Bus van Bazel naar Milaan en weer terug

Vind de meest voordelige busreis van Bazel naar Milaan op CheckMyBus

swap
Volwassenen
1
Kinderen
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
De voordeligste prijzenVergelijken en tot 70 % besparen
De grootste keuzeWereldwijd verbindingen vinden
Eenvoudig en transparantReal-time zoeken met 1 klik!

Feiten over de bus van Bazel naar Milaan

Goedkoopste busverbinding17,99 €
Snelste bus4h 35m
Vroegste bus04:20
Laatste bus17:45
Dagelijkse busverbindingen4 Ø
Afstand263,4 km
BusbedrijfBuscenter.it, Marino Autolinee, ALSA, Eurolines Germany, Rede Expressos, FlixBus, Viaggi Gulli

De goedkoopste busverbinding van Bazel naar Milaan

Vandaag
vanaf 21,99 €
Morgen
12-08
vanaf 29,99 €
13-08
14-08
15-08

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste bustickets.

  • Buscenter.it
    17:45
    Bazel - Badischer Bahnhof
    Duur 5h 0m
    22:45
    Milaan - Lampugnano
    vanaf17,99 €
  • Marino Autolinee
    14:45
    Bazel
    Duur 5h 35m
    20:20
    Milaan
    vanaf21,00 €
  • ALSA
    16:30
    Bazel - Customs Office Basel/St.Louis-Autobahn
    Duur 6h 45m
    23:15
    Milaan - Lampugnano
    vanaf25,00 €
  • Eurolines Germany
    16:30
    Bazel - Customs Office Basel/St.Louis-Autobahn
    Duur 6h 45m
    23:15
    Milaan - Lampugnano
    vanaf25,00 €
  • Rede Expressos
    16:00
    Bazel - Customs Office Basel/St.Louis-Autobahn
    Duur 7h 15m
    23:15
    Milaan - Lampugnano
    vanaf27,00 €
  • FlixBus
    07:35
    Bazel - Centraal station SBB
    Duur 5h 25m
    13:00
    Milaan - Lampugnano
    vanaf29,99 €
  • FlixBus
    04:20
    Bazel - Centraal station SBB
    Duur 4h 35m
    08:55
    Milaan - Lampugnano
    vanaf34,99 €
  • Viaggi Gulli
    12:10
    Bazel - Badischer Bahnhof
    Duur 7h 30m
    19:40
    Milaan - Lampugnano
    vanaf39,00 €

De goedkoopste treinverbinding van Bazel naar Milaan

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste treinkaartjes.

  • Deutsche Bahn
    10:31
    Bazel
    Duur 5h 4m
    15:35
    Milaan
    vanaf96,90 €
  • Deutsche Bahn
    10:31
    Bazel
    Duur 5h 19m
    15:50
    Milaan
    vanaf96,90 €
  • OUI.sncf
    06:28
    Bazel
    Duur 4h 12m
    10:40
    Milaan
    vanaf102,00 €
  • OUI.sncf
    11:03
    Bazel
    Duur 4h 47m
    15:50
    Milaan
    vanaf102,00 €

De goedkoopste carpool opties van Bazel naar Milaan

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste ritten.

  • BlaBlaCar
    16:20
    Bazel
    Duur 4h 0m
    20:20
    Milaan
    vanaf20,00 €

De goedkoopste busverbinding van Milaan naar Bazel

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste bustickets.

  • Marino Autolinee
    07:20
    Milaan - Molino Dorino
    Duur 5h 20m
    12:40
    Bazel - Customs Office Basel/St.Louis-Autobahn
    vanaf21,00 €
  • Buscenter.it
    04:30
    Milaan - Lampugnano
    Duur 4h 55m
    09:25
    Bazel - Centraal station SBB
    vanaf22,99 €
  • FlixBus
    16:30
    Milaan - Lampugnano
    Duur 5h 25m
    21:55
    Bazel - Centraal station SBB
    vanaf24,99 €
  • Eurolines Germany
    01:00
    Milaan - Lampugnano
    Duur 7h 0m
    08:00
    Bazel - Customs Office Basel/St.Louis-Autobahn
    vanaf25,00 €
  • Rede Expressos
    01:00
    Milaan - Lampugnano
    Duur 5h 30m
    06:30
    Bazel - Customs Office Basel/St.Louis-Autobahn
    vanaf27,00 €
  • Viaggi Gulli
    05:40
    Milaan - Rho Station
    Duur 7h 10m
    12:50
    Bazel - Badischer Bahnhof
    vanaf39,00 €
  • ALSA
    01:00
    Milaan - Lampugnano
    Duur 5h 30m
    06:30
    Bazel - Customs Office Basel/St.Louis-Autobahn
    vanaf53,00 €
  • Cipolla Group
    04:00
    Milaan - Lampugnano
    Duur 5h 40m
    09:40
    Bazel - Centraal station SBB
    vanaf126,00 €

De goedkoopste treinverbinding van Milaan naar Bazel

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste treinkaartjes.

  • OUI.sncf
    07:20
    Milaan
    Duur 4h 12m
    11:32
    Bazel
    vanaf102,00 €
  • OUI.sncf
    11:20
    Milaan
    Duur 4h 12m
    15:32
    Bazel
    vanaf102,00 €
  • OUI.sncf
    10:10
    Milaan
    Duur 4h 46m
    14:56
    Bazel
    vanaf102,00 €
  • Deutsche Bahn
    11:23
    Milaan
    Duur 5h 11m
    16:34
    Bazel
    vanaf103,10 €

De goedkoopste carpool opties van Milaan naar Bazel

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste ritten.

  • BlaBlaCar
    19:20
    Milaan
    Duur 4h 20m
    23:40
    Bazel
    vanaf16,00 €
  • BlaBlaCar
    07:00
    Milaan
    Duur 4h 10m
    11:10
    Bazel
    vanaf16,00 €
  • BlaBlaCar
    00:50
    Milaan
    Duur 3h 50m
    04:40
    Bazel
    vanaf19,00 €
  • BlaBlaCar
    13:00
    Milaan
    Duur 4h 10m
    17:10
    Bazel
    vanaf20,00 €
Je wilt met de bus van Bazel naar Milaan of in de andere richting reizen?
CheckMyBus vergelijkt alle beschikbare busverbindingen tussen Bazel en Milaan en laat je vertrektijden, de exacte bushaltes, alle reistijden en natuurlijk ook de beste ticketprijzen zien. Je vindt bovendien alle informatie over de voorzieningen in de bus. Heeft de bus airco, stopcontacten of wifi?
Op deze site laten we je bovendien de goedkoopste transfers van Milaan naar Bazel zien voor de komende dagen. Je krijgt alle informatie over de langeafstandsbushaltes in Bazel en Milaan, zodat je je gemakkelijk kunt oriënteren. Bovendien vind je alle mogelijkheden om verder te reizen vanuit Milaan, alternatieve reisdoelen vanuit Bazel, en de favoriete luchthaventransfers vanuit Bazel en Milaan.
Je wilt liever zoeken? In onze zoekfunctie hebben we de vertrekplaats Bazel en het doel Milaan al ingevuld. Wanneer je in de andere richting wilt reizen, dus van Milaan naar Bazel, klik je op de pijlen.
De reisdatum hebben we ook al ingevuld. Gemiddeld boeken mensen 3 - 7 dagen in de toekomst. Wanneer je een concrete reisdatum wilt checken, kies je gewoon de betreffende dag in de kalender.
Weet je al, wanneer de terugreis is? Check dan ook meteen de terugrit en kies hier de datum voor de rit van Milaan naar Bazel.
Reis je niet alleen? Geef dan aan met hoeveel personen jullie reizen en voer de zoekopdracht uit. Je kunt de zoekresultaten op prijs, vertrek- en aankomsttijd sorteren, en ook doelgericht naar bushaltes of aanbieders zoeken. Alles wat jij nodig hebt.
Overigens: voor de transfer Bazel - Milaan laten we je ook informatie over andere vervoersmiddelen zoals de trein, carpool opties en vliegtuig zien, indien beschikbaar.
Geniet van je busreis van Bazel naar Milaan.

Bus halteplaats in Bazel en Milaan

Stations
Milaan (Italië)
Milaan (Italië)
Piazzale Luigi Cadorna, 20123 Milano MI, Italy , Milaan (Italië)
Piazza Duca D'Aosta 16, 20124 Milaan (Italië)
Milaan (Italië)
20095 Cusano Milanino, Metropolitan City of Milan, Italy , Milaan (Italië)
Milaan (Italië)
Milaan (Italië)
Piazza del Duomo , 20123 Milaan (Italië)
Milaan (Italië)
20024 Garbagnate Milanese, Metropolitan City of Milan, Italy , Milaan (Italië)
Milaan (Italië)
Via Giulio Natta 226, 20151 Milaan (Italië)
Milaan (Italië)
Via Fratelli Rizzardi , 20151 Milaan (Italië)
20037 Paderno Dugnano, Metropolitan City of Milan, Italy , Milaan (Italië)
Via Giovanni Boccaccio 37, 20123 Milaan (Italië)
Milaan (Italië)
Milaan (Italië)
Milaan (Italië)
Milaan (Italië)
Milaan (Italië)
Milaan (Italië)
Milaan (Italië)
Piazza della Libertà , 20017 Milaan (Italië)
Via Cassinis Giovanni Battista 76, 20139 Milaan (Italië)
Largo Ascari , 20143 Milaan (Italië)
Milaan (Italië)
Via Giuseppe Impastato 27, 20138 Milaan (Italië)
20098 San Giuliano Milanese, Metropolitan City of Milan, Italy , Milaan (Italië)
Milaan (Italië)
Viale Renato Serra , 20149 Milaan (Italië)
Viale Teodorico 10, 20149 Milaan (Italië)
Milaan (Italië)
Via Legnano 24, 20027 Milaan (Italië)
Largo Metropolitana 5, Milaan (Italië)

Een vergelijking van Bazel en Milaan

9,59 €
6,09 €
Bazel
Milaan
Een taxirit is in Bazel 37% duurder dan in Milaan.
3,35 €
1,50 €
Bazel
Milaan
Een buskaartje is in Bazel 56% duurder dan in Milaan.
5,81 €
5,00 €
Bazel
Milaan
Een groot glas bier is in Bazel 14% duurder dan in Milaan.
1,25 €
0,40 €
Bazel
Milaan
Een flesje water is in Bazel 68% duurder dan in Milaan.
21,15 €
13,57 €
Bazel
Milaan
Een hoofdgerecht is in Bazel 36% duurder dan in Milaan.

Dit zijn de mogelijkheden voor je verdere reis

Trusted shop
CheckMyBus App
Free Download
GPDR CheckMyBus shield

We waarderen uw privacy!

Om u de beste busdeals te laten zien, verzamelen we wat informatie over hoe u CheckMyBus gebruikt. We onthouden uw geanonimiseerde gegevens om onze service te verbeteren en u een persoonlijke ervaring te bieden.