Bus van Bari naar Milaan en weer terug

Vind de meest voordelige busreis van Bari naar Milaan op CheckMyBus

swap
Volwassenen
1
Kinderen
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
De voordeligste prijzenVergelijken en tot 70 % besparen
De grootste keuzeWereldwijd verbindingen vinden
Eenvoudig en transparantReal-time zoeken met 1 klik!

Feiten over de bus van Bari naar Milaan

Goedkoopste busverbinding22,99 €
Snelste bus10h 35m
Vroegste bus07:40
Laatste bus21:55
Dagelijkse busverbindingen5 Ø
Afstand787,3 km
BusbedrijfBuscenter.it, BlaBlaBus, FlixBus, ALSA, Marino Autolinee, Cipolla Group

De goedkoopste busverbinding van Bari naar Milaan

Vandaag
Morgen
11-08
12-08
vanaf 61,99 €
13-08
14-08
vanaf 61,99 €

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste bustickets.

  • Buscenter.it
    19:50
    Bari - Via Capruzzi
    Duur 10h 40m
    06:30
    Milaan - Lampugnano
    vanaf22,99 €
  • Buscenter.it
    19:50
    Bari - Via Capruzzi
    Duur 11h 20m
    07:10
    Milaan - Lampugnano
    vanaf22,99 €
  • BlaBlaBus
    07:55
    Bari - Via Capruzzi
    Duur 12h 30m
    20:25
    Milaan - Lampugnano
    vanaf53,00 €
  • FlixBus
    21:55
    Bari - Centraal busstation
    Duur 10h 35m
    08:30
    Milaan - Lampugnano
    vanaf61,99 €
  • FlixBus
    08:00
    Bari - Centraal busstation
    Duur 12h 20m
    20:20
    Milaan - Lampugnano
    vanaf61,99 €
  • ALSA
    15:45
    Bari - Porto
    Duur 11h 14m
    02:59
    Milaan - Lampugnano
    vanaf65,00 €
  • ALSA
    15:45
    Bari - Porto
    Duur 11h 30m
    03:15
    Milaan - Lampugnano
    vanaf65,00 €
  • Marino Autolinee
    07:40
    Bari
    Duur 12h 45m
    20:25
    Milaan
    vanaf65,00 €
  • Marino Autolinee
    07:40
    Bari
    Duur 12h 5m
    19:45
    Milaan
    vanaf65,00 €
  • Cipolla Group
    15:35
    Bari - Porto
    Duur 12h 40m
    04:15
    Milaan - Lampugnano
    vanaf70,00 €

De goedkoopste treinverbinding van Bari naar Milaan

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste treinkaartjes.

  • Trenitalia
    16:30
    Bari - Centraal Station
    Duur 8h 0m
    00:30
    Milaan - Centraal station
    vanaf59,90 €
  • Trenitalia
    21:14
    Bari - Centraal Station
    Duur 9h 46m
    07:00
    Milaan - Centraal station
    vanaf69,00 €
  • Trenitalia
    21:38
    Bari - Centraal Station
    Duur 9h 34m
    07:12
    Milaan - Centraal station
    vanaf69,00 €

De goedkoopste carpool opties van Bari naar Milaan

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste ritten.

  • BlaBlaCar
    20:00
    Bari
    Duur 10h 0m
    06:00
    Milaan
    vanaf38,00 €
  • BlaBlaCar
    09:00
    Bari
    Duur 9h 40m
    18:40
    Milaan
    vanaf40,00 €
  • BlaBlaCar
    19:30
    Bari
    Duur 10h 0m
    05:30
    Milaan
    vanaf41,00 €
  • BlaBlaCar
    08:00
    Bari
    Duur 10h 20m
    18:20
    Milaan
    vanaf52,00 €

De goedkoopste busverbinding van Milaan naar Bari

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste bustickets.

  • Buscenter.it
    19:45
    Milaan - San Donato
    Duur 11h 20m
    07:05
    Bari - Via Capruzzi
    vanaf22,99 €
  • FlixBus
    21:00
    Milaan - Lampugnano
    Duur 10h 35m
    07:35
    Bari - Centraal busstation
    vanaf61,99 €
  • ALSA
    01:30
    Milaan - Lampugnano
    Duur 12h 30m
    14:00
    Bari - Porto
    vanaf65,00 €
  • ALSA
    01:45
    Milaan - Lampugnano
    Duur 12h 15m
    14:00
    Bari - Porto
    vanaf65,00 €
  • Marino Autolinee
    06:55
    Milaan
    Duur 13h 0m
    19:55
    Bari
    vanaf68,00 €
  • Marino Autolinee
    07:45
    Milaan
    Duur 12h 10m
    19:55
    Bari
    vanaf70,00 €
  • FlixBus
    15:30
    Milaan - Lampugnano
    Duur 14h 10m
    05:40
    Bari - Centraal busstation
    vanaf75,98 €
  • Cipolla Group
    19:15
    Milaan - Lampugnano
    Duur 12h 50m
    08:05
    Bari - Porto
    vanaf76,00 €
  • BlaBlaBus
    06:50
    Milaan - Lampugnano
    Duur 12h 45m
    19:35
    Bari - Via Capruzzi
    vanaf92,00 €
  • BlaBlaBus
    21:00
    Milaan - Lampugnano
    Duur 10h 40m
    07:40
    Bari - Via Capruzzi
    vanaf92,00 €

De goedkoopste treinverbinding van Milaan naar Bari

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste treinkaartjes.

  • Trenitalia
    21:20
    Milaan - Centraal station
    Duur 9h 33m
    06:53
    Bari - Centraal Station
    vanaf67,70 €
  • Trenitalia
    20:50
    Milaan - Centraal station
    Duur 9h 54m
    06:44
    Bari - Centraal Station
    vanaf69,00 €
  • Trenitalia
    19:50
    Milaan - Centraal station
    Duur 10h 21m
    06:11
    Bari - Centraal Station
    vanaf69,00 €

De goedkoopste carpool opties van Milaan naar Bari

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste ritten.

  • BlaBlaCar
    06:30
    Milaan
    Duur 9h 40m
    16:10
    Bari
    vanaf44,26 €
  • BlaBlaCar
    16:30
    Milaan
    Duur 10h 0m
    02:30
    Bari
    vanaf44,26 €
  • BlaBlaCar
    06:00
    Milaan
    Duur 9h 50m
    15:50
    Bari
    vanaf45,00 €
  • BlaBlaCar
    21:20
    Milaan
    Duur 10h 20m
    07:40
    Bari
    vanaf56,00 €
Je wilt met de bus van Bari naar Milaan of in de andere richting reizen?
CheckMyBus vergelijkt alle beschikbare busverbindingen tussen Bari en Milaan en laat je vertrektijden, de exacte bushaltes, alle reistijden en natuurlijk ook de beste ticketprijzen zien. Je vindt bovendien alle informatie over de voorzieningen in de bus. Heeft de bus airco, stopcontacten of wifi?
Op deze site laten we je bovendien de goedkoopste transfers van Milaan naar Bari zien voor de komende dagen. Je krijgt alle informatie over de langeafstandsbushaltes in Bari en Milaan, zodat je je gemakkelijk kunt oriënteren. Bovendien vind je alle mogelijkheden om verder te reizen vanuit Milaan, alternatieve reisdoelen vanuit Bari, en de favoriete luchthaventransfers vanuit Bari en Milaan.
Je wilt liever zoeken? In onze zoekfunctie hebben we de vertrekplaats Bari en het doel Milaan al ingevuld. Wanneer je in de andere richting wilt reizen, dus van Milaan naar Bari, klik je op de pijlen.
De reisdatum hebben we ook al ingevuld. Gemiddeld boeken mensen 3 - 7 dagen in de toekomst. Wanneer je een concrete reisdatum wilt checken, kies je gewoon de betreffende dag in de kalender.
Weet je al, wanneer de terugreis is? Check dan ook meteen de terugrit en kies hier de datum voor de rit van Milaan naar Bari.
Reis je niet alleen? Geef dan aan met hoeveel personen jullie reizen en voer de zoekopdracht uit. Je kunt de zoekresultaten op prijs, vertrek- en aankomsttijd sorteren, en ook doelgericht naar bushaltes of aanbieders zoeken. Alles wat jij nodig hebt.
Overigens: voor de transfer Bari - Milaan laten we je ook informatie over andere vervoersmiddelen zoals de trein, carpool opties en vliegtuig zien, indien beschikbaar.
Geniet van je busreis van Bari naar Milaan.

Bus halteplaats in Bari en Milaan

Stations
Milaan (Italië)
Milaan (Italië)
Piazzale Luigi Cadorna, 20123 Milano MI, Italy , Milaan (Italië)
Piazza Duca D'Aosta 16, 20124 Milaan (Italië)
Milaan (Italië)
20095 Cusano Milanino, Metropolitan City of Milan, Italy , Milaan (Italië)
Milaan (Italië)
Milaan (Italië)
Piazza del Duomo , 20123 Milaan (Italië)
Milaan (Italië)
20024 Garbagnate Milanese, Metropolitan City of Milan, Italy , Milaan (Italië)
Milaan (Italië)
Via Giulio Natta 226, 20151 Milaan (Italië)
Milaan (Italië)
Via Fratelli Rizzardi , 20151 Milaan (Italië)
20037 Paderno Dugnano, Metropolitan City of Milan, Italy , Milaan (Italië)
Via Giovanni Boccaccio 37, 20123 Milaan (Italië)
Milaan (Italië)
Milaan (Italië)
Milaan (Italië)
Milaan (Italië)
Milaan (Italië)
Milaan (Italië)
Milaan (Italië)
Piazza della Libertà , 20017 Milaan (Italië)
Via Cassinis Giovanni Battista 76, 20139 Milaan (Italië)
Largo Ascari , 20143 Milaan (Italië)
Milaan (Italië)
Via Giuseppe Impastato 27, 20138 Milaan (Italië)
20098 San Giuliano Milanese, Metropolitan City of Milan, Italy , Milaan (Italië)
Milaan (Italië)
Viale Renato Serra , 20149 Milaan (Italië)
Viale Teodorico 10, 20149 Milaan (Italië)
Milaan (Italië)
Via Legnano 24, 20027 Milaan (Italië)
Largo Metropolitana 5, Milaan (Italië)

Een vergelijking van Bari en Milaan

6,37 €
6,09 €
Bari
Milaan
Een taxirit is in Bari 5% duurder dan in Milaan.
1,00 €
1,50 €
Bari
Milaan
Een buskaartje is in Bari 34% goedkoper dan in Milaan.
2,00 €
5,00 €
Bari
Milaan
Een groot glas bier is in Bari 60% goedkoper dan in Milaan.
0,32 €
0,40 €
Bari
Milaan
Een flesje water is in Bari 21% goedkoper dan in Milaan.
9,00 €
13,57 €
Bari
Milaan
Een hoofdgerecht is in Bari 34% goedkoper dan in Milaan.

Dit zijn de mogelijkheden voor je verdere reis

Trusted shop
CheckMyBus App
Free Download
GPDR CheckMyBus shield

We waarderen uw privacy!

Om u de beste busdeals te laten zien, verzamelen we wat informatie over hoe u CheckMyBus gebruikt. We onthouden uw geanonimiseerde gegevens om onze service te verbeteren en u een persoonlijke ervaring te bieden.