Bus van Villa de Merlo naar San Luis, SL vanaf 5 €

Vergelijk alle busaanbieders en vind de beste prijs met CheckMyBus
Vergelijk en bespaar Miljoenen bussen met één klik. Bespaar tot 70%!
De voordeligste prijzen Vergelijken en tot 70% besparen
De grootste keuze Wereldwijd verbindingen vinden
Eenvoudig en transparant Real-time zoeken met 1 klik!

Vergelijk alle dienstregelingen voor de bus van Villa de Merlo naar San Luis, SL

Hier is een selectie van de goedkoopste busreizen uit de dienstregeling van Villa de Merlo naar San Luis, SL van verschillende busoperators zoals Chevallier, Andesmar of Blanca Paloma voor de komende dagen.

vandaag
morgen
9 €
zaterdag
zondag
7 €
maandag
7 €
dinsdag
woensdag
7 €

Goedkoopste busreizen morgen

Verkeersmiddel BertCompanyCountOneCompanyName Duur Vertrektijd Start Vertrek Aankomsttijd Bestemming Bestemming Logo Zitplaats klassen Prijs
Chevallier 3h 0m 14:30 Villa de Merlo Busstation 17:30 San Luis, SL Centraal Busstation  Premium Economy 9 €

Goedkoopste busreizen zondag

Verkeersmiddel BertCompanyCountOneCompanyName Duur Vertrektijd Start Vertrek Aankomsttijd Bestemming Bestemming Logo Zitplaats klassen Prijs
Blanca Paloma 3h 30m 05:00 Villa de Merlo Busstation 08:30 San Luis, SL Centraal Busstation  Premium Economy 7 €
Blanca Paloma 3h 20m 07:00 Villa de Merlo Busstation 10:20 San Luis, SL Centraal Busstation  Premium Economy 7 €
Chevallier 3h 0m 14:30 Villa de Merlo Busstation 17:30 San Luis, SL Centraal Busstation  Premium Economy 9 €
Andesmar 3h 5m 00:30 Villa de Merlo Busstation 03:35 San Luis, SL Centraal Busstation  Premium Economy 10 €
20 de Junio 2h 35m 13:25 Villa de Merlo Busstation 16:00 San Luis, SL Centraal Busstation  Premium Economy 11 €

Goedkoopste busreizen maandag

Verkeersmiddel BertCompanyCountOneCompanyName Duur Vertrektijd Start Vertrek Aankomsttijd Bestemming Bestemming Logo Zitplaats klassen Prijs
Blanca Paloma 3h 30m 05:00 Villa de Merlo Busstation 08:30 San Luis, SL Centraal Busstation  Premium Economy 7 €
Blanca Paloma 3h 20m 14:00 Villa de Merlo Busstation 17:20 San Luis, SL Centraal Busstation  Premium Economy 7 €
Andesmar 3h 5m 00:30 Villa de Merlo Busstation 03:35 San Luis, SL Centraal Busstation  Premium Economy 10 €
Chevallier 3h 0m 14:30 Villa de Merlo Busstation 17:30 San Luis, SL Centraal Busstation  Premium Economy 10 €
20 de Junio 2h 45m 13:25 Villa de Merlo Busstation 16:10 San Luis, SL Centraal Busstation  Premium Economy 12 €

Goedkoopste busreizen woensdag

Verkeersmiddel BertCompanyCountOneCompanyName Duur Vertrektijd Start Vertrek Aankomsttijd Bestemming Bestemming Logo Zitplaats klassen Prijs
Blanca Paloma 3h 30m 05:00 Villa de Merlo Busstation 08:30 San Luis, SL Centraal Busstation  Premium Economy 7 €
Blanca Paloma 3h 20m 07:00 Villa de Merlo Busstation 10:20 San Luis, SL Centraal Busstation  Premium Economy 7 €
Andesmar 3h 5m 00:30 Villa de Merlo Busstation 03:35 San Luis, SL Centraal Busstation  Premium Economy 10 €
Chevallier 3h 0m 14:30 Villa de Merlo Busstation 17:30 San Luis, SL Centraal Busstation  Premium Economy 10 €
20 de Junio 2h 45m 13:25 Villa de Merlo Busstation 16:10 San Luis, SL Centraal Busstation  Premium Economy 12 €

Beste prijsaanbieding: De goedkoopste bus van Villa de Merlo naar San Luis, SL kost 5 € op 10-12-2025. Als je flexibel bent, kun je geld besparen op je ticket.


Frequentie van busverbindingen tussen Villa de Merlo en San Luis, SL

Bekijk hier hoe vaak de verbindingen tussen Villa de Merlo en San Luis, SL zijn, gedurende verschillende tijden en dagen van de week.
zondag is de drukste dag, met meer dan 18 dagelijkse bussen van Villa de Merlo naar San Luis, SL. vrijdag heeft daarentegen de minste verbindingen, met slechts 6 dagelijkse bussen tussen Villa de Merlo en San Luis, SL.
Het drukste moment van de dag is de Namiddag, met 31 bussen van Villa de Merlo naar San Luis, SL, terwijl Ochtend de minste verbindingen ziet tussen Villa de Merlo en San Luis, SL, met 2 biedt.

Feiten over bussen van Villa de Merlo naar San Luis, SL

Vergelijk alle providers zoals Chevallier, Andesmar en Blanca Paloma die 12 keer per dag met de bus reizen van Villa de Merlo naar San Luis, SL met één klik! Boek je busticket van Villa de Merlo naar San Luis, SL vanaf 5 €!

Goedkoopste busverbinding 5 €
Snelste bus 2h 35m
Vroegste bus 14:30
Laatste bus 19:00
Dagelijkse busverbindingen 12 Ø
Afstand 163,4 km
Busbedrijf Chevallier, Andesmar, Blanca Paloma en 20 de Junio

Goedkoopste busverbindingen van Villa de Merlo naar San Luis, SL

Elke dag, 12 bussen van 4 busmaatschappijen vertrekken Villa de Merlo voor San Luis, SL: in de onderstaande tabel vind je de goedkoopste prijzen voor een bus op deze route, vanaf 04-12-2025 en voor de volgende dagen.

maandag
dinsdag
woensdag
donderdag
vrijdag
zaterdag
zondag
maandag 01-12
dinsdag 02-12
woensdag 03-12
donderdag 04-12
vrijdag 05-12
9 €
zaterdag 06-12
zondag 07-12
7 €
maandag 08-12
9 €
dinsdag 09-12
woensdag 10-12
5 €
donderdag 11-12
vrijdag 12-12
7 €
zaterdag 13-12
zondag 14-12
maandag 15-12
dinsdag 16-12
woensdag 17-12
donderdag 18-12
vrijdag 19-12
zaterdag 20-12
zondag 21-12
maandag 22-12
dinsdag 23-12
woensdag 24-12
donderdag 25-12
vrijdag 26-12
zaterdag 27-12
zondag 28-12

De goedkoopste reistijd van Villa de Merlo naar San Luis, SL

Bekijk hier op welke dag en welk tijdstip van de dag je het goedkoopste busticket kunt vinden van Villa de Merlo naar San Luis, SL, voor de komende 30 dagen.
Met een prijs vanaf 5 € is woensdag de goedkoopste dag voor een bus van Villa de Merlo naar San Luis, SL. vrijdag is daarentegen de duurste dag met prijzen vanaf 7 €.
Nacht is de goedkoopste tijd van de dag voor bustickets van Villa de Merlo naar San Luis, SL, met 5 €. Namiddag is de duurste tijd van de dag met prijzen vanaf 7 €.

Hoe geld te besparen bij het reizen van Villa de Merlo naar San Luis, SL

Reizen kan duur zijn, maar dat hoeft niet! Wil je voorkomen dat je een vreselijke prijs betaalt voor je reis? Volg dan deze snelle stappen om geld te besparen:

Boek het ticket van Villa de Merlo naar San Luis, SL van tevoren! Hoe eerder je boekt, hoe goedkoper de prijs meestal is. Ook ben je dan zeker van een plaats in de bus van Villa de Merlo naar San Luis, SL, in plaats van als je het op het laatste moment koopt, of direct op het station.

Als je kunt, vermijd dan reizen tijdens piekuren. Probeer in plaats van het weekend doordeweeks te reizen. s Avonds of 's nachts reizen is ook goedkoper, en latere bussen van Villa de Merlo naar San Luis, SL zijn ook leger.

Alle busstations en haltes in Villa de Merlo en San Luis, SL

Op de kaart hieronder zie je waar je alle busstations kunt vinden in Villa de Merlo en San Luis, SL.

Service en Comfort op de bus van Villa de Merlo naar San Luis, SL

Wil je weten welke zitplaatsklassen er beschikbaar zijn in de bussen van Villa de Merlo naar San Luis, SL? Of welke busmaatschappijen op de route Villa de Merlo naar San Luis, SL rijden? Hieronder vind je antwoorden op je vragen.
Veelgestelde vragen over de Villa de Merlo naar San Luis, SL bus

Hoeveel kost een busreis Villa de Merlo - San Luis, SL?

Dit hangt onder meer af van de dag en het tijdstip van de reis. De goedkoopste reis is beschikbaar voor 5 € en duurt 3h 30m om San Luis, SL te bereiken. Vergelijk aanbiedingen om geld te besparen!

Hoeveel kan ik besparen door bussen van Villa de Merlo naar San Luis, SL te vergelijken?

Deze route wordt aangeboden door 4 operators met verschillende ticketprijzen tussen 5 € en 15 €. Daarom raden we aan om je ticket zo vroeg mogelijk te boeken om ervoor te zorgen dat je het goedkoopste busticket naar San Luis, SL krijgt.

Hoeveel verbindingen zijn er gemiddeld per dag van Villa de Merlo naar San Luis, SL?

Dagelijks rijden er ongeveer 12 bussen op de route Villa de Merlo - San Luis, SL. Met onze zoekfunctie kun je bustijden vergelijken om de perfecte reis te vinden.

Hoe lang duurt een busreis van Villa de Merlo naar San Luis, SL?

De snelste bus van Villa de Merlo naar San Luis, SL wordt aangeboden door 20 de Junio en duurt 2h 35m. Bustickets voor deze verbinding kosten 13 €.​ Houd er in dit verband rekening mee dat de reis langer kan duren door verkeersdrukte.

Hoe laat gaat de eerste bus van Villa de Merlo naar San Luis, SL?

De vroegste bus die in San Luis, SL aankomt vanaf Villa de Merlo vertrekt om 14:30. In het weekend en op feestdagen kunnen de vertrektijden echter afwijken. Gebruik gewoon onze zoek om de exacte tijden voor je geplande reisdatum te vinden.

Hoe laat gaat de laatste bus van Villa de Merlo naar San Luis, SL?

De laatste bus van Villa de Merlo naar San Luis, SL vertrekt om 19:00. Houd er rekening mee dat de vertrektijden in het weekend en op feestdagen af kunnen wijken. Gebruik dus gewoon onze zoek om de exacte tijden voor je geplande reisdatum te vinden.

Welke busmaatschappijen rijden er op de route Villa de Merlo - San Luis, SL?

Reizigers kunnen per bus van Villa de Merlo naar San Luis, SL met Chevallier, Andesmar en Blanca Paloma. Met onze zoek kun je alle beschikbare bustickets vergelijken om er een te boeken die geschikt voor je is.

Is er een directe bus tussen Villa de Merlo en San Luis, SL?

Je kunt alle directe verbindingen tussen Villa de Merlo en San Luis, SL bekijken door onze zoeken te gebruiken en te kijken naar de sectie Veranderingen in onze filters. Dit zijn enkele van de bedrijven die een rechtstreekse bus aanbieden: Chevallier, Andesmar en Blanca Paloma.

Wat mag ik meenemen op de busroute van Villa de Merlo naar San Luis, SL?

Wat je mee mag nemen is afhankelijk van de vervoerder waarmee je reist. Over het algemeen kun je gratis een koffer en handbagage meenemen op de busroute Villa de Merlo - San Luis, SL. Gebruik gewoon onze zoek om een bus voor je geplande reisdatum te vinden die het beste aan je behoeften voldoet.

Welke voorzieningen zijn er beschikbaar op de busroute Villa de Merlo - San Luis, SL?

De uitrusting aan boord verschilt per vervoerder. Veel streekbussen hebben echter wifi, zodat je je vrienden tijdens de reis kunt vertellen waar je precies bent. Om de reis nog aangenamer te maken, zorgt airconditioning voor ventilatie. Het is het beste om onze zoek te gebruiken om nauwkeurige informatie te krijgen over de voorzieningen in de bus van Villa de Merlo naar San Luis, SL op je geplande reisdatum.

Beschikbare zitplaatsklassen die worden aangeboden op de busroute Villa de Merlo naar San Luis, SL

Premium Economy
PremiumEconomy

Een mix tussen Economy en Business, biedt extra beenruimte, WI-FI en eventueel snacks.

Meer busroutes naar Villa de Merlo en naar San Luis, SL

Hier volgt een overzicht van de meest populaire busroutes naar Villa de Merlo en naar San Luis, SL. Klik gewoon op de verbinding van je keuze en je vindt alle details over je busroute!

CheckMyBus App

Gratis download

App Store
CheckMyBus App
Sluiten
GPDR CheckMyBus shield

We waarderen uw privacy!

Om

je

de

beste

busaanbiedingen

te

tonen,

gebruiken

wij

en

onze

partners

technische,

analytische

en

marketing

cookies

voor

het

personaliseren

van

advertenties.

We

onthouden

je

geanonimiseerde

gegevens

om

je

een

gepersonaliseerde

ervaring

te

bieden.