calendar
Uitgebreide zoekopties
541 Aanbieders - 1.200.282 Verbindingen

Bus van en naar Leeds

Alle busverbindingen vergelijken: Vind de voordeligste bus van een naar Leeds

Bussen van Leeds

Vertrektijden Leeds
Vertrek: vrijdag 24 maart 2017

 VertrektijdHalteplaatsBus naarBusmaatschappij 
 
13:30
Central Bus Station Leeds
Harewood
National Express
 
 
Stations:
Leeds → Harewood
 
  
 
13:30
Central Bus Station Leeds
Manchester
megabus
 
 
Stations:
Leeds → Manchester
 
  
 
13:40
Central Bus Station Leeds
Bradford
National Express
 
 
Stations:
Leeds → Bradford
 
  
 
13:45
Central Bus Station Leeds
Gloucester
National Express
 
 
Stations:
Leeds → Gloucester
 
  
 
13:45
Central Bus Station Leeds
Loughborough
Eurolines UK
 
 
Stations:
Leeds → Loughborough
 
  
 later 

Bussen naar Leeds

Vertrektijden Leeds
Aankomst: vrijdag 24 maart 2017

 AankomsttijdHalteplaatsBus uitBusmaatschappij 
 
14:07
Central Bus Station Leeds
Harewood
National Express
 
 
Stations:
Harewood → Leeds
 
  
 
14:22
Central Bus Station Leeds
Harrogate
National Express
 
 
Stations:
Harrogate → Leeds
 
  
 
14:25
Central Bus Station Leeds
Sheffield
National Express
 
 
Stations:
Sheffield → Leeds
 
  
 
14:30
Central Bus Station Leeds
Chadderton
National Express
 
 
Stations:
Chadderton → Leeds
 
  
 
14:35
Central Bus Station Leeds
Bradford
National Express
 
 
Stations:
Bradford → Leeds
 
  
 later 

Leeds: Bushaltes en centraal busstation

  • Central Bus Station Leeds
    New York St, Leeds Leeds
  • Leeds - Corn Exchange
    Call Lane, LS1 7BR Leeds
  • Leeds - Great Wilson Street
    Great Wilson Street, LS11 Leeds
  • Leeds - Headingley
    Otley Road, LS16 5JY Leeds
  • Leeds - Moortown
    Harrogate Road, LS17 7AB Leeds
  • Leeds Universiteit
    Woodhouse Lane 174, LS2 9HB Leeds