
    Luchthaven Faro
    Duur 2h 50m
    21:50
    Lissabon
    vanaf14,50 €
  • BlaBlaCar
    09:00
    Luchthaven Faro
    Duur 2h 50m
    11:50
    Lissabon
    vanaf18,50 €
  • Sunline Transfers
    00:00
    Luchthaven Faro
    Duur 3h 10m
    03:10
    Lissabon - Campo Mártires Pátria
    vanaf265,67 €
  • Sunline Transfers
    03:00
    Luchthaven Faro
    Duur 3h 10m
    06:10
    Lissabon - Campo Mártires Pátria
    vanaf265,67 €

Wil je de andere kant op gaan? Bekijk alle aanbiedingen van Lissabon naar Luchthaven Faro

Bus van Luchthaven Faro naar Lissabon: meer informatie

Je wilt liever zoeken?
In onze zoekfunctie hebben we de vertrekplaats Luchthaven Faro en het doel Lissabon al ingevuld. De reisdatum hebben we ook al ingevuld. Gemiddeld boeken mensen 3 - 7 dagen in de toekomst. Wanneer je een concrete reisdatum wilt checken, kies je gewoon de betreffende dag in de kalender.
Weet je al, wanneer je weer vanuit Lissabon naar Luchthaven Faro terug wilt keren? Check dan ook meteen de terugrit en kies ook hier de betreffende datum.
Reis je niet alleen? Geef dan aan met hoeveel personen jullie reizen en voer de zoekopdracht uit.
Je kunt de zoekresultaten op prijs, vertrek- en aankomsttijd sorteren, en ook doelgericht op bushaltes of aanbieders filteren, zodat je je vlucht in geen geval mist.
Overigens: voor de transfer Luchthaven Faro naar Lissabon laten we je ook informatie over andere vervoersmiddelen zoals de trein, carpool opties en vliegtuig zien, indien beschikbaar.

Bus halteplaats in Luchthaven Faro en Lissabon

Stations
R. 1º de Dezembro , Lissabon (Portugal)
Lissabon (Portugal)
Av. da Liberdade  182, 1250-096 Lissabon (Portugal)
Av. da República  36, 1000-290 Lissabon (Portugal)
Largo Revista Militar , Lissabon (Portugal)
Estr. de Telheiras , 1600-616 Lissabon (Portugal)
Av. da República 2804, 1050-099 Lissabon (Portugal)
Av. República 74 A, 1700-162 Lissabon (Portugal)
Av. Fontes Pereira de Melo 7, 1050-21 Lissabon (Portugal)
Lissabon (Portugal)
Sete Rios Praça Marechal Humberto Delgado , 1549-004 Lissabon (Portugal)
Largo das Olarias, 20 , 1100-374 Lissabon (Portugal)
R. Joaquim António de Aguiar 1, 1250-096 Lissabon (Portugal)
Praça do Comércio , 1100-083 Lissabon (Portugal)
Av. Fontes Pereira de Melo 30A, 1050-010  Lissabon (Portugal)
Praça Restauradores , 1250-096 Lissabon (Portugal)
Praça Dom Pedro IV , 1100-197 Lissabon (Portugal)
Av. República 13B, 1050-053 Lissabon (Portugal)
Rua de Campolide , 1070-041 Lissabon (Portugal)

Busverbindingen van Luchthaven Faro en van Lissabon

Trusted shop
CheckMyBus App
Free Download
GPDR CheckMyBus shield

We waarderen uw privacy!

Om u de beste busdeals te laten zien, verzamelen we wat informatie over hoe u CheckMyBus gebruikt. We onthouden uw geanonimiseerde gegevens om onze service te verbeteren en u een persoonlijke ervaring te bieden.