Bus van Luchthaven Bratislava (BTS) naar Brno en weer terug

✈ Vind de meest voordelige busmaatschappij van Luchthaven Bratislava naar Brno op CheckMyBus: Vergelijk alle maatschappijen

swap
Volwassenen
1
Kinderen
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
2094 Aanbieders - 5.661.626 Verbindingen
De voordeligste prijzenVergelijken en tot 70 % besparen
De grootste keuzeWereldwijd verbindingen vinden
Eenvoudig en transparantReal-time zoeken met 1 klik!

Feiten over de bus van Luchthaven Bratislava naar Brno

Goedkoopste busverbinding6,70 €
Snelste bus1h 0m
Vroegste bus04:00
Laatste bus20:25
Dagelijkse busverbindingen2 Ø
Afstand122,3 km
BusbedrijfRede Expressos, Union Ivkoni, INFOBUS, Turancar, FlixBus

De goedkoopste busverbinding van Luchthaven Bratislava naar Brno

Vandaag
Morgen
vanaf 7,59 €
07-07
vanaf 18,98 €
08-07
09-07
vanaf 18,98 €
10-07

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste bustickets.

  • Rede Expressos
    10:30
    Bratislava - Luchthaven
    Duur 1h 5m
    11:35
    Brno - ÚAN Zvonarka
    vanaf6,70 €
  • Rede Expressos
    14:30
    Bratislava - Luchthaven
    Duur 1h 0m
    15:30
    Brno - ÚAN Zvonarka
    vanaf6,70 €
  • Union Ivkoni
    04:00
    Luchthaven Bratislava
    Duur 1h 45m
    05:45
    Brno
    vanaf7,16 €
  • INFOBUS
    20:25
    Luchthaven Bratislava
    Duur 1h 45m
    22:10
    Brno
    vanaf7,55 €
  • INFOBUS
    19:30
    Luchthaven Bratislava
    Duur 1h 40m
    21:10
    Brno
    vanaf8,03 €
  • Turancar
    09:00
    Luchthaven Bratislava
    Duur 1h 30m
    10:30
    Brno
    vanaf11,20 €
  • FlixBus
    07:45
    Bratislava - Luchthaven
    Duur 6h 15m
    14:00
    Brno - ÚAN Zvonarka
    vanaf12,98 €

De goedkoopste treinverbinding van Luchthaven Bratislava naar Brno

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste treinkaartjes.

  • ÖBB
    19:21
    Luchthaven Bratislava
    Duur 3h 43m
    23:04
    Brno
    vanaf14,00 €
  • ÖBB
    17:21
    Luchthaven Bratislava
    Duur 3h 35m
    20:56
    Brno
    vanaf24,90 €

De goedkoopste carpool opties van Luchthaven Bratislava naar Brno

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste ritten.

  • BlaBlaCar
    05:00
    Luchthaven Bratislava
    Duur -1h -20m
    03:40
    Brno
    vanaf4,00 €
  • BlaBlaCar
    07:40
    Luchthaven Bratislava
    Duur -1h -20m
    06:20
    Brno
    vanaf4,00 €
  • BlaBlaCar
    10:00
    Luchthaven Bratislava
    Duur -1h -30m
    08:30
    Brno
    vanaf4,00 €
  • BlaBlaCar
    09:30
    Luchthaven Bratislava
    Duur -1h -40m
    07:50
    Brno
    vanaf5,00 €

De goedkoopste busverbinding van Brno naar Luchthaven Bratislava

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste bustickets.

  • INFOBUS
    15:00
    Brno
    Duur 1h 40m
    16:40
    Luchthaven Bratislava
    vanaf7,55 €
  • Union Ivkoni
    00:30
    Brno
    Duur 1h 15m
    01:45
    Luchthaven Bratislava
    vanaf7,96 €
  • INFOBUS
    05:30
    Brno
    Duur 1h 30m
    07:00
    Luchthaven Bratislava
    vanaf8,01 €
  • Union Ivkoni
    23:45
    Brno
    Duur 1h 45m
    01:30
    Luchthaven Bratislava
    vanaf10,23 €
  • FlixBus
    13:55
    Brno - ÚAN Zvonarka
    Duur 5h 0m
    18:55
    Bratislava - Luchthaven
    vanaf16,98 €
  • FlixBus
    05:25
    Brno - ÚAN Zvonarka
    Duur 6h 45m
    12:10
    Bratislava - Luchthaven
    vanaf16,98 €
  • FlixBus
    08:30
    Brno - ÚAN Zvonarka
    Duur 5h 40m
    14:10
    Bratislava - Luchthaven
    vanaf16,98 €
  • FlixBus
    12:35
    Brno - ÚAN Zvonarka
    Duur 4h 35m
    17:10
    Bratislava - Luchthaven
    vanaf20,98 €
  • Rede Expressos
    07:10
    Brno - ÚAN Zvonarka
    Duur 6h 15m
    13:25
    Bratislava - Luchthaven
    vanaf31,00 €

De goedkoopste treinverbinding van Brno naar Luchthaven Bratislava

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste treinkaartjes.

  • ÖBB
    17:33
    Brno
    Duur 4h 5m
    21:38
    Luchthaven Bratislava
    vanaf14,00 €
  • ÖBB
    11:03
    Brno
    Duur 3h 35m
    14:38
    Luchthaven Bratislava
    vanaf24,90 €
  • ÖBB
    17:03
    Brno
    Duur 3h 35m
    20:38
    Luchthaven Bratislava
    vanaf24,90 €
  • ÖBB
    19:03
    Brno
    Duur 3h 35m
    22:38
    Luchthaven Bratislava
    vanaf24,90 €

De goedkoopste carpool opties van Brno naar Luchthaven Bratislava

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste ritten.

  • BlaBlaCar
    17:20
    Brno
    Duur 1h 30m
    18:50
    Luchthaven Bratislava
    vanaf3,00 €
  • BlaBlaCar
    16:20
    Brno
    Duur 1h 50m
    18:10
    Luchthaven Bratislava
    vanaf4,00 €
  • BlaBlaCar
    11:00
    Brno
    Duur 1h 30m
    12:30
    Luchthaven Bratislava
    vanaf5,00 €
  • BlaBlaCar
    00:50
    Brno
    Duur 2h 50m
    03:40
    Luchthaven Bratislava
    vanaf9,00 €
Je wilt met de bus van Luchthaven Bratislava naar Brno of in de andere richting reizen?
CheckMyBus vergelijkt alle beschikbare busverbindingen tussen Luchthaven Bratislava en Brno en laat je vetrektijden, de exacte bushaltes, alle reistijden en natuurlijk ook de beste ticketprijzen zien. Je vindt bovendien alle informatie over de voorzieningen in de bus. Heeft de bus airco, stopcontacten of wifi?
Op deze site laten we je bovendien de goedkoopste transfers van Brno naar Luchthaven Bratislava zien voor de komende dagen. Je krijgt alle informatie over de langeafstandsbushaltes in Luchthaven Bratislava en op Brno, zodat je je gemakkelijk kunt oriënteren. Daarnaast vind je alle mogelijkheden om verder te reizen vanaf Brno, en alternatieve reisdoelen vanuit Luchthaven Bratislava.
Je wilt liever zoeken? In onze zoekfunctie hebben we de vertrekplaats Luchthaven Bratislava en het doel Brno al ingevuld. Wanneer de transfer in de andere richting is, dus van Brno naar Luchthaven Bratislava, klik je op de pijlen.
De reisdatum hebben we ook al ingevuld. Gemiddeld boeken mensen 3 - 7 dagen in de toekomst. Wanneer je een concrete reisdatum wilt checken, kies je gewoon de betreffende dag in de kalender.
Weet je al, wanneer je weer vanuit Brno naar Luchthaven Bratislava terug wilt keren? Check dan ook meteen de terugrit en kies ook hier de betreffende datum.
Reis je niet alleen? Geef dan aan met hoeveel personen jullie reizen en voer de zoekopdracht uit.
Je kunt de zoekresultaten op prijs, vertrek- en aankomsttijd sorteren, en ook doelgericht op bushaltes of aanbieders filteren, zodat je je vlucht in geen geval mist.
Overigens: voor de transfer Luchthaven Bratislava naar Brno laten we je ook informatie over andere vervoersmiddelen zoals de trein, carpool opties en vliegtuig zien, indien beschikbaar.

Bus halteplaats in Luchthaven Bratislava en Brno

Stations
Nádražní 418/1, 602 00 Brno (Tsjechië)
Brno (Tsjechië)
Benešova , 602 00 Brno (Tsjechië)
Brno (Tsjechië)
Kamenice , 625 00 Brno (Tsjechië)
Zvonařka 470/2b, Brno (Tsjechië)
Lazaretní 610/11, 615 00 Brno (Tsjechië)

Een vergelijking van Luchthaven Bratislava en Brno

3,93 €
2,62 €
Luchthaven Bratislava
Brno
Een taxirit is in Luchthaven Bratislava 34% duurder dan in Brno.
0,90 €
0,94 €
Luchthaven Bratislava
Brno
Een buskaartje is in Luchthaven Bratislava 5% goedkoper dan in Brno.
1,50 €
1,12 €
Luchthaven Bratislava
Brno
Een groot glas bier is in Luchthaven Bratislava 26% duurder dan in Brno.
0,59 €
0,53 €
Luchthaven Bratislava
Brno
Een flesje water is in Luchthaven Bratislava 11% duurder dan in Brno.
8,57 €
6,07 €
Luchthaven Bratislava
Brno
Een hoofdgerecht is in Luchthaven Bratislava 30% duurder dan in Brno.

Dit zijn de mogelijkheden voor je verdere reis

Trusted shop
CheckMyBus App
Free Download
GPDR CheckMyBus shield

We waarderen uw privacy!

Om u de beste busdeals te laten zien, verzamelen we wat informatie over hoe u CheckMyBus gebruikt. We onthouden uw geanonimiseerde gegevens om onze service te verbeteren en u een persoonlijke ervaring te bieden.