Bus van Phoenix, AZ naar Los Angeles

Bussen van Phoenix, AZ naar Los Angeles: vergelijking van alle busaanbieders

swap
Volwassenen
1
Kinderen
0
Reis je als groep?
Huur hier een bus!
Zoek naar accommodatie met Booking.com
De voordeligste prijzenVergelijken en tot 70 % besparen
De grootste keuzeWereldwijd verbindingen vinden
Eenvoudig en transparantReal-time zoeken met 1 klik!
Hoe vind ik het goedkoopste ticket voor de bus van Phoenix, AZ naar Los Angeles? Welke is de snelste op die route? Vergelijk alle busmaatschappijen voor de verbinding van Phoenix, AZ naar Los Angeles. Met één klik krijg je alle informatie over de actuele dienstregeling.

Feiten over de bus Phoenix, AZ → Los Angeles

Goedkoopste busverbinding22,13 €
Snelste bus5h 50m
Vroegste bus00:25
Laatste bus19:30
Dagelijkse busverbindingen2 Ø
Afstand573,3 km
BusbedrijfFlixBus, Greyhound US, Amtrak, Tufesa
Ben je op zoek naar een bus van Phoenix, AZ naar Los Angeles​?
Dan ben je bij ons aan het juiste adres! Met CheckMyBus kun je alle beschikbare aanbiedingen voor de busroute van Phoenix, AZ naar Los Angeles vergelijken. In onze zoekmachine krijg je informatie over vertrektijden, de exacte bushaltes, reistijden en de beste ticketprijzen. We helpen je bij het vergelijken van busmaatschappijen die deze route aanbieden, waaronder FlixBus, Greyhound US of Amtrak. Wil je weten of de bus airconditioning, wifi of stopcontacten heeft? Wij laten je zien welke voorzieningen de verschillende vervoerders aanbieden.
Op deze pagina kun je voor de komende dagen goedkope bussen naar Los Angeles vanuit Phoenix, AZ bekijken. We laten je ook meer informatie zien over de bushaltes in Phoenix, AZ en Los Angeles zodat je weet waar je heen moet. Als je na het bereiken van Los Angeles je reis voortzet, kun je daarvoor de mogelijkheden vinden en ook alternatieve bestemmingen vanuit Phoenix, AZ, evenals populaire pendeldiensten vanuit Los Angeles.

De goedkoopste busverbinding van Phoenix, AZ naar Los Angeles

Vandaag
vanaf 22,13 €
Morgen
vanaf 51,36 €
05-12
vanaf 54,02 €
06-12
vanaf 22,13 €
07-12
vanaf 46,94 €
08-12
vanaf 22,13 €

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste bustickets.

  • FlixBus
    00:25
    Phoenix, AZ - Downtown
    Duur 6h 25m
    06:50
    Los Angeles, CA - Union Station
    vanaf22,13 €
  • FlixBus
    14:50
    Phoenix, AZ - Downtown
    Duur 6h 25m
    21:15
    Los Angeles, CA - Union Station
    vanaf22,13 €
  • FlixBus
    15:25
    Phoenix, AZ - Tufesa Station
    Duur 5h 50m
    21:15
    Los Angeles, CA - Union Station
    vanaf22,13 €
  • Greyhound US
    15:05
    Phoenix, AZ
    Duur 7h 0m
    22:05
    Los Angeles
    vanaf23,03 €
  • Greyhound US
    10:20
    Phoenix, AZ - Greyhound Station
    Duur 6h 50m
    17:10
    Los Angeles, CA - Station
    vanaf47,82 €
  • Greyhound US
    12:20
    Phoenix, AZ - Greyhound Station
    Duur 6h 40m
    19:00
    Los Angeles, CA - Station
    vanaf47,82 €
  • Amtrak
    19:30
    Phoenix, AZ
    Duur 10h 5m
    05:35
    Los Angeles
    vanaf77,05 €
  • Amtrak
    17:00
    Phoenix, AZ
    Duur 15h 0m
    08:00
    Los Angeles
    vanaf96,53 €

Wat zijn de goedkoopste bussen van Phoenix, AZ naar Los Angeles die je normaal gesproken zou vinden?

Dienstregelingen van bussen kunnen veranderen. Hieronder vind je busmaatschappijen die gewoonlijk de busroute van Phoenix, AZ naar Los Angeles verzorgen, maar deze dienst momenteel niet aanbieden.
  • Tufesa
    14:00
    Phoenix, AZ
    Duur 6h 30m
    20:30
    Los Angeles
    vanaf53,14 €
    Tijdelijk niet beschikbaar: laatst gevonden op 23-09-2021

Bus Phoenix, AZ → Los Angeles: Verdere informatie

Wil je je zoekresultaten aanpassen?
We hebben al in de zoekbalk ingesteld dat je vertrekt vanuit Phoenix, AZ en aankomt in Los Angeles. De reisdatum wordt automatisch een paar dagen van tevoren ingesteld, omdat mensen doorgaans 3 tot 7 dagen voor hun reis boeken. Als je op een specifieke datum wilt reizen, selecteer deze dag dan gewoon in de kalender om je zoekopdracht aan te passen.
Ben je van plan om terug te keren naar Phoenix, AZ? Je kunt ook de datum van je terugreis voor de busroute van Los Angeles naar Phoenix, AZ selecteren.
Wil je voor meer dan één passagier boeken? Het enige wat je dan hoeft te doen is aangeven met hoeveel mensen meer je reist voordat je met zoeken begint.
Nadat je al de zoekresultaten hebt gekregen, kun je alle bustickets voor de busroute van Phoenix, AZ naar Los Angeles vergelijken. Vervolgens kun je verschillende factoren overwegen. FlixBus biedt de goedkoopste tickets voor 22,13 € en de snelste verbinding duurt 5h 50m. Uiteindelijk kun je zelf beslissen of je de voorkeur geeft aan het goedkoopste ticket, de snelste rit of de bus met de meeste voorzieningen. Wat je ook zoekt, wij kunnen je helpen de deal te vinden die het beste aan je behoeften voldoet!
Optimaliseer je zoekresultaten op basis van je reisbehoeften. Je kunt sorteren op prijs, vertrek- en aankomsttijd en filteren op bushaltes en maatschappijen voor de meest relevante resultaten.
Je kunt ook andere vervoermiddelen vergelijken die vertrekken vanuit Phoenix, AZ en aankomen in Los Angeles. In onze zoekresultaten kun je ook beschikbare treinen, carpoolen en vluchten vergelijken.
We hopen dat je geniet van je busreis van Phoenix, AZ naar Los Angeles!

Bushaltes in Phoenix, AZ en Los Angeles

Stations
Los Angeles - Pacoima
Laurel Canyon Dr 9727 , 91331   Los Angeles  (USA)
Los Angeles - Sherman Way / Ethel
Los Angeles  (USA)
Los Angeles, CA - Amtrak
Alameda Street 738-788, 90012  Los Angeles  (USA)
Los Angeles, CA - Autobuses Coordinados USA
E Olympic Blvd 4425 , 90023  Los Angeles  (USA)
Los Angeles, CA - Downtown
N Main St 512, 90012  Los Angeles  (USA)
Los Angeles, CA - Harbor Freeway
Los Angeles  (USA)
Los Angeles, CA - Hilton Garden Inn
N Highland Ave  2005, 90068  Los Angeles  (USA)
Los Angeles, CA - Hollywood Blvd
Hollywood Blvd 5951 , 90028  Los Angeles  (USA)
Los Angeles, CA - Hollywood USA Hostel
Schrader Blvd 1624 , 90028  Los Angeles  (USA)
Los Angeles, CA - Hoover St & Jefferson Blvd
Hoover St & Jefferson Blvd , 90089  Los Angeles  (USA)
Los Angeles, CA - LAX Holiday Inn
La Cienega Blvd , 9901  Los Angeles  (USA)
Los Angeles, CA - North Hollywood
Magnolia Blvd 11239, 91601  Los Angeles  (USA)
Los Angeles, CA - Ramirez St
Ramirez St 530, 90012  Los Angeles  (USA)
Los Angeles, CA - Sheraton Hotel
W Century Blvd 6101 , 90045  Los Angeles  (USA)
Los Angeles, CA - Station
E 7Th St 1716, 90021  Los Angeles  (USA)
Los Angeles, CA - Tufesa
Maple Ave 611, 90014  Los Angeles  (USA)
Los Angeles, CA - Union Station
Ramirez Street 401-479, 90012  Los Angeles  (USA)
Los Angeles, CA - Universal City
Universal Hollywood Dr 555, 91608  Los Angeles  (USA)
Los Angeles, CA - University of California (curbside)
Gayley Ave 592, 90024  Los Angeles  (USA)
Los Angeles, CA - University of Southern California
Hoover St & Jefferson Blvd , 90007  Los Angeles  (USA)
Los Angeles, CA - University of Southern California (curbside)
W Jefferson Blvd and Flower Street , 90089  Los Angeles  (USA)
Los Angeles, CA - West LA (Palms)
Palms Station , 90034  Los Angeles  (USA)
Los Angeles, CA - Westin Bonaventure Hotel
S Figueroa St 404, 90071  Los Angeles  (USA)

Bus van Phoenix, AZ naar Los Angeles: Veelgestelde vragen over de route

Hoeveel kost een busticket van Phoenix, AZ naar Los Angeles?

Dit hangt onder andere af van de dag en het tijdstip van de reis. Het goedkoopste busticket voor deze route begint bij 22,13 € en het duurt 6h 25m om Los Angeles te bereiken. Bespaar geld door bustickets te vergelijken!

Hoeveel kan ik besparen door tickets voor de busroute van Phoenix, AZ naar Los Angeles te vergelijken?

Deze route wordt gereden door 4 busmaatschappijen met ticketprijzen variërend van 22,13 € tot 96,53 €. Daarom raden we je aan je ticket zo vroeg mogelijk te boeken om ervoor te zorgen dat je de goedkoopste busreis naar Los Angeles krijgt.

Hoeveel dagelijkse busroutes zijn er gemiddeld beschikbaar van Phoenix, AZ naar Los Angeles?

Elke dag wordt de busroute van Phoenix, AZ naar Los Angeles aangeboden door ongeveer 2 verbindingen. Je kunt bustijden vergelijken om de perfecte reis te vinden met onze zoekmachine.

Hoe lang duurt de busroute Phoenix, AZ - Los Angeles?

Greyhound US biedt de snelste bus van Phoenix, AZ naar Los Angeles, en dit kan 5h 50m duren. Tickets voor deze verbinding kosten 69,96 €.​ Houd er echter rekening mee dat de busroute langer kan duren wanneer er veel verkeer is.

Is er een directe busroute van Phoenix, AZ naar Los Angeles?

Voor de busroute Phoenix, AZ - Los Angeles vergelijkt onze zoekmachine momenteel 5 directe busverbindingen met de volgende maatschappijen: FlixBus en Greyhound US

Wanneer vertrekt de eerste bus op de route Phoenix, AZ - Los Angeles?

De vroegste bus naar Los Angeles vertrekt vanuit Phoenix, AZ om 00:25. In het weekend en op feestdagen kunnen de bustijden echter afwijken. Om precies te weten te komen wanneer de bus rijdt op je geplande reisdatum, kun je onze zoekmachine raadplegen.

Wanneer vertrekt de laatste bus op de route Phoenix, AZ - Los Angeles?

De laatste busreis van Phoenix, AZ naar Los Angeles vertrekt om 19:30. Houd er rekening mee dat de vertrektijden in het weekend en op feestdagen af kunnen wijken. Je kunt gebruik maken van onze zoekmachine om de beschikbare tijden voor je geplande reisdatum te vinden.

Welke vervoerders rijden er op de busroute Phoenix, AZ - Los Angeles?

Passagiers kunnen voor de busroute Phoenix, AZ - Los Angeles kiezen uit diverse vervoerders, zoals FlixBus, Greyhound US en Amtrak. Door gebruik te maken van onze zoekmachine kun je alle beschikbare busreizen vergelijken om er een te vinden die geschikt voor je is.

Wat kan ik meenemen in de bus van Phoenix, AZ naar Los Angeles?

Busmaatschappijen hebben verschillende beperkingen over wat wel en niet aan boord mag. Meestal kun je gratis een koffer en handbagage meenemen op de busroute Phoenix, AZ - Los Angeles. Vind een bus die het beste aan je reisbehoeften voldoet door onze zoekmachine te gebruiken voor je gewenste reisdatum.

Welke voorzieningen zijn er beschikbaar in de bus van Phoenix, AZ naar Los Angeles?

De uitrusting aan boord verschilt per vervoerder. Over het algemeen bieden veel streekbussen wifi, zodat je je vrienden tijdens de reis op de hoogte kunt houden van je locatie. Airconditioning zorgt voor ventilatie en daarmee voor comfort tijdens de reis. Met onze zoekmachine kun je nauwkeurige informatie vinden over de voorzieningen in de bus van Phoenix, AZ naar Los Angeles op je gewenste reisdatum.

Vergelijk Phoenix, AZ en Los Angeles

Phoenix, AZ
1,56 Miljoen
Los Angeles
3,79 Miljoen
3,97 €
4,15 €
Phoenix, AZ
Los Angeles
Een taxirit is in Phoenix, AZ 5% goedkoper dan in Los Angeles.
1,77 €
1,55 €
Phoenix, AZ
Los Angeles
Een buskaartje is in Phoenix, AZ 13% duurder dan in Los Angeles.
2,66 €
4,43 €
Phoenix, AZ
Los Angeles
Een groot glas bier is in Phoenix, AZ 40% goedkoper dan in Los Angeles.
1,39 €
1,45 €
Phoenix, AZ
Los Angeles
Een flesje water is in Phoenix, AZ 5% goedkoper dan in Los Angeles.
9,19 €
9,98 €
Phoenix, AZ
Los Angeles
Een hoofdgerecht is in Phoenix, AZ 8% goedkoper dan in Los Angeles.

Busroutes vanuit Phoenix, AZ en Los Angeles

Trusted shop
CheckMyBus App
Free Download
Wijzen
GPDR CheckMyBus shield

We waarderen uw privacy!

Om u de beste busdeals te laten zien, verzamelen we wat informatie over hoe u CheckMyBus gebruikt. We onthouden uw geanonimiseerde gegevens om onze service te verbeteren en u een persoonlijke ervaring te bieden.