Bus van Eguilaz-Egilatz naar Madrid en weer terug

Op CheckMyBus, de zoekmachine voor busreizen, vind je snel en direct de voordeligste busmaatschappijen

swap
Volwassenen
1
Kinderen
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
2094 Aanbieders - 5.661.648 Verbindingen
De voordeligste prijzenVergelijken en tot 70 % besparen
De grootste keuzeWereldwijd verbindingen vinden
Eenvoudig en transparantReal-time zoeken met 1 klik!

Feiten over de bus van Eguilaz-Egilatz naar Madrid

Goedkoopste busverbinding25,77 €
Snelste bus4h 15m
Vroegste bus11:16
Laatste bus22:00
Dagelijkse busverbindingen2 Ø
Afstand294,9 km
BusbedrijfALSA, Eurolines Suisse, FlixBus
Op dit moment hebben we geen langeafstandsbussen van Eguilaz-Egilatz naar Madrid. In de volgende lijst tonen we u de goedkoopste busverbindingen in de buurt van Eguilaz-Egilatz en Madrid evenals alternatieve transportmiddelen.
Vandaag
Morgen
08-07
09-07
10-07
11-07
  • ALSA
    18:00
    Bilbao - Busstation (Termibus)
    Duur 4h 15m
    22:15
    Madrid - Bus Station Avenida America
    vanaf25,77 €
  • ALSA
    14:00
    Bilbao - Busstation (Termibus)
    Duur 4h 40m
    18:40
    Madrid - Luchthaven T4
    vanaf25,94 €
  • Eurolines Suisse
    11:16
    Bilbao - Busstation (Termibus)
    Duur 6h 44m
    18:00
    Madrid
    vanaf32,52 €
  • Eurolines Suisse
    11:16
    Bilbao - Busstation (Termibus)
    Duur 6h 59m
    18:15
    Madrid
    vanaf32,52 €
  • FlixBus
    22:00
    Bilbao - Busstation (Termibus)
    Duur 15h 20m
    13:20
    Madrid
    vanaf74,98 €
  • FlixBus
    14:35
    Bilbao - Busstation (Termibus)
    Duur 17h 25m
    08:00
    Madrid - Luchthaven T4
    vanaf104,98 €
  • Renfe
    10:33
    Luchthaven Vitoria-Gasteiz
    Duur 9h 41m
    20:14
    Luchthaven Adolfo-Suárez Madrid-Barajas
    vanaf34,00 €
  • Renfe
    14:24
    Luchthaven Vitoria-Gasteiz
    Duur 4h 18m
    18:42
    Luchthaven Adolfo-Suárez Madrid-Barajas
    vanaf43,00 €
  • OUI.sncf
    09:20
    Bilbao
    Duur 5h 8m
    14:28
    Madrid
    vanaf49,70 €
  • OUI.sncf
    09:42
    Bilbao
    Duur 6h 15m
    15:57
    Madrid
    vanaf55,40 €
  • BlaBlaCar
    08:30
    Bilbao
    Duur 4h 10m
    12:40
    Madrid
    vanaf15,00 €
  • BlaBlaCar
    13:20
    Bilbao
    Duur 4h 50m
    18:10
    Madrid
    vanaf15,00 €
  • BlaBlaCar
    17:00
    Bilbao
    Duur 4h 20m
    21:20
    Madrid
    vanaf16,00 €
Op dit moment hebben we geen langeafstandsbussen van Madrid naar Eguilaz-Egilatz. In de volgende lijst tonen we u de goedkoopste busverbindingen in de buurt van Madrid en Eguilaz-Egilatz evenals alternatieve transportmiddelen.
  • ALSA
    19:00
    Madrid - Bus Station Avenida America
    Duur 4h 15m
    23:15
    Bilbao - Busstation (Termibus)
    vanaf25,77 €
  • ALSA
    11:15
    Madrid - Luchthaven T4
    Duur 4h 30m
    15:45
    Bilbao - Busstation (Termibus)
    vanaf25,94 €
  • Eurolines Suisse
    10:30
    Madrid
    Duur 7h 30m
    18:00
    Bilbao - Busstation (Termibus)
    vanaf32,52 €
  • Eurolines Suisse
    10:45
    Madrid
    Duur 7h 15m
    18:00
    Bilbao - Busstation (Termibus)
    vanaf32,52 €
  • FlixBus
    20:40
    Madrid
    Duur 18h 30m
    15:10
    Bilbao - Busstation (Termibus)
    vanaf74,98 €
  • FlixBus
    16:40
    Madrid
    Duur 15h 25m
    08:05
    Bilbao - Busstation (Termibus)
    vanaf84,98 €
  • Renfe
    09:07
    Luchthaven Adolfo-Suárez Madrid-Barajas
    Duur 4h 12m
    13:19
    Luchthaven Vitoria-Gasteiz
    vanaf43,00 €
  • BlaBlaCar
    13:50
    Madrid
    Duur 4h 20m
    18:10
    Bilbao
    vanaf16,00 €
  • BlaBlaCar
    15:00
    Luchthaven Adolfo-Suárez Madrid-Barajas
    Duur 4h 20m
    19:20
    Bilbao
    vanaf17,00 €
  • BlaBlaCar
    16:30
    Madrid
    Duur 4h 10m
    20:40
    Bilbao
    vanaf17,00 €
Je wilt met de bus van Eguilaz-Egilatz naar Madrid of in de andere richting reizen?
CheckMyBus vergelijkt alle beschikbare busverbindingen tussen Eguilaz-Egilatz en Madrid en laat je vertrektijden, de exacte bushaltes, alle reistijden en natuurlijk ook de beste ticketprijzen zien. Je vindt bovendien alle informatie over de voorzieningen in de bus. Heeft de bus airco, stopcontacten of wifi?
Op deze site laten we je bovendien de goedkoopste transfers van Madrid naar Eguilaz-Egilatz zien voor de komende dagen. Je krijgt alle informatie over de langeafstandsbushaltes in Eguilaz-Egilatz en Madrid, zodat je je gemakkelijk kunt oriënteren. Bovendien vind je alle mogelijkheden om verder te reizen vanuit Madrid, alternatieve reisdoelen vanuit Eguilaz-Egilatz, en de favoriete luchthaventransfers vanuit Eguilaz-Egilatz en Madrid.
Je wilt liever zoeken? In onze zoekfunctie hebben we de vertrekplaats Eguilaz-Egilatz en het doel Madrid al ingevuld. Wanneer je in de andere richting wilt reizen, dus van Madrid naar Eguilaz-Egilatz, klik je op de pijlen.
De reisdatum hebben we ook al ingevuld. Gemiddeld boeken mensen 3 - 7 dagen in de toekomst. Wanneer je een concrete reisdatum wilt checken, kies je gewoon de betreffende dag in de kalender.
Weet je al, wanneer de terugreis is? Check dan ook meteen de terugrit en kies hier de datum voor de rit van Madrid naar Eguilaz-Egilatz.
Reis je niet alleen? Geef dan aan met hoeveel personen jullie reizen en voer de zoekopdracht uit. Je kunt de zoekresultaten op prijs, vertrek- en aankomsttijd sorteren, en ook doelgericht naar bushaltes of aanbieders zoeken. Alles wat jij nodig hebt.
Overigens: voor de transfer Eguilaz-Egilatz - Madrid laten we je ook informatie over andere vervoersmiddelen zoals de trein, carpool opties en vliegtuig zien, indien beschikbaar.
Geniet van je busreis van Eguilaz-Egilatz naar Madrid.

Bus halteplaats in Eguilaz-Egilatz en Madrid

Stations
Calle de Méndez Álvaro 83, 28045 Madrid (Spanje)
Paseo de la R. Cristina 2, 28014 Madrid (Spanje)
Av. de Concha Espina 3, 28036 Madrid (Spanje)
Avd. de América  , 28002 Madrid (Spanje)
A2 , 28022 Madrid (Spanje)
Madrid (Spanje)
M-605 , 28048 Madrid (Spanje)
Carretera Monte del Pilar , 28023 Madrid (Spanje)
Ronda de Valencia 3, 28012 Madrid (Spanje)
A-2 , 28042 Madrid (Spanje)
C/ Princesa 89, 28008 Madrid (Spanje)
Madrid (Spanje)
28024 Madrid (Spanje)
Madrid (Spanje)
Plaza Fernandez Ladreda 3, 28026 Madrid (Spanje)
A-2 , 28022 Madrid (Spanje)
Paseo de la Florida 2, 28008 Madrid (Spanje)
Calle del Corazón de María 7 - 5, 28002 Madrid (Spanje)
A-2 , 28043 Madrid (Spanje)
Plaza de la Independencia 10, 28001 Madrid (Spanje)
Plaza Puerta del Sol 1-3, 28013 Madrid (Spanje)
Madrid (Spanje)
Facultades de Politicas y Sociologia Parada 4300, 28223 Madrid (Spanje)
Madrid (Spanje)
Calle de Marie Curie 4, 28049 Madrid (Spanje)
Av. Complutense 1, 28040 Madrid (Spanje)
Avda de Barajas 4, 28109 Madrid (Spanje)
Polideportivo Campus Sur , 28038 Madrid (Spanje)

Een vergelijking van Eguilaz-Egilatz en Madrid

5,00 €
4,00 €
Eguilaz-Egilatz
Madrid
Een taxirit is in Eguilaz-Egilatz 20% duurder dan in Madrid.
1,25 €
1,50 €
Eguilaz-Egilatz
Madrid
Een buskaartje is in Eguilaz-Egilatz 17% goedkoper dan in Madrid.
1,75 €
3,00 €
Eguilaz-Egilatz
Madrid
Een groot glas bier is in Eguilaz-Egilatz 42% goedkoper dan in Madrid.
0,90 €
0,70 €
Eguilaz-Egilatz
Madrid
Een flesje water is in Eguilaz-Egilatz 23% duurder dan in Madrid.
30,00 €
10,20 €
Eguilaz-Egilatz
Madrid
Een hoofdgerecht is in Eguilaz-Egilatz 67% duurder dan in Madrid.

Dit zijn de mogelijkheden voor je verdere reis

Trusted shop
CheckMyBus App
Free Download
GPDR CheckMyBus shield

We waarderen uw privacy!

Om u de beste busdeals te laten zien, verzamelen we wat informatie over hoe u CheckMyBus gebruikt. We onthouden uw geanonimiseerde gegevens om onze service te verbeteren en u een persoonlijke ervaring te bieden.