Bus van Ciudad Juárez naar Santiago de Queretaro en weer terug

Vind de meest voordelige busreis van Ciudad Juárez naar Santiago de Queretaro op CheckMyBus

swap
Volwassenen
1
Kinderen
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
2094 Aanbieders - 5.678.222 Verbindingen
De voordeligste prijzenVergelijken en tot 70 % besparen
De grootste keuzeWereldwijd verbindingen vinden
Eenvoudig en transparantReal-time zoeken met 1 klik!

Feiten over de bus van Ciudad Juárez naar Santiago de Queretaro

Goedkoopste busverbinding81,46 €
Snelste bus21h 20m
Vroegste bus08:00
Laatste bus23:00
Dagelijkse busverbindingen5 Ø
Afstand1.375,9 km
BusbedrijfTransportes Chihuahuenses, Omnibus de México

De goedkoopste busverbinding van Ciudad Juárez naar Santiago de Queretaro

Vandaag
vanaf 81,46 €
Morgen
13-07
14-07
15-07
16-07

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste bustickets.

  • Transportes Chihuahuenses
    23:00
    Ciudad Juárez, CH - Busstation
    Duur 0h 15m
    23:15
    Santiago de Querétaro, QO - Busstation
    vanaf81,46 €
  • Transportes Chihuahuenses
    15:00
    Ciudad Juárez, CH - Busstation
    Duur 22h 41m
    13:41
    Santiago de Querétaro, QO - Busstation
    vanaf81,46 €
  • Transportes Chihuahuenses
    10:00
    Ciudad Juárez, CH - Busstation
    Duur 0h 26m
    10:26
    Santiago de Querétaro, QO - Busstation
    vanaf81,46 €
  • Transportes Chihuahuenses
    12:00
    Ciudad Juárez, CH - Busstation
    Duur 23h 1m
    11:01
    Santiago de Querétaro, QO - Busstation
    vanaf81,46 €
  • Transportes Chihuahuenses
    10:00
    Ciudad Juárez, CH - Busstation
    Duur 0h 56m
    10:56
    Santiago de Querétaro, QO - Busstation
    vanaf81,48 €
  • Transportes Chihuahuenses
    15:00
    Ciudad Juárez, CH - Busstation
    Duur 21h 36m
    12:36
    Santiago de Querétaro, QO - Busstation
    vanaf81,48 €
  • Transportes Chihuahuenses
    12:00
    Ciudad Juárez, CH - Busstation
    Duur 21h 20m
    09:20
    Santiago de Querétaro, QO - Busstation
    vanaf81,48 €
  • Omnibus de México
    18:00
    Ciudad Juárez, CH - Busstation
    Duur 22h 0m
    16:00
    Santiago de Queretaro, QO - Terminal Norte
    vanaf83,22 €
  • Omnibus de México
    16:00
    Ciudad Juárez, CH - Busstation
    Duur 21h 30m
    13:30
    Santiago de Queretaro, QO - Terminal Norte
    vanaf83,22 €
  • Omnibus de México
    08:00
    Ciudad Juárez, CH - Busstation
    Duur 21h 30m
    05:30
    Santiago de Queretaro, QO - Terminal Norte
    vanaf83,22 €

De goedkoopste carpool opties van Ciudad Juárez naar Santiago de Queretaro

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste ritten.

  • BlaBlaCar
    07:00
    Ciudad Juárez
    Duur 20h 30m
    03:30
    Santiago de Queretaro
    vanaf49,84 €

De goedkoopste busverbinding van Santiago de Queretaro naar Ciudad Juárez

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste bustickets.

  • Transportes Chihuahuenses
    23:05
    Santiago de Querétaro, QO - Busstation
    Duur 19h 45m
    18:50
    Ciudad Juárez, CH - Busstation
    vanaf81,46 €
  • Transportes Chihuahuenses
    21:05
    Santiago de Querétaro, QO - Busstation
    Duur 21h 17m
    18:22
    Ciudad Juárez, CH - Busstation
    vanaf81,46 €
  • Transportes Chihuahuenses
    09:00
    Santiago de Querétaro, QO - Busstation
    Duur 22h 45m
    07:45
    Ciudad Juárez, CH - Busstation
    vanaf81,46 €
  • Transportes Chihuahuenses
    13:00
    Santiago de Querétaro, QO - Busstation
    Duur 19h 31m
    08:31
    Ciudad Juárez, CH - Busstation
    vanaf81,46 €
  • Transportes Chihuahuenses
    17:00
    Santiago de Querétaro, QO - Busstation
    Duur 20h 50m
    13:50
    Ciudad Juárez, CH - Busstation
    vanaf81,46 €
  • Transportes Chihuahuenses
    18:00
    Santiago de Querétaro, QO - Busstation
    Duur 21h 15m
    15:15
    Ciudad Juárez, CH - Busstation
    vanaf81,48 €
  • Omnibus de México
    22:00
    Santiago de Queretaro, QO - Terminal Norte
    Duur 20h 15m
    18:15
    Ciudad Juárez, CH - Busstation
    vanaf83,22 €
  • Omnibus de México
    14:30
    Santiago de Queretaro, QO - Terminal Norte
    Duur 21h 15m
    11:45
    Ciudad Juárez, CH - Busstation
    vanaf83,22 €
  • Omnibus de México
    17:00
    Santiago de Queretaro, QO - Terminal Norte
    Duur 22h 45m
    15:45
    Ciudad Juárez, CH - Busstation
    vanaf83,22 €
  • Omnibus de México
    20:00
    Santiago de Queretaro, QO - Terminal Norte
    Duur 20h 0m
    16:00
    Ciudad Juárez, CH - Busstation
    vanaf83,22 €

De goedkoopste carpool opties van Santiago de Queretaro naar Ciudad Juárez

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste ritten.

  • BlaBlaCar
    21:00
    Santiago de Queretaro
    Duur 21h 0m
    18:00
    Ciudad Juárez
    vanaf49,41 €
Je wilt met de bus van Ciudad Juárez naar Santiago de Queretaro of in de andere richting reizen?
CheckMyBus vergelijkt alle beschikbare busverbindingen tussen Ciudad Juárez en Santiago de Queretaro en laat je vertrektijden, de exacte bushaltes, alle reistijden en natuurlijk ook de beste ticketprijzen zien. Je vindt bovendien alle informatie over de voorzieningen in de bus. Heeft de bus airco, stopcontacten of wifi?
Op deze site laten we je bovendien de goedkoopste transfers van Santiago de Queretaro naar Ciudad Juárez zien voor de komende dagen. Je krijgt alle informatie over de langeafstandsbushaltes in Ciudad Juárez en Santiago de Queretaro, zodat je je gemakkelijk kunt oriënteren. Bovendien vind je alle mogelijkheden om verder te reizen vanuit Santiago de Queretaro, alternatieve reisdoelen vanuit Ciudad Juárez, en de favoriete luchthaventransfers vanuit Ciudad Juárez en Santiago de Queretaro.
Je wilt liever zoeken? In onze zoekfunctie hebben we de vertrekplaats Ciudad Juárez en het doel Santiago de Queretaro al ingevuld. Wanneer je in de andere richting wilt reizen, dus van Santiago de Queretaro naar Ciudad Juárez, klik je op de pijlen.
De reisdatum hebben we ook al ingevuld. Gemiddeld boeken mensen 3 - 7 dagen in de toekomst. Wanneer je een concrete reisdatum wilt checken, kies je gewoon de betreffende dag in de kalender.
Weet je al, wanneer de terugreis is? Check dan ook meteen de terugrit en kies hier de datum voor de rit van Santiago de Queretaro naar Ciudad Juárez.
Reis je niet alleen? Geef dan aan met hoeveel personen jullie reizen en voer de zoekopdracht uit. Je kunt de zoekresultaten op prijs, vertrek- en aankomsttijd sorteren, en ook doelgericht naar bushaltes of aanbieders zoeken. Alles wat jij nodig hebt.
Overigens: voor de transfer Ciudad Juárez - Santiago de Queretaro laten we je ook informatie over andere vervoersmiddelen zoals de trein, carpool opties en vliegtuig zien, indien beschikbaar.
Geniet van je busreis van Ciudad Juárez naar Santiago de Queretaro.

Bus halteplaats in Ciudad Juárez en Santiago de Queretaro

Stations
Santiago de Queretaro (Mexiko)
Acceso a La Central 800L , 76063 Santiago de Queretaro (Mexiko)
Santiago de Queretaro (Mexiko)
Santiago de Queretaro (Mexiko)
Av. 5 de Febrero 1400, 76150 Santiago de Queretaro (Mexiko)

Een vergelijking van Ciudad Juárez en Santiago de Queretaro

2,26 €
1,37 €
Ciudad Juárez
Santiago de Queretaro
Een taxirit is in Ciudad Juárez 40% duurder dan in Santiago de Queretaro.
0,27 €
0,33 €
Ciudad Juárez
Santiago de Queretaro
Een buskaartje is in Ciudad Juárez 19% goedkoper dan in Santiago de Queretaro.
0,97 €
0,97 €
Ciudad Juárez
Santiago de Queretaro
Een groot glas bier is in Ciudad Juárez 0% duurder dan in Santiago de Queretaro.
0,56 €
0,55 €
Ciudad Juárez
Santiago de Queretaro
Een flesje water is in Ciudad Juárez 2% duurder dan in Santiago de Queretaro.
4,68 €
3,73 €
Ciudad Juárez
Santiago de Queretaro
Een hoofdgerecht is in Ciudad Juárez 21% duurder dan in Santiago de Queretaro.

Dit zijn de mogelijkheden voor je verdere reis

Trusted shop
CheckMyBus App
Free Download
GPDR CheckMyBus shield

We waarderen uw privacy!

Om u de beste busdeals te laten zien, verzamelen we wat informatie over hoe u CheckMyBus gebruikt. We onthouden uw geanonimiseerde gegevens om onze service te verbeteren en u een persoonlijke ervaring te bieden.