Bus van Edinburgh naar Liverpool en weer terug

Vind de meest voordelige busreis van Edinburgh naar Liverpool op CheckMyBus

swap
Volwassenen
1
Kinderen
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
2094 Aanbieders - 5.662.496 Verbindingen
De voordeligste prijzenVergelijken en tot 70 % besparen
De grootste keuzeWereldwijd verbindingen vinden
Eenvoudig en transparantReal-time zoeken met 1 klik!

Feiten over de bus van Edinburgh naar Liverpool

Goedkoopste busverbinding19,78 €
Snelste bus7h 35m
Vroegste bus08:30
Laatste bus22:00
Dagelijkse busverbindingen2 Ø
Afstand283,3 km
BusbedrijfNational Express, megabus

De goedkoopste busverbinding van Edinburgh naar Liverpool

Vandaag
vanaf 54,74 €
Morgen
vanaf 54,74 €
11-07
vanaf 54,74 €
12-07
13-07
14-07
vanaf 54,74 €

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste bustickets.

  • National Express
    09:30
    Edinburgh
    Duur 7h 35m
    17:05
    Liverpool
    vanaf19,78 €
  • megabus
    22:00
    Edinburgh - Busstation
    Duur 8h 11m
    06:11
    Liverpool - Centraal Busstation
    vanaf21,47 €
  • megabus
    08:30
    Edinburgh - Busstation
    Duur 8h 54m
    17:24
    Liverpool - Centraal Busstation
    vanaf21,47 €
  • megabus
    08:45
    Edinburgh - Busstation
    Duur 9h 10m
    17:55
    Liverpool - Centraal Busstation
    vanaf21,47 €
  • National Express
    09:55
    Edinburgh - Busstation
    Duur 9h 45m
    19:40
    Liverpool - Centraal Busstation
    vanaf54,74 €
  • National Express
    09:55
    Edinburgh - Busstation
    Duur 9h 30m
    19:25
    Liverpool - Centraal Busstation
    vanaf54,74 €
  • National Express
    21:00
    Edinburgh - Busstation
    Duur 10h 5m
    07:05
    Liverpool - Centraal Busstation
    vanaf58,63 €

De goedkoopste carpool opties van Edinburgh naar Liverpool

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste ritten.

  • BlaBlaCar
    13:00
    Edinburgh
    Duur 4h 40m
    17:40
    Liverpool
    vanaf26,70 €

De goedkoopste busverbinding van Liverpool naar Edinburgh

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste bustickets.

  • National Express
    23:40
    Liverpool
    Duur 8h 0m
    07:40
    Edinburgh
    vanaf17,55 €
  • National Express
    11:00
    Liverpool
    Duur 8h 45m
    19:45
    Edinburgh
    vanaf19,50 €
  • megabus
    11:37
    Liverpool - Centraal Busstation
    Duur 7h 55m
    19:32
    Edinburgh - Busstation
    vanaf20,36 €
  • megabus
    11:32
    Liverpool - Centraal Busstation
    Duur 8h 0m
    19:32
    Edinburgh - Busstation
    vanaf20,36 €
  • megabus
    12:03
    Liverpool - Centraal Busstation
    Duur 7h 29m
    19:32
    Edinburgh - Busstation
    vanaf20,36 €
  • National Express
    13:30
    Liverpool
    Duur 7h 25m
    20:55
    Edinburgh
    vanaf23,28 €
  • National Express
    10:30
    Liverpool - Centraal Busstation
    Duur 9h 35m
    20:05
    Edinburgh - Busstation
    vanaf54,74 €
  • National Express
    22:35
    Liverpool - Centraal Busstation
    Duur 10h 25m
    09:00
    Edinburgh - Busstation
    vanaf58,63 €

De goedkoopste carpool opties van Liverpool naar Edinburgh

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste ritten.

  • BlaBlaCar
    08:00
    Liverpool
    Duur 5h 40m
    13:40
    Edinburgh
    vanaf40,00 €
Je wilt met de bus van Edinburgh naar Liverpool of in de andere richting reizen?
CheckMyBus vergelijkt alle beschikbare busverbindingen tussen Edinburgh en Liverpool en laat je vertrektijden, de exacte bushaltes, alle reistijden en natuurlijk ook de beste ticketprijzen zien. Je vindt bovendien alle informatie over de voorzieningen in de bus. Heeft de bus airco, stopcontacten of wifi?
Op deze site laten we je bovendien de goedkoopste transfers van Liverpool naar Edinburgh zien voor de komende dagen. Je krijgt alle informatie over de langeafstandsbushaltes in Edinburgh en Liverpool, zodat je je gemakkelijk kunt oriënteren. Bovendien vind je alle mogelijkheden om verder te reizen vanuit Liverpool, alternatieve reisdoelen vanuit Edinburgh, en de favoriete luchthaventransfers vanuit Edinburgh en Liverpool.
Je wilt liever zoeken? In onze zoekfunctie hebben we de vertrekplaats Edinburgh en het doel Liverpool al ingevuld. Wanneer je in de andere richting wilt reizen, dus van Liverpool naar Edinburgh, klik je op de pijlen.
De reisdatum hebben we ook al ingevuld. Gemiddeld boeken mensen 3 - 7 dagen in de toekomst. Wanneer je een concrete reisdatum wilt checken, kies je gewoon de betreffende dag in de kalender.
Weet je al, wanneer de terugreis is? Check dan ook meteen de terugrit en kies hier de datum voor de rit van Liverpool naar Edinburgh.
Reis je niet alleen? Geef dan aan met hoeveel personen jullie reizen en voer de zoekopdracht uit. Je kunt de zoekresultaten op prijs, vertrek- en aankomsttijd sorteren, en ook doelgericht naar bushaltes of aanbieders zoeken. Alles wat jij nodig hebt.
Overigens: voor de transfer Edinburgh - Liverpool laten we je ook informatie over andere vervoersmiddelen zoals de trein, carpool opties en vliegtuig zien, indien beschikbaar.
Geniet van je busreis van Edinburgh naar Liverpool.

Bus halteplaats in Edinburgh en Liverpool

Stations
L9 5BE Liverpool (Verenigd Koninkrijk)
Edge Lane 271, L7 9LB Liverpool (Verenigd Koninkrijk)
Canning Pl , L1 8JX Liverpool (Verenigd Koninkrijk)
Ranelagh St , L1 1JT Liverpool (Verenigd Koninkrijk)
Edge Lane Dr , L7 1QZ Liverpool (Verenigd Koninkrijk)
Byrom St 3, L3 3AF Liverpool (Verenigd Koninkrijk)
Liverpool (Verenigd Koninkrijk)
Copy Lane , L30 Liverpool (Verenigd Koninkrijk)
Edge Lane 431, L13 2EY Liverpool (Verenigd Koninkrijk)
Tower Rd , CH42 8LH Liverpool (Verenigd Koninkrijk)
Hood St , L1 1RH Liverpool (Verenigd Koninkrijk)
Brownlow Hill , L69 7ZX Liverpool (Verenigd Koninkrijk)
West Derby St , L7 3EA Liverpool (Verenigd Koninkrijk)

Een vergelijking van Edinburgh en Liverpool

4,73 €
4,85 €
Edinburgh
Liverpool
Een taxirit is in Edinburgh 3% goedkoper dan in Liverpool.
1,78 €
2,45 €
Edinburgh
Liverpool
Een buskaartje is in Edinburgh 28% goedkoper dan in Liverpool.
4,45 €
3,23 €
Edinburgh
Liverpool
Een groot glas bier is in Edinburgh 28% duurder dan in Liverpool.
1,25 €
0,99 €
Edinburgh
Liverpool
Een flesje water is in Edinburgh 21% duurder dan in Liverpool.
7,77 €
2,87 €
Edinburgh
Liverpool
Een hoofdgerecht is in Edinburgh 64% duurder dan in Liverpool.

Dit zijn de mogelijkheden voor je verdere reis

Trusted shop
CheckMyBus App
Free Download
GPDR CheckMyBus shield

We waarderen uw privacy!

Om u de beste busdeals te laten zien, verzamelen we wat informatie over hoe u CheckMyBus gebruikt. We onthouden uw geanonimiseerde gegevens om onze service te verbeteren en u een persoonlijke ervaring te bieden.