✈ Bus van Lissabon naar Luchthaven Lissabon (LIS)

Bus Lissabon Luchthaven Lissabon: een vergelijking van alle busaanbieders

swap
Volwassenen
1
Kinderen
0
Reis je als groep?
Huur hier een bus!
Zoek naar accommodatie met Booking.com
De voordeligste prijzenVergelijken en tot 70 % besparen
De grootste keuzeWereldwijd verbindingen vinden
Eenvoudig en transparantReal-time zoeken met 1 klik!

Feiten over de bus van Lissabon naar Luchthaven Lissabon (LIS)

Goedkoopste busverbinding4,00 €
Snelste bus0h 16m
Vroegste bus08:00
Laatste bus12:00
Dagelijkse busverbindingen3 Ø
Afstand5,9 km
BusbedrijfAerobus Lisbon, AeroBus MY, Flybus
Je wilt met de bus van Lissabon naar Luchthaven Lissabon?
CheckMyBus vergelijkt alle beschikbare busverbindingen tussen Lissabon en Luchthaven Lissabon en laat je vetrektijden, de exacte bushaltes, alle reistijden en natuurlijk ook de beste ticketprijzen zien. Je vindt bovendien alle informatie over de voorzieningen in de bus. Heeft de bus airco, stopcontacten of wifi?
Op deze site laten we je bovendien de goedkoopste transfers van Lissabon naar Luchthaven Lissabon zien voor de komende dagen. Je krijgt alle informatie over de langeafstandsbushaltes in Lissabon en op Luchthaven Lissabon, zodat je je gemakkelijk kunt oriënteren. Daarnaast vind je alle mogelijkheden om verder te reizen vanaf Lissabon, en alternatieve reisdoelen vanuit Luchthaven Lissabon.

De goedkoopste busverbinding van Lissabon naar Luchthaven Lissabon

Vandaag
vanaf 4,00 €
Morgen
vanaf 4,00 €
08-05
vanaf 5,66 €
09-05
vanaf 5,66 €
10-05
vanaf 5,95 €
11-05
vanaf 5,66 €

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste bustickets.

  • Aerobus Lisbon
    08:00
    Lissabon
    Duur 0h 45m
    08:45
    Luchthaven Lissabon
    vanaf4,00 €
  • Aerobus Lisbon
    08:05
    Lissabon
    Duur 0h 40m
    08:45
    Luchthaven Lissabon
    vanaf4,00 €
  • Aerobus Lisbon
    08:09
    Lissabon
    Duur 0h 36m
    08:45
    Luchthaven Lissabon
    vanaf4,00 €
  • AeroBus MY
    08:00
    Lissabon
    Duur 0h 45m
    08:45
    Luchthaven Lissabon
    vanaf4,00 €
  • AeroBus MY
    08:05
    Lissabon
    Duur 0h 40m
    08:45
    Luchthaven Lissabon
    vanaf4,00 €
  • AeroBus MY
    08:09
    Lissabon
    Duur 0h 36m
    08:45
    Luchthaven Lissabon
    vanaf4,00 €
  • Flybus
    11:00
    Lissabon - Fontes Pereira de Melo
    Duur 0h 16m
    11:16
    Luchthaven Lissabon
    vanaf5,66 €
  • Flybus
    12:00
    Lissabon - Fontes Pereira de Melo
    Duur 0h 16m
    12:16
    Luchthaven Lissabon
    vanaf5,66 €
  • Flybus
    08:00
    Lissabon - Fontes Pereira de Melo
    Duur 0h 16m
    08:16
    Luchthaven Lissabon
    vanaf5,66 €

De goedkoopste carpool opties van Lissabon naar Luchthaven Lissabon

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste ritten.

  • BlaBlaCar
    08:00
    Lissabon
    Duur 0h 30m
    08:30
    Luchthaven Lissabon
    vanaf2,00 €
  • 100rumos
    06:00
    Lissabon - Campo Mártires Pátria
    Duur 0h 30m
    06:30
    Luchthaven Lissabon
    vanaf9,83 €
  • 100rumos
    07:30
    Lissabon - Campo Mártires Pátria
    Duur 0h 30m
    08:00
    Luchthaven Lissabon
    vanaf9,83 €

Wil je de andere kant op gaan? Bekijk alle aanbiedingen van Luchthaven Lissabon naar Lissabon

Bus van Lissabon naar Luchthaven Lissabon: meer informatie

Je wilt liever zoeken?
In onze zoekfunctie hebben we de vertrekplaats Lissabon en het doel Luchthaven Lissabon al ingevuld. De reisdatum hebben we ook al ingevuld. Gemiddeld boeken mensen 3 - 7 dagen in de toekomst. Wanneer je een concrete reisdatum wilt checken, kies je gewoon de betreffende dag in de kalender.
Weet je al, wanneer je weer vanuit Luchthaven Lissabon naar Lissabon terug wilt keren? Check dan ook meteen de terugrit en kies ook hier de betreffende datum.
Reis je niet alleen? Geef dan aan met hoeveel personen jullie reizen en voer de zoekopdracht uit.
Je kunt de zoekresultaten op prijs, vertrek- en aankomsttijd sorteren, en ook doelgericht op bushaltes of aanbieders filteren, zodat je je vlucht in geen geval mist.
Overigens: voor de transfer Lissabon naar Luchthaven Lissabon laten we je ook informatie over andere vervoersmiddelen zoals de trein, carpool opties en vliegtuig zien, indien beschikbaar.

Bus halteplaats in Lissabon en Luchthaven Lissabon

Stations
Aeroporto De Lisboa , 1700-008 Luchthaven Lissabon (Portugal)

Busverbindingen van Lissabon en van Luchthaven Lissabon

Trusted shop
CheckMyBus App
Free Download
GPDR CheckMyBus shield

We waarderen uw privacy!

Om u de beste busdeals te laten zien, verzamelen we wat informatie over hoe u CheckMyBus gebruikt. We onthouden uw geanonimiseerde gegevens om onze service te verbeteren en u een persoonlijke ervaring te bieden.