Bus van Mendoza naar Córdoba, CD

Bus Mendoza Córdoba, CD: een vergelijking van alle busaanbieders

swap
Volwassenen
1
Kinderen
0
Reis je als groep?
Huur hier een bus!
Zoek naar accommodatie met Booking.com
De voordeligste prijzenVergelijken en tot 70 % besparen
De grootste keuzeWereldwijd verbindingen vinden
Eenvoudig en transparantReal-time zoeken met 1 klik!

Feiten over de bus van Mendoza naar Córdoba, CD

Goedkoopste busverbinding31,27 €
Snelste bus10h 0m
Vroegste bus08:00
Laatste bus22:00
Dagelijkse busverbindingen4 Ø
Afstand467,5 km
Busbedrijf20 de Junio, Autotransportes San Juan, Busbud, CATA Internacional, Chevallier, Rápido Internacional, PasajeBus
Je wilt met de bus van Mendoza naar Córdoba, CD?
CheckMyBus vergelijkt alle beschikbare busverbindingen tussen Mendoza en Córdoba, CD en laat je vertrektijden, de exacte bushaltes, alle reistijden en natuurlijk ook de beste ticketprijzen zien. Je vindt bovendien alle informatie over de voorzieningen in de bus. Heeft de bus airco, stopcontacten of wifi?
Op deze site laten we je bovendien de goedkoopste transfers van Mendoza naar Córdoba, CD zien voor de komende dagen. Je krijgt alle informatie over de langeafstandsbushaltes in Mendoza en Córdoba, CD, zodat je je gemakkelijk kunt oriënteren. Bovendien vind je alle mogelijkheden om verder te reizen vanuit Mendoza, alternatieve reisdoelen vanuit Córdoba, CD, en de favoriete luchthaventransfers vanuit Mendoza en Córdoba, CD.

De goedkoopste busverbinding van Mendoza naar Córdoba, CD

Vandaag
Morgen
24-04
vanaf 31,27 €
25-04
26-04
27-04

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste bustickets.

  • 20 de Junio
    21:00
    Mendoza, MZ - Busstation
    Duur 10h 0m
    07:00
    Córdoba, CD - Busstation
    vanaf31,27 €
  • Autotransportes San Juan
    22:00
    Mendoza, MZ - Busstation
    Duur 10h 35m
    08:35
    Córdoba, CD - Busstation
    vanaf31,27 €
  • Busbud
    18:15
    Mendoza
    Duur 11h 35m
    05:50
    Córdoba, CD
    vanaf31,27 €
  • Busbud
    18:15
    Mendoza
    Duur 11h 25m
    05:40
    Córdoba, CD
    vanaf31,27 €
  • CATA Internacional
    08:00
    Mendoza, MZ - Busstation
    Duur 10h 50m
    18:50
    Córdoba, CD - Busstation
    vanaf31,27 €
  • CATA Internacional
    19:30
    Mendoza, MZ - Busstation
    Duur 12h 10m
    07:40
    Córdoba, CD - Busstation
    vanaf31,27 €
  • Chevallier
    18:15
    Mendoza, MZ - Busstation
    Duur 12h 5m
    06:20
    Córdoba, CD - Busstation
    vanaf31,27 €
  • Rápido Internacional
    08:00
    Mendoza, MZ - Busstation
    Duur 10h 50m
    18:50
    Córdoba, CD - Busstation
    vanaf31,27 €
  • Rápido Internacional
    18:15
    Mendoza, MZ - Busstation
    Duur 12h 30m
    06:45
    Córdoba, CD - Busstation
    vanaf31,27 €
  • CATA Internacional
    08:45
    Mendoza
    Duur 10h 5m
    18:50
    Córdoba, CD
    vanaf36,62 €
  • PasajeBus
    19:00
    Mendoza
    Duur 11h 45m
    06:45
    Córdoba, CD
    vanaf36,62 €
  • PasajeBus
    08:45
    Mendoza
    Duur 10h 5m
    18:50
    Córdoba, CD
    vanaf36,62 €
  • PasajeBus
    18:55
    Mendoza
    Duur 11h 25m
    06:20
    Córdoba, CD
    vanaf36,62 €

Wil je de andere kant op gaan? Bekijk alle aanbiedingen van Córdoba, CD naar Mendoza

Bus van Mendoza naar Córdoba, CD: meer informatie

Je wilt liever zoeken? In onze zoekfunctie hebben we de vertrekplaats Mendoza en het doel Córdoba, CD al ingevuld. De reisdatum hebben we ook al ingevuld. Gemiddeld boeken mensen 3 - 7 dagen in de toekomst. Wanneer je een concrete reisdatum wilt checken, kies je gewoon de betreffende dag in de kalender.
Weet je al, wanneer de terugreis is? Check dan ook meteen de terugrit en kies hier de datum voor de rit van Córdoba, CD naar Mendoza.
Reis je niet alleen? Geef dan aan met hoeveel personen jullie reizen en voer de zoekopdracht uit. Je kunt de zoekresultaten op prijs, vertrek- en aankomsttijd sorteren, en ook doelgericht naar bushaltes of aanbieders zoeken. Alles wat jij nodig hebt.
Overigens: voor de transfer Mendoza - Córdoba, CD laten we je ook informatie over andere vervoersmiddelen zoals de trein, carpool opties en vliegtuig zien, indien beschikbaar.
Geniet van je busreis van Mendoza naar Córdoba, CD.

Bus halteplaats in Mendoza en Córdoba, CD

Stations
Córdoba, CD (Argentinië)
Córdoba, CD (Argentinië)
Córdoba, CD (Argentinië)
Córdoba, CD (Argentinië)
Córdoba, CD (Argentinië)
Córdoba, CD (Argentinië)
Av. Colón 1048 , X5000 EPX Córdoba, CD (Argentinië)
Córdoba, CD (Argentinië)
Córdoba, CD (Argentinië)
Barreto , Córdoba, CD (Argentinië)
Bv. Juan Domingo Perón 380, X5000ATO Córdoba, CD (Argentinië)
Córdoba, CD (Argentinië)
Curapaligüe 3399-3301, Córdoba, CD (Argentinië)
Ensenada 3050-3098, Córdoba, CD (Argentinië)
Espinillo , Córdoba, CD (Argentinië)
Frontera 4042-4298, Córdoba, CD (Argentinië)
Córdoba, CD (Argentinië)
Córdoba, CD (Argentinië)
La Hierra , Córdoba, CD (Argentinië)
Córdoba, CD (Argentinië)
Loreto , Córdoba, CD (Argentinië)
Los Chañares , Córdoba, CD (Argentinië)
Lucio V. Mansilla  3500-3536, Córdoba, CD (Argentinië)
Córdoba, CD (Argentinië)
Córdoba, CD (Argentinië)
Córdoba, CD (Argentinië)
Córdoba, CD (Argentinië)
Córdoba, CD (Argentinië)
Córdoba, CD (Argentinië)

Een vergelijking van Mendoza en Córdoba, CD

0,44 €
0,50 €
Mendoza
Córdoba, CD
Een taxirit is in Mendoza 12% goedkoper dan in Córdoba, CD.
0,07 €
0,11 €
Mendoza
Córdoba, CD
Een buskaartje is in Mendoza 37% goedkoper dan in Córdoba, CD.
0,31 €
0,27 €
Mendoza
Córdoba, CD
Een groot glas bier is in Mendoza 13% duurder dan in Córdoba, CD.
0,20 €
0,25 €
Mendoza
Córdoba, CD
Een flesje water is in Mendoza 20% goedkoper dan in Córdoba, CD.
0,87 €
0,99 €
Mendoza
Córdoba, CD
Een hoofdgerecht is in Mendoza 13% goedkoper dan in Córdoba, CD.

Busverbindingen van Mendoza en van Córdoba, CD

Trusted shop
CheckMyBus App
Free Download
GPDR CheckMyBus shield

We waarderen uw privacy!

Om u de beste busdeals te laten zien, verzamelen we wat informatie over hoe u CheckMyBus gebruikt. We onthouden uw geanonimiseerde gegevens om onze service te verbeteren en u een persoonlijke ervaring te bieden.