Alles over bussen naar San Juan Bautistau
Voordelige bustickets naar San Juan Bautista
-
La Santaniana20h 14m015:46Buenos AiresLiniers Busstation12:00San Juan BautistaBushalte0Premium EconomyEen Bus van La Santaniana gaat van Liniers Busstation, Buenos Aires (Argentinië) op 15-12-2025 15:46:00 naar Bushalte, San Juan Bautista (Paraguay) met aankomst op 16-12-2025 12:00:00. 50 Premium Economy ticket voor 95 € per persoon zijn beschikbaar. Reisduur is 20h 14m
Jouw route staat er niet bij? In ons zoekveld hebben we de vertrekplaats al ingevuld. Je hoeft alleen het doel nog in te vullen. Wanneer je met de bus naar San Juan Bautista wil, klik je op de pijlen om de richting te veranderen.
De reisdatum hebben we ook al ingevuld. Gemiddeld boeken mensen 3 - 7 dagen in de toekomst. Wanneer je een concrete reisdatum wilt checken, kies je gewoon de betreffende dag in de kalender.Weet je al, wanneer je weer vanuit San Juan Bautista terug wilt keren? Check dan ook meteen de terugrit en kies ook hier de betreffende datum. Reis je niet alleen? Geef dan aan met hoeveel personen jullie zijn en begin de zoekopdracht. Je kunt de zoekresultaten op prijs, vertrek- en aankomsttijd sorteren, en ook doelgericht filteren op bushaltes of aanbieders. Alles wat jij nodig hebt.
Overigens: we laten we je ook informatie over andere vervoersmiddelen zoals de trein, carpool opties en vliegtuig zien, waarmee naar San Juan Bautista kunt reizen.

