Bus van Luchthaven Vilnius (VNO) naar Minsk

Bus Minsk naar Luchthaven Vilnius: vergelijking van alle busaanbieders

Zoek naar accommodatie met Booking.com
De voordeligste prijzen Vergelijken en tot 70 % besparen
De grootste keuze Wereldwijd verbindingen vinden
Eenvoudig en transparant Real-time zoeken met 1 klik!
Wat is de goedkoopste pendeldienst van Luchthaven Vilnius naar Minsk? Welke bus is de snelste? Zoek en vergelijk alle vervoerders voor de bus van Luchthaven Vilnius naar Minsk. Om te zoeken is één klik genoeg.

Feiten over de bus van Luchthaven Vilnius (VNO) → Minsk

Goedkoopste busverbinding 14,00 €
Snelste bus 4h 0m
Vroegste bus 00:30
Laatste bus 20:50
Dagelijkse busverbindingen 2 Ø
Afstand 169,3 km
Busbedrijf ECOLINES, INFOBUS, Minsktrans, Minsko AP2, Intercars Europe, 12Go Asia, Toks, Busbud
Wil je met de bus van Luchthaven Vilnius naar Minsk?
Met CheckMyBus is dat eenvoudig! Wij vergelijken alle beschikbare pendeldiensten tussen Luchthaven Vilnius en Minsk, en tonen je de vertrek- en aankomsttijden, de exacte haltes, reistijden en natuurlijk de beste ticketprijzen. We helpen je bij het vergelijken van busmaatschappijen die deze route aanbieden, waaronder INFOBUS, Minsko AP2 of Minsktrans. Je vindt er ook alle informatie over de voorzieningen aan boord. Heeft de pendelbus airconditioning, stopcontacten of wifi?
Op deze pagina kun je voor de komende dagen de meest geschikte pendeldienst tussen Minsk en Luchthaven Vilnius bekijken. Je krijgt ook informatie over bushaltes op Luchthaven Vilnius en in Minsk zodat je met een gerust hart kunt reizen. Je kunt ook verschillende mogelijkheden vinden om je reis vanuit Minsk voort te zetten, naast alternatieve bestemmingen vanaf Luchthaven Vilnius.

De goedkoopste busverbinding van Luchthaven Vilnius naar Minsk

Vandaag
vanaf 14,46 €
Morgen
vanaf 14,00 €
23-01
vanaf 14,00 €
24-01
vanaf 14,00 €
25-01
26-01
vanaf 14,00 €

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste bustickets.

  • ECOLINES
    00:30
    Luchthaven Vilnius
    Duur 4h 0m
    04:30
    Minsk
    vanaf 14,00 €
  • INFOBUS
    20:50
    Luchthaven Vilnius
    Duur 5h 20m
    02:10
    Minsk
    vanaf 14,46 €
  • Minsktrans
    20:50
    Luchthaven Vilnius
    Duur 5h 20m
    02:10
    Minsk
    vanaf 15,00 €
  • Minsko AP2
    03:02
    Luchthaven Vilnius
    Duur 4h 58m
    08:00
    Minsk
    vanaf 16,00 €
  • Minsko AP2
    14:13
    Luchthaven Vilnius
    Duur 5h 27m
    19:40
    Minsk
    vanaf 16,00 €
  • Minsko AP2
    17:43
    Luchthaven Vilnius
    Duur 5h 12m
    22:55
    Minsk
    vanaf 16,00 €

Wat zijn de goedkoopste bussen van Luchthaven Vilnius naar Minsk die je normaal gesproken zou vinden?

Dienstregelingen van bussen kunnen veranderen. Hieronder vind je busmaatschappijen die gewoonlijk de busroute van Luchthaven Vilnius naar Minsk verzorgen, maar deze dienst momenteel niet aanbieden.
  • Intercars Europe
    14:13
    Luchthaven Vilnius
    Duur 6h 27m
    20:40
    Minsk
    vanaf 0,20 €
    Tijdelijk niet beschikbaar: laatst gevonden op 21-11-2021
  • 12Go Asia
    03:02
    Luchthaven Vilnius
    Duur 4h 58m
    08:00
    Minsk
    vanaf 14,99 €
    Tijdelijk niet beschikbaar: laatst gevonden op 11-12-2021
  • Toks
    12:30
    Luchthaven Vilnius
    Duur 3h 40m
    16:10
    Minsk
    vanaf 15,50 €
    Tijdelijk niet beschikbaar: laatst gevonden op 18-06-2021
  • Busbud
    14:13
    Luchthaven Vilnius
    Duur 5h 27m
    19:40
    Minsk
    vanaf 16,00 €
    Tijdelijk niet beschikbaar: laatst gevonden op 19-01-2022

Bus van Luchthaven Vilnius naar Minsk: Verdere informatie

Wil je je zoekopdracht aanpassen?
In de zoekbalk is Luchthaven Vilnius al ingesteld als je vertrekpunt en Minsk als je bestemming. Als je een pendeldienst in de tegenovergestelde richting nodig hebt, dus van Minsk naar Luchthaven Vilnius, klik dan gewoon op de pijltjes om je resultaten om te keren.
We hebben ook al een standaard reisdatum voor je ingevoerd. Over het algemeen boeken veel mensen 3-7 dagen voorafgaand aan hun reis. Als je een bepaalde dag wilt selecteren, hoef je alleen maar je gewenste datum in de kalender te selecteren om je zoekopdracht aan te passen.
Plan je een terugreis van Minsk naar Luchthaven Vilnius? Dan kun je de terugweg bekijken door simpelweg de datum van je terugreis te selecteren.
Reis je samen met andere mensen? Selecteer dan het exacte aantal extra passagiers en start de zoekopdracht.
Je kunt alle bustickets voor de busroute Luchthaven Vilnius - Minsk vergelijken. Vervolgens kun je kiezen welke reis het meest geschikt voor je is. De goedkoopste reis is te vinden voor 0,21 € met Intercars Europe, terwijl de snelste verbinding 4h 0m duurt. Of je nu de voorkeur geeft aan het goedkoopste ticket, de snelste rit of de pendeldienst met de meeste voorzieningen, wij kunnen je helpen de beste deal te vinden!
Optimaliseer je resultaten door de prijsklasse, vertrek- en aankomsttijden te selecteren. Met de filters kun je ook je resultaten verfijnen op haltes of specifieke vervoerders om je ideale reis aan te passen.
Als dit beschikbaar is, laten we je voor de busroute Luchthaven Vilnius - Minsk ook informatie zien over andere vervoermiddelen, zoals treinen, carpoolen en vluchten.

Luchthaven Vilnius en Minsk: Alle busstations

Stations
Minsk - Avtovokzal Vostochnyi
vulica Vaniejeva 34, Minsk (Wit-Rusland)
Minsk - Babrujskaja
vulica Babrujskaja 6, Minsk (Wit-Rusland)
Minsk - Borisovsky Metro Station
Minsk (Wit-Rusland)
Minsk - Centraal station
Vakzaĺnaja vulica , Minsk (Wit-Rusland)
Minsk - Filimonava
Minsk (Wit-Rusland)
Minsk - Railway Station
Minsk (Wit-Rusland)

Veelgestelde vragen over de busroute van Luchthaven Vilnius naar Minsk

Hoeveel kost een busticket van Luchthaven Vilnius naar Minsk?

Dit hangt onder andere af van de dag en het tijdstip van de reis. Het goedkoopste busticket voor deze route begint bij 14,00 € en het duurt 5h 58m om Minsk te bereiken. Bespaar geld door bustickets te vergelijken!

Hoeveel kan ik besparen door tickets voor de busroute van Luchthaven Vilnius naar Minsk te vergelijken?

Deze route wordt gereden door 8 busmaatschappijen met ticketprijzen variërend van 0,21 € tot 16,00 €. Daarom raden we je aan je ticket zo vroeg mogelijk te boeken om ervoor te zorgen dat je de goedkoopste pendeldienst naar Minsk krijgt.

Hoeveel dagelijkse busroutes zijn er gemiddeld beschikbaar van Luchthaven Vilnius naar Minsk?

Elke dag wordt de busroute van Luchthaven Vilnius naar Minsk aangeboden door ongeveer 2 verbindingen. Je kunt bustijden vergelijken om de perfecte reis te vinden met onze zoekmachine.

Hoe lang duurt de busroute Luchthaven Vilnius - Minsk?

Toks biedt de snelste pendeldienst van Luchthaven Vilnius naar Minsk, en dit kan 4h 0m duren. Tickets voor deze verbinding kosten 15,50 €.​ Houd er echter rekening mee dat de busroute langer kan duren wanneer er veel verkeer is.

Is er een directe busroute van Luchthaven Vilnius naar Minsk?

Voor de busroute Luchthaven Vilnius - Minsk vergelijkt onze zoekmachine momenteel 3 directe busverbindingen met de volgende maatschappijen: Minsko AP2 en Minsktrans

Hoe laat gaat de eerste bus van Luchthaven Vilnius naar Minsk?

De vroegste bus naar Minsk vanaf Luchthaven Vilnius vertrekt om 00:30. In het weekend en op feestdagen kunnen de vertrektijden echter afwijken. Gebruik gewoon onze zoekmachine om de exacte tijden voor je geplande reisdatum te vinden.

Hoe laat gaat de laatste bus van Luchthaven Vilnius naar Minsk?

De laatste busreis van Luchthaven Vilnius naar Minsk vertrekt om 20:50. Houd er rekening mee dat de vertrektijden in het weekend en op feestdagen af kunnen wijken. Gebruik dus gewoon onze zoekmachine om de exacte tijden voor je geplande reisdatum te vinden.

Welke vervoerders rijden er op de busroute Luchthaven Vilnius - Minsk?

Passagiers kunnen voor de busroute Luchthaven Vilnius - Minsk kiezen uit diverse vervoerders, zoals INFOBUS, Minsko AP2 en Minsktrans. Door gebruik te maken van onze zoekmachine kun je alle beschikbare pendeldiensten vergelijken om er een te vinden die geschikt voor je is.

Wat kan ik meenemen in de bus van Luchthaven Vilnius naar Minsk?

Busmaatschappijen hebben verschillende beperkingen over wat wel en niet aan boord mag. Meestal kun je gratis een koffer en handbagage meenemen op de busroute Luchthaven Vilnius - Minsk. Vind een bus die het beste aan je reisbehoeften voldoet door onze zoekmachine te gebruiken voor je gewenste reisdatum.

Welke voorzieningen zijn er beschikbaar in de bus van Luchthaven Vilnius naar Minsk?

De uitrusting aan boord verschilt per vervoerder. Over het algemeen bieden veel streekbussen wifi, zodat je je vrienden tijdens de reis kunt laten weten waar je bent. Airconditioning zorgt voor ventilatie en daarmee voor comfort tijdens de reis. Met onze zoekmachine kun je nauwkeurige informatie vinden over de voorzieningen in de bus van Luchthaven Vilnius naar Minsk op je gewenste reisdatum.

Busroutes vanaf Luchthaven Vilnius en vanuit Minsk

CheckMyBus App

Free Download

App Store
CheckMyBus App
Sluiten
GPDR CheckMyBus shield

We waarderen uw privacy!

Om u de beste busdeals te laten zien, verzamelen we wat informatie over hoe u CheckMyBus gebruikt. We onthouden uw geanonimiseerde gegevens om onze service te verbeteren en u een persoonlijke ervaring te bieden.