Bus van Aachen naar Frankfurt am Main en weer terug

Vind de meest voordelige busreis van Aachen naar Frankfurt am Main op CheckMyBus

swap
Volwassenen
1
Kinderen
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
2094 Aanbieders - 5.661.648 Verbindingen
De voordeligste prijzenVergelijken en tot 70 % besparen
De grootste keuzeWereldwijd verbindingen vinden
Eenvoudig en transparantReal-time zoeken met 1 klik!

Feiten over de bus van Aachen naar Frankfurt am Main

Goedkoopste busverbinding1,98 €
Snelste bus3h 35m
Vroegste bus01:55
Laatste bus18:45
Dagelijkse busverbindingen3 Ø
Afstand198,3 km
BusbedrijfBlaBlaBus, FlixBus, Eurolines Germany

De goedkoopste busverbinding van Aachen naar Frankfurt am Main

Vandaag
vanaf 15,99 €
Morgen
08-07
09-07
10-07
vanaf 7,99 €
11-07

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste bustickets.

  • BlaBlaBus
    11:00
    Aachen - Hüls Wilmersdorfer Str
    Duur 5h 35m
    16:35
    Frankfurt am Main - Centraal station Area A
    vanaf1,98 €
  • BlaBlaBus
    10:00
    Aachen - Hüls Wilmersdorfer Str
    Duur 4h 35m
    14:35
    Frankfurt am Main - Centraal station Area A
    vanaf7,98 €
  • BlaBlaBus
    10:00
    Aachen - Hüls Wilmersdorfer Str
    Duur 6h 35m
    16:35
    Frankfurt am Main - Centraal station Area A
    vanaf7,98 €
  • BlaBlaBus
    10:00
    Aachen - Hüls Wilmersdorfer Str
    Duur 4h 10m
    14:10
    Frankfurt am Main - Centraal station Area A
    vanaf7,98 €
  • FlixBus
    18:20
    Aachen - Hüls Wilmersdorfer Str
    Duur 4h 10m
    22:30
    Frankfurt am Main - Centraal station Area B
    vanaf7,99 €
  • FlixBus
    01:55
    Aachen - Hüls Wilmersdorfer Str
    Duur 4h 15m
    06:10
    Frankfurt am Main - Centraal station Area B
    vanaf13,99 €
  • Eurolines Germany
    18:45
    Aachen - Hüls Wilmersdorfer Str
    Duur 3h 35m
    22:20
    Frankfurt am Main - Centraal station Area A
    vanaf15,00 €
  • FlixBus
    12:25
    Aachen - Hüls Wilmersdorfer Str
    Duur 4h 10m
    16:35
    Frankfurt am Main - Centraal station Area B
    vanaf15,99 €
  • FlixBus
    16:40
    Aachen - Hüls Wilmersdorfer Str
    Duur 4h 0m
    20:40
    Frankfurt am Main - Centraal station Area B
    vanaf15,99 €

De goedkoopste treinverbinding van Aachen naar Frankfurt am Main

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste treinkaartjes.

  • Deutsche Bahn
    18:03
    Aachen
    Duur 3h 25m
    21:28
    Frankfurt am Main
    vanaf23,50 €
  • Deutsche Bahn
    20:51
    Aachen
    Duur 3h 22m
    00:13
    Frankfurt am Main
    vanaf25,90 €
  • Deutsche Bahn
    19:51
    Aachen
    Duur 3h 19m
    23:10
    Frankfurt am Main
    vanaf25,90 €

De goedkoopste carpool opties van Aachen naar Frankfurt am Main

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste ritten.

  • BlaBlaCar
    16:30
    Aachen
    Duur 2h 50m
    19:20
    Frankfurt am Main
    vanaf5,00 €
  • Movacar
    16:00
    Aachen
    Duur 2h 34m
    18:34
    Frankfurt am Main
    vanaf56,84 €
  • Movacar
    12:00
    Aachen
    Duur 2h 34m
    14:34
    Frankfurt am Main
    vanaf56,84 €

De goedkoopste busverbinding van Frankfurt am Main naar Aachen

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste bustickets.

  • BlaBlaBus
    14:35
    Frankfurt am Main - Centraal station Area A
    Duur 5h 40m
    20:15
    Aachen - Hüls Wilmersdorfer Str
    vanaf1,98 €
  • BlaBlaBus
    16:00
    Frankfurt am Main - Centraal station Area A
    Duur 4h 15m
    20:15
    Aachen - Hüls Wilmersdorfer Str
    vanaf1,98 €
  • BlaBlaBus
    11:00
    Frankfurt am Main - Centraal station Area A
    Duur 6h 55m
    17:55
    Aachen - Hüls Wilmersdorfer Str
    vanaf7,98 €
  • Eurolines Germany
    06:00
    Frankfurt am Main - Centraal station Area A
    Duur 4h 0m
    10:00
    Aachen - Hüls Wilmersdorfer Str
    vanaf10,00 €
  • FlixBus
    14:30
    Frankfurt am Main - Centraal station Area B
    Duur 5h 5m
    19:35
    Aachen - Hüls Wilmersdorfer Str
    vanaf11,99 €
  • FlixBus
    23:30
    Frankfurt am Main - Centraal station Area B
    Duur 4h 15m
    03:45
    Aachen - Hüls Wilmersdorfer Str
    vanaf13,99 €
  • FlixBus
    07:15
    Frankfurt am Main - Centraal station Area B
    Duur 4h 15m
    11:30
    Aachen - Hüls Wilmersdorfer Str
    vanaf13,99 €
  • FlixBus
    11:35
    Frankfurt am Main - Centraal station Area B
    Duur 3h 55m
    15:30
    Aachen - Hüls Wilmersdorfer Str
    vanaf15,99 €

De goedkoopste treinverbinding van Frankfurt am Main naar Aachen

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste treinkaartjes.

  • Deutsche Bahn
    05:42
    Frankfurt am Main
    Duur 3h 25m
    09:07
    Aachen
    vanaf21,50 €

De goedkoopste carpool opties van Frankfurt am Main naar Aachen

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste ritten.

  • BlaBlaCar
    17:40
    Frankfurt am Main
    Duur 3h 0m
    20:40
    Aachen
    vanaf13,00 €
  • BlaBlaCar
    16:10
    Frankfurt am Main
    Duur 3h 0m
    19:10
    Aachen
    vanaf14,00 €
  • Movacar
    16:00
    Frankfurt am Main
    Duur 2h 34m
    18:34
    Aachen
    vanaf56,84 €
  • Movacar
    12:00
    Frankfurt am Main
    Duur 2h 34m
    14:34
    Aachen
    vanaf56,84 €
Je wilt met de bus van Aachen naar Frankfurt am Main of in de andere richting reizen?
CheckMyBus vergelijkt alle beschikbare busverbindingen tussen Aachen en Frankfurt am Main en laat je vertrektijden, de exacte bushaltes, alle reistijden en natuurlijk ook de beste ticketprijzen zien. Je vindt bovendien alle informatie over de voorzieningen in de bus. Heeft de bus airco, stopcontacten of wifi?
Op deze site laten we je bovendien de goedkoopste transfers van Frankfurt am Main naar Aachen zien voor de komende dagen. Je krijgt alle informatie over de langeafstandsbushaltes in Aachen en Frankfurt am Main, zodat je je gemakkelijk kunt oriënteren. Bovendien vind je alle mogelijkheden om verder te reizen vanuit Frankfurt am Main, alternatieve reisdoelen vanuit Aachen, en de favoriete luchthaventransfers vanuit Aachen en Frankfurt am Main.
Je wilt liever zoeken? In onze zoekfunctie hebben we de vertrekplaats Aachen en het doel Frankfurt am Main al ingevuld. Wanneer je in de andere richting wilt reizen, dus van Frankfurt am Main naar Aachen, klik je op de pijlen.
De reisdatum hebben we ook al ingevuld. Gemiddeld boeken mensen 3 - 7 dagen in de toekomst. Wanneer je een concrete reisdatum wilt checken, kies je gewoon de betreffende dag in de kalender.
Weet je al, wanneer de terugreis is? Check dan ook meteen de terugrit en kies hier de datum voor de rit van Frankfurt am Main naar Aachen.
Reis je niet alleen? Geef dan aan met hoeveel personen jullie reizen en voer de zoekopdracht uit. Je kunt de zoekresultaten op prijs, vertrek- en aankomsttijd sorteren, en ook doelgericht naar bushaltes of aanbieders zoeken. Alles wat jij nodig hebt.
Overigens: voor de transfer Aachen - Frankfurt am Main laten we je ook informatie over andere vervoersmiddelen zoals de trein, carpool opties en vliegtuig zien, indien beschikbaar.
Geniet van je busreis van Aachen naar Frankfurt am Main.

Bus halteplaats in Aachen en Frankfurt am Main

Stations
Am Hauptbahnhof , 60329 Frankfurt am Main (Duitsland)
Mannheimer Str 6, 60329 Frankfurt am Main (Duitsland)
Stuttgarter Str. , 60329 Frankfurt am Main (Duitsland)
Pforzheimer Str. , 60329 Frankfurt am Main (Duitsland)
60433 Frankfurt am Main (Duitsland)
Mainzer Landstraße 581 , 65933 Frankfurt am Main (Duitsland)
65929 Frankfurt am Main (Duitsland)
60528 Frankfurt am Main (Duitsland)
60314 Frankfurt am Main (Duitsland)
Baruch-Baschwitz-Platz, 60489 Frankfurt am Main , Frankfurt am Main (Duitsland)
65931 Frankfurt am Main (Duitsland)
Frankfurt am Main (Duitsland)
60528 Frankfurt am Main (Duitsland)
Diesterwegplatz , 60594 Frankfurt am Main (Duitsland)
Kasseler Str. , 60486 Frankfurt am Main (Duitsland)

Een vergelijking van Aachen en Frankfurt am Main

4,55 €
5,25 €
Aachen
Frankfurt am Main
Een taxirit is in Aachen 14% goedkoper dan in Frankfurt am Main.
2,60 €
2,80 €
Aachen
Frankfurt am Main
Een buskaartje is in Aachen 8% goedkoper dan in Frankfurt am Main.
3,00 €
3,75 €
Aachen
Frankfurt am Main
Een groot glas bier is in Aachen 20% goedkoper dan in Frankfurt am Main.
0,34 €
0,61 €
Aachen
Frankfurt am Main
Een flesje water is in Aachen 45% goedkoper dan in Frankfurt am Main.
5,67 €
10,83 €
Aachen
Frankfurt am Main
Een hoofdgerecht is in Aachen 48% goedkoper dan in Frankfurt am Main.

Dit zijn de mogelijkheden voor je verdere reis

Trusted shop
CheckMyBus App
Free Download
GPDR CheckMyBus shield

We waarderen uw privacy!

Om u de beste busdeals te laten zien, verzamelen we wat informatie over hoe u CheckMyBus gebruikt. We onthouden uw geanonimiseerde gegevens om onze service te verbeteren en u een persoonlijke ervaring te bieden.