Bus van Luchthaven Linz (LNZ) naar Villach en weer terug

✈ Vind de meest voordelige busmaatschappij van Luchthaven Linz naar Villach op CheckMyBus: Vergelijk alle maatschappijen

swap
Volwassenen
1
Kinderen
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
De voordeligste prijzenVergelijken en tot 70 % besparen
De grootste keuzeWereldwijd verbindingen vinden
Eenvoudig en transparantReal-time zoeken met 1 klik!

De goedkoopste carpool opties van Luchthaven Linz naar Villach

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste ritten.

  • BlaBlaCar
    08:30
    Luchthaven Linz
    Duur 3h 20m
    11:50
    Villach
    vanaf18,00 €

De goedkoopste treinverbinding van Villach naar Luchthaven Linz

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste treinkaartjes.

  • ÖBB
    17:16
    Villach
    Duur 5h 30m
    22:46
    Luchthaven Linz
    vanaf19,00 €
  • ÖBB
    14:54
    Villach
    Duur 5h 50m
    20:44
    Luchthaven Linz
    vanaf19,00 €
  • ÖBB
    14:54
    Villach
    Duur 5h 53m
    20:47
    Luchthaven Linz
    vanaf19,00 €
  • ÖBB
    14:54
    Villach
    Duur 5h 56m
    20:50
    Luchthaven Linz
    vanaf19,00 €

De goedkoopste carpool opties van Villach naar Luchthaven Linz

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste ritten.

  • BlaBlaCar
    18:30
    Villach
    Duur 3h 30m
    22:00
    Luchthaven Linz
    vanaf12,00 €
Je wilt met de bus van Luchthaven Linz naar Villach of in de andere richting reizen?
CheckMyBus vergelijkt alle beschikbare busverbindingen tussen Luchthaven Linz en Villach en laat je vetrektijden, de exacte bushaltes, alle reistijden en natuurlijk ook de beste ticketprijzen zien. Je vindt bovendien alle informatie over de voorzieningen in de bus. Heeft de bus airco, stopcontacten of wifi?
Op deze site laten we je bovendien de goedkoopste transfers van Villach naar Luchthaven Linz zien voor de komende dagen. Je krijgt alle informatie over de langeafstandsbushaltes in Luchthaven Linz en op Villach, zodat je je gemakkelijk kunt oriënteren. Daarnaast vind je alle mogelijkheden om verder te reizen vanaf Villach, en alternatieve reisdoelen vanuit Luchthaven Linz.
Je wilt liever zoeken? In onze zoekfunctie hebben we de vertrekplaats Luchthaven Linz en het doel Villach al ingevuld. Wanneer de transfer in de andere richting is, dus van Villach naar Luchthaven Linz, klik je op de pijlen.
De reisdatum hebben we ook al ingevuld. Gemiddeld boeken mensen 3 - 7 dagen in de toekomst. Wanneer je een concrete reisdatum wilt checken, kies je gewoon de betreffende dag in de kalender.
Weet je al, wanneer je weer vanuit Villach naar Luchthaven Linz terug wilt keren? Check dan ook meteen de terugrit en kies ook hier de betreffende datum.
Reis je niet alleen? Geef dan aan met hoeveel personen jullie reizen en voer de zoekopdracht uit.
Je kunt de zoekresultaten op prijs, vertrek- en aankomsttijd sorteren, en ook doelgericht op bushaltes of aanbieders filteren, zodat je je vlucht in geen geval mist.
Overigens: voor de transfer Luchthaven Linz naar Villach laten we je ook informatie over andere vervoersmiddelen zoals de trein, carpool opties en vliegtuig zien, indien beschikbaar.

Bus halteplaats in Luchthaven Linz en Villach

Stations
Bahnhofplatz 5a, 9500 Villach (Oostenrijk)

Een vergelijking van Luchthaven Linz en Villach

Dit zijn de mogelijkheden voor je verdere reis

Trusted shop
CheckMyBus App
Free Download
GPDR CheckMyBus shield

We waarderen uw privacy!

Om u de beste busdeals te laten zien, verzamelen we wat informatie over hoe u CheckMyBus gebruikt. We onthouden uw geanonimiseerde gegevens om onze service te verbeteren en u een persoonlijke ervaring te bieden.