Bus van Brno naar Luchthaven Wenen-Schwechat (VIE)

Bus Brno naar Luchthaven Wenen-Schwechat: vergelijking van alle busaanbieders
De voordeligste prijzen Vergelijken en tot 70% besparen
De grootste keuze Wereldwijd verbindingen vinden
Eenvoudig en transparant Real-time zoeken met 1 klik!

Vergelijk alle dienstregelingen voor de bus van Brno naar Luchthaven Wenen-Schwechat

Hier is een selectie van de goedkoopste busreizen uit de dienstregeling van Brno naar Luchthaven Wenen-Schwechat van verschillende busoperators zoals FlixBus, RegioJet of Arda Tur voor de komende dagen.
vandaag
vanaf 13 €
morgen
vanaf 13 €
donderdag
vanaf 13 €
vrijdag
vanaf 13 €
zaterdag
vanaf 13 €
zondag
vanaf 13 €
maandag
vanaf 13 €

Goedkoopste busreizen vandaag

Prijzen zijn voor enkele reis en één persoon
  • RegioJet
    6h 0m
    01:30
    Brno
    Centraal busstation
    07:30
    Luchthaven Wenen-Schwechat
    Luchthaven Wenen-Schwechat
    RegioJet
    Economy
    13 €
  • RegioJet
    2h 15m
    05:50
    Brno
    Centraal busstation
    08:05
    Luchthaven Wenen-Schwechat
    Luchthaven Wenen-Schwechat
    RegioJet
    Economy
    13 €
  • Arda Tur
    1h 55m
    19:15
    Brno
    21:10
    Luchthaven Wenen-Schwechat
    Arda Tur
    Economy
    15 €
  • FlixBus
    2h 5m
    14:35
    Brno
    Hotel Grand
    16:40
    Luchthaven Wenen-Schwechat
    Luchthaven Wenen-Schwechat
    FlixBus
    Economy
    24 €
  • FlixBus
    2h 15m
    18:10
    Brno
    Hotel Grand
    20:25
    Luchthaven Wenen-Schwechat
    Luchthaven Wenen-Schwechat
    FlixBus
    Economy
    24 €

Goedkoopste busreizen morgen

Prijzen zijn voor enkele reis en één persoon
  • RegioJet
    6h 0m
    01:30
    Brno
    Centraal busstation
    07:30
    Luchthaven Wenen-Schwechat
    Luchthaven Wenen-Schwechat
    RegioJet
    Economy
    13 €
  • RegioJet
    2h 30m
    13:40
    Brno
    Centraal busstation
    16:10
    Luchthaven Wenen-Schwechat
    Luchthaven Wenen-Schwechat
    RegioJet
    Economy
    13 €
  • Arda Tur
    1h 55m
    19:15
    Brno
    21:10
    Luchthaven Wenen-Schwechat
    Arda Tur
    Economy
    16 €
  • FlixBus
    2h 35m
    05:30
    Brno
    Hotel Grand
    08:05
    Luchthaven Wenen-Schwechat
    Luchthaven Wenen-Schwechat
    FlixBus
    Economy
    24 €
  • FlixBus
    2h 5m
    09:15
    Brno
    Hotel Grand
    11:20
    Luchthaven Wenen-Schwechat
    Luchthaven Wenen-Schwechat
    FlixBus
    Economy
    24 €

Goedkoopste busreizen donderdag

Prijzen zijn voor enkele reis en één persoon
  • RegioJet
    6h 0m
    01:30
    Brno
    Centraal busstation
    07:30
    Luchthaven Wenen-Schwechat
    Luchthaven Wenen-Schwechat
    RegioJet
    Economy
    13 €
  • RegioJet
    2h 20m
    04:10
    Brno
    Centraal busstation
    06:30
    Luchthaven Wenen-Schwechat
    Luchthaven Wenen-Schwechat
    RegioJet
    Economy
    13 €
  • Arda Tur
    1h 55m
    19:15
    Brno
    21:10
    Luchthaven Wenen-Schwechat
    Arda Tur
    Economy
    16 €
  • FlixBus
    2h 5m
    14:35
    Brno
    Hotel Grand
    16:40
    Luchthaven Wenen-Schwechat
    Luchthaven Wenen-Schwechat
    FlixBus
    Economy
    24 €
  • FlixBus
    2h 15m
    18:10
    Brno
    Hotel Grand
    20:25
    Luchthaven Wenen-Schwechat
    Luchthaven Wenen-Schwechat
    FlixBus
    Economy
    24 €

Goedkoopste busreizen vrijdag

Prijzen zijn voor enkele reis en één persoon
  • RegioJet
    2h 30m
    13:40
    Brno
    Centraal busstation
    16:10
    Luchthaven Wenen-Schwechat
    Luchthaven Wenen-Schwechat
    RegioJet
    Economy
    13 €
  • RegioJet
    2h 20m
    17:40
    Brno
    Centraal busstation
    20:00
    Luchthaven Wenen-Schwechat
    Luchthaven Wenen-Schwechat
    RegioJet
    Economy
    13 €
  • RegioJet
    2h 10m
    20:40
    Brno
    Centraal busstation
    22:50
    Luchthaven Wenen-Schwechat
    Luchthaven Wenen-Schwechat
    RegioJet
    Economy
    13 €
  • FlixBus
    2h 35m
    05:30
    Brno
    Hotel Grand
    08:05
    Luchthaven Wenen-Schwechat
    Luchthaven Wenen-Schwechat
    FlixBus
    Economy
    28 €
  • FlixBus
    2h 15m
    07:00
    Brno
    Hotel Grand
    09:15
    Luchthaven Wenen-Schwechat
    Luchthaven Wenen-Schwechat
    FlixBus
    Economy
    28 €

Goedkoopste busreizen zaterdag

Prijzen zijn voor enkele reis en één persoon
  • RegioJet
    2h 20m
    04:10
    Brno
    Centraal busstation
    06:30
    Luchthaven Wenen-Schwechat
    Luchthaven Wenen-Schwechat
    RegioJet
    Economy
    13 €
  • RegioJet
    2h 30m
    13:40
    Brno
    Centraal busstation
    16:10
    Luchthaven Wenen-Schwechat
    Luchthaven Wenen-Schwechat
    RegioJet
    Economy
    13 €
  • Arda Tur
    2h 5m
    13:55
    Brno
    16:00
    Luchthaven Wenen-Schwechat
    Arda Tur
    Economy
    16 €
  • Arda Tur
    1h 55m
    19:15
    Brno
    21:10
    Luchthaven Wenen-Schwechat
    Arda Tur
    Economy
    16 €
  • FlixBus
    2h 15m
    18:10
    Brno
    Hotel Grand
    20:25
    Luchthaven Wenen-Schwechat
    Luchthaven Wenen-Schwechat
    FlixBus
    Economy
    24 €

Goedkoopste busreizen zondag

Prijzen zijn voor enkele reis en één persoon
  • RegioJet
    2h 15m
    05:50
    Brno
    Centraal busstation
    08:05
    Luchthaven Wenen-Schwechat
    Luchthaven Wenen-Schwechat
    RegioJet
    Economy
    13 €
  • RegioJet
    2h 20m
    09:40
    Brno
    Centraal busstation
    12:00
    Luchthaven Wenen-Schwechat
    Luchthaven Wenen-Schwechat
    RegioJet
    Economy
    13 €
  • Arda Tur
    1h 55m
    19:15
    Brno
    21:10
    Luchthaven Wenen-Schwechat
    Arda Tur
    Economy
    15 €
  • FlixBus
    2h 20m
    05:30
    Brno
    Hotel Grand
    07:50
    Luchthaven Wenen-Schwechat
    Luchthaven Wenen-Schwechat
    FlixBus
    Economy
    20 €
  • FlixBus
    2h 15m
    18:10
    Brno
    Hotel Grand
    20:25
    Luchthaven Wenen-Schwechat
    Luchthaven Wenen-Schwechat
    FlixBus
    Economy
    24 €

Goedkoopste busreizen maandag

Prijzen zijn voor enkele reis en één persoon
  • RegioJet
    2h 20m
    09:40
    Brno
    Centraal busstation
    12:00
    Luchthaven Wenen-Schwechat
    Luchthaven Wenen-Schwechat
    RegioJet
    Economy
    13 €
  • RegioJet
    2h 30m
    13:40
    Brno
    Centraal busstation
    16:10
    Luchthaven Wenen-Schwechat
    Luchthaven Wenen-Schwechat
    RegioJet
    Economy
    13 €
  • RegioJet
    2h 20m
    17:40
    Brno
    Centraal busstation
    20:00
    Luchthaven Wenen-Schwechat
    Luchthaven Wenen-Schwechat
    RegioJet
    Economy
    13 €
  • FlixBus
    2h 20m
    18:25
    Brno
    Hotel Grand
    20:45
    Luchthaven Wenen-Schwechat
    Luchthaven Wenen-Schwechat
    FlixBus
    Economy
    24 €
  • FlixBus
    2h 5m
    09:15
    Brno
    Hotel Grand
    11:20
    Luchthaven Wenen-Schwechat
    Luchthaven Wenen-Schwechat
    FlixBus
    Economy
    24 €

Frequentie van busverbindingen tussen Brno en Luchthaven Wenen-Schwechat

Bekijk hier hoe vaak de verbindingen tussen Brno en Luchthaven Wenen-Schwechat zijn, gedurende verschillende tijden en dagen van de week.
zaterdag is de drukste dag, met meer dan 23 dagelijkse bussen van Brno naar Luchthaven Wenen-Schwechat. maandag heeft daarentegen de minste verbindingen, met slechts 20 dagelijkse bussen tussen Brno en Luchthaven Wenen-Schwechat.
Het drukste moment van de dag is de Namiddag, met 43 bussen van Brno naar Luchthaven Wenen-Schwechat, terwijl Ochtend de minste verbindingen ziet tussen Brno en Luchthaven Wenen-Schwechat, met 28 biedt.

Feiten over bussen van Brno naar Luchthaven Wenen-Schwechat (VIE)

Vergelijk alle providers zoals FlixBus, RegioJet en Arda Tur die 20 keer per dag met de bus reizen van Brno naar Luchthaven Wenen-Schwechat met één klik! Boek je busticket van Brno naar Luchthaven Wenen-Schwechat vanaf 13 €!

Goedkoopste busverbinding 13 €
Snelste bus 1h 50m
Vroegste bus 01:30
Laatste bus 20:40
Dagelijkse busverbindingen 20 Ø
Afstand 120,0 km
Busbedrijf FlixBus, RegioJet en Arda Tur

Goedkoopste busverbindingen van Brno naar Luchthaven Wenen-Schwechat

Elke dag, 20 pendelbussen van 3 busmaatschappijen vertrekken Brno voor Luchthaven Wenen-Schwechat: in de onderstaande tabel vind je de goedkoopste prijzen voor een bus op deze route, vanaf 16-04-2024 en voor de volgende dagen.

maandag
dinsdag
woensdag
donderdag
vrijdag
zaterdag
zondag
maandag 15-04
dinsdag 16-04
13 €
woensdag 17-04
13 €
donderdag 18-04
24 €
vrijdag 19-04
13 €
zaterdag 20-04
13 €
zondag 21-04
13 €
maandag 22-04
24 €
dinsdag 23-04
13 €
woensdag 24-04
24 €
donderdag 25-04
13 €
vrijdag 26-04
12 €
zaterdag 27-04
13 €
zondag 28-04
13 €
maandag 29-04
13 €
dinsdag 30-04
13 €
woensdag 01-05
13 €
donderdag 02-05
12 €
vrijdag 03-05
13 €
zaterdag 04-05
12 €
zondag 05-05
12 €
maandag 06-05
12 €
dinsdag 07-05
12 €
woensdag 08-05
13 €
donderdag 09-05
12 €
vrijdag 10-05
12 €
zaterdag 11-05
13 €
zondag 12-05

De goedkoopste reistijd van Brno naar Luchthaven Wenen-Schwechat

Bekijk hier op welke dag en welk tijdstip van de dag je het goedkoopste busticket kunt vinden van Brno naar Luchthaven Wenen-Schwechat, voor de komende 30 dagen.
Met een prijs vanaf 13 € is maandag de goedkoopste dag voor een bus van Brno naar Luchthaven Wenen-Schwechat. maandag is daarentegen de duurste dag met prijzen vanaf 13 €.
Ochtend is de goedkoopste tijd van de dag voor bustickets van Brno naar Luchthaven Wenen-Schwechat, met 13 €. Ochtend is de duurste tijd van de dag met prijzen vanaf 13 €.

Hoe geld te besparen bij het reizen van Brno naar Luchthaven Wenen-Schwechat

Reizen kan duur zijn, maar dat hoeft niet! Wil je voorkomen dat je een vreselijke prijs betaalt voor je reis? Volg dan deze snelle stappen om geld te besparen:

Boek het ticket van Brno naar Luchthaven Wenen-Schwechat van tevoren! Hoe eerder je boekt, hoe goedkoper de prijs meestal is. Ook ben je dan zeker van een plaats in de bus van Brno naar Luchthaven Wenen-Schwechat, in plaats van als je het op het laatste moment koopt, of direct op het station.

Als je kunt, vermijd dan reizen tijdens piekuren. Probeer in plaats van het weekend doordeweeks te reizen. s Avonds of 's nachts reizen is ook goedkoper, en latere bussen van Brno naar Luchthaven Wenen-Schwechat zijn ook leger.

Service en Comfort op de bus van Brno naar Luchthaven Wenen-Schwechat

Wil je weten welke zitplaatsklassen er beschikbaar zijn in de bussen van Brno naar Luchthaven Wenen-Schwechat? Of welke busmaatschappijen op de route Brno naar Luchthaven Wenen-Schwechat rijden? Hieronder vind je antwoorden op je vragen.
Veelgestelde vragen over de Brno naar Luchthaven Wenen-Schwechat bus

Hoeveel kost een busreis Brno - Luchthaven Wenen-Schwechat?

Dit hangt onder meer af van de dag en het tijdstip van de reis. De goedkoopste reis is beschikbaar voor 13 € en duurt 6h 0m om Luchthaven Wenen-Schwechat te bereiken. Vergelijk aanbiedingen om geld te besparen!

Hoeveel kan ik besparen door bussen van Brno naar Luchthaven Wenen-Schwechat te vergelijken?

Deze route wordt aangeboden door 3 operators met verschillende ticketprijzen tussen 13 € en 39 €. Daarom raden we aan om je ticket zo vroeg mogelijk te boeken om ervoor te zorgen dat je het goedkoopste busticket naar Luchthaven Wenen-Schwechat krijgt.

Hoeveel verbindingen zijn er gemiddeld per dag van Brno naar Luchthaven Wenen-Schwechat?

Dagelijks rijden er ongeveer 20 bussen op de route Brno - Luchthaven Wenen-Schwechat. Met onze zoekfunctie kun je bustijden vergelijken om de perfecte reis te vinden.

Hoe lang duurt een busreis van Brno naar Luchthaven Wenen-Schwechat?

De snelste bus van Brno naar Luchthaven Wenen-Schwechat wordt aangeboden door FlixBus en duurt 1h 50m. Bustickets voor deze verbinding kosten 32 €.​ Houd er in dit verband rekening mee dat de reis langer kan duren door verkeersdrukte.

Hoe laat gaat de eerste pendelbus van Brno naar Luchthaven Wenen-Schwechat?

De vroegste bus die in Luchthaven Wenen-Schwechat aankomt vanaf Brno vertrekt om 01:30. In het weekend en op feestdagen kunnen de vertrektijden echter afwijken. Gebruik gewoon onze zoek om de exacte tijden voor je geplande reisdatum te vinden.

Hoe laat gaat de laatste pendelbus van Brno naar Luchthaven Wenen-Schwechat?

De laatste bus van Brno naar Luchthaven Wenen-Schwechat vertrekt om 20:40. Houd er rekening mee dat de vertrektijden in het weekend en op feestdagen af kunnen wijken. Gebruik dus gewoon onze zoek om de exacte tijden voor je geplande reisdatum te vinden.

Welke busmaatschappijen rijden er op de route Brno - Luchthaven Wenen-Schwechat?

Reizigers kunnen per bus van Brno naar Luchthaven Wenen-Schwechat met FlixBus, RegioJet en Arda Tur. Met onze zoek kun je alle beschikbare bustickets vergelijken om er een te boeken die geschikt voor je is.

Is er een directe bus tussen Brno en Luchthaven Wenen-Schwechat?

Je kunt alle directe verbindingen tussen Brno en Luchthaven Wenen-Schwechat bekijken door onze zoeken te gebruiken en te kijken naar de sectie Veranderingen in onze filters. Dit zijn enkele van de bedrijven die een rechtstreekse bus aanbieden: FlixBus, RegioJet en Arda Tur.

Wat mag ik meenemen op de busroute van Brno naar Luchthaven Wenen-Schwechat?

Wat je mee mag nemen is afhankelijk van de vervoerder waarmee je reist. Over het algemeen kun je gratis een koffer en handbagage meenemen op de busroute Brno - Luchthaven Wenen-Schwechat. Gebruik gewoon onze zoek om een bus voor je geplande reisdatum te vinden die het beste aan je behoeften voldoet.

Welke voorzieningen zijn er beschikbaar op de busroute Brno - Luchthaven Wenen-Schwechat?

De uitrusting aan boord verschilt per vervoerder. Veel streekbussen hebben echter wifi, zodat je je vrienden tijdens de reis kunt vertellen waar je precies bent. Om de reis nog aangenamer te maken, zorgt airconditioning voor ventilatie. Het is het beste om onze zoek te gebruiken om nauwkeurige informatie te krijgen over de voorzieningen in de bus van Brno naar Luchthaven Wenen-Schwechat op je geplande reisdatum.

Beschikbare zitplaatsklassen die worden aangeboden op de busroute Brno naar Luchthaven Wenen-Schwechat

Economy
Economy

De goedkoopste optie die beschikbaar is voor je ticket, het komt meestal met verstelbare stoelen en AC.

Alternatieve transporttypes van Brno naar Luchthaven Wenen-Schwechat

Heb je de juiste bus niet gevonden? Hier is een selectie van alternatieve vervoerstypen uit de dienstregeling van Brno naar Luchthaven Wenen-Schwechat voor de komende dagen.

Goedkope treinkaartjes van Brno naar Luchthaven Wenen-Schwechat

Hier is een selectie van de goedkoopste treinen uit de dienstregeling van Brno naar Luchthaven Wenen-Schwechat voor de komende dagen.
  • České dráhy
    1h 27m
    09:22
    Brno
    10:49
    Luchthaven Wenen-Schwechat
    České dráhy
    Economy
    vanaf 8 €
  • RegioJet
    4h 42m
    09:48
    Brno
    Centraal station
    14:30
    Luchthaven Wenen-Schwechat
    Luchthaven Wenen-Schwechat
    RegioJet
    Economy
    vanaf 10 €
  • RegioJet
    2h 9m
    18:48
    Brno
    Centraal station
    20:57
    Luchthaven Wenen-Schwechat
    Luchthaven Wenen-Schwechat
    RegioJet
    Economy
    vanaf 12 €
  • České dráhy
    1h 27m
    07:22
    Brno
    08:49
    Luchthaven Wenen-Schwechat
    České dráhy
    Economy
    vanaf 17 €

Goedkoop carpoolen van Brno naar Luchthaven Wenen-Schwechat

Hier is een selectie van de goedkoopste carpoolaanbiedingen uit de dienstregeling van Brno naar Luchthaven Wenen-Schwechat voor de komende dagen.
  • BlaBlaCar
    1h 40m
    10:50
    Brno
    12:30
    Luchthaven Wenen-Schwechat
    BlaBlaCar
    Economy
    vanaf 6 €
  • BlaBlaCar
    1h 50m
    06:00
    Brno
    07:50
    Luchthaven Wenen-Schwechat
    BlaBlaCar
    Economy
    vanaf 7 €
  • BlaBlaCar
    1h 50m
    22:30
    Brno
    00:20
    Luchthaven Wenen-Schwechat
    BlaBlaCar
    Economy
    vanaf 8 €
  • BlaBlaCar
    1h 40m
    10:10
    Brno
    11:50
    Luchthaven Wenen-Schwechat
    BlaBlaCar
    Economy
    vanaf 9 €

Meer busroutes van Brno en Luchthaven Wenen-Schwechat

Hier volgt een overzicht van de meest populaire busroutes vanaf Brno en vanaf Luchthaven Wenen-Schwechat. Klik gewoon op de verbinding van je keuze en je vindt alle details over je busroute!

CheckMyBus App

Gratis download

App Store
CheckMyBus App
Sluiten
GPDR CheckMyBus shield

We waarderen uw privacy!

Om je de beste busaanbiedingen te tonen, gebruiken wij en onze partners technische, analytische en marketing cookies voor het personaliseren van advertenties. We onthouden je geanonimiseerde gegevens om je een gepersonaliseerde ervaring te bieden.