calendar
Uitgebreide zoekopties
541 Aanbieders - 1.108.264 Verbindingen

Bus van en naar Leeds

Alle busverbindingen vergelijken: Vind de voordeligste bus van een naar Leeds

Bussen van Leeds

Vertrektijden Leeds
Vertrek: vrijdag 24 februari 2017

 VertrektijdHalteplaatsBus naarBusmaatschappij 
 
22:00
Central Bus Station Leeds
Oldham
Eurolines UK
 
 
Stations:
Leeds → Oldham
 
  
 
22:00
Central Bus Station Leeds
Ascot
National Express
 
 
Stations:
Leeds → Ascot
 
  
 
22:00
Central Bus Station Leeds
Middlesbrough
megabus
 
 
Stations:
Leeds → Middlesbrough
 
  
 
22:10
Central Bus Station Leeds
Bradford
Eurolines UK
 
 
Stations:
Leeds → Bradford
 
  
 
22:10
Central Bus Station Leeds
Bingley
National Express
 
 
Stations:
Leeds → Bingley
 
  
 later 

Bussen naar Leeds

Vertrektijden Leeds
Aankomst: vrijdag 24 februari 2017

 AankomsttijdHalteplaatsBus uitBusmaatschappij 
 
22:45
Central Bus Station Leeds
Sheffield
megabus
 
 
Stations:
Sheffield → Leeds
 
  
 
23:00
Central Bus Station Leeds
Harewood
National Express
 
 
Stations:
Harewood → Leeds
 
  
 
23:20
Central Bus Station Leeds
Manchester
megabus
 
 
Stations:
Manchester → Leeds
 
  
 
23:45
Central Bus Station Leeds
Loughborough
megabus
 
 
Stations:
Loughborough → Leeds
 
  

Leeds: Bushaltes en centraal busstation

  • Central Bus Station Leeds
    New York St, Leeds Leeds
  • Leeds - Corn Exchange
    Call Lane, LS1 7BR Leeds
  • Leeds - Great Wilson Street
    Great Wilson Street, LS11 Leeds
  • Leeds - Headingley
    Otley Road, LS16 5JY Leeds
  • Leeds - Moortown
    Harrogate Road, LS17 7AB Leeds
  • Leeds Universiteit
    Woodhouse Lane 174, LS2 9HB Leeds