Bus van Banja Luka naar Doboj en weer terug

Vind de meest voordelige busreis van Banja Luka naar Doboj op CheckMyBus

swap
Volwassenen
1
Kinderen
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
De voordeligste prijzenVergelijken en tot 70 % besparen
De grootste keuzeWereldwijd verbindingen vinden
Eenvoudig en transparantReal-time zoeken met 1 klik!

Feiten over de bus van Banja Luka naar Doboj

Goedkoopste busverbinding7,00 €
Snelste bus2h 20m
Vroegste bus05:00
Laatste bus16:30
Dagelijkse busverbindingen3 Ø
Afstand70,7 km
BusbedrijfEurolines Germany, Globtour, ZaM Tours d.o.o, SONS doo - Istočno Sarajevo

De goedkoopste busverbinding van Banja Luka naar Doboj

Vandaag
Morgen
11-08
12-08
13-08
vanaf 7,50 €
14-08

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste bustickets.

  • Eurolines Germany
    05:00
    Banja Luka - Busstation
    Duur 2h 25m
    07:25
    Doboj - Busstation
    vanaf7,00 €
  • Eurolines Germany
    16:30
    Banja Luka - Busstation
    Duur 2h 25m
    18:55
    Doboj - Busstation
    vanaf7,00 €
  • Globtour
    05:00
    Banja Luka - Busstation
    Duur 2h 25m
    07:25
    Doboj - Bus Stop
    vanaf7,15 €
  • Globtour
    16:30
    Banja Luka - Busstation
    Duur 2h 25m
    18:55
    Doboj - Bus Stop
    vanaf7,15 €
  • ZaM Tours d.o.o
    09:00
    Banja Luka - Busstation
    Duur 2h 30m
    11:30
    Doboj - Busstation
    vanaf7,50 €
  • SONS doo - Istočno Sarajevo
    16:00
    Banja Luka - Busstation
    Duur 2h 20m
    18:20
    Doboj - Busstation
    vanaf7,70 €

De goedkoopste carpool opties van Banja Luka naar Doboj

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste ritten.

  • BlaBlaCar
    15:00
    Banja Luka
    Duur 2h 0m
    17:00
    Doboj
    vanaf6,03 €

De goedkoopste busverbinding van Doboj naar Banja Luka

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste bustickets.

  • Eurolines Germany
    07:50
    Doboj - Busstation
    Duur 2h 25m
    10:15
    Banja Luka - Busstation
    vanaf7,00 €
  • Eurolines Germany
    19:20
    Doboj - Busstation
    Duur 2h 25m
    21:45
    Banja Luka - Busstation
    vanaf7,00 €
  • Globtour
    19:20
    Doboj - Bus Stop
    Duur 2h 25m
    21:45
    Banja Luka - Busstation
    vanaf7,11 €
  • Globtour
    07:50
    Doboj - Bus Stop
    Duur 2h 25m
    10:15
    Banja Luka - Busstation
    vanaf7,11 €
  • ZaM Tours d.o.o
    13:40
    Doboj - Busstation
    Duur 2h 30m
    16:10
    Banja Luka - Busstation
    vanaf7,50 €
  • SONS doo - Istočno Sarajevo
    12:30
    Doboj - Busstation
    Duur 2h 25m
    14:55
    Banja Luka - Busstation
    vanaf7,70 €
Je wilt met de bus van Banja Luka naar Doboj of in de andere richting reizen?
CheckMyBus vergelijkt alle beschikbare busverbindingen tussen Banja Luka en Doboj en laat je vertrektijden, de exacte bushaltes, alle reistijden en natuurlijk ook de beste ticketprijzen zien. Je vindt bovendien alle informatie over de voorzieningen in de bus. Heeft de bus airco, stopcontacten of wifi?
Op deze site laten we je bovendien de goedkoopste transfers van Doboj naar Banja Luka zien voor de komende dagen. Je krijgt alle informatie over de langeafstandsbushaltes in Banja Luka en Doboj, zodat je je gemakkelijk kunt oriënteren. Bovendien vind je alle mogelijkheden om verder te reizen vanuit Doboj, alternatieve reisdoelen vanuit Banja Luka, en de favoriete luchthaventransfers vanuit Banja Luka en Doboj.
Je wilt liever zoeken? In onze zoekfunctie hebben we de vertrekplaats Banja Luka en het doel Doboj al ingevuld. Wanneer je in de andere richting wilt reizen, dus van Doboj naar Banja Luka, klik je op de pijlen.
De reisdatum hebben we ook al ingevuld. Gemiddeld boeken mensen 3 - 7 dagen in de toekomst. Wanneer je een concrete reisdatum wilt checken, kies je gewoon de betreffende dag in de kalender.
Weet je al, wanneer de terugreis is? Check dan ook meteen de terugrit en kies hier de datum voor de rit van Doboj naar Banja Luka.
Reis je niet alleen? Geef dan aan met hoeveel personen jullie reizen en voer de zoekopdracht uit. Je kunt de zoekresultaten op prijs, vertrek- en aankomsttijd sorteren, en ook doelgericht naar bushaltes of aanbieders zoeken. Alles wat jij nodig hebt.
Overigens: voor de transfer Banja Luka - Doboj laten we je ook informatie over andere vervoersmiddelen zoals de trein, carpool opties en vliegtuig zien, indien beschikbaar.
Geniet van je busreis van Banja Luka naar Doboj.

Bus halteplaats in Banja Luka en Doboj

Stations
Doboj (Bosnië-Herzegovina)
Nikole Pašića 5, 74000 Doboj (Bosnië-Herzegovina)
Autobusca stanica , Doboj (Bosnië-Herzegovina)

Een vergelijking van Banja Luka en Doboj

1,65 €
1,54 €
Banja Luka
Doboj
Een taxirit is in Banja Luka 7% duurder dan in Doboj.
0,82 €
1,03 €
Banja Luka
Doboj
Een buskaartje is in Banja Luka 21% goedkoper dan in Doboj.
1,03 €
0,82 €
Banja Luka
Doboj
Een groot glas bier is in Banja Luka 21% duurder dan in Doboj.
0,50 €
0,59 €
Banja Luka
Doboj
Een flesje water is in Banja Luka 16% goedkoper dan in Doboj.
4,10 €
2,05 €
Banja Luka
Doboj
Een hoofdgerecht is in Banja Luka 50% duurder dan in Doboj.

Dit zijn de mogelijkheden voor je verdere reis

Trusted shop
CheckMyBus App
Free Download
GPDR CheckMyBus shield

We waarderen uw privacy!

Om u de beste busdeals te laten zien, verzamelen we wat informatie over hoe u CheckMyBus gebruikt. We onthouden uw geanonimiseerde gegevens om onze service te verbeteren en u een persoonlijke ervaring te bieden.