Bus van Napels naar Salerno en weer terug

Vind de meest voordelige busreis van Napels naar Salerno op CheckMyBus

swap
Volwassenen
1
Kinderen
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
De voordeligste prijzenVergelijken en tot 70 % besparen
De grootste keuzeWereldwijd verbindingen vinden
Eenvoudig en transparantReal-time zoeken met 1 klik!

Feiten over de bus van Napels naar Salerno

Goedkoopste busverbinding3,99 €
Snelste bus0h 55m
Vroegste bus08:45
Laatste bus20:40
Dagelijkse busverbindingen3 Ø
Afstand45,9 km
BusbedrijfFlixBus, SITA Sud, Autoservizi Salemi

De goedkoopste busverbinding van Napels naar Salerno

Vandaag
vanaf 119,00 €
Morgen
vanaf 119,00 €
11-08
vanaf 138,00 €
12-08
vanaf 118,00 €
13-08
vanaf 119,00 €
14-08
vanaf 139,00 €

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste bustickets.

  • FlixBus
    09:40
    Napels - Garibaldi / Metropark Centrale
    Duur 0h 55m
    10:35
    Salerno - Concordia
    vanaf3,99 €
  • FlixBus
    14:40
    Napels - Garibaldi / Metropark Centrale
    Duur 0h 55m
    15:35
    Salerno - Concordia
    vanaf3,99 €
  • FlixBus
    20:40
    Napels - Garibaldi / Metropark Centrale
    Duur 0h 55m
    21:35
    Salerno - Concordia
    vanaf3,99 €
  • SITA Sud
    08:45
    Napels
    Duur 1h 10m
    09:55
    Salerno
    vanaf5,00 €
  • SITA Sud
    16:00
    Napels
    Duur 1h 20m
    17:20
    Salerno
    vanaf5,00 €
  • Autoservizi Salemi
    15:30
    Napels - Centraal station
    Duur 2h 20m
    17:50
    Salerno - Cavaliero
    vanaf119,00 €

De goedkoopste treinverbinding van Napels naar Salerno

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste treinkaartjes.

  • Trenitalia
    22:05
    Napels - Piazza Mercato
    Duur 1h 30m
    23:35
    Salerno - Cavaliero
    vanaf4,70 €
  • Italotreno
    21:27
    Napels - Centraal station
    Duur 1h 5m
    22:32
    Salerno - Treinstation
    vanaf14,90 €
  • Italotreno
    21:55
    Napels - Centraal station
    Duur 0h 37m
    22:32
    Salerno - Treinstation
    vanaf14,90 €

De goedkoopste carpool opties van Napels naar Salerno

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste ritten.

  • BlaBlaCar
    00:20
    Napels
    Duur 0h 50m
    01:10
    Salerno
    vanaf4,00 €
  • BlaBlaCar
    09:00
    Napels
    Duur 1h 10m
    10:10
    Salerno
    vanaf6,00 €

De goedkoopste busverbinding van Salerno naar Napels

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste bustickets.

  • FlixBus
    16:30
    Salerno - Concordia
    Duur 0h 55m
    17:25
    Napels - Garibaldi / Metropark Centrale
    vanaf3,99 €
  • FlixBus
    06:00
    Salerno - Concordia
    Duur 0h 55m
    06:55
    Napels - Garibaldi / Metropark Centrale
    vanaf3,99 €
  • FlixBus
    11:30
    Salerno - Concordia
    Duur 0h 55m
    12:25
    Napels - Garibaldi / Metropark Centrale
    vanaf3,99 €
  • INTER SAJ Srl (ibus)
    14:13
    Salerno
    Duur 0h 52m
    15:05
    Napels
    vanaf28,00 €

De goedkoopste treinverbinding van Salerno naar Napels

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste treinkaartjes.

  • SaveATrain
    22:12
    Salerno - Cavaliero
    Duur 0h 46m
    22:58
    Napels - Piazza Mercato
    vanaf4,70 €
  • SaveATrain
    20:31
    Salerno - Cavaliero
    Duur 0h 37m
    21:08
    Napels - Piazza Mercato
    vanaf4,70 €
  • Trenitalia
    22:12
    Salerno - Cavaliero
    Duur 0h 46m
    22:58
    Napels - Piazza Mercato
    vanaf4,70 €
  • Trenitalia
    21:08
    Salerno - Cavaliero
    Duur 1h 35m
    22:43
    Napels - Piazza Mercato
    vanaf4,70 €

De goedkoopste carpool opties van Salerno naar Napels

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste ritten.

  • BlaBlaCar
    05:50
    Salerno
    Duur 1h 0m
    06:50
    Napels
    vanaf6,00 €
Je wilt met de bus van Napels naar Salerno of in de andere richting reizen?
CheckMyBus vergelijkt alle beschikbare busverbindingen tussen Napels en Salerno en laat je vertrektijden, de exacte bushaltes, alle reistijden en natuurlijk ook de beste ticketprijzen zien. Je vindt bovendien alle informatie over de voorzieningen in de bus. Heeft de bus airco, stopcontacten of wifi?
Op deze site laten we je bovendien de goedkoopste transfers van Salerno naar Napels zien voor de komende dagen. Je krijgt alle informatie over de langeafstandsbushaltes in Napels en Salerno, zodat je je gemakkelijk kunt oriënteren. Bovendien vind je alle mogelijkheden om verder te reizen vanuit Salerno, alternatieve reisdoelen vanuit Napels, en de favoriete luchthaventransfers vanuit Napels en Salerno.
Je wilt liever zoeken? In onze zoekfunctie hebben we de vertrekplaats Napels en het doel Salerno al ingevuld. Wanneer je in de andere richting wilt reizen, dus van Salerno naar Napels, klik je op de pijlen.
De reisdatum hebben we ook al ingevuld. Gemiddeld boeken mensen 3 - 7 dagen in de toekomst. Wanneer je een concrete reisdatum wilt checken, kies je gewoon de betreffende dag in de kalender.
Weet je al, wanneer de terugreis is? Check dan ook meteen de terugrit en kies hier de datum voor de rit van Salerno naar Napels.
Reis je niet alleen? Geef dan aan met hoeveel personen jullie reizen en voer de zoekopdracht uit. Je kunt de zoekresultaten op prijs, vertrek- en aankomsttijd sorteren, en ook doelgericht naar bushaltes of aanbieders zoeken. Alles wat jij nodig hebt.
Overigens: voor de transfer Napels - Salerno laten we je ook informatie over andere vervoersmiddelen zoals de trein, carpool opties en vliegtuig zien, indien beschikbaar.
Geniet van je busreis van Napels naar Salerno.

Bus halteplaats in Napels en Salerno

Stations
Salerno (Italië)
Via Cavaliero Lorenzo 8, 84125 Salerno (Italië)
Piazza Concordia 28, 84123 Salerno (Italië)
Viale Antonio Gramsci , 84126 Salerno (Italië)
Viale Antonio Gramsci / Piazza Montpellier , 84126 Salerno (Italië)
Piazza Vittorio Veneto 1, 84123 Salerno (Italië)
Via Leonino Vinciprova 42, 84127 Salerno (Italië)

Een vergelijking van Napels en Salerno

4,34 €
3,60 €
Napels
Salerno
Een taxirit is in Napels 18% duurder dan in Salerno.
1,00 €
1,20 €
Napels
Salerno
Een buskaartje is in Napels 17% goedkoper dan in Salerno.
4,00 €
2,75 €
Napels
Salerno
Een groot glas bier is in Napels 32% duurder dan in Salerno.
0,38 €
0,73 €
Napels
Salerno
Een flesje water is in Napels 48% goedkoper dan in Salerno.
10,83 €
12,00 €
Napels
Salerno
Een hoofdgerecht is in Napels 10% goedkoper dan in Salerno.

Dit zijn de mogelijkheden voor je verdere reis

Trusted shop
CheckMyBus App
Free Download
GPDR CheckMyBus shield

We waarderen uw privacy!

Om u de beste busdeals te laten zien, verzamelen we wat informatie over hoe u CheckMyBus gebruikt. We onthouden uw geanonimiseerde gegevens om onze service te verbeteren en u een persoonlijke ervaring te bieden.