Bus van Durango naar Vitoria-Gasteiz en weer terug

Vind de meest voordelige busreis van Durango naar Vitoria-Gasteiz op CheckMyBus

swap
Volwassenen
1
Kinderen
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
De voordeligste prijzenVergelijken en tot 70 % besparen
De grootste keuzeWereldwijd verbindingen vinden
Eenvoudig en transparantReal-time zoeken met 1 klik!

Feiten over de bus van Durango naar Vitoria-Gasteiz

Goedkoopste busverbinding4,35 €
Snelste bus0h 56m
Vroegste bus22:00
Laatste bus22:00
Dagelijkse busverbindingen1 Ø
Afstand34,9 km
BusbedrijfLa Unión SRL

De goedkoopste busverbinding van Durango naar Vitoria-Gasteiz

Vandaag
Morgen
12-08
13-08
14-08
15-08
vanaf 4,35 €

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste bustickets.

  • La Unión SRL
    22:00
    Durango - Madalena Plaza
    Duur 0h 56m
    22:56
    Vitoria-Gasteiz - Busstation
    vanaf4,35 €

De goedkoopste carpool opties van Durango naar Vitoria-Gasteiz

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste ritten.

  • BlaBlaCar
    14:30
    Durango
    Duur 0h 50m
    15:20
    Vitoria-Gasteiz
    vanaf4,00 €

De goedkoopste busverbinding van Vitoria-Gasteiz naar Durango

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste bustickets.

  • La Unión
    16:32
    Vitoria-Gasteiz - Busstation
    Duur 0h 49m
    17:21
    Durango - Madalena Plaza
    vanaf4,35 €
  • La Unión
    19:30
    Vitoria-Gasteiz - Busstation
    Duur 1h 0m
    20:30
    Durango - Madalena Plaza
    vanaf4,35 €
  • La Unión
    19:35
    Vitoria-Gasteiz - Busstation
    Duur 0h 55m
    20:30
    Durango - Madalena Plaza
    vanaf4,35 €
  • La Unión
    19:37
    Vitoria-Gasteiz - Busstation
    Duur 0h 53m
    20:30
    Durango - Madalena Plaza
    vanaf4,35 €
  • La Unión
    22:00
    Vitoria-Gasteiz - Busstation
    Duur 1h 0m
    23:00
    Durango - Madalena Plaza
    vanaf4,35 €
  • La Unión
    22:05
    Vitoria-Gasteiz - Busstation
    Duur 0h 55m
    23:00
    Durango - Madalena Plaza
    vanaf4,35 €
  • La Unión
    22:07
    Vitoria-Gasteiz - Busstation
    Duur 0h 53m
    23:00
    Durango - Madalena Plaza
    vanaf4,35 €

De goedkoopste carpool opties van Vitoria-Gasteiz naar Durango

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste ritten.

  • BlaBlaCar
    13:00
    Vitoria-Gasteiz
    Duur 1h 0m
    14:00
    Durango
    vanaf6,00 €
Je wilt met de bus van Durango naar Vitoria-Gasteiz of in de andere richting reizen?
CheckMyBus vergelijkt alle beschikbare busverbindingen tussen Durango en Vitoria-Gasteiz en laat je vertrektijden, de exacte bushaltes, alle reistijden en natuurlijk ook de beste ticketprijzen zien. Je vindt bovendien alle informatie over de voorzieningen in de bus. Heeft de bus airco, stopcontacten of wifi?
Op deze site laten we je bovendien de goedkoopste transfers van Vitoria-Gasteiz naar Durango zien voor de komende dagen. Je krijgt alle informatie over de langeafstandsbushaltes in Durango en Vitoria-Gasteiz, zodat je je gemakkelijk kunt oriënteren. Bovendien vind je alle mogelijkheden om verder te reizen vanuit Vitoria-Gasteiz, alternatieve reisdoelen vanuit Durango, en de favoriete luchthaventransfers vanuit Durango en Vitoria-Gasteiz.
Je wilt liever zoeken? In onze zoekfunctie hebben we de vertrekplaats Durango en het doel Vitoria-Gasteiz al ingevuld. Wanneer je in de andere richting wilt reizen, dus van Vitoria-Gasteiz naar Durango, klik je op de pijlen.
De reisdatum hebben we ook al ingevuld. Gemiddeld boeken mensen 3 - 7 dagen in de toekomst. Wanneer je een concrete reisdatum wilt checken, kies je gewoon de betreffende dag in de kalender.
Weet je al, wanneer de terugreis is? Check dan ook meteen de terugrit en kies hier de datum voor de rit van Vitoria-Gasteiz naar Durango.
Reis je niet alleen? Geef dan aan met hoeveel personen jullie reizen en voer de zoekopdracht uit. Je kunt de zoekresultaten op prijs, vertrek- en aankomsttijd sorteren, en ook doelgericht naar bushaltes of aanbieders zoeken. Alles wat jij nodig hebt.
Overigens: voor de transfer Durango - Vitoria-Gasteiz laten we je ook informatie over andere vervoersmiddelen zoals de trein, carpool opties en vliegtuig zien, indien beschikbaar.
Geniet van je busreis van Durango naar Vitoria-Gasteiz.

Bus halteplaats in Durango en Vitoria-Gasteiz

Stations
N-622 , 01196 Vitoria-Gasteiz (Spanje)
Adriano VI 1, 01008 Vitoria-Gasteiz (Spanje)
Plaza de Euskaltzaindia s/n, 01010 Vitoria-Gasteiz (Spanje)
Vitoria-Gasteiz (Spanje)
Comandante Izarduy Kalea 22, 01006 Vitoria-Gasteiz (Spanje)

Een vergelijking van Durango en Vitoria-Gasteiz

6,10 €
5,00 €
Durango
Vitoria-Gasteiz
Een taxirit is in Durango 19% duurder dan in Vitoria-Gasteiz.
1,42 €
1,25 €
Durango
Vitoria-Gasteiz
Een buskaartje is in Durango 12% duurder dan in Vitoria-Gasteiz.
3,00 €
1,75 €
Durango
Vitoria-Gasteiz
Een groot glas bier is in Durango 42% duurder dan in Vitoria-Gasteiz.
0,83 €
0,90 €
Durango
Vitoria-Gasteiz
Een flesje water is in Durango 8% goedkoper dan in Vitoria-Gasteiz.
14,80 €
30,00 €
Durango
Vitoria-Gasteiz
Een hoofdgerecht is in Durango 51% goedkoper dan in Vitoria-Gasteiz.

Dit zijn de mogelijkheden voor je verdere reis

Trusted shop
CheckMyBus App
Free Download
GPDR CheckMyBus shield

We waarderen uw privacy!

Om u de beste busdeals te laten zien, verzamelen we wat informatie over hoe u CheckMyBus gebruikt. We onthouden uw geanonimiseerde gegevens om onze service te verbeteren en u een persoonlijke ervaring te bieden.