Bus van Groningen naar Opole en weer terug

Vind de meest voordelige busreis van Groningen naar Opole op CheckMyBus

swap
Volwassenen
1
Kinderen
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
2094 Aanbieders - 5.661.648 Verbindingen
De voordeligste prijzenVergelijken en tot 70 % besparen
De grootste keuzeWereldwijd verbindingen vinden
Eenvoudig en transparantReal-time zoeken met 1 klik!

Feiten over de bus van Groningen naar Opole

Goedkoopste busverbinding57,98 €
Snelste bus15h 45m
Vroegste bus12:20
Laatste bus15:00
Dagelijkse busverbindingen7 Ø
Afstand827,0 km
BusbedrijfFlixBus, Sindbad, Eurolines Germany, Autokar Polska, Eurolines Polska, Sandra, INFOBUS

De goedkoopste busverbinding van Groningen naar Opole

Vandaag
Morgen
08-07
09-07
10-07
11-07

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste bustickets.

  • FlixBus
    12:20
    Groningen - Centraal station
    Duur 17h 55m
    06:15
    Opole - Centraal station
    vanaf57,98 €
  • Sindbad
    14:30
    Groningen - Centraal station
    Duur 17h 25m
    07:55
    Opole - Centraal station
    vanaf59,00 €
  • Eurolines Germany
    14:30
    Groningen - Centraal station
    Duur 17h 25m
    07:55
    Opole - Zajazd U Dziadka
    vanaf68,00 €
  • Autokar Polska
    15:00
    Groningen - Centraal station
    Duur 15h 45m
    06:45
    Opole - Busstation
    vanaf70,04 €
  • Eurolines Polska
    15:00
    Groningen - Centraal station
    Duur 15h 45m
    06:45
    Opole - Busstation
    vanaf70,14 €
  • Sandra
    15:00
    Groningen - Centraal station
    Duur 15h 45m
    06:45
    Opole - Busstation
    vanaf70,49 €
  • INFOBUS
    14:30
    Groningen
    Duur 17h 25m
    07:55
    Opole
    vanaf84,96 €

De goedkoopste busverbinding van Opole naar Groningen

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste bustickets.

  • Autokar Polska
    18:15
    Opole - Busstation
    Duur 15h 50m
    10:05
    Groningen - Centraal station
    vanaf44,83 €
  • Eurolines Polska
    18:15
    Opole - Busstation
    Duur 15h 50m
    10:05
    Groningen - Centraal station
    vanaf44,83 €
  • FlixBus
    14:05
    Opole - Centraal station
    Duur 14h 45m
    04:50
    Groningen - Centraal station
    vanaf47,98 €
  • Sindbad
    19:20
    Opole
    Duur 15h 55m
    11:15
    Groningen
    vanaf50,00 €
  • Eurolines Germany
    19:20
    Opole - Zajazd U Dziadka
    Duur 15h 55m
    11:15
    Groningen - Centraal station
    vanaf58,00 €
  • INFOBUS
    19:20
    Opole
    Duur 15h 55m
    11:15
    Groningen
    vanaf67,76 €
Je wilt met de bus van Groningen naar Opole of in de andere richting reizen?
CheckMyBus vergelijkt alle beschikbare busverbindingen tussen Groningen en Opole en laat je vertrektijden, de exacte bushaltes, alle reistijden en natuurlijk ook de beste ticketprijzen zien. Je vindt bovendien alle informatie over de voorzieningen in de bus. Heeft de bus airco, stopcontacten of wifi?
Op deze site laten we je bovendien de goedkoopste transfers van Opole naar Groningen zien voor de komende dagen. Je krijgt alle informatie over de langeafstandsbushaltes in Groningen en Opole, zodat je je gemakkelijk kunt oriënteren. Bovendien vind je alle mogelijkheden om verder te reizen vanuit Opole, alternatieve reisdoelen vanuit Groningen, en de favoriete luchthaventransfers vanuit Groningen en Opole.
Je wilt liever zoeken? In onze zoekfunctie hebben we de vertrekplaats Groningen en het doel Opole al ingevuld. Wanneer je in de andere richting wilt reizen, dus van Opole naar Groningen, klik je op de pijlen.
De reisdatum hebben we ook al ingevuld. Gemiddeld boeken mensen 3 - 7 dagen in de toekomst. Wanneer je een concrete reisdatum wilt checken, kies je gewoon de betreffende dag in de kalender.
Weet je al, wanneer de terugreis is? Check dan ook meteen de terugrit en kies hier de datum voor de rit van Opole naar Groningen.
Reis je niet alleen? Geef dan aan met hoeveel personen jullie reizen en voer de zoekopdracht uit. Je kunt de zoekresultaten op prijs, vertrek- en aankomsttijd sorteren, en ook doelgericht naar bushaltes of aanbieders zoeken. Alles wat jij nodig hebt.
Overigens: voor de transfer Groningen - Opole laten we je ook informatie over andere vervoersmiddelen zoals de trein, carpool opties en vliegtuig zien, indien beschikbaar.
Geniet van je busreis van Groningen naar Opole.

Bus halteplaats in Groningen en Opole

Stations
1 Maja 6, 45-068 Opole (Polen)
Krakowska 48, 45-075 Opole (Polen)
Marii Rodziewiczówny 1, 46-020 Opole (Polen)
Oleska , 46-020 Opole (Polen)
Jerzego i Ryszarda Kowalczyków  56, 46-020 Opole (Polen)
Strzelecka 55, 46-020 Opole (Polen)

Een vergelijking van Groningen en Opole

4,99 €
2,24 €
Groningen
Opole
Een taxirit is in Groningen 56% duurder dan in Opole.
2,00 €
0,63 €
Groningen
Opole
Een buskaartje is in Groningen 69% duurder dan in Opole.
4,00 €
1,34 €
Groningen
Opole
Een groot glas bier is in Groningen 67% duurder dan in Opole.
0,87 €
0,31 €
Groningen
Opole
Een flesje water is in Groningen 65% duurder dan in Opole.
8,64 €
4,26 €
Groningen
Opole
Een hoofdgerecht is in Groningen 51% duurder dan in Opole.

Dit zijn de mogelijkheden voor je verdere reis

Trusted shop
CheckMyBus App
Free Download
GPDR CheckMyBus shield

We waarderen uw privacy!

Om u de beste busdeals te laten zien, verzamelen we wat informatie over hoe u CheckMyBus gebruikt. We onthouden uw geanonimiseerde gegevens om onze service te verbeteren en u een persoonlijke ervaring te bieden.