Bus van San Luis Río Colorado naar Luchthaven Tijuana (TIJ) en weer terug

✈ Vind de meest voordelige busmaatschappij van San Luis Río Colorado naar Luchthaven Tijuana op CheckMyBus: Vergelijk alle maatschappijen

swap
Volwassenen
1
Kinderen
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
2094 Aanbieders - 5.662.496 Verbindingen
De voordeligste prijzenVergelijken en tot 70 % besparen
De grootste keuzeWereldwijd verbindingen vinden
Eenvoudig en transparantReal-time zoeken met 1 klik!

Feiten over de bus van San Luis Río Colorado naar Luchthaven Tijuana

Goedkoopste busverbinding22,02 €
Snelste bus4h 0m
Vroegste bus01:35
Laatste bus08:10
Dagelijkse busverbindingen6 Ø
Afstand206,3 km
BusbedrijfFutura

De goedkoopste busverbinding van San Luis Río Colorado naar Luchthaven Tijuana

Vandaag
Morgen
11-07
12-07
13-07
14-07

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste bustickets.

  • Futura
    01:35
    San Luis Río Colorado, SR - Busstation
    Duur 4h 18m
    05:53
    Tijuana, BC - Vliegveld
    vanaf22,02 €
  • Futura
    02:10
    San Luis Río Colorado, SR - Busstation
    Duur 4h 0m
    06:10
    Tijuana, BC - Vliegveld
    vanaf22,02 €
  • Futura
    04:55
    San Luis Río Colorado, SR - Busstation
    Duur 4h 40m
    09:35
    Tijuana, BC - Vliegveld
    vanaf22,02 €
  • Futura
    06:25
    San Luis Río Colorado, SR - Busstation
    Duur 4h 10m
    10:35
    Tijuana, BC - Vliegveld
    vanaf22,02 €
  • Futura
    07:50
    San Luis Río Colorado, SR - Busstation
    Duur 4h 24m
    12:14
    Tijuana, BC - Vliegveld
    vanaf22,02 €
  • Futura
    08:10
    San Luis Río Colorado, SR - Busstation
    Duur 4h 22m
    12:32
    Tijuana, BC - Vliegveld
    vanaf22,02 €
Op dit moment hebben we geen langeafstandsbussen van Luchthaven Tijuana naar San Luis Río Colorado. In de volgende lijst tonen we u de goedkoopste busverbindingen in de buurt van Luchthaven Tijuana en San Luis Río Colorado evenals alternatieve transportmiddelen.
  • Autobuses TAP
    23:00
    Tijuana, BC - Busstation
    Duur 2h 40m
    01:40
    Mexicali, BC - Busstation
    vanaf12,28 €
  • ACN Autobuses
    11:00
    San Diego
    Duur 5h 20m
    16:20
    Mexicali, BC - Busstation
    vanaf12,52 €
  • Transportes Chihuahuenses
    19:45
    Tijuana, BC - Busstation
    Duur 2h 45m
    22:30
    Mexicali
    vanaf13,10 €
  • Transportes Chihuahuenses
    22:31
    Tijuana, BC - Busstation
    Duur 2h 40m
    01:11
    Mexicali
    vanaf13,10 €
  • Pacífico
    14:00
    Tijuana, BC - Terminal Insurgentes
    Duur 4h 20m
    18:20
    San Luis Río Colorado, SR - Busstation
    vanaf13,73 €
  • Elite
    05:30
    Tijuana, BC - Busstation
    Duur 3h 20m
    08:50
    San Luis Río Colorado, SR - Busstation
    vanaf14,04 €
  • Tufesa
    06:20
    Tijuana, BC - Terminal Insurgentes
    Duur 4h 0m
    10:20
    San Luis Río Colorado, SR - Busstation
    vanaf14,82 €
  • Tufesa
    14:00
    Tijuana, BC - Terminal Insurgentes
    Duur 4h 0m
    18:00
    San Luis Río Colorado, SR - Busstation
    vanaf14,82 €
  • BlaBlaCar
    06:00
    Tijuana, BC
    Duur 2h 36m
    08:36
    Mexicali
    vanaf5,00 €
  • BlaBlaCar
    05:40
    Luchthaven Tijuana
    Duur 2h 50m
    08:30
    Mexicali
    vanaf5,87 €
  • BlaBlaCar
    07:00
    Tijuana, BC
    Duur 2h 30m
    09:30
    San Luis Río Colorado
    vanaf7,47 €
  • BlaBlaCar
    09:00
    San Diego
    Duur 2h 50m
    11:50
    Mexicali
    vanaf8,00 €
Je wilt met de bus van San Luis Río Colorado naar Luchthaven Tijuana of in de andere richting reizen?
CheckMyBus vergelijkt alle beschikbare busverbindingen tussen San Luis Río Colorado en Luchthaven Tijuana en laat je vetrektijden, de exacte bushaltes, alle reistijden en natuurlijk ook de beste ticketprijzen zien. Je vindt bovendien alle informatie over de voorzieningen in de bus. Heeft de bus airco, stopcontacten of wifi?
Op deze site laten we je bovendien de goedkoopste transfers van Luchthaven Tijuana naar San Luis Río Colorado zien voor de komende dagen. Je krijgt alle informatie over de langeafstandsbushaltes in San Luis Río Colorado en op Luchthaven Tijuana, zodat je je gemakkelijk kunt oriënteren. Daarnaast vind je alle mogelijkheden om verder te reizen vanaf Luchthaven Tijuana, en alternatieve reisdoelen vanuit San Luis Río Colorado.
Je wilt liever zoeken? In onze zoekfunctie hebben we de vertrekplaats San Luis Río Colorado en het doel Luchthaven Tijuana al ingevuld. Wanneer de transfer in de andere richting is, dus van Luchthaven Tijuana naar San Luis Río Colorado, klik je op de pijlen.
De reisdatum hebben we ook al ingevuld. Gemiddeld boeken mensen 3 - 7 dagen in de toekomst. Wanneer je een concrete reisdatum wilt checken, kies je gewoon de betreffende dag in de kalender.
Weet je al, wanneer je weer vanuit Luchthaven Tijuana naar San Luis Río Colorado terug wilt keren? Check dan ook meteen de terugrit en kies ook hier de betreffende datum.
Reis je niet alleen? Geef dan aan met hoeveel personen jullie reizen en voer de zoekopdracht uit.
Je kunt de zoekresultaten op prijs, vertrek- en aankomsttijd sorteren, en ook doelgericht op bushaltes of aanbieders filteren, zodat je je vlucht in geen geval mist.
Overigens: voor de transfer San Luis Río Colorado naar Luchthaven Tijuana laten we je ook informatie over andere vervoersmiddelen zoals de trein, carpool opties en vliegtuig zien, indien beschikbaar.

Bus halteplaats in San Luis Río Colorado en Luchthaven Tijuana

Stations
Carretera Aeropuerto S/N , 22330 Luchthaven Tijuana (Mexiko)

Een vergelijking van San Luis Río Colorado en Luchthaven Tijuana

2,00 €
1,25 €
San Luis Río Colorado
Luchthaven Tijuana
Een taxirit is in San Luis Río Colorado 38% duurder dan in Luchthaven Tijuana.
0,43 €
0,45 €
San Luis Río Colorado
Luchthaven Tijuana
Een buskaartje is in San Luis Río Colorado 5% goedkoper dan in Luchthaven Tijuana.
0,88 €
1,37 €
San Luis Río Colorado
Luchthaven Tijuana
Een groot glas bier is in San Luis Río Colorado 36% goedkoper dan in Luchthaven Tijuana.
0,74 €
0,56 €
San Luis Río Colorado
Luchthaven Tijuana
Een flesje water is in San Luis Río Colorado 25% duurder dan in Luchthaven Tijuana.
2,93 €
3,29 €
San Luis Río Colorado
Luchthaven Tijuana
Een hoofdgerecht is in San Luis Río Colorado 11% goedkoper dan in Luchthaven Tijuana.

Dit zijn de mogelijkheden voor je verdere reis

Trusted shop
CheckMyBus App
Free Download
GPDR CheckMyBus shield

We waarderen uw privacy!

Om u de beste busdeals te laten zien, verzamelen we wat informatie over hoe u CheckMyBus gebruikt. We onthouden uw geanonimiseerde gegevens om onze service te verbeteren en u een persoonlijke ervaring te bieden.