Bus van Rio de Janeiro naar São Paulo

Bus Rio de Janeiro São Paulo: een vergelijking van alle busaanbieders

swap
Volwassenen
1
Kinderen
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
De voordeligste prijzenVergelijken en tot 70 % besparen
De grootste keuzeWereldwijd verbindingen vinden
Eenvoudig en transparantReal-time zoeken met 1 klik!

Feiten over de bus van Rio de Janeiro naar São Paulo

Goedkoopste busverbinding14,12 €
Snelste bus6h 0m
Vroegste bus00:25
Laatste bus23:45
Dagelijkse busverbindingen5 Ø
Afstand354,6 km
BusbedrijfAuto Viação Catarinense, Águia Branca, 1001, Expresso do Sul, Viação Kaissara
Je wilt met de bus van Rio de Janeiro naar São Paulo?
CheckMyBus vergelijkt alle beschikbare busverbindingen tussen Rio de Janeiro en São Paulo en laat je vertrektijden, de exacte bushaltes, alle reistijden en natuurlijk ook de beste ticketprijzen zien. Je vindt bovendien alle informatie over de voorzieningen in de bus. Heeft de bus airco, stopcontacten of wifi?
Op deze site laten we je bovendien de goedkoopste transfers van Rio de Janeiro naar São Paulo zien voor de komende dagen. Je krijgt alle informatie over de langeafstandsbushaltes in Rio de Janeiro en São Paulo, zodat je je gemakkelijk kunt oriënteren. Bovendien vind je alle mogelijkheden om verder te reizen vanuit Rio de Janeiro, alternatieve reisdoelen vanuit São Paulo, en de favoriete luchthaventransfers vanuit Rio de Janeiro en São Paulo.

De goedkoopste busverbinding van Rio de Janeiro naar São Paulo

Vandaag
vanaf 15,69 €
Morgen
vanaf 14,12 €
15-08
vanaf 12,99 €
16-08
vanaf 14,12 €
17-08
18-08
vanaf 15,69 €

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste bustickets.

  • Auto Viação Catarinense
    23:35
    Rio de Janeiro, RJ - Rodoviária Novo Rio
    Duur 6h 15m
    05:50
    São Paulo, SP - Terminal Rodoviário Barra Funda
    vanaf14,12 €
  • Auto Viação Catarinense
    13:00
    Rio de Janeiro, RJ - Rodoviária Novo Rio
    Duur 8h 15m
    21:15
    São Paulo, SP - Terminal Rodoviário Barra Funda
    vanaf15,69 €
  • Águia Branca
    10:00
    Rio de Janeiro, RJ - Rodoviária Novo Rio
    Duur 6h 30m
    16:30
    São Paulo, SP - Tietê
    vanaf17,80 €
  • Águia Branca
    21:30
    Rio de Janeiro, RJ - Rodoviária Novo Rio
    Duur 6h 30m
    04:00
    São Paulo, SP - Tietê
    vanaf17,80 €
  • 1001
    07:00
    Rio de Janeiro, RJ - Rodoviária Novo Rio
    Duur 6h 30m
    13:30
    São Paulo, SP - Tietê
    vanaf17,89 €
  • Expresso do Sul
    08:00
    Rio de Janeiro, RJ - Rodoviária Novo Rio
    Duur 6h 30m
    14:30
    São Paulo, SP - Tietê
    vanaf17,89 €
  • Viação Kaissara
    11:00
    Rio de Janeiro, RJ - Rodoviária Novo Rio
    Duur 6h 0m
    17:00
    São Paulo, SP - Tietê
    vanaf17,89 €
  • 1001
    20:45
    Rio de Janeiro, RJ - Rodoviária Novo Rio
    Duur 6h 30m
    03:15
    São Paulo, SP - Tietê
    vanaf18,05 €
  • Águia Branca
    23:45
    Rio de Janeiro, RJ - Rodoviária Novo Rio
    Duur 6h 30m
    06:15
    São Paulo, SP - Tietê
    vanaf18,52 €
  • 1001
    15:00
    Rio de Janeiro, RJ - Rodoviária Novo Rio
    Duur 6h 30m
    21:30
    São Paulo, SP - Tietê
    vanaf18,67 €
  • Expresso do Sul
    00:25
    Rio de Janeiro, RJ - Rodoviária Novo Rio
    Duur 6h 30m
    06:55
    São Paulo, SP - Tietê
    vanaf18,67 €
  • Expresso do Sul
    12:00
    Rio de Janeiro, RJ - Rodoviária Novo Rio
    Duur 6h 30m
    18:30
    São Paulo, SP - Tietê
    vanaf18,67 €
  • Viação Kaissara
    09:00
    Rio de Janeiro, RJ - Rodoviária Novo Rio
    Duur 6h 0m
    15:00
    São Paulo, SP - Tietê
    vanaf18,67 €
  • Viação Kaissara
    13:00
    Rio de Janeiro, RJ - Rodoviária Novo Rio
    Duur 6h 0m
    19:00
    São Paulo, SP - Tietê
    vanaf18,67 €

De goedkoopste carpool opties van Rio de Janeiro naar São Paulo

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste ritten.

  • BlaBlaCar
    17:00
    Rio de Janeiro
    Duur 5h 50m
    22:50
    São Paulo
    vanaf13,00 €
  • BlaBlaCar
    13:00
    Rio de Janeiro
    Duur 5h 50m
    18:50
    São Paulo
    vanaf15,00 €

Wil je de andere kant op gaan? Bekijk alle aanbiedingen van São Paulo naar Rio de Janeiro

Bus van Rio de Janeiro naar São Paulo: meer informatie

Je wilt liever zoeken? In onze zoekfunctie hebben we de vertrekplaats Rio de Janeiro en het doel São Paulo al ingevuld. De reisdatum hebben we ook al ingevuld. Gemiddeld boeken mensen 3 - 7 dagen in de toekomst. Wanneer je een concrete reisdatum wilt checken, kies je gewoon de betreffende dag in de kalender.
Weet je al, wanneer de terugreis is? Check dan ook meteen de terugrit en kies hier de datum voor de rit van São Paulo naar Rio de Janeiro.
Reis je niet alleen? Geef dan aan met hoeveel personen jullie reizen en voer de zoekopdracht uit. Je kunt de zoekresultaten op prijs, vertrek- en aankomsttijd sorteren, en ook doelgericht naar bushaltes of aanbieders zoeken. Alles wat jij nodig hebt.
Overigens: voor de transfer Rio de Janeiro - São Paulo laten we je ook informatie over andere vervoersmiddelen zoals de trein, carpool opties en vliegtuig zien, indien beschikbaar.
Geniet van je busreis van Rio de Janeiro naar São Paulo.

Bus halteplaats in Rio de Janeiro en São Paulo

Stations
R. Agostinho Fabre 2-46 - Conj. Promorar Sao Luis, 05846-020 São Paulo (Brazilië)
Av. das Nações Unidas , 15627 São Paulo (Brazilië)
Cidade Antonio Estevão de Carvalho , 08220-000 São Paulo (Brazilië)
Av. Santos Dumont, Bom Retiro 843, 01101-000 São Paulo (Brazilië)
R. Alfredo Ricci 1-83, 08253-010 São Paulo (Brazilië)
R. Brg. Galvão 772, 01151-000 São Paulo (Brazilië)
Praça do Patriarca 78, 01002-000 São Paulo (Brazilië)
R. Jaciara 103-5, 02879-200 São Paulo (Brazilië)
Rua dos Jequitibás 279, São Paulo (Brazilië)
Av. Auro Soares de Moura Andrade 644, 01156-001 São Paulo (Brazilië)
Av. Adélia Chohfi 100, 08320-390 São Paulo (Brazilië)
R. Eudoro Lemos - Santana 259, 02030-000 São Paulo (Brazilië)

Een vergelijking van Rio de Janeiro en São Paulo

1,21 €
1,14 €
Rio de Janeiro
São Paulo
Een taxirit is in Rio de Janeiro 6% duurder dan in São Paulo.
0,60 €
0,60 €
Rio de Janeiro
São Paulo
Een buskaartje is in Rio de Janeiro 0% duurder dan in São Paulo.
1,10 €
0,94 €
Rio de Janeiro
São Paulo
Een groot glas bier is in Rio de Janeiro 15% duurder dan in São Paulo.
0,43 €
0,43 €
Rio de Janeiro
São Paulo
Een flesje water is in Rio de Janeiro 0% duurder dan in São Paulo.
4,74 €
4,32 €
Rio de Janeiro
São Paulo
Een hoofdgerecht is in Rio de Janeiro 9% duurder dan in São Paulo.

Busverbindingen van Rio de Janeiro en van São Paulo

Trusted shop
CheckMyBus App
Free Download
GPDR CheckMyBus shield

We waarderen uw privacy!

Om u de beste busdeals te laten zien, verzamelen we wat informatie over hoe u CheckMyBus gebruikt. We onthouden uw geanonimiseerde gegevens om onze service te verbeteren en u een persoonlijke ervaring te bieden.