Bus van Los Angeles naar Phoenix, AZ

Bussen van Los Angeles naar Phoenix, AZ: vergelijking van alle busaanbieders

swap
Volwassenen
1
Kinderen
0
Reis je als groep?
Huur hier een bus!
Zoek naar accommodatie met Booking.com
De voordeligste prijzenVergelijken en tot 70 % besparen
De grootste keuzeWereldwijd verbindingen vinden
Eenvoudig en transparantReal-time zoeken met 1 klik!
Wat is de goedkoopste bus van Los Angeles naar Phoenix, AZ? Welke bus is de snelste? Zoek en vergelijk alle vervoerders voor de bus van Los Angeles naar Phoenix, AZ. Om te zoeken is één klik genoeg.

Feiten over de bus van Los Angeles naar Phoenix, AZ

Goedkoopste busverbinding21,52 €
Snelste bus6h 35m
Vroegste bus09:30
Laatste bus23:50
Dagelijkse busverbindingen2 Ø
Afstand573,3 km
BusbedrijfFlixBus, Greyhound US, Tufesa
Wil je met de bus van Los Angeles naar Phoenix, AZ?
CheckMyBus is er om je te helpen! We vergelijken alle beschikbare bussen die vertrekken in Los Angeles en aankomen in Phoenix, AZ en tonen je de exacte haltes, alle reistijden en natuurlijk de beste ticketprijzen. We laten je bustickets zien van vervoerders die op deze route rijden, zoals FlixBus, Greyhound US of Tufesa. Je vindt er ook alle informatie over de voorzieningen aan boord. Heeft de bus airconditioning, stopcontacten of wifi?
Op deze pagina laten we voor de komende dagen ook goedkope bustickets zien voor de busroute Los Angeles - Phoenix, AZ. Je krijgt ook informatie over streekbushaltes in Los Angeles en Phoenix, AZ, wat je zal helpen je weg te vinden. Daarnaast laten we je mogelijkheden zien voor verder reizen vanuit Phoenix, AZ, alternatieve bestemmingen vanuit Los Angeles en de meest populaire pendeldiensten naar de luchthaven vanuit Phoenix, AZ.

De goedkoopste busverbinding van Los Angeles naar Phoenix, AZ

Vandaag
vanaf 34,43 €
Morgen
vanaf 25,83 €
17-10
vanaf 33,59 €
18-10
vanaf 32,73 €
19-10
vanaf 44,79 €
20-10
vanaf 39,62 €

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste bustickets.

  • FlixBus
    09:30
    Los Angeles, CA - Union Station
    Duur 6h 35m
    16:05
    Phoenix, AZ - Tufesa Station
    vanaf21,52 €
  • FlixBus
    13:50
    Los Angeles, CA - Union Station
    Duur 7h 0m
    20:50
    Phoenix, AZ - Downtown
    vanaf21,52 €
  • FlixBus
    13:50
    Los Angeles, CA - Union Station
    Duur 6h 40m
    20:30
    Phoenix, AZ - Tufesa Station
    vanaf21,52 €
  • Greyhound US
    13:40
    Los Angeles
    Duur 18h 0m
    07:40
    Phoenix, AZ
    vanaf26,70 €
  • Greyhound US
    23:50
    Los Angeles
    Duur 38h 15m
    14:05
    Phoenix, AZ
    vanaf32,73 €
  • Greyhound US
    21:25
    Los Angeles
    Duur 10h 15m
    07:40
    Phoenix, AZ
    vanaf33,59 €
  • Greyhound US
    23:50
    Los Angeles
    Duur 31h 50m
    07:40
    Phoenix, AZ
    vanaf34,45 €
  • Greyhound US
    23:35
    Los Angeles
    Duur 8h 5m
    07:40
    Phoenix, AZ
    vanaf36,17 €

Wat zijn de goedkoopste bussen van Los Angeles naar Phoenix, AZ die je normaal gesproken zou vinden?

Dienstregelingen van bussen kunnen veranderen. Hieronder vind je busmaatschappijen die gewoonlijk de busroute van Los Angeles naar Phoenix, AZ verzorgen, maar deze dienst momenteel niet aanbieden.
  • Tufesa
    10:30
    Los Angeles
    Duur 8h 0m
    18:30
    Phoenix, AZ
    vanaf51,68 €
    Tijdelijk niet beschikbaar: laatst gevonden op 23-09-2021

Bus van Los Angeles naar Phoenix, AZ: Verdere informatie

Wil je je zoekopdracht aanpassen?
In de zoekbalk hebben we Los Angeles al ingesteld als je vertrekpunt en Phoenix, AZ als je bestemming. We hebben ook al een standaard reisdatum ingesteld. Over het algemeen boeken de meeste mensen 3-7 dagen van tevoren. Als je een specifieke datum wilt bekijken, selecteer dan de betreffende dag in de kalender om je zoekopdracht aan te passen.
Weet je al precies wanneer je van plan bent terug te gaan? Bekijk dan meteen je terugreis en selecteer gewoon de gewenste datum voor de route van Phoenix, AZ naar Los Angeles.
Reis je samen met andere mensen? Geef dan het aantal extra reizigers aan en start de zoekopdracht.
Zodra je je resultaten hebt gekregen, kun je alle beschikbare bussen van Los Angeles naar Phoenix, AZ vergelijken en rekening houden met meerdere factoren voordat je je reis boekt. De goedkoopste bustickets worden aangeboden door FlixBus voor 21,52 €, terwijl de snelste verbinding 6h 35m duurt. Het is dus aan jou of je kiest voor het goedkoopste ticket, de snelste rit of de bus met de meeste voorzieningen. Wat je ook zoekt, wij kunnen je helpen de deal te vinden die het beste aan je behoeften voldoet!
Je kunt je zoekresultaten sorteren op prijs, vertrek- en aankomsttijd en filteren op haltes of maatschappijen. Pas alles naar wens aan.
Trouwens: Als dit beschikbaar is, laten we je voor de busroute Los Angeles - Phoenix, AZ ook informatie zien over andere vervoermiddelen, waaronder treinen, carpoolen en vluchten.
Geniet van je busreis van Los Angeles naar Phoenix, AZ!

Bushaltes in Los Angeles en Phoenix, AZ

Stations
Phoenix, AZ - 44th St/Washington
44th St/Washington , 85008  Phoenix, AZ  (USA)
Phoenix, AZ - Bell Road
Phoenix, AZ  (USA)
Phoenix, AZ - Downtown
S 1st St 401S, 85003  Phoenix, AZ  (USA)
Phoenix, AZ - Greyhound Station
E Buckeye Rd 2115, 85034  Phoenix, AZ  (USA)
Phoenix, AZ - North Phoenix
E High St 5355, 85054  Phoenix, AZ  (USA)
Phoenix, AZ - Ruby Tuesday
E Monroe St 4413, 85034  Phoenix, AZ  (USA)
Phoenix, AZ - Tufesa Station
N 27th Ave 1614, 85009  Phoenix, AZ  (USA)

Veelgestelde vragen over de busroute van Los Angeles naar Phoenix, AZ

Hoeveel kost een busreis Los Angeles - Phoenix, AZ?

Dit hangt onder meer af van de dag en het tijdstip van de reis. De goedkoopste reis is beschikbaar voor 21,52 € en duurt 6h 35m om Phoenix, AZ te bereiken. Vergelijk aanbiedingen om geld te besparen!

Hoeveel kan ik besparen door bussen van Los Angeles naar Phoenix, AZ te vergelijken?

Deze route wordt aangeboden door 3 busmaatschappijen met verschillende ticketprijzen tussen 21,52 € en 51,68 €. Daarom raden we aan om je ticket zo vroeg mogelijk te boeken om ervoor te zorgen dat je het goedkoopste busticket naar Phoenix, AZ krijgt.

Hoeveel verbindingen van Los Angeles naar Phoenix, AZ zijn er elke dag gemiddeld beschikbaar?

Elke dag wordt de busroute Los Angeles - Phoenix, AZ door ongeveer 2 verbindingen gereden. Met onze zoekmachine kun je bustijden vergelijken om de perfecte rit te vinden.

Hoe lang duurt een busreis van Los Angeles naar Phoenix, AZ?

De snelste bus van Los Angeles naar Phoenix, AZ wordt aangeboden door FlixBus en duurt 6h 35m. Bustickets voor deze verbinding kosten 21,52 €.​ Houd er in dit verband rekening mee dat de reis langer kan duren door verkeersdrukte.

Hoe laat gaat de eerste bus van Los Angeles naar Phoenix, AZ?

De vroegste bus die in Phoenix, AZ aankomt vanaf Los Angeles vertrekt om 09:30. In het weekend en op feestdagen kunnen de vertrektijden echter afwijken. Gebruik gewoon onze zoekmachine om de exacte tijden voor je geplande reisdatum te vinden.

Hoe laat gaat de laatste bus van Los Angeles naar Phoenix, AZ?

De laatste bus van Los Angeles naar Phoenix, AZ vertrekt om 23:50. Houd er rekening mee dat de vertrektijden in het weekend en op feestdagen af kunnen wijken. Gebruik dus gewoon onze zoekmachine om de exacte tijden voor je geplande reisdatum te vinden.

Welke busmaatschappijen rijden er op de route Los Angeles - Phoenix, AZ?

Reizigers kunnen per bus van Los Angeles naar Phoenix, AZ met FlixBus, Greyhound US en Tufesa. Met onze zoekmachine kun je alle beschikbare bustickets vergelijken om er een te boeken die geschikt voor je is.

Is er een directe bus van Los Angeles naar Phoenix, AZ?

Als je op zoek bent naar een directe busroute van Los Angeles naar Phoenix, AZ, vergelijkt CheckMyBus momenteel 5 directe busverbindingen met de volgende maatschappijen: Greyhound US

Wat mag ik meenemen op de busroute van Los Angeles naar Phoenix, AZ?

Wat je mee mag nemen is afhankelijk van de vervoerder waarmee je reist. Over het algemeen kun je gratis een koffer en handbagage meenemen op de busroute Los Angeles - Phoenix, AZ. Gebruik gewoon onze zoekmachine om een bus voor je geplande reisdatum te vinden die het beste aan je behoeften voldoet.

Welke voorzieningen zijn er beschikbaar op de busroute Los Angeles - Phoenix, AZ?

De uitrusting aan boord verschilt per vervoerder. Veel streekbussen hebben echter wifi, zodat je je vrienden tijdens de reis kunt vertellen waar je precies bent. Om de reis nog aangenamer te maken, zorgt airconditioning voor ventilatie. Het is het beste om onze zoekfunctie te gebruiken om nauwkeurige informatie te krijgen over de voorzieningen in de bus van Los Angeles naar Phoenix, AZ op je geplande reisdatum.

Vergelijk Los Angeles en Phoenix, AZ

Los Angeles
3,79 Miljoen
Phoenix, AZ
1,56 Miljoen
4,02 €
3,85 €
Los Angeles
Phoenix, AZ
Een taxirit is in Los Angeles 5% duurder dan in Phoenix, AZ.
1,51 €
1,72 €
Los Angeles
Phoenix, AZ
Een buskaartje is in Los Angeles 13% goedkoper dan in Phoenix, AZ.
4,31 €
2,58 €
Los Angeles
Phoenix, AZ
Een groot glas bier is in Los Angeles 41% duurder dan in Phoenix, AZ.
1,41 €
1,35 €
Los Angeles
Phoenix, AZ
Een flesje water is in Los Angeles 5% duurder dan in Phoenix, AZ.
9,71 €
8,94 €
Los Angeles
Phoenix, AZ
Een hoofdgerecht is in Los Angeles 8% duurder dan in Phoenix, AZ.

Busroutes vanuit Los Angeles en Phoenix, AZ

Trusted shop
CheckMyBus App
Free Download
Wijzen
GPDR CheckMyBus shield

We waarderen uw privacy!

Om u de beste busdeals te laten zien, verzamelen we wat informatie over hoe u CheckMyBus gebruikt. We onthouden uw geanonimiseerde gegevens om onze service te verbeteren en u een persoonlijke ervaring te bieden.