Bus van Johannesburg naar Kaapstad

Bus Johannesburg Kaapstad: een vergelijking van alle busaanbieders

swap
Volwassenen
1
Kinderen
0
Reis je als groep?
Huur hier een bus!
Zoek naar accommodatie met Booking.com
De voordeligste prijzenVergelijken en tot 70 % besparen
De grootste keuzeWereldwijd verbindingen vinden
Eenvoudig en transparantReal-time zoeken met 1 klik!

Feiten over de bus van Johannesburg naar Kaapstad

Goedkoopste busverbinding22,19 €
Snelste bus15h 0m
Vroegste bus10:25
Laatste bus19:15
Dagelijkse busverbindingen2 Ø
Afstand1.261,6 km
BusbedrijfEldo Coaches, Eagle Liner, Intercape, Intercity Xpress
Je wilt met de bus van Johannesburg naar Kaapstad?
CheckMyBus vergelijkt alle beschikbare busverbindingen tussen Johannesburg en Kaapstad en laat je vertrektijden, de exacte bushaltes, alle reistijden en natuurlijk ook de beste ticketprijzen zien. Je vindt bovendien alle informatie over de voorzieningen in de bus. Heeft de bus airco, stopcontacten of wifi?
Op deze site laten we je bovendien de goedkoopste transfers van Johannesburg naar Kaapstad zien voor de komende dagen. Je krijgt alle informatie over de langeafstandsbushaltes in Johannesburg en Kaapstad, zodat je je gemakkelijk kunt oriënteren. Bovendien vind je alle mogelijkheden om verder te reizen vanuit Johannesburg, alternatieve reisdoelen vanuit Kaapstad, en de favoriete luchthaventransfers vanuit Johannesburg en Kaapstad.

De goedkoopste busverbinding van Johannesburg naar Kaapstad

Vandaag
vanaf 20,40 €
Morgen
vanaf 20,49 €
08-05
vanaf 22,19 €
09-05
vanaf 20,55 €
10-05
vanaf 22,19 €
11-05
vanaf 22,19 €

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste bustickets.

  • Eldo Coaches
    11:30
    Johannesburg - Park City Transit Centre
    Duur 16h 35m
    04:05
    Kaapstad - Centraal station
    vanaf22,19 €
  • Eldo Coaches
    17:20
    Johannesburg - Southgate Shopping Centre
    Duur 18h 40m
    12:00
    Kaapstad - Centraal station
    vanaf22,19 €
  • Eldo Coaches
    10:25
    Johannesburg - Southgate Shopping Centre
    Duur 17h 40m
    04:05
    Kaapstad - Centraal station
    vanaf22,19 €
  • Eagle Liner
    13:00
    Johannesburg
    Duur 17h 35m
    06:35
    Kaapstad
    vanaf22,61 €
  • Eagle Liner
    17:40
    Johannesburg
    Duur 19h 10m
    12:50
    Kaapstad
    vanaf22,61 €
  • Eagle Liner
    19:15
    Johannesburg
    Duur 17h 35m
    12:50
    Kaapstad
    vanaf22,61 €
  • Intercape
    12:30
    Johannesburg
    Duur 18h 45m
    07:15
    Kaapstad
    vanaf24,70 €
  • Intercape
    13:30
    Johannesburg
    Duur 20h 30m
    10:00
    Kaapstad
    vanaf24,90 €
  • Intercity Xpress
    11:30
    Johannesburg
    Duur 18h 10m
    05:40
    Kaapstad
    vanaf25,07 €
  • Intercape
    11:30
    Johannesburg
    Duur 19h 50m
    07:20
    Kaapstad
    vanaf25,92 €
  • Intercity Xpress
    16:30
    Johannesburg
    Duur 15h 10m
    07:40
    Kaapstad
    vanaf43,69 €
  • Intercity Xpress
    16:30
    Johannesburg
    Duur 15h 0m
    07:30
    Kaapstad
    vanaf43,69 €
  • Intercity Xpress
    10:30
    Johannesburg
    Duur 19h 10m
    05:40
    Kaapstad
    vanaf46,96 €

Wil je de andere kant op gaan? Bekijk alle aanbiedingen van Kaapstad naar Johannesburg

Bus van Johannesburg naar Kaapstad: meer informatie

Je wilt liever zoeken? In onze zoekfunctie hebben we de vertrekplaats Johannesburg en het doel Kaapstad al ingevuld. De reisdatum hebben we ook al ingevuld. Gemiddeld boeken mensen 3 - 7 dagen in de toekomst. Wanneer je een concrete reisdatum wilt checken, kies je gewoon de betreffende dag in de kalender.
Weet je al, wanneer de terugreis is? Check dan ook meteen de terugrit en kies hier de datum voor de rit van Kaapstad naar Johannesburg.
Reis je niet alleen? Geef dan aan met hoeveel personen jullie reizen en voer de zoekopdracht uit. Je kunt de zoekresultaten op prijs, vertrek- en aankomsttijd sorteren, en ook doelgericht naar bushaltes of aanbieders zoeken. Alles wat jij nodig hebt.
Overigens: voor de transfer Johannesburg - Kaapstad laten we je ook informatie over andere vervoersmiddelen zoals de trein, carpool opties en vliegtuig zien, indien beschikbaar.
Geniet van je busreis van Johannesburg naar Kaapstad.

Bus halteplaats in Johannesburg en Kaapstad

Stations
Kaapstad (Zuid-Afrika)
Kaapstad (Zuid-Afrika)
Old Marine Dr , 8001 Kaapstad (Zuid-Afrika)
Kaapstad (Zuid-Afrika)
Kaapstad (Zuid-Afrika)
Morris Cl , 7490 Kaapstad (Zuid-Afrika)
Kaapstad (Zuid-Afrika)
Kaapstad (Zuid-Afrika)

Een vergelijking van Johannesburg en Kaapstad

Busverbindingen van Johannesburg en van Kaapstad

Trusted shop
CheckMyBus App
Free Download
GPDR CheckMyBus shield

We waarderen uw privacy!

Om u de beste busdeals te laten zien, verzamelen we wat informatie over hoe u CheckMyBus gebruikt. We onthouden uw geanonimiseerde gegevens om onze service te verbeteren en u een persoonlijke ervaring te bieden.