Bus van Luchthaven Bologna (BLQ) naar Florence

Bus Florence naar Luchthaven Bologna: vergelijking van alle busaanbieders
De voordeligste prijzen Vergelijken en tot 70% besparen
De grootste keuze Wereldwijd verbindingen vinden
Eenvoudig en transparant Real-time zoeken met 1 klik!

Vergelijk alle dienstregelingen voor de bus van Luchthaven Bologna naar Florence

Hier is een selectie van de goedkoopste busreizen uit de dienstregeling van Luchthaven Bologna naar Florence van verschillende busoperators zoals Appennino Shuttle of SIMET voor de komende dagen.
vandaag
vanaf 12 €
morgen
vanaf 20 €
dinsdag
vanaf 12 €
woensdag
vanaf 20 €
donderdag
vanaf 20 €
vrijdag
vanaf 20 €
zaterdag
vanaf 20 €

Goedkoopste busreizen vandaag

Prijzen zijn voor enkele reis en één persoon
  • SIMET
    1h 10m
    20:30
    Luchthaven Bologna
    21:40
    Florence
    SIMET
    Economy
    12 €
  • Appennino Shuttle
    1h 20m
    05:30
    Luchthaven Bologna
    06:50
    Florence
    Appennino Shuttle
    Economy
    20 €
  • Appennino Shuttle
    1h 35m
    08:20
    Luchthaven Bologna
    09:55
    Florence
    Appennino Shuttle
    Economy
    20 €
  • Appennino Shuttle
    1h 25m
    10:10
    Luchthaven Bologna
    11:35
    Florence
    Appennino Shuttle
    Economy
    20 €

Goedkoopste busreizen morgen

Prijzen zijn voor enkele reis en één persoon
  • Appennino Shuttle
    1h 25m
    00:30
    Luchthaven Bologna
    01:55
    Florence
    Appennino Shuttle
    Economy
    20 €
  • Appennino Shuttle
    1h 20m
    05:30
    Luchthaven Bologna
    06:50
    Florence
    Appennino Shuttle
    Economy
    20 €
  • Appennino Shuttle
    1h 35m
    08:20
    Luchthaven Bologna
    09:55
    Florence
    Appennino Shuttle
    Economy
    20 €
  • Appennino Shuttle
    1h 25m
    10:10
    Luchthaven Bologna
    11:35
    Florence
    Appennino Shuttle
    Economy
    20 €
  • Appennino Shuttle
    1h 30m
    11:50
    Luchthaven Bologna
    13:20
    Florence
    Appennino Shuttle
    Economy
    20 €

Goedkoopste busreizen dinsdag

Prijzen zijn voor enkele reis en één persoon
  • SIMET
    1h 10m
    20:30
    Luchthaven Bologna
    21:40
    Florence
    SIMET
    Economy
    12 €
  • Appennino Shuttle
    1h 25m
    00:30
    Luchthaven Bologna
    01:55
    Florence
    Appennino Shuttle
    Economy
    20 €
  • Appennino Shuttle
    1h 20m
    05:30
    Luchthaven Bologna
    06:50
    Florence
    Appennino Shuttle
    Economy
    20 €
  • Appennino Shuttle
    1h 35m
    08:20
    Luchthaven Bologna
    09:55
    Florence
    Appennino Shuttle
    Economy
    20 €

Goedkoopste busreizen woensdag

Prijzen zijn voor enkele reis en één persoon
  • Appennino Shuttle
    1h 25m
    00:30
    Luchthaven Bologna
    01:55
    Florence
    Appennino Shuttle
    Economy
    20 €
  • Appennino Shuttle
    1h 20m
    05:30
    Luchthaven Bologna
    06:50
    Florence
    Appennino Shuttle
    Economy
    20 €
  • Appennino Shuttle
    1h 35m
    08:20
    Luchthaven Bologna
    09:55
    Florence
    Appennino Shuttle
    Economy
    20 €
  • Appennino Shuttle
    1h 25m
    10:10
    Luchthaven Bologna
    11:35
    Florence
    Appennino Shuttle
    Economy
    20 €
  • Appennino Shuttle
    1h 30m
    11:50
    Luchthaven Bologna
    13:20
    Florence
    Appennino Shuttle
    Economy
    20 €

Goedkoopste busreizen donderdag

Prijzen zijn voor enkele reis en één persoon
  • Appennino Shuttle
    1h 0m
    00:30
    Luchthaven Bologna
    Luchthaven Bologna
    01:30
    Florence
    Calenzano
    Appennino Shuttle
    Economy
    20 €
  • Appennino Shuttle
    1h 0m
    05:30
    Luchthaven Bologna
    Luchthaven Bologna
    06:30
    Florence
    Calenzano
    Appennino Shuttle
    Economy
    20 €
  • Appennino Shuttle
    1h 0m
    08:20
    Luchthaven Bologna
    Luchthaven Bologna
    09:20
    Florence
    Calenzano
    Appennino Shuttle
    Economy
    20 €
  • Appennino Shuttle
    1h 0m
    10:10
    Luchthaven Bologna
    Luchthaven Bologna
    11:10
    Florence
    Calenzano
    Appennino Shuttle
    Economy
    20 €
  • Appennino Shuttle
    1h 0m
    11:50
    Luchthaven Bologna
    Luchthaven Bologna
    12:50
    Florence
    Calenzano
    Appennino Shuttle
    Economy
    20 €

Goedkoopste busreizen vrijdag

Prijzen zijn voor enkele reis en één persoon
  • Appennino Shuttle
    1h 25m
    00:30
    Luchthaven Bologna
    01:55
    Florence
    Appennino Shuttle
    Economy
    20 €
  • Appennino Shuttle
    1h 20m
    05:30
    Luchthaven Bologna
    06:50
    Florence
    Appennino Shuttle
    Economy
    20 €
  • Appennino Shuttle
    1h 35m
    08:20
    Luchthaven Bologna
    09:55
    Florence
    Appennino Shuttle
    Economy
    20 €
  • Appennino Shuttle
    1h 25m
    10:10
    Luchthaven Bologna
    11:35
    Florence
    Appennino Shuttle
    Economy
    20 €
  • Appennino Shuttle
    1h 30m
    11:50
    Luchthaven Bologna
    13:20
    Florence
    Appennino Shuttle
    Economy
    20 €

Goedkoopste busreizen zaterdag

Prijzen zijn voor enkele reis en één persoon
  • Appennino Shuttle
    1h 25m
    00:30
    Luchthaven Bologna
    01:55
    Florence
    Appennino Shuttle
    Economy
    20 €
  • Appennino Shuttle
    1h 20m
    05:30
    Luchthaven Bologna
    06:50
    Florence
    Appennino Shuttle
    Economy
    20 €
  • Appennino Shuttle
    1h 35m
    08:20
    Luchthaven Bologna
    09:55
    Florence
    Appennino Shuttle
    Economy
    20 €
  • Appennino Shuttle
    1h 25m
    10:10
    Luchthaven Bologna
    11:35
    Florence
    Appennino Shuttle
    Economy
    20 €
  • Appennino Shuttle
    1h 30m
    11:50
    Luchthaven Bologna
    13:20
    Florence
    Appennino Shuttle
    Economy
    20 €

Frequentie van busverbindingen tussen Luchthaven Bologna en Florence

Bekijk hier hoe vaak de verbindingen tussen Luchthaven Bologna en Florence zijn, gedurende verschillende tijden en dagen van de week.
vrijdag is de drukste dag, met meer dan 60 dagelijkse bussen van Luchthaven Bologna naar Florence. dinsdag heeft daarentegen de minste verbindingen, met slechts 41 dagelijkse bussen tussen Luchthaven Bologna en Florence.
Het drukste moment van de dag is de Avond, met 113 bussen van Luchthaven Bologna naar Florence, terwijl Nacht de minste verbindingen ziet tussen Luchthaven Bologna en Florence, met 66 biedt.

Feiten over bussen van Luchthaven Bologna (BLQ) naar Florence

Vergelijk alle providers zoals Appennino Shuttle en SIMET die 51 keer per dag met de bus reizen van Luchthaven Bologna naar Florence met één klik! Boek je busticket van Luchthaven Bologna naar Florence vanaf 12 €!

Goedkoopste busverbinding 12 €
Snelste bus 0h 50m
Vroegste bus 05:30
Laatste bus 22:00
Dagelijkse busverbindingen 51 Ø
Afstand 85,0 km
Busbedrijf Appennino Shuttle en SIMET

Goedkoopste busverbindingen van Luchthaven Bologna naar Florence

Elke dag, 51 pendelbussen van 2 busmaatschappijen vertrekken Luchthaven Bologna voor Florence: in de onderstaande tabel vind je de goedkoopste prijzen voor een bus op deze route, vanaf 19-05-2024 en voor de volgende dagen.

maandag
dinsdag
woensdag
donderdag
vrijdag
zaterdag
zondag
maandag 13-05
dinsdag 14-05
woensdag 15-05
donderdag 16-05
vrijdag 17-05
zaterdag 18-05
zondag 19-05
21 €
maandag 20-05
21 €
dinsdag 21-05
21 €
woensdag 22-05
20 €
donderdag 23-05
20 €
vrijdag 24-05
21 €
zaterdag 25-05
21 €
zondag 26-05
21 €
maandag 27-05
21 €
dinsdag 28-05
20 €
woensdag 29-05
20 €
donderdag 30-05
20 €
vrijdag 31-05
12 €
zaterdag 01-06
20 €
zondag 02-06
21 €
maandag 03-06
20 €
dinsdag 04-06
20 €
woensdag 05-06
20 €
donderdag 06-06
20 €
vrijdag 07-06
21 €
zaterdag 08-06
20 €
zondag 09-06

De goedkoopste reistijd van Luchthaven Bologna naar Florence

Bekijk hier op welke dag en welk tijdstip van de dag je het goedkoopste busticket kunt vinden van Luchthaven Bologna naar Florence, voor de komende 30 dagen.
Met een prijs vanaf 12 € is dinsdag de goedkoopste dag voor een bus van Luchthaven Bologna naar Florence. maandag is daarentegen de duurste dag met prijzen vanaf 20 €.
Avond is de goedkoopste tijd van de dag voor bustickets van Luchthaven Bologna naar Florence, met 12 €. Ochtend is de duurste tijd van de dag met prijzen vanaf 20 €.

Hoe geld te besparen bij het reizen van Luchthaven Bologna naar Florence

Reizen kan duur zijn, maar dat hoeft niet! Wil je voorkomen dat je een vreselijke prijs betaalt voor je reis? Volg dan deze snelle stappen om geld te besparen:

Boek het ticket van Luchthaven Bologna naar Florence van tevoren! Hoe eerder je boekt, hoe goedkoper de prijs meestal is. Ook ben je dan zeker van een plaats in de bus van Luchthaven Bologna naar Florence, in plaats van als je het op het laatste moment koopt, of direct op het station.

Als je kunt, vermijd dan reizen tijdens piekuren. Probeer in plaats van het weekend doordeweeks te reizen. s Avonds of 's nachts reizen is ook goedkoper, en latere bussen van Luchthaven Bologna naar Florence zijn ook leger.

De populairste busmaatschappijen van Luchthaven Bologna naar Florence

Dit zijn de meest geboekte busmaatschappijen tussen Luchthaven Bologna en Florence van onze gebruikers.

Alle busstations en haltes in Luchthaven Bologna en Florence

Op de kaart hieronder zie je waar je alle busstations kunt vinden in Luchthaven Bologna en Florence.

Service en Comfort op de bus van Luchthaven Bologna naar Florence

Wil je weten welke zitplaatsklassen er beschikbaar zijn in de bussen van Luchthaven Bologna naar Florence? Of welke busmaatschappijen op de route Luchthaven Bologna naar Florence rijden? Hieronder vind je antwoorden op je vragen.
Veelgestelde vragen over de Luchthaven Bologna naar Florence bus

Hoeveel kost een busreis Luchthaven Bologna - Florence?

Dit hangt onder meer af van de dag en het tijdstip van de reis. De goedkoopste reis is beschikbaar voor 12 € en duurt 1h 10m om Florence te bereiken. Vergelijk aanbiedingen om geld te besparen!

Hoeveel kan ik besparen door bussen van Luchthaven Bologna naar Florence te vergelijken?

Deze route wordt aangeboden door 2 operators met verschillende ticketprijzen tussen 12 € en 22 €. Daarom raden we aan om je ticket zo vroeg mogelijk te boeken om ervoor te zorgen dat je het goedkoopste busticket naar Florence krijgt.

Hoeveel verbindingen zijn er gemiddeld per dag van Luchthaven Bologna naar Florence?

Dagelijks rijden er ongeveer 51 bussen op de route Luchthaven Bologna - Florence. Met onze zoekfunctie kun je bustijden vergelijken om de perfecte reis te vinden.

Hoe lang duurt een busreis van Luchthaven Bologna naar Florence?

De snelste bus van Luchthaven Bologna naar Florence wordt aangeboden door Appennino Shuttle en duurt 0h 50m. Bustickets voor deze verbinding kosten 22 €.​ Houd er in dit verband rekening mee dat de reis langer kan duren door verkeersdrukte.

Hoe laat gaat de eerste pendelbus van Luchthaven Bologna naar Florence?

De vroegste bus die in Florence aankomt vanaf Luchthaven Bologna vertrekt om 05:30. In het weekend en op feestdagen kunnen de vertrektijden echter afwijken. Gebruik gewoon onze zoek om de exacte tijden voor je geplande reisdatum te vinden.

Hoe laat gaat de laatste pendelbus van Luchthaven Bologna naar Florence?

De laatste bus van Luchthaven Bologna naar Florence vertrekt om 22:00. Houd er rekening mee dat de vertrektijden in het weekend en op feestdagen af kunnen wijken. Gebruik dus gewoon onze zoek om de exacte tijden voor je geplande reisdatum te vinden.

Welke busmaatschappijen rijden er op de route Luchthaven Bologna - Florence?

Reizigers kunnen per bus van Luchthaven Bologna naar Florence met Appennino Shuttle en SIMET. Met onze zoek kun je alle beschikbare bustickets vergelijken om er een te boeken die geschikt voor je is.

Is er een directe bus tussen Luchthaven Bologna en Florence?

Je kunt alle directe verbindingen tussen Luchthaven Bologna en Florence bekijken door onze zoeken te gebruiken en te kijken naar de sectie Veranderingen in onze filters. Dit zijn enkele van de bedrijven die een rechtstreekse bus aanbieden: Appennino Shuttle en SIMET.

Wat mag ik meenemen op de busroute van Luchthaven Bologna naar Florence?

Wat je mee mag nemen is afhankelijk van de vervoerder waarmee je reist. Over het algemeen kun je gratis een koffer en handbagage meenemen op de busroute Luchthaven Bologna - Florence. Gebruik gewoon onze zoek om een bus voor je geplande reisdatum te vinden die het beste aan je behoeften voldoet.

Welke voorzieningen zijn er beschikbaar op de busroute Luchthaven Bologna - Florence?

De uitrusting aan boord verschilt per vervoerder. Veel streekbussen hebben echter wifi, zodat je je vrienden tijdens de reis kunt vertellen waar je precies bent. Om de reis nog aangenamer te maken, zorgt airconditioning voor ventilatie. Het is het beste om onze zoek te gebruiken om nauwkeurige informatie te krijgen over de voorzieningen in de bus van Luchthaven Bologna naar Florence op je geplande reisdatum.

Beschikbare zitplaatsklassen die worden aangeboden op de busroute Luchthaven Bologna naar Florence

Economy
Economy

De goedkoopste optie die beschikbaar is voor je ticket, het komt meestal met verstelbare stoelen en AC.

Alternatieve transporttypes van Luchthaven Bologna naar Florence

Goedkoop carpoolen van Luchthaven Bologna naar Florence

Hier is een selectie van de goedkoopste carpoolaanbiedingen uit de dienstregeling van Luchthaven Bologna naar Florence voor de komende dagen.
  • BlaBlaCar
    1h 10m
    12:50
    Luchthaven Bologna
    14:00
    Florence
    BlaBlaCar
    Economy
    vanaf 6 €
  • BlaBlaCar
    1h 20m
    07:40
    Luchthaven Bologna
    09:00
    Florence
    BlaBlaCar
    Economy
    vanaf 7 €
  • BlaBlaCar
    1h 20m
    09:30
    Luchthaven Bologna
    10:50
    Florence
    BlaBlaCar
    Economy
    vanaf 9 €
  • BlaBlaCar
    1h 20m
    11:10
    Luchthaven Bologna
    12:30
    Florence
    BlaBlaCar
    Economy
    vanaf 11 €

Meer busroutes van Luchthaven Bologna en Florence

Hier volgt een overzicht van de meest populaire busroutes vanaf Luchthaven Bologna en vanaf Florence. Klik gewoon op de verbinding van je keuze en je vindt alle details over je busroute!

CheckMyBus App

Gratis download

App Store
CheckMyBus App
Sluiten
GPDR CheckMyBus shield

We waarderen uw privacy!

Om je de beste busaanbiedingen te tonen, gebruiken wij en onze partners technische, analytische en marketing cookies voor het personaliseren van advertenties. We onthouden je geanonimiseerde gegevens om je een gepersonaliseerde ervaring te bieden.