Bus van Augsburg naar München

Bus Augsburg München: een vergelijking van alle busaanbieders

swap
Volwassenen
1
Kinderen
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
De voordeligste prijzenVergelijken en tot 70 % besparen
De grootste keuzeWereldwijd verbindingen vinden
Eenvoudig en transparantReal-time zoeken met 1 klik!

Feiten over de bus van Augsburg naar München

Goedkoopste busverbinding11,98 €
Snelste bus3h 10m
Vroegste bus17:55
Laatste bus17:55
Dagelijkse busverbindingen1 Ø
Afstand57,0 km
BusbedrijfFlixBus
Je wilt met de bus van Augsburg naar München?
CheckMyBus vergelijkt alle beschikbare busverbindingen tussen Augsburg en München en laat je vertrektijden, de exacte bushaltes, alle reistijden en natuurlijk ook de beste ticketprijzen zien. Je vindt bovendien alle informatie over de voorzieningen in de bus. Heeft de bus airco, stopcontacten of wifi?
Op deze site laten we je bovendien de goedkoopste transfers van Augsburg naar München zien voor de komende dagen. Je krijgt alle informatie over de langeafstandsbushaltes in Augsburg en München, zodat je je gemakkelijk kunt oriënteren. Bovendien vind je alle mogelijkheden om verder te reizen vanuit Augsburg, alternatieve reisdoelen vanuit München, en de favoriete luchthaventransfers vanuit Augsburg en München.

De goedkoopste busverbinding van Augsburg naar München

Vandaag
Morgen
01-11
02-11
03-11
04-11

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste bustickets.

  • FlixBus
    17:55
    Augsburg - Oberhausen Nord P+R
    Duur 3h 10m
    21:05
    München - Centraal busstation Hackerbrücke
    vanaf11,98 €

De goedkoopste treinverbinding van Augsburg naar München

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste treinkaartjes.

  • Deutsche Bahn
    04:37
    Augsburg
    Duur 0h 42m
    05:19
    München
    vanaf14,60 €
  • Deutsche Bahn
    05:02
    Augsburg
    Duur 0h 47m
    05:49
    München
    vanaf14,60 €
  • Deutsche Bahn
    05:39
    Augsburg
    Duur 0h 42m
    06:21
    München
    vanaf14,60 €
  • Deutsche Bahn
    05:54
    Augsburg
    Duur 0h 50m
    06:44
    München
    vanaf14,60 €

De goedkoopste carpool opties van Augsburg naar München

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste ritten.

  • BlaBlaCar
    07:30
    Augsburg
    Duur 0h 50m
    08:20
    München
    vanaf4,00 €
  • BlaBlaCar
    16:10
    Augsburg
    Duur 0h 50m
    17:00
    München
    vanaf4,00 €
  • Movacar
    07:30
    Augsburg
    Duur 0h 43m
    08:13
    München
    vanaf61,48 €
  • Movacar
    08:30
    Augsburg
    Duur 0h 43m
    09:13
    München
    vanaf61,48 €

Wil je de andere kant op gaan? Bekijk alle aanbiedingen van München naar Augsburg

Bus van Augsburg naar München: meer informatie

Je wilt liever zoeken? In onze zoekfunctie hebben we de vertrekplaats Augsburg en het doel München al ingevuld. De reisdatum hebben we ook al ingevuld. Gemiddeld boeken mensen 3 - 7 dagen in de toekomst. Wanneer je een concrete reisdatum wilt checken, kies je gewoon de betreffende dag in de kalender.
Weet je al, wanneer de terugreis is? Check dan ook meteen de terugrit en kies hier de datum voor de rit van München naar Augsburg.
Reis je niet alleen? Geef dan aan met hoeveel personen jullie reizen en voer de zoekopdracht uit. Je kunt de zoekresultaten op prijs, vertrek- en aankomsttijd sorteren, en ook doelgericht naar bushaltes of aanbieders zoeken. Alles wat jij nodig hebt.
Overigens: voor de transfer Augsburg - München laten we je ook informatie over andere vervoersmiddelen zoals de trein, carpool opties en vliegtuig zien, indien beschikbaar.
Geniet van je busreis van Augsburg naar München.

Bus halteplaats in Augsburg en München

Stations
Arnulfstr. 3, 80335 München (Duitsland)
Hansastr. 19, 80686 München (Duitsland)
Lerchenauer Straße 57, 80809 München (Duitsland)
Arnulfstraße 21, 80335 München (Duitsland)
Werner-Heisenberg-Allee 21, 80939 München (Duitsland)
Heimeranplatz , München (Duitsland)
80639 München (Duitsland)
81667 München (Duitsland)
Ungererstr 214, 80805 München (Duitsland)
München (Duitsland)
Ungererstraße 128, 80805 München (Duitsland)
Bayerstraße 12, München (Duitsland)
Willy-Brandt-Allee 11, 81829 München (Duitsland)

Een vergelijking van Augsburg en München

5,50 €
5,50 €
Augsburg
München
Een taxirit is in Augsburg 0% duurder dan in München.
2,60 €
2,70 €
Augsburg
München
Een buskaartje is in Augsburg 4% goedkoper dan in München.
3,00 €
3,60 €
Augsburg
München
Een groot glas bier is in Augsburg 17% goedkoper dan in München.
0,49 €
0,67 €
Augsburg
München
Een flesje water is in Augsburg 27% goedkoper dan in München.
8,12 €
9,13 €
Augsburg
München
Een hoofdgerecht is in Augsburg 12% goedkoper dan in München.

Busverbindingen van Augsburg en van München

Trusted shop
CheckMyBus App
Free Download
GPDR CheckMyBus shield

We waarderen uw privacy!

Om u de beste busdeals te laten zien, verzamelen we wat informatie over hoe u CheckMyBus gebruikt. We onthouden uw geanonimiseerde gegevens om onze service te verbeteren en u een persoonlijke ervaring te bieden.