Bus van Osorno naar Santiago, RM en weer terug

Vind de meest voordelige busreis van Osorno naar Santiago, RM op CheckMyBus

swap
Volwassenen
1
Kinderen
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
2094 Aanbieders - 5.661.648 Verbindingen
De voordeligste prijzenVergelijken en tot 70 % besparen
De grootste keuzeWereldwijd verbindingen vinden
Eenvoudig en transparantReal-time zoeken met 1 klik!

Feiten over de bus van Osorno naar Santiago, RM

Goedkoopste busverbinding17,29 €
Snelste bus9h 45m
Vroegste bus09:45
Laatste bus23:45
Dagelijkse busverbindingen2 Ø
Afstand822,0 km
BusbedrijfBus Norte, Buses Jet Sur, Pullman Bus, Buses Via-Tur, Andesmar Chile, Turbus

De goedkoopste busverbinding van Osorno naar Santiago, RM

Vandaag
vanaf 22,38 €
Morgen
08-07
vanaf 20,83 €
09-07
10-07
11-07

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste bustickets.

  • Bus Norte
    21:30
    Osorno, LL
    Duur 10h 30m
    08:00
    Santiago, RM - Terminal Sur
    vanaf17,29 €
  • Bus Norte
    19:15
    Osorno, LL
    Duur 12h 20m
    07:35
    Santiago, RM - Terminal Sur
    vanaf20,83 €
  • Buses Jet Sur
    19:30
    Osorno, LL
    Duur 12h 0m
    07:30
    Santiago, RM - Terminal Sur
    vanaf22,23 €
  • Pullman Bus
    21:55
    Osorno, LL
    Duur 9h 45m
    07:40
    Santiago, RM - Terminal Sur
    vanaf23,16 €
  • Buses Via-Tur
    18:30
    Osorno, LL
    Duur 12h 0m
    06:30
    Santiago, RM - Terminal Sur
    vanaf24,90 €
  • Buses Via-Tur
    19:45
    Osorno, LL
    Duur 12h 0m
    07:45
    Santiago, RM - Terminal Sur
    vanaf24,90 €
  • Andesmar Chile
    20:00
    Osorno, LL
    Duur 13h 10m
    09:10
    Santiago, RM - Jotabeche
    vanaf25,17 €
  • Turbus
    23:45
    Osorno, LL
    Duur 11h 20m
    11:05
    Santiago, RM - Terminal Sur
    vanaf102,00 €
  • Turbus
    09:45
    Osorno, LL
    Duur 11h 40m
    21:25
    Santiago, RM - Terminal Sur
    vanaf102,00 €

De goedkoopste busverbinding van Santiago, RM naar Osorno

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste bustickets.

  • Bus Norte
    19:30
    Santiago, RM - Terminal Sur
    Duur 11h 0m
    06:30
    Osorno, LL
    vanaf20,83 €
  • Bus Norte
    07:00
    Santiago, RM
    Duur 13h 5m
    20:05
    Osorno
    vanaf23,16 €
  • Pullman Bus
    19:30
    Santiago, RM - Terminal Sur
    Duur 11h 0m
    06:30
    Osorno, LL
    vanaf23,16 €
  • Pullman Bus
    07:30
    Santiago, RM - Terminal Sur
    Duur 12h 35m
    20:05
    Osorno, LL
    vanaf23,16 €
  • Andesmar Chile
    20:45
    Santiago, RM - Baquedano
    Duur 13h 15m
    10:00
    Osorno, LL
    vanaf25,17 €
  • Buses Jet Sur
    19:15
    Santiago, RM - Terminal Sur
    Duur 12h 0m
    07:15
    Osorno, LL
    vanaf30,24 €
  • Buses Via-Tur
    22:30
    Santiago, RM - Terminal Sur
    Duur 12h 0m
    10:30
    Osorno, LL
    vanaf34,68 €
  • Buses Via-Tur
    07:30
    Santiago, RM - Terminal Sur
    Duur 12h 0m
    19:30
    Osorno, LL
    vanaf39,13 €
  • Turbus
    21:05
    Santiago, RM - Terminal Sur
    Duur 10h 15m
    07:20
    Osorno, LL
    vanaf102,00 €
  • Turbus
    06:10
    Santiago, RM - Terminal Sur
    Duur 12h 40m
    18:50
    Osorno, LL
    vanaf102,00 €
Je wilt met de bus van Osorno naar Santiago, RM of in de andere richting reizen?
CheckMyBus vergelijkt alle beschikbare busverbindingen tussen Osorno en Santiago, RM en laat je vertrektijden, de exacte bushaltes, alle reistijden en natuurlijk ook de beste ticketprijzen zien. Je vindt bovendien alle informatie over de voorzieningen in de bus. Heeft de bus airco, stopcontacten of wifi?
Op deze site laten we je bovendien de goedkoopste transfers van Santiago, RM naar Osorno zien voor de komende dagen. Je krijgt alle informatie over de langeafstandsbushaltes in Osorno en Santiago, RM, zodat je je gemakkelijk kunt oriënteren. Bovendien vind je alle mogelijkheden om verder te reizen vanuit Santiago, RM, alternatieve reisdoelen vanuit Osorno, en de favoriete luchthaventransfers vanuit Osorno en Santiago, RM.
Je wilt liever zoeken? In onze zoekfunctie hebben we de vertrekplaats Osorno en het doel Santiago, RM al ingevuld. Wanneer je in de andere richting wilt reizen, dus van Santiago, RM naar Osorno, klik je op de pijlen.
De reisdatum hebben we ook al ingevuld. Gemiddeld boeken mensen 3 - 7 dagen in de toekomst. Wanneer je een concrete reisdatum wilt checken, kies je gewoon de betreffende dag in de kalender.
Weet je al, wanneer de terugreis is? Check dan ook meteen de terugrit en kies hier de datum voor de rit van Santiago, RM naar Osorno.
Reis je niet alleen? Geef dan aan met hoeveel personen jullie reizen en voer de zoekopdracht uit. Je kunt de zoekresultaten op prijs, vertrek- en aankomsttijd sorteren, en ook doelgericht naar bushaltes of aanbieders zoeken. Alles wat jij nodig hebt.
Overigens: voor de transfer Osorno - Santiago, RM laten we je ook informatie over andere vervoersmiddelen zoals de trein, carpool opties en vliegtuig zien, indien beschikbaar.
Geniet van je busreis van Osorno naar Santiago, RM.

Bus halteplaats in Osorno en Santiago, RM

Stations
Plaza Baquedano , Santiago, RM (Chili)
Santiago, RM (Chili)
Santiago, RM (Chili)
Armijo , Región Metropolitana, Chile Santiago, RM (Chili)
Santiago, RM (Chili)
Santiago, RM (Chili)
Santiago, RM (Chili)
Longavi , Santiago, RM (Chili)
Pedro Aguirre Cerda 6843, 9200000 Santiago, RM (Chili)
Santiago, RM (Chili)
Luis Matte Larraín , 298-240 Santiago, RM (Chili)
Santiago, RM (Chili)
Santiago, RM (Chili)
Rengo , Santiago, RM (Chili)
Santiago, RM (Chili)
Santiago, RM (Chili)
Santiago, RM (Chili)
Santiago, RM (Chili)
Santiago, RM (Chili)
Santiago, RM (Chili)
Av Libertador Bernardo O'Higgins 3750 , 3750 Santiago, RM (Chili)
Gral de La Lastra 1031, 8320000 Santiago, RM (Chili)
Tucapel Jiménez 22, 8320000 Santiago, RM (Chili)
San Francisco de Borja 198-180, Santiago, RM (Chili)
Terminal Pajaritos , 8480031 Santiago, RM (Chili)
Av Libertador Bernardo O'Higgins 3850, 8320000 Santiago, RM (Chili)

Een vergelijking van Osorno en Santiago, RM

0,44 €
1,11 €
Osorno
Santiago, RM
Een taxirit is in Osorno 61% goedkoper dan in Santiago, RM.
0,61 €
0,78 €
Osorno
Santiago, RM
Een buskaartje is in Osorno 22% goedkoper dan in Santiago, RM.
1,33 €
1,66 €
Osorno
Santiago, RM
Een groot glas bier is in Osorno 20% goedkoper dan in Santiago, RM.
0,78 €
0,94 €
Osorno
Santiago, RM
Een flesje water is in Osorno 18% goedkoper dan in Santiago, RM.
7,87 €
6,38 €
Osorno
Santiago, RM
Een hoofdgerecht is in Osorno 19% duurder dan in Santiago, RM.

Dit zijn de mogelijkheden voor je verdere reis

Trusted shop
CheckMyBus App
Free Download
GPDR CheckMyBus shield

We waarderen uw privacy!

Om u de beste busdeals te laten zien, verzamelen we wat informatie over hoe u CheckMyBus gebruikt. We onthouden uw geanonimiseerde gegevens om onze service te verbeteren en u een persoonlijke ervaring te bieden.