Bus van Edinburgh naar Inverness en weer terug

Vind de meest voordelige busreis van Edinburgh naar Inverness op CheckMyBus

swap
Volwassenen
1
Kinderen
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
2094 Aanbieders - 5.661.626 Verbindingen
De voordeligste prijzenVergelijken en tot 70 % besparen
De grootste keuzeWereldwijd verbindingen vinden
Eenvoudig en transparantReal-time zoeken met 1 klik!

Feiten over de bus van Edinburgh naar Inverness

Goedkoopste busverbinding11,21 €
Snelste bus3h 55m
Vroegste bus05:15
Laatste bus19:50
Dagelijkse busverbindingen2 Ø
Afstand180,9 km
Busbedrijfmegabus, National Express, Scottish Citylink

De goedkoopste busverbinding van Edinburgh naar Inverness

Vandaag
vanaf 17,10 €
Morgen
vanaf 14,77 €
07-07
vanaf 15,99 €
08-07
vanaf 14,77 €
09-07
vanaf 11,21 €
10-07

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste bustickets.

  • megabus
    19:50
    Edinburgh - Busstation
    Duur 3h 55m
    23:45
    Inverness - Centraal busstation
    vanaf11,21 €
  • megabus
    13:50
    Edinburgh
    Duur 4h 5m
    17:55
    Inverness
    vanaf12,93 €
  • megabus
    11:50
    Edinburgh
    Duur 4h 5m
    15:55
    Inverness
    vanaf12,94 €
  • National Express
    05:15
    Edinburgh - Busstation
    Duur 6h 20m
    11:35
    Inverness - Centraal busstation
    vanaf17,32 €
  • Scottish Citylink
    09:08
    Edinburgh Queensferry Straat
    Duur 4h 37m
    13:45
    Inverness - Centraal busstation
    vanaf35,41 €

De goedkoopste carpool opties van Edinburgh naar Inverness

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste ritten.

  • BlaBlaCar
    05:00
    Edinburgh
    Duur 3h 50m
    08:50
    Inverness
    vanaf19,00 €

De goedkoopste busverbinding van Inverness naar Edinburgh

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste bustickets.

  • megabus
    19:25
    Inverness - Centraal busstation
    Duur 3h 41m
    23:06
    Edinburgh - Busstation
    vanaf11,21 €
  • megabus
    14:25
    Inverness
    Duur 3h 58m
    18:23
    Edinburgh
    vanaf12,92 €
  • megabus
    10:15
    Inverness - Centraal busstation
    Duur 4h 5m
    14:20
    Edinburgh - Busstation
    vanaf15,99 €
  • National Express
    18:00
    Inverness - Centraal busstation
    Duur 5h 41m
    23:41
    Edinburgh - Busstation
    vanaf28,86 €
  • Scottish Citylink
    19:25
    Inverness - Centraal busstation
    Duur 4h 14m
    23:39
    Edinburgh - Busstation
    vanaf38,07 €
  • Scottish Citylink
    16:15
    Inverness - Centraal busstation
    Duur 3h 57m
    20:12
    Edinburgh - Busstation
    vanaf38,07 €
  • Scottish Citylink
    19:25
    Inverness - Centraal busstation
    Duur 3h 36m
    23:01
    Edinburgh - Busstation
    vanaf38,07 €

De goedkoopste carpool opties van Inverness naar Edinburgh

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste ritten.

  • BlaBlaCar
    10:00
    Inverness
    Duur 3h 30m
    13:30
    Edinburgh
    vanaf18,87 €
Je wilt met de bus van Edinburgh naar Inverness of in de andere richting reizen?
CheckMyBus vergelijkt alle beschikbare busverbindingen tussen Edinburgh en Inverness en laat je vertrektijden, de exacte bushaltes, alle reistijden en natuurlijk ook de beste ticketprijzen zien. Je vindt bovendien alle informatie over de voorzieningen in de bus. Heeft de bus airco, stopcontacten of wifi?
Op deze site laten we je bovendien de goedkoopste transfers van Inverness naar Edinburgh zien voor de komende dagen. Je krijgt alle informatie over de langeafstandsbushaltes in Edinburgh en Inverness, zodat je je gemakkelijk kunt oriënteren. Bovendien vind je alle mogelijkheden om verder te reizen vanuit Inverness, alternatieve reisdoelen vanuit Edinburgh, en de favoriete luchthaventransfers vanuit Edinburgh en Inverness.
Je wilt liever zoeken? In onze zoekfunctie hebben we de vertrekplaats Edinburgh en het doel Inverness al ingevuld. Wanneer je in de andere richting wilt reizen, dus van Inverness naar Edinburgh, klik je op de pijlen.
De reisdatum hebben we ook al ingevuld. Gemiddeld boeken mensen 3 - 7 dagen in de toekomst. Wanneer je een concrete reisdatum wilt checken, kies je gewoon de betreffende dag in de kalender.
Weet je al, wanneer de terugreis is? Check dan ook meteen de terugrit en kies hier de datum voor de rit van Inverness naar Edinburgh.
Reis je niet alleen? Geef dan aan met hoeveel personen jullie reizen en voer de zoekopdracht uit. Je kunt de zoekresultaten op prijs, vertrek- en aankomsttijd sorteren, en ook doelgericht naar bushaltes of aanbieders zoeken. Alles wat jij nodig hebt.
Overigens: voor de transfer Edinburgh - Inverness laten we je ook informatie over andere vervoersmiddelen zoals de trein, carpool opties en vliegtuig zien, indien beschikbaar.
Geniet van je busreis van Edinburgh naar Inverness.

Bus halteplaats in Edinburgh en Inverness

Stations
Raigmore Hospital , IV2 3UJ Inverness (Verenigd Koninkrijk)
Margaret St 1, Inverness (Verenigd Koninkrijk)
University of Highlands and Islands , IV2 5NB Inverness (Verenigd Koninkrijk)

Een vergelijking van Edinburgh en Inverness

4,72 €
4,44 €
Edinburgh
Inverness
Een taxirit is in Edinburgh 6% duurder dan in Inverness.
1,78 €
2,28 €
Edinburgh
Inverness
Een buskaartje is in Edinburgh 22% goedkoper dan in Inverness.
4,44 €
3,77 €
Edinburgh
Inverness
Een groot glas bier is in Edinburgh 16% duurder dan in Inverness.
1,24 €
0,94 €
Edinburgh
Inverness
Een flesje water is in Edinburgh 25% duurder dan in Inverness.
7,76 €
4,81 €
Edinburgh
Inverness
Een hoofdgerecht is in Edinburgh 39% duurder dan in Inverness.

Dit zijn de mogelijkheden voor je verdere reis

Trusted shop
CheckMyBus App
Free Download
GPDR CheckMyBus shield

We waarderen uw privacy!

Om u de beste busdeals te laten zien, verzamelen we wat informatie over hoe u CheckMyBus gebruikt. We onthouden uw geanonimiseerde gegevens om onze service te verbeteren en u een persoonlijke ervaring te bieden.