Bus van Delft naar Luchthaven Weeze (NRN) en weer terug

✈ Vind de meest voordelige busmaatschappij van Delft naar Luchthaven Weeze op CheckMyBus: Vergelijk alle maatschappijen

swap
Volwassenen
1
Kinderen
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
De voordeligste prijzenVergelijken en tot 70 % besparen
De grootste keuzeWereldwijd verbindingen vinden
Eenvoudig en transparantReal-time zoeken met 1 klik!

Feiten over de bus van Delft naar Luchthaven Weeze

Goedkoopste busverbinding3,99 €
Snelste bus2h 50m
Vroegste bus03:50
Laatste bus22:40
Dagelijkse busverbindingen3 Ø
Afstand130,6 km
BusbedrijfBlaBlaBus, Union Ivkoni, FlixBus, Eurolines Germany, Terravision, EST Lorek
Op dit moment hebben we geen langeafstandsbussen van Delft naar Luchthaven Weeze. In de volgende lijst tonen we u de goedkoopste busverbindingen in de buurt van Delft en Luchthaven Weeze evenals alternatieve transportmiddelen.
Vandaag
Morgen
11-08
12-08
13-08
14-08
  • BlaBlaBus
    07:45
    Amsterdam - Sloterdijk
    Duur 2h 50m
    10:35
    Essen - Centraal station (Freiheit)
    vanaf3,99 €
  • Union Ivkoni
    10:00
    Delft
    Duur 6h 5m
    16:05
    Luchthaven Düsseldorf
    vanaf14,32 €
  • Union Ivkoni
    10:45
    Delft
    Duur 4h 30m
    15:15
    Luchthaven Düsseldorf
    vanaf14,32 €
  • FlixBus
    15:15
    Amsterdam - Sloterdijk
    Duur 3h 5m
    18:20
    Essen - Centraal station (Freiheit)
    vanaf19,99 €
  • FlixBus
    22:40
    Amsterdam Vliegveld
    Duur 5h 25m
    04:05
    Essen - Centraal station (Freiheit)
    vanaf25,99 €
  • Eurolines Germany
    11:00
    Amsterdam - Amstel Treinstation
    Duur 11h 10m
    22:10
    Essen - Centraal station (Freiheit)
    vanaf26,00 €
  • FlixBus
    16:20
    Amsterdam - Sloterdijk
    Duur 8h 40m
    01:00
    Essen - Centraal station (Freiheit)
    vanaf30,98 €
  • FlixBus
    03:50
    Amsterdam Vliegveld
    Duur 9h 35m
    13:25
    Essen - Centraal station (Freiheit)
    vanaf34,98 €
  • FlixBus
    22:15
    Amsterdam - Sloterdijk
    Duur 5h 50m
    04:05
    Essen - Centraal station (Freiheit)
    vanaf35,99 €
  • Terravision
    05:00
    Amsterdam - Centraal
    Duur 3h 20m
    08:20
    Weeze Airport
    vanaf39,28 €
  • EST Lorek
    13:00
    Amsterdam - Prins Hendrikkade
    Duur 0h 15m
    13:15
    Essen - Centraal station (Freiheit)
    vanaf40,78 €
  • Deutsche Bahn
    21:50
    Amsterdam
    Duur 8h 57m
    06:47
    Essen
    vanaf18,90 €
  • Deutsche Bahn
    21:50
    Amsterdam
    Duur 9h 8m
    06:58
    Essen
    vanaf18,90 €
  • Nederlandse Spoorwegen (NS)
    15:02
    Luchthaven Amsterdam Schiphol
    Duur 1h 56m
    16:58
    Luchthaven Weeze
    vanaf30,00 €
  • Nederlandse Spoorwegen (NS)
    07:33
    Luchthaven Amsterdam Schiphol
    Duur 3h 43m
    11:16
    Luchthaven Düsseldorf
    vanaf33,00 €
  • BlaBlaCar
    13:00
    Amsterdam
    Duur 1h 50m
    14:50
    Luchthaven Weeze
    vanaf11,00 €
  • BlaBlaCar
    22:40
    Delft
    Duur 2h 40m
    01:20
    Essen
    vanaf11,00 €
  • BlaBlaCar
    21:40
    Delft
    Duur 2h 30m
    00:10
    Essen
    vanaf12,00 €
  • BlaBlaCar
    21:20
    Amsterdam
    Duur 4h 0m
    01:20
    Essen
    vanaf13,00 €

De goedkoopste treinverbinding van Luchthaven Weeze naar Delft

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste treinkaartjes.

  • Deutsche Bahn
    19:45
    Luchthaven Weeze
    Duur 4h 40m
    00:25
    Delft
    vanaf34,90 €
  • Deutsche Bahn
    19:45
    Luchthaven Weeze
    Duur 4h 32m
    00:17
    Delft
    vanaf34,90 €
  • Deutsche Bahn
    19:45
    Luchthaven Weeze
    Duur 4h 49m
    00:34
    Delft
    vanaf34,90 €
  • Deutsche Bahn
    13:45
    Luchthaven Weeze
    Duur 4h 49m
    18:34
    Delft
    vanaf44,90 €
Je wilt met de bus van Delft naar Luchthaven Weeze of in de andere richting reizen?
CheckMyBus vergelijkt alle beschikbare busverbindingen tussen Delft en Luchthaven Weeze en laat je vetrektijden, de exacte bushaltes, alle reistijden en natuurlijk ook de beste ticketprijzen zien. Je vindt bovendien alle informatie over de voorzieningen in de bus. Heeft de bus airco, stopcontacten of wifi?
Op deze site laten we je bovendien de goedkoopste transfers van Luchthaven Weeze naar Delft zien voor de komende dagen. Je krijgt alle informatie over de langeafstandsbushaltes in Delft en op Luchthaven Weeze, zodat je je gemakkelijk kunt oriënteren. Daarnaast vind je alle mogelijkheden om verder te reizen vanaf Luchthaven Weeze, en alternatieve reisdoelen vanuit Delft.
Je wilt liever zoeken? In onze zoekfunctie hebben we de vertrekplaats Delft en het doel Luchthaven Weeze al ingevuld. Wanneer de transfer in de andere richting is, dus van Luchthaven Weeze naar Delft, klik je op de pijlen.
De reisdatum hebben we ook al ingevuld. Gemiddeld boeken mensen 3 - 7 dagen in de toekomst. Wanneer je een concrete reisdatum wilt checken, kies je gewoon de betreffende dag in de kalender.
Weet je al, wanneer je weer vanuit Luchthaven Weeze naar Delft terug wilt keren? Check dan ook meteen de terugrit en kies ook hier de betreffende datum.
Reis je niet alleen? Geef dan aan met hoeveel personen jullie reizen en voer de zoekopdracht uit.
Je kunt de zoekresultaten op prijs, vertrek- en aankomsttijd sorteren, en ook doelgericht op bushaltes of aanbieders filteren, zodat je je vlucht in geen geval mist.
Overigens: voor de transfer Delft naar Luchthaven Weeze laten we je ook informatie over andere vervoersmiddelen zoals de trein, carpool opties en vliegtuig zien, indien beschikbaar.

Bus halteplaats in Delft en Luchthaven Weeze

Stations
Flughafen-Ring , 47652 Luchthaven Weeze (Duitsland)

Een vergelijking van Delft en Luchthaven Weeze

5,67 €
5,06 €
Delft
Luchthaven Weeze
Een taxirit is in Delft 11% duurder dan in Luchthaven Weeze.
3,50 €
1,50 €
Delft
Luchthaven Weeze
Een buskaartje is in Delft 58% duurder dan in Luchthaven Weeze.
4,00 €
4,00 €
Delft
Luchthaven Weeze
Een groot glas bier is in Delft 0% duurder dan in Luchthaven Weeze.
0,95 €
1,18 €
Delft
Luchthaven Weeze
Een flesje water is in Delft 20% goedkoper dan in Luchthaven Weeze.
9,10 €
8,97 €
Delft
Luchthaven Weeze
Een hoofdgerecht is in Delft 2% duurder dan in Luchthaven Weeze.

Dit zijn de mogelijkheden voor je verdere reis

Trusted shop
CheckMyBus App
Free Download
GPDR CheckMyBus shield

We waarderen uw privacy!

Om u de beste busdeals te laten zien, verzamelen we wat informatie over hoe u CheckMyBus gebruikt. We onthouden uw geanonimiseerde gegevens om onze service te verbeteren en u een persoonlijke ervaring te bieden.