Bus van Berlijn naar Stettin en weer terug

Vind de meest voordelige busreis van Berlijn naar Stettin op CheckMyBus

swap
Volwassenen
1
Kinderen
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
De voordeligste prijzenVergelijken en tot 70 % besparen
De grootste keuzeWereldwijd verbindingen vinden
Eenvoudig en transparantReal-time zoeken met 1 klik!

Feiten over de bus van Berlijn naar Stettin

Goedkoopste busverbinding3,75 €
Snelste bus2h 15m
Vroegste bus03:00
Laatste bus23:15
Dagelijkse busverbindingen2 Ø
Afstand127,3 km
BusbedrijfFollow Me, FlixBus, PKS Szczecin, Turimex Internacional, Eurolines Germany, ECOLINES, EST Lorek

De goedkoopste busverbinding van Berlijn naar Stettin

Vandaag
vanaf 7,99 €
Morgen
vanaf 9,99 €
11-08
vanaf 7,99 €
12-08
vanaf 7,99 €
13-08
vanaf 7,99 €
14-08
vanaf 7,99 €

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste bustickets.

  • Follow Me
    16:45
    Berlijn
    Duur 2h 15m
    19:00
    Stettin
    vanaf3,75 €
  • Follow Me
    11:15
    Berlijn
    Duur 2h 15m
    13:30
    Stettin
    vanaf7,29 €
  • FlixBus
    23:15
    Berlijn - Centraal busstation/Station
    Duur 2h 25m
    01:40
    Szczecin - Treinstation
    vanaf7,99 €
  • FlixBus
    17:15
    Berlijn - Centraal busstation/Station
    Duur 2h 25m
    19:40
    Szczecin - Treinstation
    vanaf7,99 €
  • PKS Szczecin
    15:30
    Berlijn - Centraal busstation/Station
    Duur 3h 30m
    19:00
    Stettin - Księcia Świętopełka
    vanaf11,10 €
  • PKS Szczecin
    12:50
    Berlijn - Centraal busstation/Station
    Duur 2h 45m
    15:35
    Stettin - Księcia Świętopełka
    vanaf11,10 €
  • Turimex Internacional
    12:35
    Berlijn - Centraal busstation/Station
    Duur 4h 20m
    16:55
    Szczecin - Treinstation
    vanaf33,08 €
  • Turimex Internacional
    15:00
    Berlijn - Centraal busstation/Station
    Duur 4h 40m
    19:40
    Szczecin - Treinstation
    vanaf33,08 €
  • Eurolines Germany
    03:00
    Berlijn - Centraal busstation/Station
    Duur 4h 15m
    07:15
    Szczecin - Treinstation
    vanaf35,00 €
  • ECOLINES
    22:00
    Berlijn - Centraal busstation/Station
    Duur 2h 25m
    00:25
    Szczecin - Treinstation
    vanaf36,00 €
  • EST Lorek
    22:30
    Berlijn - Alt-Tegel
    Duur 2h 30m
    01:00
    Szczecin - Treinstation
    vanaf38,29 €

De goedkoopste treinverbinding van Berlijn naar Stettin

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste treinkaartjes.

  • Deutsche Bahn
    18:43
    Berlijn
    Duur 3h 28m
    22:11
    Stettin
    vanaf23,40 €

De goedkoopste carpool opties van Berlijn naar Stettin

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste ritten.

  • BlaBlaCar
    13:30
    Berlijn
    Duur 1h 50m
    15:20
    Stettin
    vanaf4,00 €
  • BlaBlaCar
    19:30
    Berlijn
    Duur 2h 0m
    21:30
    Stettin
    vanaf4,00 €
  • BlaBlaCar
    17:20
    Berlijn
    Duur 2h 0m
    19:20
    Stettin
    vanaf4,00 €
  • BlaBlaCar
    17:40
    Berlijn
    Duur 2h 30m
    20:10
    Stettin
    vanaf5,00 €

De goedkoopste busverbinding van Stettin naar Berlijn

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste bustickets.

  • FlixBus
    05:10
    Szczecin - Treinstation
    Duur 2h 20m
    07:30
    Berlijn - Centraal busstation/Station
    vanaf7,99 €
  • FlixBus
    05:00
    Szczecin - Treinstation
    Duur 2h 30m
    07:30
    Berlijn - Centraal busstation/Station
    vanaf7,99 €
  • FlixBus
    15:00
    Szczecin - Treinstation
    Duur 2h 30m
    17:30
    Berlijn - Centraal busstation/Station
    vanaf7,99 €
  • FlixBus
    17:00
    Szczecin - Treinstation
    Duur 2h 30m
    19:30
    Berlijn - Centraal busstation/Station
    vanaf7,99 €
  • PKS Szczecin
    05:00
    Stettin - Księcia Świętopełka
    Duur 2h 55m
    07:55
    Berlijn - Centraal busstation/Station
    vanaf11,10 €
  • PKS Szczecin
    07:05
    Stettin - Księcia Świętopełka
    Duur 2h 50m
    09:55
    Berlijn - Centraal busstation/Station
    vanaf11,10 €
  • Rede Expressos
    15:30
    Stettin - Warzymice Osiedle Kresy
    Duur 3h 0m
    18:30
    Berlijn - Centraal busstation/Station
    vanaf16,39 €
  • Eurolines Germany
    20:30
    Szczecin - Treinstation
    Duur 4h 30m
    01:00
    Berlijn - Centraal busstation/Station
    vanaf32,00 €
  • ECOLINES
    03:20
    Szczecin - Treinstation
    Duur 3h 30m
    06:50
    Berlijn - Centraal busstation/Station
    vanaf36,00 €
  • EST Lorek
    23:59
    Szczecin - Treinstation
    Duur 2h 16m
    02:15
    Berlijn - Alt-Tegel
    vanaf38,29 €

De goedkoopste treinverbinding van Stettin naar Berlijn

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste treinkaartjes.

  • Deutsche Bahn
    19:51
    Stettin
    Duur 1h 47m
    21:38
    Berlijn
    vanaf25,00 €

De goedkoopste carpool opties van Stettin naar Berlijn

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste ritten.

  • BlaBlaCar
    20:10
    Stettin
    Duur 2h 0m
    22:10
    Berlijn
    vanaf4,00 €
  • BlaBlaCar
    13:40
    Stettin
    Duur 2h 30m
    16:10
    Berlijn
    vanaf6,00 €
  • BlaBlaCar
    14:50
    Stettin
    Duur 1h 40m
    16:30
    Berlijn
    vanaf6,00 €
Je wilt met de bus van Berlijn naar Stettin of in de andere richting reizen?
CheckMyBus vergelijkt alle beschikbare busverbindingen tussen Berlijn en Stettin en laat je vertrektijden, de exacte bushaltes, alle reistijden en natuurlijk ook de beste ticketprijzen zien. Je vindt bovendien alle informatie over de voorzieningen in de bus. Heeft de bus airco, stopcontacten of wifi?
Op deze site laten we je bovendien de goedkoopste transfers van Stettin naar Berlijn zien voor de komende dagen. Je krijgt alle informatie over de langeafstandsbushaltes in Berlijn en Stettin, zodat je je gemakkelijk kunt oriënteren. Bovendien vind je alle mogelijkheden om verder te reizen vanuit Stettin, alternatieve reisdoelen vanuit Berlijn, en de favoriete luchthaventransfers vanuit Berlijn en Stettin.
Je wilt liever zoeken? In onze zoekfunctie hebben we de vertrekplaats Berlijn en het doel Stettin al ingevuld. Wanneer je in de andere richting wilt reizen, dus van Stettin naar Berlijn, klik je op de pijlen.
De reisdatum hebben we ook al ingevuld. Gemiddeld boeken mensen 3 - 7 dagen in de toekomst. Wanneer je een concrete reisdatum wilt checken, kies je gewoon de betreffende dag in de kalender.
Weet je al, wanneer de terugreis is? Check dan ook meteen de terugrit en kies hier de datum voor de rit van Stettin naar Berlijn.
Reis je niet alleen? Geef dan aan met hoeveel personen jullie reizen en voer de zoekopdracht uit. Je kunt de zoekresultaten op prijs, vertrek- en aankomsttijd sorteren, en ook doelgericht naar bushaltes of aanbieders zoeken. Alles wat jij nodig hebt.
Overigens: voor de transfer Berlijn - Stettin laten we je ook informatie over andere vervoersmiddelen zoals de trein, carpool opties en vliegtuig zien, indien beschikbaar.
Geniet van je busreis van Berlijn naar Stettin.

Bus halteplaats in Berlijn en Stettin

Stations
Księcia Świętopełka 3, Stettin (Polen)
Droga Krajowa 13, 72-005 Stettin (Polen)
Krzysztofa Kolumba 1, Stettin (Polen)
Południowa 9, 71-001 Stettin (Polen)

Een vergelijking van Berlijn en Stettin

5,90 €
1,36 €
Berlijn
Stettin
Een taxirit is in Berlijn 77% duurder dan in Stettin.
2,70 €
0,68 €
Berlijn
Stettin
Een buskaartje is in Berlijn 75% duurder dan in Stettin.
3,00 €
0,91 €
Berlijn
Stettin
Een groot glas bier is in Berlijn 70% duurder dan in Stettin.
0,47 €
0,39 €
Berlijn
Stettin
Een flesje water is in Berlijn 18% duurder dan in Stettin.
8,18 €
4,83 €
Berlijn
Stettin
Een hoofdgerecht is in Berlijn 41% duurder dan in Stettin.

Dit zijn de mogelijkheden voor je verdere reis

Trusted shop
CheckMyBus App
Free Download
GPDR CheckMyBus shield

We waarderen uw privacy!

Om u de beste busdeals te laten zien, verzamelen we wat informatie over hoe u CheckMyBus gebruikt. We onthouden uw geanonimiseerde gegevens om onze service te verbeteren en u een persoonlijke ervaring te bieden.