Bus van Luchthaven Košice (KSC) naar Miskolc en weer terug

✈ Vind de meest voordelige busmaatschappij van Luchthaven Košice naar Miskolc op CheckMyBus: Vergelijk alle maatschappijen

swap
Volwassenen
1
Kinderen
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
2094 Aanbieders - 5.661.648 Verbindingen
De voordeligste prijzenVergelijken en tot 70 % besparen
De grootste keuzeWereldwijd verbindingen vinden
Eenvoudig en transparantReal-time zoeken met 1 klik!

De goedkoopste carpool opties van Luchthaven Košice naar Miskolc

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste ritten.

  • BlaBlaCar
    10:40
    Luchthaven Košice
    Duur 1h 40m
    12:20
    Miskolc
    vanaf2,00 €
Op dit moment hebben we geen langeafstandsbussen van Miskolc naar Luchthaven Košice. In de volgende lijst tonen we u de goedkoopste busverbindingen in de buurt van Miskolc en Luchthaven Košice evenals alternatieve transportmiddelen.
  • RegioJet
    21:22
    Kosice
    Duur 1h 53m
    23:15
    Presov - Autobusová stanica SAD
    vanaf1,95 €
  • RegioJet
    03:45
    Kosice
    Duur 2h 45m
    06:30
    Presov - Autobusová stanica SAD
    vanaf1,95 €
  • RegioJet
    21:22
    Kosice
    Duur 1h 55m
    23:17
    Presov - Autobusová stanica SAD
    vanaf1,95 €
  • FlixBus
    21:35
    Miskolc - Central Bus Station
    Duur 2h 0m
    23:35
    Presov - Autobusová stanica SAD
    vanaf4,90 €
  • FlixBus
    09:45
    Rimavska Sobota - Autobusová stanica
    Duur 1h 55m
    11:40
    Kosice - Busstation
    vanaf5,99 €
  • FlixBus
    09:45
    Rimavska Sobota - Autobusová stanica
    Duur 2h 25m
    12:10
    Presov - Autobusová stanica SAD
    vanaf7,99 €
  • FlixBus
    14:00
    Miskolc - Central Bus Station
    Duur 1h 25m
    15:25
    Kosice - Busstation
    vanaf7,99 €
  • INFOBUS
    06:55
    Rimavska Sobota
    Duur 2h 20m
    09:15
    Kosice
    vanaf8,57 €
  • INFOBUS
    06:55
    Rimavska Sobota
    Duur 2h 15m
    09:10
    Kosice
    vanaf8,57 €
  • Leo Express
    05:07
    Kosice
    Duur 0h 28m
    05:35
    Presov
    vanaf1,84 €
  • Leo Express
    23:11
    Kosice
    Duur 0h 26m
    23:37
    Presov
    vanaf1,84 €
  • FlixTrain
    05:07
    Kosice
    Duur 0h 28m
    05:35
    Presov - Autobusová stanica SAD
    vanaf7,00 €
  • FlixTrain
    23:11
    Kosice
    Duur 0h 26m
    23:37
    Presov - Autobusová stanica SAD
    vanaf7,00 €
  • BlaBlaCar
    07:00
    Kosice
    Duur 0h 30m
    07:30
    Presov
    vanaf0,90 €
  • BlaBlaCar
    06:50
    Kosice
    Duur 0h 30m
    07:20
    Presov
    vanaf1,79 €
  • BlaBlaCar
    16:20
    Kosice
    Duur 0h 40m
    17:00
    Presov
    vanaf1,79 €
  • BlaBlaCar
    16:40
    Rimavska Sobota
    Duur 1h 50m
    18:30
    Kosice
    vanaf3,00 €
Je wilt met de bus van Luchthaven Košice naar Miskolc of in de andere richting reizen?
CheckMyBus vergelijkt alle beschikbare busverbindingen tussen Luchthaven Košice en Miskolc en laat je vetrektijden, de exacte bushaltes, alle reistijden en natuurlijk ook de beste ticketprijzen zien. Je vindt bovendien alle informatie over de voorzieningen in de bus. Heeft de bus airco, stopcontacten of wifi?
Op deze site laten we je bovendien de goedkoopste transfers van Miskolc naar Luchthaven Košice zien voor de komende dagen. Je krijgt alle informatie over de langeafstandsbushaltes in Luchthaven Košice en op Miskolc, zodat je je gemakkelijk kunt oriënteren. Daarnaast vind je alle mogelijkheden om verder te reizen vanaf Miskolc, en alternatieve reisdoelen vanuit Luchthaven Košice.
Je wilt liever zoeken? In onze zoekfunctie hebben we de vertrekplaats Luchthaven Košice en het doel Miskolc al ingevuld. Wanneer de transfer in de andere richting is, dus van Miskolc naar Luchthaven Košice, klik je op de pijlen.
De reisdatum hebben we ook al ingevuld. Gemiddeld boeken mensen 3 - 7 dagen in de toekomst. Wanneer je een concrete reisdatum wilt checken, kies je gewoon de betreffende dag in de kalender.
Weet je al, wanneer je weer vanuit Miskolc naar Luchthaven Košice terug wilt keren? Check dan ook meteen de terugrit en kies ook hier de betreffende datum.
Reis je niet alleen? Geef dan aan met hoeveel personen jullie reizen en voer de zoekopdracht uit.
Je kunt de zoekresultaten op prijs, vertrek- en aankomsttijd sorteren, en ook doelgericht op bushaltes of aanbieders filteren, zodat je je vlucht in geen geval mist.
Overigens: voor de transfer Luchthaven Košice naar Miskolc laten we je ook informatie over andere vervoersmiddelen zoals de trein, carpool opties en vliegtuig zien, indien beschikbaar.

Bus halteplaats in Luchthaven Košice en Miskolc

Stations
Búza tér 1, 3526 Miskolc (Hongarije)
3526 Miskolc (Hongarije)

Een vergelijking van Luchthaven Košice en Miskolc

Dit zijn de mogelijkheden voor je verdere reis

Trusted shop
CheckMyBus App
Free Download
GPDR CheckMyBus shield

We waarderen uw privacy!

Om u de beste busdeals te laten zien, verzamelen we wat informatie over hoe u CheckMyBus gebruikt. We onthouden uw geanonimiseerde gegevens om onze service te verbeteren en u een persoonlijke ervaring te bieden.