✈ Bus naar Luchthaven Cluj-Napoca (CLJ)

Alle busverbindingen vergelijken: Vind de voordeligste bus naar Luchthaven Cluj-Napoca

swap
Volwassenen
1
Kinderen
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
Zoek naar accommodatie met Booking.com
De voordeligste prijzenVergelijken en tot 70 % besparen
De grootste keuzeWereldwijd verbindingen vinden
Eenvoudig en transparantReal-time zoeken met 1 klik!
Op dit moment hebben we geen langeafstandsbussen van en naar Luchthaven Cluj-Napoca. In de volgende lijst tonen we u de goedkoopste busverbindingen rond Luchthaven Cluj-Napoca evenals alternatief vervoer.
  • FlixBus
    08:15
    Cluj-Napoca - Autogara Beta
    Duur 26h 30m
    10:45
    Bern - Bus station Neufeld
    vanaf73,49 €
  • FlixBus
    08:15
    Cluj-Napoca - Autogara Beta
    Duur 20h 35m
    04:50
    Innsbruck - Südbahnstraße
    vanaf73,49 €
  • FlixBus
    08:15
    Cluj-Napoca - Autogara Beta
    Duur 24h 45m
    09:00
    Zürich - Carpark Sihlquai
    vanaf73,49 €
  • FlixBus
    08:15
    Cluj-Napoca - Autogara Beta
    Duur 14h 20m
    22:35
    Wenen - Erdberg VIB
    vanaf83,49 €
  • FlixBus
    08:15
    Cluj-Napoca - Autogara Beta
    Duur 21h 0m
    05:15
    München - Fröttmaning P+R
    vanaf83,49 €
  • FlixBus
    08:15
    Cluj-Napoca - Autogara Beta
    Duur 28h 0m
    12:15
    Lausanne - P+R Vélodrome
    vanaf83,49 €
  • FlixBus
    08:15
    Cluj-Napoca - Autogara Beta
    Duur 17h 30m
    01:45
    Ljubljana - Centraal station
    vanaf83,49 €
  • FlixBus
    08:15
    Cluj-Napoca - Autogara Beta
    Duur 29h 10m
    13:25
    Genève - Centraal busstation
    vanaf83,49 €
  • Eurolines Germany
    19:00
    München - Centraal busstation Hackerbrücke
    Duur 19h 30m
    14:30
    Cluj-Napoca - Autogara Sens Vest
    vanaf90,00 €
  • Eurolines Germany
    09:00
    Cluj-Napoca - Autogara Sens Vest
    Duur 21h 0m
    06:00
    Würzburg - Centraal station (Bismarckstr)
    vanaf120,00 €
0 Busverbindingen
1 Halteplaat
0 Busmaatschappij
73,49 € Voordelige bus
Je wilt met de bus naar Luchthaven Cluj-Napoca reizen?
CheckMyBus vergelijkt alle beschikbare busverbindingen naar Luchthaven Cluj-Napoca en laat je vertrektijden, de exacte bushaltes, alle reistijden en natuurlijk ook de beste ticketprijzen zien. Je vindt bovendien alle informatie over de voorzieningen in de bus. Heeft de bus airco, stopcontacten of wifi?
Op deze site hebben we bovendien de goedkoopste transfers naar Luchthaven Cluj-Napoca voor de komende dagen. Je krijgt alle informatie over de langeafstandsbushaltes op Luchthaven Cluj-Napoca, waardoor je je gemakkelijk kunt oriënteren. Bovendien vind je de meest gezochte busverbindingennaar Luchthaven Cluj-Napoca.
Jouw route staat er niet bij?
In ons zoekveld hebben we de vertrekplaats al ingevuld. Je hoeft alleen het doel nog in te vullen. Wanneer je met de bus naar Luchthaven Cluj-Napoca wil, klik je op de pijlen om de richting te veranderen.
De reisdatum hebben we ook al ingevuld. Gemiddeld boeken mensen 3 - 7 dagen in de toekomst. Wanneer je een concrete reisdatum wilt checken, kies je gewoon de betreffende dag in de kalender.
Weet je al, wanneer je weer vanuit Luchthaven Cluj-Napoca terug wilt keren? Check dan ook meteen de terugrit en kies ook hier de betreffende datum.
Reis je niet alleen? Geef dan aan met hoeveel personen jullie zijn en begin de zoekopdracht.
Je kunt de zoekresultaten op prijs, vertrek- en aankomsttijd sorteren, en ook doelgericht naar bushaltes of aanbieders zoeken. Alles wat jij nodig hebt.
Overigens: we laten we je ook informatie over andere vervoersmiddelen zoals de trein, carpool opties en vliegtuig zien, waarmee je naar Luchthaven Cluj-Napoca komt.

Alle bushaltes in Luchthaven Cluj-Napoca

Stations
Strada Traian Vuia , 400000 Luchthaven Cluj-Napoca (Roemenië)
Trusted shop
CheckMyBus App
Free Download
GPDR CheckMyBus shield

We waarderen uw privacy!

Om u de beste busdeals te laten zien, verzamelen we wat informatie over hoe u CheckMyBus gebruikt. We onthouden uw geanonimiseerde gegevens om onze service te verbeteren en u een persoonlijke ervaring te bieden.