Bus van Wexford naar Waterford

Bus Wexford Waterford: een vergelijking van alle busaanbieders

swap
Volwassenen
1
Kinderen
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
Zoek naar accommodatie met Booking.com
De voordeligste prijzenVergelijken en tot 70 % besparen
De grootste keuzeWereldwijd verbindingen vinden
Eenvoudig en transparantReal-time zoeken met 1 klik!

Feiten over de bus van Wexford naar Waterford

Goedkoopste busverbinding12,51 €
Snelste bus0h 50m
Vroegste bus07:25
Laatste bus19:25
Dagelijkse busverbindingen3 Ø
Afstand45,8 km
BusbedrijfBus Éireann
Je wilt met de bus van Wexford naar Waterford?
CheckMyBus vergelijkt alle beschikbare busverbindingen tussen Wexford en Waterford en laat je vertrektijden, de exacte bushaltes, alle reistijden en natuurlijk ook de beste ticketprijzen zien. Je vindt bovendien alle informatie over de voorzieningen in de bus. Heeft de bus airco, stopcontacten of wifi?
Op deze site laten we je bovendien de goedkoopste transfers van Wexford naar Waterford zien voor de komende dagen. Je krijgt alle informatie over de langeafstandsbushaltes in Wexford en Waterford, zodat je je gemakkelijk kunt oriënteren. Bovendien vind je alle mogelijkheden om verder te reizen vanuit Wexford, alternatieve reisdoelen vanuit Waterford, en de favoriete luchthaventransfers vanuit Wexford en Waterford.

De goedkoopste busverbinding van Wexford naar Waterford

Vandaag
vanaf 12,51 €
Morgen
vanaf 12,51 €
09-03
vanaf 12,51 €
10-03
vanaf 12,51 €
11-03
vanaf 12,51 €
12-03
vanaf 12,51 €

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste bustickets.

  • Bus Éireann
    07:25
    Wexford - Treinstation (O'Hanrahan)
    Duur 1h 5m
    08:30
    Waterford - Merchants Quay
    vanaf12,51 €
  • Bus Éireann
    09:30
    Wexford - Treinstation (O'Hanrahan)
    Duur 0h 50m
    10:20
    Waterford - Merchants Quay
    vanaf12,51 €
  • Bus Éireann
    13:25
    Wexford - Treinstation (O'Hanrahan)
    Duur 1h 0m
    14:25
    Waterford - Merchants Quay
    vanaf12,51 €
  • Bus Éireann
    15:05
    Wexford - Treinstation (O'Hanrahan)
    Duur 1h 0m
    16:05
    Waterford - Merchants Quay
    vanaf12,51 €
  • Bus Éireann
    17:25
    Wexford - Treinstation (O'Hanrahan)
    Duur 1h 0m
    18:25
    Waterford - Merchants Quay
    vanaf12,51 €
  • Bus Éireann
    19:25
    Wexford - Treinstation (O'Hanrahan)
    Duur 0h 55m
    20:20
    Waterford - Merchants Quay
    vanaf12,51 €
  • Bus Éireann
    07:40
    Wexford - Treinstation (O'Hanrahan)
    Duur 1h 0m
    08:40
    Waterford - Merchants Quay
    vanaf12,51 €
  • Bus Éireann
    17:20
    Wexford - Treinstation (O'Hanrahan)
    Duur 1h 0m
    18:20
    Waterford - Merchants Quay
    vanaf12,51 €
  • Bus Éireann
    18:40
    Wexford - Treinstation (O'Hanrahan)
    Duur 1h 0m
    19:40
    Waterford - Merchants Quay
    vanaf12,51 €

Wil je de andere kant op gaan? Bekijk alle aanbiedingen van Waterford naar Wexford

Bus van Wexford naar Waterford: meer informatie

Je wilt liever zoeken? In onze zoekfunctie hebben we de vertrekplaats Wexford en het doel Waterford al ingevuld. De reisdatum hebben we ook al ingevuld. Gemiddeld boeken mensen 3 - 7 dagen in de toekomst. Wanneer je een concrete reisdatum wilt checken, kies je gewoon de betreffende dag in de kalender.
Weet je al, wanneer de terugreis is? Check dan ook meteen de terugrit en kies hier de datum voor de rit van Waterford naar Wexford.
Reis je niet alleen? Geef dan aan met hoeveel personen jullie reizen en voer de zoekopdracht uit. Je kunt de zoekresultaten op prijs, vertrek- en aankomsttijd sorteren, en ook doelgericht naar bushaltes of aanbieders zoeken. Alles wat jij nodig hebt.
Overigens: voor de transfer Wexford - Waterford laten we je ook informatie over andere vervoersmiddelen zoals de trein, carpool opties en vliegtuig zien, indien beschikbaar.
Geniet van je busreis van Wexford naar Waterford.

Bus halteplaats in Wexford en Waterford

Stations
Waterford (Ierland)
Waterford (Ierland)
Merchants Quay 23, Waterford (Ierland)

Een vergelijking van Wexford en Waterford

8,00 €
7,25 €
Wexford
Waterford
Een taxirit is in Wexford 10% duurder dan in Waterford.
1,00 €
2,55 €
Wexford
Waterford
Een buskaartje is in Wexford 61% goedkoper dan in Waterford.
4,50 €
4,00 €
Wexford
Waterford
Een groot glas bier is in Wexford 12% duurder dan in Waterford.
1,90 €
1,80 €
Wexford
Waterford
Een flesje water is in Wexford 6% duurder dan in Waterford.
6,38 €
5,50 €
Wexford
Waterford
Een hoofdgerecht is in Wexford 14% duurder dan in Waterford.

Busverbindingen van Wexford en van Waterford

Trusted shop
CheckMyBus App
Free Download
GPDR CheckMyBus shield

We waarderen uw privacy!

Om u de beste busdeals te laten zien, verzamelen we wat informatie over hoe u CheckMyBus gebruikt. We onthouden uw geanonimiseerde gegevens om onze service te verbeteren en u een persoonlijke ervaring te bieden.