Bus van Belo Horizonte naar Rio de Janeiro

Bus Belo Horizonte Rio de Janeiro: een vergelijking van alle busaanbieders

swap
Volwassenen
1
Kinderen
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
De voordeligste prijzenVergelijken en tot 70 % besparen
De grootste keuzeWereldwijd verbindingen vinden
Eenvoudig en transparantReal-time zoeken met 1 klik!

Feiten over de bus van Belo Horizonte naar Rio de Janeiro

Goedkoopste busverbinding2,00 €
Snelste bus6h 50m
Vroegste bus08:30
Laatste bus23:59
Dagelijkse busverbindingen2 Ø
Afstand341,3 km
BusbedrijfViação Cometa, Viação UTIL, Guichê Virtual
Je wilt met de bus van Belo Horizonte naar Rio de Janeiro?
CheckMyBus vergelijkt alle beschikbare busverbindingen tussen Belo Horizonte en Rio de Janeiro en laat je vertrektijden, de exacte bushaltes, alle reistijden en natuurlijk ook de beste ticketprijzen zien. Je vindt bovendien alle informatie over de voorzieningen in de bus. Heeft de bus airco, stopcontacten of wifi?
Op deze site laten we je bovendien de goedkoopste transfers van Belo Horizonte naar Rio de Janeiro zien voor de komende dagen. Je krijgt alle informatie over de langeafstandsbushaltes in Belo Horizonte en Rio de Janeiro, zodat je je gemakkelijk kunt oriënteren. Bovendien vind je alle mogelijkheden om verder te reizen vanuit Belo Horizonte, alternatieve reisdoelen vanuit Rio de Janeiro, en de favoriete luchthaventransfers vanuit Belo Horizonte en Rio de Janeiro.

De goedkoopste busverbinding van Belo Horizonte naar Rio de Janeiro

Vandaag
vanaf 3,03 €
Morgen
vanaf 3,03 €
02-10
vanaf 3,79 €
03-10
vanaf 3,03 €
04-10
vanaf 3,79 €
05-10
vanaf 3,79 €

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste bustickets.

  • Viação Cometa
    08:30
    Belo Horizonte, MG - Centraal busstation
    Duur 7h 40m
    16:10
    Rio de Janeiro, RJ - Rodoviária Novo Rio
    vanaf2,00 €
  • Viação Cometa
    22:00
    Belo Horizonte, MG - Centraal busstation
    Duur 7h 30m
    05:30
    Rio de Janeiro, RJ - Rodoviária Novo Rio
    vanaf2,00 €
  • Viação UTIL
    23:30
    Belo Horizonte, MG - Centraal busstation
    Duur 7h 10m
    06:40
    Rio de Janeiro, RJ - Rodoviária Novo Rio
    vanaf3,79 €
  • Viação UTIL
    23:45
    Belo Horizonte, MG - Centraal busstation
    Duur 7h 20m
    07:05
    Rio de Janeiro, RJ - Rodoviária Novo Rio
    vanaf3,79 €
  • Viação UTIL
    23:59
    Belo Horizonte, MG - Centraal busstation
    Duur 6h 50m
    06:49
    Rio de Janeiro, RJ - Rodoviária Novo Rio
    vanaf3,79 €
  • Viação Cometa
    23:15
    Belo Horizonte, MG - Centraal busstation
    Duur 7h 45m
    07:00
    Rio de Janeiro, RJ - Rodoviária Novo Rio
    vanaf7,59 €
  • Viação UTIL
    09:00
    Belo Horizonte, MG - Centraal busstation
    Duur 7h 20m
    16:20
    Rio de Janeiro, RJ - Rodoviária Novo Rio
    vanaf11,99 €
  • Viação UTIL
    11:00
    Belo Horizonte, MG - Centraal busstation
    Duur 7h 20m
    18:20
    Rio de Janeiro, RJ - Rodoviária Novo Rio
    vanaf11,99 €
  • Viação Cometa
    23:59
    Belo Horizonte, MG - Centraal busstation
    Duur 8h 1m
    08:00
    Rio de Janeiro, RJ - Rodoviária Novo Rio
    vanaf12,14 €
  • Guichê Virtual
    15:30
    Belo Horizonte, MG - Centraal busstation
    Duur 14h 15m
    05:45
    Rio de Janeiro, RJ - Rodoviária Novo Rio
    vanaf21,40 €
  • Guichê Virtual
    15:30
    Belo Horizonte, MG - Centraal busstation
    Duur 13h 47m
    05:17
    Rio de Janeiro, RJ - Rodoviária Novo Rio
    vanaf22,49 €
  • Guichê Virtual
    15:15
    Belo Horizonte, MG - Centraal busstation
    Duur 16h 30m
    07:45
    Rio de Janeiro, RJ - Rodoviária Novo Rio
    vanaf28,11 €
  • Guichê Virtual
    18:00
    Belo Horizonte, MG - Centraal busstation
    Duur 13h 45m
    07:45
    Rio de Janeiro, RJ - Rodoviária Novo Rio
    vanaf28,11 €
  • Guichê Virtual
    16:00
    Belo Horizonte, MG - Centraal busstation
    Duur 15h 45m
    07:45
    Rio de Janeiro, RJ - Rodoviária Novo Rio
    vanaf31,35 €

De goedkoopste carpool opties van Belo Horizonte naar Rio de Janeiro

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste ritten.

  • BlaBlaCar
    08:00
    Belo Horizonte
    Duur 7h 30m
    15:30
    Rio de Janeiro
    vanaf11,00 €
  • BlaBlaCar
    06:00
    Belo Horizonte
    Duur 7h 10m
    13:10
    Rio de Janeiro
    vanaf11,00 €
  • BlaBlaCar
    21:00
    Belo Horizonte
    Duur 6h 50m
    03:50
    Rio de Janeiro
    vanaf11,00 €
  • BlaBlaCar
    08:00
    Belo Horizonte
    Duur 7h 10m
    15:10
    Rio de Janeiro
    vanaf13,00 €

Wil je de andere kant op gaan? Bekijk alle aanbiedingen van Rio de Janeiro naar Belo Horizonte

Bus van Belo Horizonte naar Rio de Janeiro: meer informatie

Je wilt liever zoeken? In onze zoekfunctie hebben we de vertrekplaats Belo Horizonte en het doel Rio de Janeiro al ingevuld. De reisdatum hebben we ook al ingevuld. Gemiddeld boeken mensen 3 - 7 dagen in de toekomst. Wanneer je een concrete reisdatum wilt checken, kies je gewoon de betreffende dag in de kalender.
Weet je al, wanneer de terugreis is? Check dan ook meteen de terugrit en kies hier de datum voor de rit van Rio de Janeiro naar Belo Horizonte.
Reis je niet alleen? Geef dan aan met hoeveel personen jullie reizen en voer de zoekopdracht uit. Je kunt de zoekresultaten op prijs, vertrek- en aankomsttijd sorteren, en ook doelgericht naar bushaltes of aanbieders zoeken. Alles wat jij nodig hebt.
Overigens: voor de transfer Belo Horizonte - Rio de Janeiro laten we je ook informatie over andere vervoersmiddelen zoals de trein, carpool opties en vliegtuig zien, indien beschikbaar.
Geniet van je busreis van Belo Horizonte naar Rio de Janeiro.

Bus halteplaats in Belo Horizonte en Rio de Janeiro

Stations
Rio de Janeiro (Brazilië)
Terminal Paulo da Portela 316-382, Rio de Janeiro (Brazilië)
Av. Pedro Calmon 102, 21941-485 Rio de Janeiro (Brazilië)
R. Estácio de Sá , 20211-270 Rio de Janeiro (Brazilië)
Avenida Bartolomeu Mitre , 22470-051 Rio de Janeiro (Brazilië)
Av. Graça Aranha 5-7, 20011-030 Rio de Janeiro (Brazilië)
24855-300 Rio de Janeiro (Brazilië)
R. Rivadávia Corrêa 60, 20220-290 Rio de Janeiro (Brazilië)
Terminal Alvorada - Barra da Tijuca , 22640-102 Rio de Janeiro (Brazilië)
Av. Mal. Floriano 86-436, 20221-030 Rio de Janeiro (Brazilië)
Terminal Padre Henrique Otte 3, 20220-260 Rio de Janeiro (Brazilië)

Een vergelijking van Belo Horizonte en Rio de Janeiro

1,16 €
1,17 €
Belo Horizonte
Rio de Janeiro
Een taxirit is in Belo Horizonte 1% goedkoper dan in Rio de Janeiro.
0,57 €
0,58 €
Belo Horizonte
Rio de Janeiro
Een buskaartje is in Belo Horizonte 2% goedkoper dan in Rio de Janeiro.
0,91 €
1,06 €
Belo Horizonte
Rio de Janeiro
Een groot glas bier is in Belo Horizonte 15% goedkoper dan in Rio de Janeiro.
0,50 €
0,42 €
Belo Horizonte
Rio de Janeiro
Een flesje water is in Belo Horizonte 16% duurder dan in Rio de Janeiro.
3,23 €
4,59 €
Belo Horizonte
Rio de Janeiro
Een hoofdgerecht is in Belo Horizonte 30% goedkoper dan in Rio de Janeiro.

Busverbindingen van Belo Horizonte en van Rio de Janeiro

Trusted shop
CheckMyBus App
Free Download
GPDR CheckMyBus shield

We waarderen uw privacy!

Om u de beste busdeals te laten zien, verzamelen we wat informatie over hoe u CheckMyBus gebruikt. We onthouden uw geanonimiseerde gegevens om onze service te verbeteren en u een persoonlijke ervaring te bieden.