Bus van Luchthaven Dortmund (DTM) naar Essen en weer terug

✈ Vind de meest voordelige busmaatschappij van Luchthaven Dortmund naar Essen op CheckMyBus: Vergelijk alle maatschappijen

swap
Volwassenen
1
Kinderen
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
2094 Aanbieders - 5.678.222 Verbindingen
De voordeligste prijzenVergelijken en tot 70 % besparen
De grootste keuzeWereldwijd verbindingen vinden
Eenvoudig en transparantReal-time zoeken met 1 klik!

De goedkoopste treinverbinding van Luchthaven Dortmund naar Essen

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste treinkaartjes.

  • Deutsche Bahn
    19:09
    Luchthaven Dortmund
    Duur 1h 3m
    20:12
    Essen
    vanaf14,00 €
  • Deutsche Bahn
    15:09
    Luchthaven Dortmund
    Duur 1h 4m
    16:13
    Essen
    vanaf14,00 €
  • Deutsche Bahn
    11:12
    Luchthaven Dortmund
    Duur 1h 0m
    12:12
    Essen
    vanaf14,00 €
  • Deutsche Bahn
    07:10
    Luchthaven Dortmund
    Duur 1h 2m
    08:12
    Essen
    vanaf14,00 €

De goedkoopste carpool opties van Luchthaven Dortmund naar Essen

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste ritten.

  • BlaBlaCar
    21:20
    Luchthaven Dortmund
    Duur 0h 50m
    22:10
    Essen
    vanaf4,00 €
  • BlaBlaCar
    21:40
    Luchthaven Dortmund
    Duur 1h 0m
    22:40
    Essen
    vanaf6,00 €

De goedkoopste treinverbinding van Essen naar Luchthaven Dortmund

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste treinkaartjes.

  • Deutsche Bahn
    17:43
    Essen
    Duur 1h 10m
    18:53
    Luchthaven Dortmund
    vanaf14,10 €
  • Deutsche Bahn
    16:16
    Essen
    Duur 1h 7m
    17:23
    Luchthaven Dortmund
    vanaf14,10 €
  • Deutsche Bahn
    03:14
    Essen
    Duur 1h 54m
    05:08
    Luchthaven Dortmund
    vanaf14,10 €
  • Deutsche Bahn
    16:16
    Essen
    Duur 0h 56m
    17:12
    Luchthaven Dortmund
    vanaf14,10 €

De goedkoopste carpool opties van Essen naar Luchthaven Dortmund

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste ritten.

  • BlaBlaCar
    12:10
    Essen
    Duur 0h 40m
    12:50
    Luchthaven Dortmund
    vanaf4,00 €
Je wilt met de bus van Luchthaven Dortmund naar Essen of in de andere richting reizen?
CheckMyBus vergelijkt alle beschikbare busverbindingen tussen Luchthaven Dortmund en Essen en laat je vetrektijden, de exacte bushaltes, alle reistijden en natuurlijk ook de beste ticketprijzen zien. Je vindt bovendien alle informatie over de voorzieningen in de bus. Heeft de bus airco, stopcontacten of wifi?
Op deze site laten we je bovendien de goedkoopste transfers van Essen naar Luchthaven Dortmund zien voor de komende dagen. Je krijgt alle informatie over de langeafstandsbushaltes in Luchthaven Dortmund en op Essen, zodat je je gemakkelijk kunt oriënteren. Daarnaast vind je alle mogelijkheden om verder te reizen vanaf Essen, en alternatieve reisdoelen vanuit Luchthaven Dortmund.
Je wilt liever zoeken? In onze zoekfunctie hebben we de vertrekplaats Luchthaven Dortmund en het doel Essen al ingevuld. Wanneer de transfer in de andere richting is, dus van Essen naar Luchthaven Dortmund, klik je op de pijlen.
De reisdatum hebben we ook al ingevuld. Gemiddeld boeken mensen 3 - 7 dagen in de toekomst. Wanneer je een concrete reisdatum wilt checken, kies je gewoon de betreffende dag in de kalender.
Weet je al, wanneer je weer vanuit Essen naar Luchthaven Dortmund terug wilt keren? Check dan ook meteen de terugrit en kies ook hier de betreffende datum.
Reis je niet alleen? Geef dan aan met hoeveel personen jullie reizen en voer de zoekopdracht uit.
Je kunt de zoekresultaten op prijs, vertrek- en aankomsttijd sorteren, en ook doelgericht op bushaltes of aanbieders filteren, zodat je je vlucht in geen geval mist.
Overigens: voor de transfer Luchthaven Dortmund naar Essen laten we je ook informatie over andere vervoersmiddelen zoals de trein, carpool opties en vliegtuig zien, indien beschikbaar.

Bus halteplaats in Luchthaven Dortmund en Essen

Stations
Freiheit , 45127 Essen (Duitsland)
Am Grugapark , 45131 Essen (Duitsland)
Am Porschepl. , 45127 Essen (Duitsland)

Een vergelijking van Luchthaven Dortmund en Essen

5,30 €
4,90 €
Luchthaven Dortmund
Essen
Een taxirit is in Luchthaven Dortmund 8% duurder dan in Essen.
2,50 €
2,60 €
Luchthaven Dortmund
Essen
Een buskaartje is in Luchthaven Dortmund 4% goedkoper dan in Essen.
3,20 €
4,00 €
Luchthaven Dortmund
Essen
Een groot glas bier is in Luchthaven Dortmund 20% goedkoper dan in Essen.
0,33 €
0,37 €
Luchthaven Dortmund
Essen
Een flesje water is in Luchthaven Dortmund 11% goedkoper dan in Essen.
5,90 €
5,33 €
Luchthaven Dortmund
Essen
Een hoofdgerecht is in Luchthaven Dortmund 10% duurder dan in Essen.

Dit zijn de mogelijkheden voor je verdere reis

Trusted shop
CheckMyBus App
Free Download
GPDR CheckMyBus shield

We waarderen uw privacy!

Om u de beste busdeals te laten zien, verzamelen we wat informatie over hoe u CheckMyBus gebruikt. We onthouden uw geanonimiseerde gegevens om onze service te verbeteren en u een persoonlijke ervaring te bieden.