Bus van Latina naar Luchthaven Napels (NAP) en weer terug

✈ Vind de meest voordelige busmaatschappij van Latina naar Luchthaven Napels op CheckMyBus: Vergelijk alle maatschappijen

swap
Volwassenen
1
Kinderen
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
De voordeligste prijzenVergelijken en tot 70 % besparen
De grootste keuzeWereldwijd verbindingen vinden
Eenvoudig en transparantReal-time zoeken met 1 klik!

Feiten over de bus van Latina naar Luchthaven Napels

Goedkoopste busverbinding5,51 €
Snelste bus1h 5m
Vroegste bus06:15
Laatste bus20:00
Dagelijkse busverbindingen2 Ø
Afstand132,8 km
BusbedrijfSitBus Shuttle, ALSA, FlixBus, Express Bus, Leonettibus T.T.I. srl, Marino Autolinee, Buscenter.it
Op dit moment hebben we geen langeafstandsbussen van Latina naar Luchthaven Napels. In de volgende lijst tonen we u de goedkoopste busverbindingen in de buurt van Latina en Luchthaven Napels evenals alternatieve transportmiddelen.
Vandaag
Morgen
11-08
12-08
13-08
14-08
  • SitBus Shuttle
    10:40
    Rome
    Duur 1h 5m
    11:45
    Napels
    vanaf5,51 €
  • SitBus Shuttle
    10:00
    Rome
    Duur 1h 5m
    11:05
    Napels
    vanaf5,51 €
  • ALSA
    16:15
    Rome - Busstation Tiburtina
    Duur 4h 15m
    20:30
    Napels - Centraal station
    vanaf9,00 €
  • FlixBus
    18:30
    Rome - Busstation Tiburtina
    Duur 2h 35m
    21:05
    Napels - Garibaldi / Metropark Centrale
    vanaf14,99 €
  • Express Bus
    20:00
    Rome - Anagnina
    Duur 2h 45m
    22:45
    Salerno - Pastena
    vanaf16,00 €
  • Express Bus
    10:00
    Rome - Anagnina
    Duur 3h 30m
    13:30
    Salerno - Pastena
    vanaf16,00 €
  • Leonettibus T.T.I. srl
    13:00
    Rome
    Duur 3h 0m
    16:00
    Salerno
    vanaf16,90 €
  • Leonettibus T.T.I. srl
    13:00
    Rome
    Duur 3h 5m
    16:05
    Salerno
    vanaf16,90 €
  • FlixBus
    18:00
    Rome - Busstation Tiburtina
    Duur 2h 45m
    20:45
    Napels - Garibaldi / Metropark Centrale
    vanaf16,99 €
  • Marino Autolinee
    14:30
    Rome
    Duur 2h 25m
    16:55
    Napels
    vanaf17,00 €
  • Buscenter.it
    06:15
    Rome - Busstation Tiburtina
    Duur 3h 30m
    09:45
    Salerno - Concordia
    vanaf20,99 €
  • SaveATrain
    18:56
    Rome - Busstation Termini
    Duur 2h 44m
    21:40
    Napels - Piazza Mercato
    vanaf12,65 €
  • SaveATrain
    18:36
    Rome - Busstation Termini
    Duur 2h 47m
    21:23
    Napels - Piazza Mercato
    vanaf12,65 €
  • Trenitalia
    19:56
    Rome - Busstation Termini
    Duur 2h 48m
    22:44
    Napels - Piazza Mercato
    vanaf12,65 €
  • Trenitalia
    18:56
    Rome - Busstation Termini
    Duur 2h 44m
    21:40
    Napels - Piazza Mercato
    vanaf12,65 €
  • BlaBlaCar
    11:20
    Rome
    Duur 2h 30m
    13:50
    Napels
    vanaf7,74 €
  • BlaBlaCar
    19:30
    Rome
    Duur 2h 20m
    21:50
    Napels
    vanaf9,00 €
  • BlaBlaCar
    13:10
    Rome
    Duur 2h 30m
    15:40
    Napels
    vanaf9,00 €
  • BlaBlaCar
    14:00
    Rome
    Duur 2h 0m
    16:00
    Napels
    vanaf9,00 €
Op dit moment hebben we geen langeafstandsbussen van Luchthaven Napels naar Latina. In de volgende lijst tonen we u de goedkoopste busverbindingen in de buurt van Luchthaven Napels en Latina evenals alternatieve transportmiddelen.
  • ALSA
    01:45
    Napels - Centraal station
    Duur 2h 0m
    03:45
    Rome - Busstation Tiburtina
    vanaf8,37 €
  • ALSA
    10:30
    Napels - Centraal station
    Duur 2h 15m
    12:45
    Rome - Busstation Tiburtina
    vanaf8,37 €
  • Eurolines Suisse
    09:20
    Napels - Centraal station
    Duur 4h 25m
    13:45
    Rome - Busstation Termini
    vanaf9,00 €
  • Alanyalılar Turizm
    20:30
    Salerno - Treinstation
    Duur 12h 0m
    08:30
    Rome - Busstation Tiburtina
    vanaf15,12 €
  • Alanyalılar Turizm
    22:00
    Salerno - Treinstation
    Duur 12h 30m
    10:30
    Rome - Busstation Tiburtina
    vanaf15,12 €
  • Leonettibus T.T.I. srl
    03:40
    Salerno
    Duur 3h 10m
    06:50
    Rome
    vanaf16,90 €
  • Leonettibus T.T.I. srl
    15:40
    Salerno
    Duur 3h 0m
    18:40
    Rome
    vanaf16,90 €
  • FlixBus
    16:30
    Napels - Garibaldi / Metropark Centrale
    Duur 2h 45m
    19:15
    Rome - Busstation Tiburtina
    vanaf16,99 €
  • FlixBus
    07:15
    Napels - Garibaldi / Metropark Centrale
    Duur 3h 30m
    10:45
    Rome - Busstation Tiburtina
    vanaf16,99 €
  • Marino Autolinee
    10:50
    Napels
    Duur 2h 30m
    13:20
    Rome
    vanaf17,00 €
  • Marino Autolinee
    08:50
    Napels
    Duur 2h 55m
    11:45
    Rome
    vanaf17,00 €
  • Buscenter.it
    20:00
    Napels - Piazza Mercato
    Duur 2h 15m
    22:15
    Rome - Busstation Tiburtina
    vanaf20,99 €
  • Buscenter.it
    20:00
    Napels - Piazza Mercato
    Duur 2h 30m
    22:30
    Rome - Busstation Tiburtina
    vanaf20,99 €
  • SaveATrain
    20:45
    Napels - Piazza Mercato
    Duur 2h 55m
    23:40
    Rome - Busstation Termini
    vanaf12,65 €
  • Trenitalia
    20:45
    Napels - Piazza Mercato
    Duur 3h 31m
    00:16
    Rome - Busstation Termini
    vanaf12,65 €
  • BlaBlaCar
    16:50
    Napels
    Duur 2h 40m
    19:30
    Rome
    vanaf10,00 €
  • BlaBlaCar
    08:00
    Napels
    Duur 2h 20m
    10:20
    Rome
    vanaf10,00 €
  • BlaBlaCar
    05:15
    Napels
    Duur 2h 30m
    07:45
    Rome
    vanaf10,00 €
  • BlaBlaCar
    03:10
    Napels
    Duur 2h 30m
    05:40
    Rome
    vanaf10,00 €
Je wilt met de bus van Latina naar Luchthaven Napels of in de andere richting reizen?
CheckMyBus vergelijkt alle beschikbare busverbindingen tussen Latina en Luchthaven Napels en laat je vetrektijden, de exacte bushaltes, alle reistijden en natuurlijk ook de beste ticketprijzen zien. Je vindt bovendien alle informatie over de voorzieningen in de bus. Heeft de bus airco, stopcontacten of wifi?
Op deze site laten we je bovendien de goedkoopste transfers van Luchthaven Napels naar Latina zien voor de komende dagen. Je krijgt alle informatie over de langeafstandsbushaltes in Latina en op Luchthaven Napels, zodat je je gemakkelijk kunt oriënteren. Daarnaast vind je alle mogelijkheden om verder te reizen vanaf Luchthaven Napels, en alternatieve reisdoelen vanuit Latina.
Je wilt liever zoeken? In onze zoekfunctie hebben we de vertrekplaats Latina en het doel Luchthaven Napels al ingevuld. Wanneer de transfer in de andere richting is, dus van Luchthaven Napels naar Latina, klik je op de pijlen.
De reisdatum hebben we ook al ingevuld. Gemiddeld boeken mensen 3 - 7 dagen in de toekomst. Wanneer je een concrete reisdatum wilt checken, kies je gewoon de betreffende dag in de kalender.
Weet je al, wanneer je weer vanuit Luchthaven Napels naar Latina terug wilt keren? Check dan ook meteen de terugrit en kies ook hier de betreffende datum.
Reis je niet alleen? Geef dan aan met hoeveel personen jullie reizen en voer de zoekopdracht uit.
Je kunt de zoekresultaten op prijs, vertrek- en aankomsttijd sorteren, en ook doelgericht op bushaltes of aanbieders filteren, zodat je je vlucht in geen geval mist.
Overigens: voor de transfer Latina naar Luchthaven Napels laten we je ook informatie over andere vervoersmiddelen zoals de trein, carpool opties en vliegtuig zien, indien beschikbaar.

Bus halteplaats in Latina en Luchthaven Napels

Stations
Viale F. Ruffo di Calabria , 80144 Luchthaven Napels (Italië)

Een vergelijking van Latina en Luchthaven Napels

Dit zijn de mogelijkheden voor je verdere reis

Trusted shop
CheckMyBus App
Free Download
GPDR CheckMyBus shield

We waarderen uw privacy!

Om u de beste busdeals te laten zien, verzamelen we wat informatie over hoe u CheckMyBus gebruikt. We onthouden uw geanonimiseerde gegevens om onze service te verbeteren en u een persoonlijke ervaring te bieden.