Bus van Brussel naar Luchthaven Weeze (NRN) en weer terug

✈ Vind de meest voordelige busmaatschappij van Brussel naar Luchthaven Weeze op CheckMyBus: Vergelijk alle maatschappijen

swap
Volwassenen
1
Kinderen
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
De voordeligste prijzenVergelijken en tot 70 % besparen
De grootste keuzeWereldwijd verbindingen vinden
Eenvoudig en transparantReal-time zoeken met 1 klik!

De goedkoopste treinverbinding van Brussel naar Luchthaven Weeze

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste treinkaartjes.

  • Deutsche Bahn
    05:44
    Brussel
    Duur 4h 29m
    10:13
    Luchthaven Weeze
    vanaf18,90 €
  • Deutsche Bahn
    06:05
    Brussel
    Duur 4h 8m
    10:13
    Luchthaven Weeze
    vanaf18,90 €
  • Deutsche Bahn
    05:45
    Brussel
    Duur 4h 38m
    10:23
    Luchthaven Weeze
    vanaf18,90 €
  • Deutsche Bahn
    05:48
    Brussel
    Duur 4h 35m
    10:23
    Luchthaven Weeze
    vanaf18,90 €

De goedkoopste carpool opties van Brussel naar Luchthaven Weeze

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste ritten.

  • BlaBlaCar
    18:00
    Brussel
    Duur 3h 10m
    21:10
    Luchthaven Weeze
    vanaf13,00 €

De goedkoopste treinverbinding van Luchthaven Weeze naar Brussel

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste treinkaartjes.

  • Deutsche Bahn
    07:45
    Luchthaven Weeze
    Duur 3h 41m
    11:26
    Brussel
    vanaf36,90 €
  • Deutsche Bahn
    05:45
    Luchthaven Weeze
    Duur 3h 41m
    09:26
    Brussel
    vanaf36,90 €
  • Deutsche Bahn
    05:38
    Luchthaven Weeze
    Duur 3h 48m
    09:26
    Brussel
    vanaf36,90 €
  • Deutsche Bahn
    17:51
    Luchthaven Weeze
    Duur 4h 3m
    21:54
    Brussel
    vanaf36,90 €
Je wilt met de bus van Brussel naar Luchthaven Weeze of in de andere richting reizen?
CheckMyBus vergelijkt alle beschikbare busverbindingen tussen Brussel en Luchthaven Weeze en laat je vetrektijden, de exacte bushaltes, alle reistijden en natuurlijk ook de beste ticketprijzen zien. Je vindt bovendien alle informatie over de voorzieningen in de bus. Heeft de bus airco, stopcontacten of wifi?
Op deze site laten we je bovendien de goedkoopste transfers van Luchthaven Weeze naar Brussel zien voor de komende dagen. Je krijgt alle informatie over de langeafstandsbushaltes in Brussel en op Luchthaven Weeze, zodat je je gemakkelijk kunt oriënteren. Daarnaast vind je alle mogelijkheden om verder te reizen vanaf Luchthaven Weeze, en alternatieve reisdoelen vanuit Brussel.
Je wilt liever zoeken? In onze zoekfunctie hebben we de vertrekplaats Brussel en het doel Luchthaven Weeze al ingevuld. Wanneer de transfer in de andere richting is, dus van Luchthaven Weeze naar Brussel, klik je op de pijlen.
De reisdatum hebben we ook al ingevuld. Gemiddeld boeken mensen 3 - 7 dagen in de toekomst. Wanneer je een concrete reisdatum wilt checken, kies je gewoon de betreffende dag in de kalender.
Weet je al, wanneer je weer vanuit Luchthaven Weeze naar Brussel terug wilt keren? Check dan ook meteen de terugrit en kies ook hier de betreffende datum.
Reis je niet alleen? Geef dan aan met hoeveel personen jullie reizen en voer de zoekopdracht uit.
Je kunt de zoekresultaten op prijs, vertrek- en aankomsttijd sorteren, en ook doelgericht op bushaltes of aanbieders filteren, zodat je je vlucht in geen geval mist.
Overigens: voor de transfer Brussel naar Luchthaven Weeze laten we je ook informatie over andere vervoersmiddelen zoals de trein, carpool opties en vliegtuig zien, indien beschikbaar.

Bus halteplaats in Brussel en Luchthaven Weeze

Stations
Flughafen-Ring , 47652 Luchthaven Weeze (Duitsland)

Een vergelijking van Brussel en Luchthaven Weeze

6,00 €
5,06 €
Brussel
Luchthaven Weeze
Een taxirit is in Brussel 16% duurder dan in Luchthaven Weeze.
2,10 €
1,50 €
Brussel
Luchthaven Weeze
Een buskaartje is in Brussel 29% duurder dan in Luchthaven Weeze.
4,00 €
4,00 €
Brussel
Luchthaven Weeze
Een groot glas bier is in Brussel 0% duurder dan in Luchthaven Weeze.
0,95 €
1,18 €
Brussel
Luchthaven Weeze
Een flesje water is in Brussel 20% goedkoper dan in Luchthaven Weeze.
16,16 €
8,97 €
Brussel
Luchthaven Weeze
Een hoofdgerecht is in Brussel 45% duurder dan in Luchthaven Weeze.

Dit zijn de mogelijkheden voor je verdere reis

Trusted shop
CheckMyBus App
Free Download
GPDR CheckMyBus shield

We waarderen uw privacy!

Om u de beste busdeals te laten zien, verzamelen we wat informatie over hoe u CheckMyBus gebruikt. We onthouden uw geanonimiseerde gegevens om onze service te verbeteren en u een persoonlijke ervaring te bieden.