Bus van Jaslo naar Lviv en weer terug

Op CheckMyBus, de zoekmachine voor busreizen, vind je snel en direct de voordeligste busmaatschappijen

swap
Volwassenen
1
Kinderen
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
2094 Aanbieders - 5.662.496 Verbindingen
De voordeligste prijzenVergelijken en tot 70 % besparen
De grootste keuzeWereldwijd verbindingen vinden
Eenvoudig en transparantReal-time zoeken met 1 klik!

Feiten over de bus van Jaslo naar Lviv

Goedkoopste busverbinding11,00 €
Snelste bus5h 5m
Vroegste bus16:15
Laatste bus23:40
Dagelijkse busverbindingen11 Ø
Afstand183,8 km
BusbedrijfFlixBus, Eastern European Travel, Sindbad, Ideal Travel, Sultan Travel, Lux-Reisen, Dworzec Online, Przykarpacki Ekspres
Op dit moment hebben we geen langeafstandsbussen van Jaslo naar Lviv. In de volgende lijst tonen we u de goedkoopste busverbindingen in de buurt van Jaslo en Lviv evenals alternatieve transportmiddelen.
Vandaag
Morgen
11-07
12-07
13-07
14-07
  • FlixBus
    23:40
    Rzeszow Treinstation
    Duur 5h 50m
    05:30
    Lviv - Centraal Station
    vanaf11,00 €
  • Eastern European Travel
    19:30
    Tarnow
    Duur 9h 25m
    04:55
    Lviv
    vanaf12,42 €
  • Sindbad
    21:15
    Rzeszow
    Duur 7h 45m
    05:00
    Lviv
    vanaf13,00 €
  • Ideal Travel
    20:30
    Tarnow
    Duur 8h 5m
    04:35
    Lviv - Busstation
    vanaf14,51 €
  • Sindbad
    19:30
    Tarnow
    Duur 9h 30m
    05:00
    Lviv
    vanaf15,00 €
  • Sultan Travel
    19:10
    Rzeszow
    Duur 5h 55m
    01:05
    Lviv
    vanaf18,05 €
  • Sultan Travel
    19:10
    Rzeszow
    Duur 6h 0m
    01:10
    Lviv
    vanaf18,05 €
  • Lux-Reisen
    18:35
    Tarnow
    Duur 6h 55m
    01:30
    Lviv
    vanaf19,00 €
  • Dworzec Online
    16:15
    Rzeszow
    Duur 5h 5m
    21:20
    Lviv - Busstation
    vanaf20,10 €
  • Ideal Travel
    21:15
    Rzeszow Treinstation
    Duur 7h 20m
    04:35
    Lviv - Busstation
    vanaf20,10 €
  • Przykarpacki Ekspres
    20:50
    Rzeszow
    Duur 6h 0m
    02:50
    Lviv - Busstation
    vanaf20,10 €
  • BlaBlaCar
    14:40
    Rzeszow
    Duur 1h 40m
    16:20
    Lviv
    vanaf6,71 €
Op dit moment hebben we geen langeafstandsbussen van Lviv naar Jaslo. In de volgende lijst tonen we u de goedkoopste busverbindingen in de buurt van Lviv en Jaslo evenals alternatieve transportmiddelen.
  • Modultrans
    18:15
    Lviv - Busstation
    Duur 3h 45m
    22:00
    Rzeszow - Jasionka
    vanaf10,05 €
  • Sindbad
    23:00
    Lviv
    Duur 5h 0m
    04:00
    Rzeszow
    vanaf13,00 €
  • FlixBus
    20:50
    Lviv - Centraal Station
    Duur 3h 40m
    00:30
    Rzeszow Treinstation
    vanaf13,90 €
  • Sindbad
    23:00
    Lviv
    Duur 6h 30m
    05:30
    Tarnow
    vanaf15,00 €
  • Lux-Reisen
    23:55
    Lviv
    Duur 6h 35m
    06:30
    Tarnow
    vanaf16,99 €
  • Eastern European Travel
    23:00
    Lviv
    Duur 6h 30m
    05:30
    Tarnow
    vanaf18,13 €
  • Eastern European Travel
    12:00
    Lviv
    Duur 5h 0m
    17:00
    Tarnow
    vanaf18,13 €
  • INFOBUS
    18:00
    Lviv
    Duur 5h 58m
    23:58
    Tarnow
    vanaf18,88 €
  • INFOBUS
    19:00
    Lviv
    Duur 4h 30m
    23:30
    Rzeszow
    vanaf20,32 €
  • P-Trans
    22:30
    Lviv
    Duur 3h 35m
    02:05
    Rzeszow
    vanaf20,32 €
  • Lux-Reisen
    13:00
    Lviv
    Duur 6h 10m
    19:10
    Tarnow
    vanaf22,66 €
  • Dworzec Online
    00:40
    Lviv - Busstation
    Duur 4h 25m
    05:05
    Tarnow
    vanaf26,79 €
  • BlaBlaCar
    08:00
    Lviv
    Duur 2h 30m
    10:30
    Rzeszow
    vanaf3,00 €
  • BlaBlaCar
    16:10
    Lviv
    Duur 4h 20m
    20:30
    Tarnow
    vanaf7,15 €
  • BlaBlaCar
    08:00
    Lviv
    Duur 3h 30m
    11:30
    Tarnow
    vanaf15,41 €
Je wilt met de bus van Jaslo naar Lviv of in de andere richting reizen?
CheckMyBus vergelijkt alle beschikbare busverbindingen tussen Jaslo en Lviv en laat je vertrektijden, de exacte bushaltes, alle reistijden en natuurlijk ook de beste ticketprijzen zien. Je vindt bovendien alle informatie over de voorzieningen in de bus. Heeft de bus airco, stopcontacten of wifi?
Op deze site laten we je bovendien de goedkoopste transfers van Lviv naar Jaslo zien voor de komende dagen. Je krijgt alle informatie over de langeafstandsbushaltes in Jaslo en Lviv, zodat je je gemakkelijk kunt oriënteren. Bovendien vind je alle mogelijkheden om verder te reizen vanuit Lviv, alternatieve reisdoelen vanuit Jaslo, en de favoriete luchthaventransfers vanuit Jaslo en Lviv.
Je wilt liever zoeken? In onze zoekfunctie hebben we de vertrekplaats Jaslo en het doel Lviv al ingevuld. Wanneer je in de andere richting wilt reizen, dus van Lviv naar Jaslo, klik je op de pijlen.
De reisdatum hebben we ook al ingevuld. Gemiddeld boeken mensen 3 - 7 dagen in de toekomst. Wanneer je een concrete reisdatum wilt checken, kies je gewoon de betreffende dag in de kalender.
Weet je al, wanneer de terugreis is? Check dan ook meteen de terugrit en kies hier de datum voor de rit van Lviv naar Jaslo.
Reis je niet alleen? Geef dan aan met hoeveel personen jullie reizen en voer de zoekopdracht uit. Je kunt de zoekresultaten op prijs, vertrek- en aankomsttijd sorteren, en ook doelgericht naar bushaltes of aanbieders zoeken. Alles wat jij nodig hebt.
Overigens: voor de transfer Jaslo - Lviv laten we je ook informatie over andere vervoersmiddelen zoals de trein, carpool opties en vliegtuig zien, indien beschikbaar.
Geniet van je busreis van Jaslo naar Lviv.

Bus halteplaats in Jaslo en Lviv

Stations
ulica Stryjska 109, 79000 Lviv (Oekraïne)
Dvirtseva Square 1, 79000 Lviv (Oekraïne)

Een vergelijking van Jaslo en Lviv

Dit zijn de mogelijkheden voor je verdere reis

Trusted shop
CheckMyBus App
Free Download
GPDR CheckMyBus shield

We waarderen uw privacy!

Om u de beste busdeals te laten zien, verzamelen we wat informatie over hoe u CheckMyBus gebruikt. We onthouden uw geanonimiseerde gegevens om onze service te verbeteren en u een persoonlijke ervaring te bieden.