Bus van Izmir naar Adana

Bussen van Izmir naar Adana: vergelijking van alle busaanbieders

swap
Volwassenen
1
Kinderen
0
Reis je als groep?
Huur hier een bus!
De voordeligste prijzenVergelijken en tot 70 % besparen
De grootste keuzeWereldwijd verbindingen vinden
Eenvoudig en transparantReal-time zoeken met 1 klik!
Hoe vind ik het goedkoopste ticket voor de bus van Izmir naar Adana? Welke is de snelste op die route? Vergelijk alle busmaatschappijen voor de verbinding van Izmir naar Adana. Met één klik krijg je alle informatie over de actuele dienstregeling.

Feiten over de bus Izmir → Adana

Goedkoopste busverbinding13,85 €
Snelste bus10h 35m
Vroegste bus12:00
Laatste bus23:00
Dagelijkse busverbindingen5 Ø
Afstand737,7 km
BusbedrijfYeni Diyarbakır Seyahat, Adıyaman Ünal Turizm, Lüks Adana, Öz Diyarbakir, Özlem Adana Turizm, Seç Turizm, Star Diyarbakır, Villa Seyahat, Ben Turizm, Has Turizm, Mider Güneydoğu Turizm, Aksu Turizm, Lüks Kahramanmaraş Turizm, Busbud
Ben je op zoek naar een bus van Izmir naar Adana​?
Dan ben je bij ons aan het juiste adres! Met CheckMyBus kun je alle beschikbare aanbiedingen voor de busroute van Izmir naar Adana vergelijken. In onze zoekmachine krijg je informatie over vertrektijden, de exacte bushaltes, reistijden en de beste ticketprijzen. We helpen je bij het vergelijken van busmaatschappijen die deze route aanbieden, waaronder Yeni Diyarbakır Seyahat, Adıyaman Ünal Turizm of Lüks Adana. Wil je weten of de bus airconditioning, wifi of stopcontacten heeft? Wij laten je zien welke voorzieningen de verschillende vervoerders aanbieden.
Op deze pagina kun je voor de komende dagen goedkope bussen naar Adana vanuit Izmir bekijken. We laten je ook meer informatie zien over de bushaltes in Izmir en Adana zodat je weet waar je heen moet. Als je na het bereiken van Adana je reis voortzet, kun je daarvoor de mogelijkheden vinden en ook alternatieve bestemmingen vanuit Izmir, evenals populaire pendeldiensten vanuit Adana.

De goedkoopste busverbinding van Izmir naar Adana

Vandaag
vanaf 11,87 €
Morgen
vanaf 11,87 €
31-07
vanaf 17,80 €
01-08
vanaf 13,85 €
02-08
03-08

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste bustickets.

  • Yeni Diyarbakır Seyahat
    16:30
    Izmir
    Duur 12h 30m
    05:00
    Adana
    vanaf13,85 €
  • Adıyaman Ünal Turizm
    15:30
    Izmir
    Duur 13h 30m
    05:00
    Adana
    vanaf14,84 €
  • Lüks Adana
    23:00
    Izmir
    Duur 13h 0m
    12:00
    Adana
    vanaf14,84 €
  • Öz Diyarbakir
    13:00
    Izmir
    Duur 13h 30m
    02:30
    Adana
    vanaf14,84 €
  • Özlem Adana Turizm
    20:30
    Izmir
    Duur 13h 0m
    09:30
    Adana
    vanaf14,84 €
  • Seç Turizm
    19:30
    Izmir
    Duur 13h 0m
    08:30
    Adana
    vanaf14,84 €
  • Star Diyarbakır
    12:00
    Izmir
    Duur 10h 35m
    22:35
    Adana
    vanaf14,84 €
  • Villa Seyahat
    19:00
    Izmir
    Duur 13h 30m
    08:30
    Adana
    vanaf14,84 €
  • Ben Turizm
    14:00
    Izmir
    Duur 13h 0m
    03:00
    Adana
    vanaf15,33 €
  • Has Turizm
    19:00
    Izmir
    Duur 14h 30m
    09:30
    Adana
    vanaf16,81 €

Wat zijn de goedkoopste bussen van Izmir naar Adana die je normaal gesproken zou vinden?

Dienstregelingen van bussen kunnen veranderen. Hieronder vind je busmaatschappijen die gewoonlijk de busroute van Izmir naar Adana verzorgen, maar deze dienst momenteel niet aanbieden.
  • Mider Güneydoğu Turizm
    12:00
    Izmir
    Duur 13h 0m
    01:00
    Adana
    vanaf11,87 €
    Tijdelijk niet beschikbaar: laatst gevonden op 28-07-2021
  • Aksu Turizm
    16:00
    Izmir
    Duur 13h 0m
    05:00
    Adana
    vanaf13,85 €
    Tijdelijk niet beschikbaar: laatst gevonden op 28-07-2021
  • Lüks Kahramanmaraş Turizm
    17:00
    Izmir
    Duur 12h 30m
    05:30
    Adana
    vanaf13,85 €
    Tijdelijk niet beschikbaar: laatst gevonden op 28-07-2021
  • Busbud
    11:30
    Izmir
    Duur 12h 30m
    00:00
    Adana
    vanaf14,84 €
    Tijdelijk niet beschikbaar: laatst gevonden op 28-07-2021

Bus Izmir → Adana: Verdere informatie

Wil je je zoekresultaten aanpassen?
We hebben al in de zoekbalk ingesteld dat je vertrekt vanuit Izmir en aankomt in Adana. De reisdatum wordt automatisch een paar dagen van tevoren ingesteld, omdat mensen doorgaans 3 tot 7 dagen voor hun reis boeken. Als je op een specifieke datum wilt reizen, selecteer deze dag dan gewoon in de kalender om je zoekopdracht aan te passen.
Ben je van plan om terug te keren naar Izmir? Je kunt ook de datum van je terugreis voor de busroute van Adana naar Izmir selecteren.
Wil je voor meer dan één passagier boeken? Het enige wat je dan hoeft te doen is aangeven met hoeveel mensen meer je reist voordat je met zoeken begint.
Nadat je al de zoekresultaten hebt gekregen, kun je alle bustickets voor de busroute van Izmir naar Adana vergelijken. Vervolgens kun je verschillende factoren overwegen. Mider Güneydoğu Turizm biedt de goedkoopste tickets voor 11,87 € en de snelste verbinding duurt 10h 35m. Uiteindelijk kun je zelf beslissen of je de voorkeur geeft aan het goedkoopste ticket, de snelste rit of de bus met de meeste voorzieningen. Wat je ook zoekt, wij kunnen je helpen de deal te vinden die het beste aan je behoeften voldoet!
Optimaliseer je zoekresultaten op basis van je reisbehoeften. Je kunt sorteren op prijs, vertrek- en aankomsttijd en filteren op bushaltes en maatschappijen voor de meest relevante resultaten.
Je kunt ook andere vervoermiddelen vergelijken die vertrekken vanuit Izmir en aankomen in Adana. In onze zoekresultaten kun je ook beschikbare treinen, carpoolen en vluchten vergelijken.
We hopen dat je geniet van je busreis van Izmir naar Adana!

Bushaltes in Izmir en Adana

Stations
Adana - Busstation
Otogar 434-8 F, 01190  Adana  (Turkije)

Bus van Izmir naar Adana: Veelgestelde vragen over de route

Hoeveel kost een busticket van Izmir naar Adana?

Dit hangt onder andere af van de dag en het tijdstip van de reis. Het goedkoopste busticket voor deze route begint bij 13,85 € en het duurt 13h 0m om Adana te bereiken. Bespaar geld door bustickets te vergelijken!

Hoeveel kan ik besparen door tickets voor de busroute van Izmir naar Adana te vergelijken?

Deze route wordt gereden door 14 busmaatschappijen met ticketprijzen variërend van 11,87 € tot 17,80 €. Daarom raden we je aan je ticket zo vroeg mogelijk te boeken om ervoor te zorgen dat je de goedkoopste busreis naar Adana krijgt.

Hoeveel dagelijkse busroutes zijn er gemiddeld beschikbaar van Izmir naar Adana?

Elke dag wordt de busroute van Izmir naar Adana aangeboden door ongeveer 5 verbindingen. Je kunt bustijden vergelijken om de perfecte reis te vinden met onze zoekmachine.

Hoe lang duurt de busroute Izmir - Adana?

Star Diyarbakır biedt de snelste bus van Izmir naar Adana, en dit kan 10h 35m duren. Tickets voor deze verbinding kosten 14,84 €.​ Houd er echter rekening mee dat de busroute langer kan duren wanneer er veel verkeer is.

Is er een directe busroute van Izmir naar Adana?

Voor de busroute Izmir - Adana vergelijkt onze zoekmachine momenteel 31 directe busverbindingen met de volgende maatschappijen: Yeni Diyarbakır Seyahat, Adıyaman Ünal Turizm, Lüks Adana, Öz Diyarbakir, Özlem Adana Turizm, Seç Turizm, Star Diyarbakır, Villa Seyahat, Ben Turizm, Has Turizm, Mider Güneydoğu Turizm, Aksu Turizm, Lüks Kahramanmaraş Turizm en Busbud

Wanneer vertrekt de eerste bus op de route Izmir - Adana?

De vroegste bus naar Adana vertrekt vanuit Izmir om 12:00. In het weekend en op feestdagen kunnen de bustijden echter afwijken. Om precies te weten te komen wanneer de bus rijdt op je geplande reisdatum, kun je onze zoekmachine raadplegen.

Wanneer vertrekt de laatste bus op de route Izmir - Adana?

De laatste busreis van Izmir naar Adana vertrekt om 23:00. Houd er rekening mee dat de vertrektijden in het weekend en op feestdagen af kunnen wijken. Je kunt gebruik maken van onze zoekmachine om de beschikbare tijden voor je geplande reisdatum te vinden.

Welke vervoerders rijden er op de busroute Izmir - Adana?

Passagiers kunnen voor de busroute Izmir - Adana kiezen uit diverse vervoerders, zoals Yeni Diyarbakır Seyahat, Adıyaman Ünal Turizm en Lüks Adana. Door gebruik te maken van onze zoekmachine kun je alle beschikbare busreizen vergelijken om er een te vinden die geschikt voor je is.

Wat kan ik meenemen in de bus van Izmir naar Adana?

Busmaatschappijen hebben verschillende beperkingen over wat wel en niet aan boord mag. Meestal kun je gratis een koffer en handbagage meenemen op de busroute Izmir - Adana. Vind een bus die het beste aan je reisbehoeften voldoet door onze zoekmachine te gebruiken voor je gewenste reisdatum.

Welke voorzieningen zijn er beschikbaar in de bus van Izmir naar Adana?

De uitrusting aan boord verschilt per vervoerder. Over het algemeen bieden veel streekbussen wifi, zodat je je vrienden tijdens de reis op de hoogte kunt houden van je locatie. Airconditioning zorgt voor ventilatie en daarmee voor comfort tijdens de reis. Met onze zoekmachine kun je nauwkeurige informatie vinden over de voorzieningen in de bus van Izmir naar Adana op je gewenste reisdatum.

Vergelijk Izmir en Adana

0,54 €
0,57 €
Izmir
Adana
Een taxirit is in Izmir 6% goedkoper dan in Adana.
0,25 €
0,22 €
Izmir
Adana
Een buskaartje is in Izmir 12% duurder dan in Adana.
0,79 €
0,79 €
Izmir
Adana
Een groot glas bier is in Izmir 0% duurder dan in Adana.
0,13 €
0,12 €
Izmir
Adana
Een flesje water is in Izmir 8% duurder dan in Adana.
1,87 €
1,53 €
Izmir
Adana
Een hoofdgerecht is in Izmir 19% duurder dan in Adana.

Busroutes vanuit Izmir en Adana

Trusted shop
CheckMyBus App
Free Download
Wijzen
GPDR CheckMyBus shield

We waarderen uw privacy!

Om u de beste busdeals te laten zien, verzamelen we wat informatie over hoe u CheckMyBus gebruikt. We onthouden uw geanonimiseerde gegevens om onze service te verbeteren en u een persoonlijke ervaring te bieden.