Bus van Nowy Sącz naar Tarnow en weer terug

Vind de meest voordelige busreis van Nowy Sącz naar Tarnow op CheckMyBus

swap
Volwassenen
1
Kinderen
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
De voordeligste prijzenVergelijken en tot 70 % besparen
De grootste keuzeWereldwijd verbindingen vinden
Eenvoudig en transparantReal-time zoeken met 1 klik!

Feiten over de bus van Nowy Sącz naar Tarnow

Goedkoopste busverbinding1,36 €
Snelste bus1h 10m
Vroegste bus10:00
Laatste bus20:30
Dagelijkse busverbindingen8 Ø
Afstand48,0 km
BusbedrijfPolskiBus, Voyager Transport, FlixBus, PKS Polonus, INFOBUS

De goedkoopste busverbinding van Nowy Sącz naar Tarnow

Vandaag
Morgen
11-08
12-08
13-08
14-08

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste bustickets.

  • PolskiBus
    20:30
    Nowy Sącz - Treinstation
    Duur 1h 30m
    22:00
    Tarnow
    vanaf1,36 €
  • PolskiBus
    10:00
    Nowy Sącz - Treinstation
    Duur 1h 10m
    11:10
    Tarnow
    vanaf1,81 €
  • PolskiBus
    11:00
    Nowy Sącz - Treinstation
    Duur 1h 20m
    12:20
    Tarnow
    vanaf1,81 €
  • PolskiBus
    16:26
    Nowy Sącz - Treinstation
    Duur 1h 20m
    17:46
    Tarnow
    vanaf2,04 €
  • Voyager Transport
    14:30
    Nowy Sacz - Busstation
    Duur 1h 30m
    16:00
    Tarnow
    vanaf3,40 €
  • FlixBus
    16:26
    Nowy Sącz - BP
    Duur 1h 20m
    17:46
    Tarnow - Mostowa
    vanaf3,50 €
  • PKS Polonus
    10:00
    Nowy Sącz
    Duur 1h 10m
    11:10
    Tarnow
    vanaf3,62 €
  • INFOBUS
    14:55
    Nowy Sącz
    Duur 1h 30m
    16:25
    Tarnow
    vanaf3,94 €

De goedkoopste carpool opties van Nowy Sącz naar Tarnow

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste ritten.

  • BlaBlaCar
    09:40
    Nowy Sącz
    Duur 1h 10m
    10:50
    Tarnow
    vanaf3,00 €

De goedkoopste busverbinding van Tarnow naar Nowy Sącz

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste bustickets.

  • PolskiBus
    14:45
    Tarnow
    Duur 1h 20m
    16:05
    Nowy Sącz - Treinstation
    vanaf1,36 €
  • PolskiBus
    15:10
    Tarnow
    Duur 1h 10m
    16:20
    Nowy Sącz - Treinstation
    vanaf1,81 €
  • PolskiBus
    02:50
    Tarnow
    Duur 1h 15m
    04:05
    Nowy Sącz - Treinstation
    vanaf1,81 €
  • PolskiBus
    10:00
    Tarnow
    Duur 1h 20m
    11:20
    Nowy Sącz - Treinstation
    vanaf2,95 €
  • Voyager Transport
    08:35
    Tarnow
    Duur 1h 35m
    10:10
    Nowy Sacz - Busstation
    vanaf3,40 €
  • FlixBus
    10:00
    Tarnow - Mostowa
    Duur 1h 20m
    11:20
    Nowy Sącz - BP
    vanaf3,50 €
  • PKS Polonus
    14:45
    Tarnow
    Duur 1h 20m
    16:05
    Nowy Sącz
    vanaf3,62 €
  • INFOBUS
    11:15
    Tarnow
    Duur 1h 13m
    12:28
    Nowy Sącz
    vanaf3,94 €

De goedkoopste carpool opties van Tarnow naar Nowy Sącz

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste ritten.

  • BlaBlaCar
    14:30
    Tarnow
    Duur 1h 20m
    15:50
    Nowy Sącz
    vanaf3,00 €
Je wilt met de bus van Nowy Sącz naar Tarnow of in de andere richting reizen?
CheckMyBus vergelijkt alle beschikbare busverbindingen tussen Nowy Sącz en Tarnow en laat je vertrektijden, de exacte bushaltes, alle reistijden en natuurlijk ook de beste ticketprijzen zien. Je vindt bovendien alle informatie over de voorzieningen in de bus. Heeft de bus airco, stopcontacten of wifi?
Op deze site laten we je bovendien de goedkoopste transfers van Tarnow naar Nowy Sącz zien voor de komende dagen. Je krijgt alle informatie over de langeafstandsbushaltes in Nowy Sącz en Tarnow, zodat je je gemakkelijk kunt oriënteren. Bovendien vind je alle mogelijkheden om verder te reizen vanuit Tarnow, alternatieve reisdoelen vanuit Nowy Sącz, en de favoriete luchthaventransfers vanuit Nowy Sącz en Tarnow.
Je wilt liever zoeken? In onze zoekfunctie hebben we de vertrekplaats Nowy Sącz en het doel Tarnow al ingevuld. Wanneer je in de andere richting wilt reizen, dus van Tarnow naar Nowy Sącz, klik je op de pijlen.
De reisdatum hebben we ook al ingevuld. Gemiddeld boeken mensen 3 - 7 dagen in de toekomst. Wanneer je een concrete reisdatum wilt checken, kies je gewoon de betreffende dag in de kalender.
Weet je al, wanneer de terugreis is? Check dan ook meteen de terugrit en kies hier de datum voor de rit van Tarnow naar Nowy Sącz.
Reis je niet alleen? Geef dan aan met hoeveel personen jullie reizen en voer de zoekopdracht uit. Je kunt de zoekresultaten op prijs, vertrek- en aankomsttijd sorteren, en ook doelgericht naar bushaltes of aanbieders zoeken. Alles wat jij nodig hebt.
Overigens: voor de transfer Nowy Sącz - Tarnow laten we je ook informatie over andere vervoersmiddelen zoals de trein, carpool opties en vliegtuig zien, indien beschikbaar.
Geniet van je busreis van Nowy Sącz naar Tarnow.

Bus halteplaats in Nowy Sącz en Tarnow

Stations
Tarnow (Polen)
Dworcowa 1, Tarnow (Polen)
Mostowa 14, 33-100 Tarnow (Polen)

Een vergelijking van Nowy Sącz en Tarnow

1,58 €
1,64 €
Nowy Sącz
Tarnow
Een taxirit is in Nowy Sącz 4% goedkoper dan in Tarnow.
0,57 €
0,68 €
Nowy Sącz
Tarnow
Een buskaartje is in Nowy Sącz 17% goedkoper dan in Tarnow.
0,91 €
1,02 €
Nowy Sącz
Tarnow
Een groot glas bier is in Nowy Sącz 11% goedkoper dan in Tarnow.
0,34 €
0,45 €
Nowy Sącz
Tarnow
Een flesje water is in Nowy Sącz 25% goedkoper dan in Tarnow.
4,46 €
4,98 €
Nowy Sącz
Tarnow
Een hoofdgerecht is in Nowy Sącz 11% goedkoper dan in Tarnow.

Dit zijn de mogelijkheden voor je verdere reis

Trusted shop
CheckMyBus App
Free Download
GPDR CheckMyBus shield

We waarderen uw privacy!

Om u de beste busdeals te laten zien, verzamelen we wat informatie over hoe u CheckMyBus gebruikt. We onthouden uw geanonimiseerde gegevens om onze service te verbeteren en u een persoonlijke ervaring te bieden.