Bus van Salzburg naar Zell am See

Bussen van Salzburg naar Zell am See: vergelijking van alle busaanbieders
De voordeligste prijzen Vergelijken en tot 70% besparen
De grootste keuze Wereldwijd verbindingen vinden
Eenvoudig en transparant Real-time zoeken met 1 klik!

Vergelijk alle dienstregelingen voor de bus van Salzburg naar Zell am See

Hier is een selectie van de goedkoopste busreizen uit de dienstregeling van Salzburg naar Zell am See van verschillende busoperators zoals ÖBB voor de komende dagen.
vandaag
morgen
dinsdag
vanaf 15 €
woensdag
donderdag
vanaf 15 €
vrijdag
zaterdag

Goedkoopste busreizen dinsdag

Prijzen zijn voor enkele reis en één persoon
  • ÖBB
    2h 20m
    06:23
    Salzburg
    08:43
    Zell am See
    ÖBB
    Economy
    15 €
  • ÖBB
    2h 17m
    07:23
    Salzburg
    09:40
    Zell am See
    ÖBB
    Economy
    15 €
  • ÖBB
    2h 35m
    07:23
    Salzburg
    09:58
    Zell am See
    ÖBB
    Economy
    15 €
  • ÖBB
    2h 37m
    07:23
    Salzburg
    10:00
    Zell am See
    ÖBB
    Economy
    15 €
  • ÖBB
    2h 15m
    07:23
    Salzburg
    09:38
    Zell am See
    ÖBB
    Economy
    15 €

Goedkoopste busreizen donderdag

Prijzen zijn voor enkele reis en één persoon
  • ÖBB
    2h 20m
    06:23
    Salzburg
    08:43
    Zell am See
    ÖBB
    Economy
    15 €
  • ÖBB
    2h 17m
    07:23
    Salzburg
    09:40
    Zell am See
    ÖBB
    Economy
    15 €
  • ÖBB
    2h 35m
    07:23
    Salzburg
    09:58
    Zell am See
    ÖBB
    Economy
    15 €
  • ÖBB
    2h 37m
    07:23
    Salzburg
    10:00
    Zell am See
    ÖBB
    Economy
    15 €
  • ÖBB
    2h 15m
    07:23
    Salzburg
    09:38
    Zell am See
    ÖBB
    Economy
    15 €

Frequentie van busverbindingen tussen Salzburg en Zell am See

Bekijk hier hoe vaak de verbindingen tussen Salzburg en Zell am See zijn, gedurende verschillende tijden en dagen van de week.
dinsdag is de drukste dag, met meer dan 27 dagelijkse bussen van Salzburg naar Zell am See. dinsdag heeft daarentegen de minste verbindingen, met slechts 27 dagelijkse bussen tussen Salzburg en Zell am See.
Het drukste moment van de dag is de Ochtend, met 22 bussen van Salzburg naar Zell am See, terwijl Avond de minste verbindingen ziet tussen Salzburg en Zell am See, met 12 biedt.

Feiten over bussen van Salzburg naar Zell am See

Vergelijk alle providers zoals ÖBB die 27 keer per dag met de bus reizen van Salzburg naar Zell am See met één klik! Boek je busticket van Salzburg naar Zell am See vanaf 15 €!

Goedkoopste busverbinding 15 €
Snelste bus 1h 57m
Vroegste bus 06:23
Laatste bus 21:23
Dagelijkse busverbindingen 27 Ø
Afstand 57,4 km
Busbedrijf ÖBB

Goedkoopste busverbindingen van Salzburg naar Zell am See

Elke dag, 27 bussen van 1 busmaatschappijen vertrekken Salzburg voor Zell am See: in de onderstaande tabel vind je de goedkoopste prijzen voor een bus op deze route, vanaf 19-05-2024 en voor de volgende dagen.

maandag
dinsdag
woensdag
donderdag
vrijdag
zaterdag
zondag
maandag 13-05
dinsdag 14-05
woensdag 15-05
donderdag 16-05
vrijdag 17-05
zaterdag 18-05
zondag 19-05
maandag 20-05
dinsdag 21-05
15 €
woensdag 22-05
donderdag 23-05
15 €
vrijdag 24-05
zaterdag 25-05
zondag 26-05
maandag 27-05
dinsdag 28-05
woensdag 29-05
donderdag 30-05
vrijdag 31-05
15 €
zaterdag 01-06
zondag 02-06
maandag 03-06
dinsdag 04-06
woensdag 05-06
donderdag 06-06
vrijdag 07-06
zaterdag 08-06
zondag 09-06

De goedkoopste reistijd van Salzburg naar Zell am See

Bekijk hier op welke dag en welk tijdstip van de dag je het goedkoopste busticket kunt vinden van Salzburg naar Zell am See, voor de komende 30 dagen.
Met een prijs vanaf 15 € is dinsdag de goedkoopste dag voor een bus van Salzburg naar Zell am See. dinsdag is daarentegen de duurste dag met prijzen vanaf 15 €.
Ochtend is de goedkoopste tijd van de dag voor bustickets van Salzburg naar Zell am See, met 15 €. Ochtend is de duurste tijd van de dag met prijzen vanaf 15 €.

Hoe geld te besparen bij het reizen van Salzburg naar Zell am See

Reizen kan duur zijn, maar dat hoeft niet! Wil je voorkomen dat je een vreselijke prijs betaalt voor je reis? Volg dan deze snelle stappen om geld te besparen:

Boek het ticket van Salzburg naar Zell am See van tevoren! Hoe eerder je boekt, hoe goedkoper de prijs meestal is. Ook ben je dan zeker van een plaats in de bus van Salzburg naar Zell am See, in plaats van als je het op het laatste moment koopt, of direct op het station.

Als je kunt, vermijd dan reizen tijdens piekuren. Probeer in plaats van het weekend doordeweeks te reizen. s Avonds of 's nachts reizen is ook goedkoper, en latere bussen van Salzburg naar Zell am See zijn ook leger.

Service en Comfort op de bus van Salzburg naar Zell am See

Wil je weten welke zitplaatsklassen er beschikbaar zijn in de bussen van Salzburg naar Zell am See? Of welke busmaatschappijen op de route Salzburg naar Zell am See rijden? Hieronder vind je antwoorden op je vragen.
Veelgestelde vragen over de Salzburg naar Zell am See bus

Hoeveel kost een busreis Salzburg - Zell am See?

Dit hangt onder meer af van de dag en het tijdstip van de reis. De goedkoopste reis is beschikbaar voor 15 € en duurt 2h 20m om Zell am See te bereiken. Vergelijk aanbiedingen om geld te besparen!

Hoeveel kan ik besparen door bussen van Salzburg naar Zell am See te vergelijken?

Deze route wordt aangeboden door 1 operators met verschillende ticketprijzen tussen 15 € en 15 €. Daarom raden we aan om je ticket zo vroeg mogelijk te boeken om ervoor te zorgen dat je het goedkoopste busticket naar Zell am See krijgt.

Hoeveel verbindingen zijn er gemiddeld per dag van Salzburg naar Zell am See?

Dagelijks rijden er ongeveer 27 bussen op de route Salzburg - Zell am See. Met onze zoekfunctie kun je bustijden vergelijken om de perfecte reis te vinden.

Hoe lang duurt een busreis van Salzburg naar Zell am See?

De snelste bus van Salzburg naar Zell am See wordt aangeboden door ÖBB en duurt 1h 57m. Bustickets voor deze verbinding kosten 15 €.​ Houd er in dit verband rekening mee dat de reis langer kan duren door verkeersdrukte.

Hoe laat gaat de eerste bus van Salzburg naar Zell am See?

De vroegste bus die in Zell am See aankomt vanaf Salzburg vertrekt om 06:23. In het weekend en op feestdagen kunnen de vertrektijden echter afwijken. Gebruik gewoon onze zoek om de exacte tijden voor je geplande reisdatum te vinden.

Hoe laat gaat de laatste bus van Salzburg naar Zell am See?

De laatste bus van Salzburg naar Zell am See vertrekt om 21:23. Houd er rekening mee dat de vertrektijden in het weekend en op feestdagen af kunnen wijken. Gebruik dus gewoon onze zoek om de exacte tijden voor je geplande reisdatum te vinden.

Welke busmaatschappijen rijden er op de route Salzburg - Zell am See?

Reizigers kunnen per bus van Salzburg naar Zell am See met ÖBB. Met onze zoek kun je alle beschikbare bustickets vergelijken om er een te boeken die geschikt voor je is.

Is er een directe bus tussen Salzburg en Zell am See?

Je kunt alle directe verbindingen tussen Salzburg en Zell am See bekijken door onze zoeken te gebruiken en te kijken naar de sectie Veranderingen in onze filters. Dit zijn enkele van de bedrijven die een rechtstreekse bus aanbieden: ÖBB.

Wat mag ik meenemen op de busroute van Salzburg naar Zell am See?

Wat je mee mag nemen is afhankelijk van de vervoerder waarmee je reist. Over het algemeen kun je gratis een koffer en handbagage meenemen op de busroute Salzburg - Zell am See. Gebruik gewoon onze zoek om een bus voor je geplande reisdatum te vinden die het beste aan je behoeften voldoet.

Welke voorzieningen zijn er beschikbaar op de busroute Salzburg - Zell am See?

De uitrusting aan boord verschilt per vervoerder. Veel streekbussen hebben echter wifi, zodat je je vrienden tijdens de reis kunt vertellen waar je precies bent. Om de reis nog aangenamer te maken, zorgt airconditioning voor ventilatie. Het is het beste om onze zoek te gebruiken om nauwkeurige informatie te krijgen over de voorzieningen in de bus van Salzburg naar Zell am See op je geplande reisdatum.

Beschikbare zitplaatsklassen die worden aangeboden op de busroute Salzburg naar Zell am See

Economy
Economy

De goedkoopste optie die beschikbaar is voor je ticket, het komt meestal met verstelbare stoelen en AC.

Alternatieve transporttypes van Salzburg naar Zell am See

Heb je de juiste bus niet gevonden? Hier is een selectie van alternatieve vervoerstypen uit de dienstregeling van Salzburg naar Zell am See voor de komende dagen.

Goedkope treinkaartjes van Salzburg naar Zell am See

Hier is een selectie van de goedkoopste treinen uit de dienstregeling van Salzburg naar Zell am See voor de komende dagen.
  • ÖBB
    2h 17m
    09:28
    Salzburg
    Centraal station
    11:45
    Zell am See
    ÖBB
    Economy
    vanaf 15 €
  • ÖBB
    1h 32m
    06:12
    Salzburg
    Centraal station
    07:44
    Zell am See
    Treinstation
    ÖBB
    Economy
    vanaf 32 €
  • ÖBB
    1h 51m
    06:12
    Salzburg
    Centraal station
    08:03
    Zell am See
    ÖBB
    Economy
    vanaf 35 €
  • ÖBB
    1h 51m
    12:12
    Salzburg
    Centraal station
    14:03
    Zell am See
    ÖBB
    Economy
    vanaf 41 €

Meer busroutes van Salzburg en Zell am See

Hier volgt een overzicht van de meest populaire busroutes vanaf Salzburg en vanaf Zell am See. Klik gewoon op de verbinding van je keuze en je vindt alle details over je busroute!
Populaire luchthavenshuttles

CheckMyBus App

Gratis download

App Store
CheckMyBus App
Sluiten
GPDR CheckMyBus shield

We waarderen uw privacy!

Om je de beste busaanbiedingen te tonen, gebruiken wij en onze partners technische, analytische en marketing cookies voor het personaliseren van advertenties. We onthouden je geanonimiseerde gegevens om je een gepersonaliseerde ervaring te bieden.