Bus van Gera naar Wetzlar en weer terug

Vind de meest voordelige busreis van Gera naar Wetzlar op CheckMyBus

swap
Volwassenen
1
Kinderen
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
De voordeligste prijzenVergelijken en tot 70 % besparen
De grootste keuzeWereldwijd verbindingen vinden
Eenvoudig en transparantReal-time zoeken met 1 klik!

Feiten over de bus van Gera naar Wetzlar

Goedkoopste busverbinding35,98 €
Snelste bus12h 35m
Vroegste bus15:45
Laatste bus15:45
Dagelijkse busverbindingen1 Ø
Afstand254,3 km
BusbedrijfFlixBus

De goedkoopste busverbinding van Gera naar Wetzlar

Vandaag
Morgen
07-08
08-08
09-08
10-08

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste bustickets.

  • FlixBus
    15:45
    Gera - Centraal station
    Duur 12h 35m
    04:20
    Wetzlar - Centraal busstation
    vanaf35,98 €

De goedkoopste treinverbinding van Gera naar Wetzlar

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste treinkaartjes.

  • Deutsche Bahn
    05:03
    Gera
    Duur 6h 14m
    11:17
    Wetzlar
    vanaf25,90 €
  • Deutsche Bahn
    09:26
    Gera
    Duur 5h 14m
    14:40
    Wetzlar
    vanaf35,90 €
  • Deutsche Bahn
    19:05
    Gera
    Duur 5h 35m
    00:40
    Wetzlar
    vanaf35,90 €
  • Deutsche Bahn
    18:03
    Gera
    Duur 5h 5m
    23:08
    Wetzlar
    vanaf35,90 €

De goedkoopste carpool opties van Gera naar Wetzlar

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste ritten.

  • BlaBlaCar
    16:50
    Gera
    Duur 4h 0m
    20:50
    Wetzlar
    vanaf24,00 €

De goedkoopste busverbinding van Wetzlar naar Gera

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste bustickets.

  • FlixBus
    01:15
    Wetzlar - Centraal busstation
    Duur 12h 0m
    13:15
    Gera - Centraal station
    vanaf35,98 €
  • FlixBus
    01:15
    Wetzlar - Centraal busstation
    Duur 12h 15m
    13:30
    Gera - Centraal station
    vanaf35,98 €
  • FlixBus
    01:15
    Wetzlar - Centraal busstation
    Duur 13h 0m
    14:15
    Gera - Centraal station
    vanaf39,98 €

De goedkoopste treinverbinding van Wetzlar naar Gera

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste treinkaartjes.

  • Deutsche Bahn
    17:59
    Wetzlar
    Duur 6h 12m
    00:11
    Gera
    vanaf25,90 €
  • Deutsche Bahn
    17:52
    Wetzlar
    Duur 6h 19m
    00:11
    Gera
    vanaf25,90 €
  • Deutsche Bahn
    15:59
    Wetzlar
    Duur 5h 56m
    21:55
    Gera
    vanaf25,90 €
  • Deutsche Bahn
    15:52
    Wetzlar
    Duur 6h 3m
    21:55
    Gera
    vanaf25,90 €
Je wilt met de bus van Gera naar Wetzlar of in de andere richting reizen?
CheckMyBus vergelijkt alle beschikbare busverbindingen tussen Gera en Wetzlar en laat je vertrektijden, de exacte bushaltes, alle reistijden en natuurlijk ook de beste ticketprijzen zien. Je vindt bovendien alle informatie over de voorzieningen in de bus. Heeft de bus airco, stopcontacten of wifi?
Op deze site laten we je bovendien de goedkoopste transfers van Wetzlar naar Gera zien voor de komende dagen. Je krijgt alle informatie over de langeafstandsbushaltes in Gera en Wetzlar, zodat je je gemakkelijk kunt oriënteren. Bovendien vind je alle mogelijkheden om verder te reizen vanuit Wetzlar, alternatieve reisdoelen vanuit Gera, en de favoriete luchthaventransfers vanuit Gera en Wetzlar.
Je wilt liever zoeken? In onze zoekfunctie hebben we de vertrekplaats Gera en het doel Wetzlar al ingevuld. Wanneer je in de andere richting wilt reizen, dus van Wetzlar naar Gera, klik je op de pijlen.
De reisdatum hebben we ook al ingevuld. Gemiddeld boeken mensen 3 - 7 dagen in de toekomst. Wanneer je een concrete reisdatum wilt checken, kies je gewoon de betreffende dag in de kalender.
Weet je al, wanneer de terugreis is? Check dan ook meteen de terugrit en kies hier de datum voor de rit van Wetzlar naar Gera.
Reis je niet alleen? Geef dan aan met hoeveel personen jullie reizen en voer de zoekopdracht uit. Je kunt de zoekresultaten op prijs, vertrek- en aankomsttijd sorteren, en ook doelgericht naar bushaltes of aanbieders zoeken. Alles wat jij nodig hebt.
Overigens: voor de transfer Gera - Wetzlar laten we je ook informatie over andere vervoersmiddelen zoals de trein, carpool opties en vliegtuig zien, indien beschikbaar.
Geniet van je busreis van Gera naar Wetzlar.

Bus halteplaats in Gera en Wetzlar

Stations
Willy-Brandt-Platz 1, Wetzlar (Duitsland)

Een vergelijking van Gera en Wetzlar

Dit zijn de mogelijkheden voor je verdere reis

Trusted shop
CheckMyBus App
Free Download
GPDR CheckMyBus shield

We waarderen uw privacy!

Om u de beste busdeals te laten zien, verzamelen we wat informatie over hoe u CheckMyBus gebruikt. We onthouden uw geanonimiseerde gegevens om onze service te verbeteren en u een persoonlijke ervaring te bieden.