Bus van Contursi naar Mirto Crosia en weer terug

Op CheckMyBus, de zoekmachine voor busreizen, vind je snel en direct de voordeligste busmaatschappijen

swap
Volwassenen
1
Kinderen
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
De voordeligste prijzenVergelijken en tot 70 % besparen
De grootste keuzeWereldwijd verbindingen vinden
Eenvoudig en transparantReal-time zoeken met 1 klik!

Feiten over de bus van Contursi naar Mirto Crosia

Goedkoopste busverbinding17,19 €
Snelste bus9h 50m
Vroegste bus06:00
Laatste bus06:00
Dagelijkse busverbindingen1 Ø
Afstand175,1 km
BusbedrijfFlixBus

De goedkoopste busverbinding van Contursi naar Mirto Crosia

Vandaag
Morgen
12-08
13-08
14-08
15-08

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste bustickets.

  • FlixBus
    06:00
    Contursi Terme - Station
    Duur 9h 50m
    15:50
    Crosia - Bivio SS531 & SP203
    vanaf17,19 €
Op dit moment hebben we geen langeafstandsbussen van Mirto Crosia naar Contursi. In de volgende lijst tonen we u de goedkoopste busverbindingen in de buurt van Mirto Crosia en Contursi evenals alternatieve transportmiddelen.
  • FlixBus
    06:00
    Mirto Crosia - Treinstation
    Duur 4h 40m
    10:40
    Salerno
    vanaf25,99 €
  • Sais Autolinee
    01:35
    Cosenza
    Duur 3h 20m
    04:55
    Salerno
    vanaf28,00 €
  • Sais Autolinee
    01:35
    Cosenza
    Duur 3h 10m
    04:45
    Salerno
    vanaf28,00 €
  • FlixBus
    08:14
    Mirto Crosia - Treinstation
    Duur 3h 26m
    11:40
    Salerno
    vanaf29,99 €
  • Calanda Viaggi
    16:10
    Cosenza
    Duur 2h 40m
    18:50
    Contursi
    vanaf30,00 €
  • Calanda Viaggi
    14:10
    Cosenza
    Duur 2h 35m
    16:45
    Contursi
    vanaf30,00 €
  • Autoservizi Salemi
    01:35
    Cosenza - Busstation
    Duur 3h 10m
    04:45
    Salerno - Cavaliero
    vanaf56,00 €
  • Autoservizi Salemi
    01:35
    Cosenza - Busstation
    Duur 3h 20m
    04:55
    Salerno - Cavaliero
    vanaf56,00 €
  • FlixBus
    07:00
    Crotone - Autostazione Terminal
    Duur 15h 10m
    22:10
    Salerno
    vanaf82,98 €
  • FlixBus
    08:41
    Mirto Crosia - Treinstation
    Duur 10h 54m
    19:35
    Salerno
    vanaf88,98 €
  • Trenitalia
    05:50
    Mirto Crosia
    Duur 3h 14m
    09:04
    Salerno
    vanaf9,90 €
  • Trenitalia
    10:18
    Mirto Crosia
    Duur 3h 43m
    14:01
    Salerno
    vanaf12,90 €
  • Trenitalia
    18:23
    Mirto Crosia
    Duur 4h 36m
    22:59
    Salerno
    vanaf12,90 €
  • BlaBlaCar
    06:10
    Cosenza
    Duur 2h 52m
    09:02
    Salerno
    vanaf12,00 €
  • BlaBlaCar
    05:00
    Mirto Crosia
    Duur 3h 10m
    08:10
    Salerno
    vanaf13,00 €
  • BlaBlaCar
    19:20
    Cosenza
    Duur 3h 50m
    23:10
    Castellammare di Stabia
    vanaf14,00 €
  • BlaBlaCar
    07:30
    Crotone
    Duur 4h 40m
    12:10
    Salerno
    vanaf17,00 €
Je wilt met de bus van Contursi naar Mirto Crosia of in de andere richting reizen?
CheckMyBus vergelijkt alle beschikbare busverbindingen tussen Contursi en Mirto Crosia en laat je vertrektijden, de exacte bushaltes, alle reistijden en natuurlijk ook de beste ticketprijzen zien. Je vindt bovendien alle informatie over de voorzieningen in de bus. Heeft de bus airco, stopcontacten of wifi?
Op deze site laten we je bovendien de goedkoopste transfers van Mirto Crosia naar Contursi zien voor de komende dagen. Je krijgt alle informatie over de langeafstandsbushaltes in Contursi en Mirto Crosia, zodat je je gemakkelijk kunt oriënteren. Bovendien vind je alle mogelijkheden om verder te reizen vanuit Mirto Crosia, alternatieve reisdoelen vanuit Contursi, en de favoriete luchthaventransfers vanuit Contursi en Mirto Crosia.
Je wilt liever zoeken? In onze zoekfunctie hebben we de vertrekplaats Contursi en het doel Mirto Crosia al ingevuld. Wanneer je in de andere richting wilt reizen, dus van Mirto Crosia naar Contursi, klik je op de pijlen.
De reisdatum hebben we ook al ingevuld. Gemiddeld boeken mensen 3 - 7 dagen in de toekomst. Wanneer je een concrete reisdatum wilt checken, kies je gewoon de betreffende dag in de kalender.
Weet je al, wanneer de terugreis is? Check dan ook meteen de terugrit en kies hier de datum voor de rit van Mirto Crosia naar Contursi.
Reis je niet alleen? Geef dan aan met hoeveel personen jullie reizen en voer de zoekopdracht uit. Je kunt de zoekresultaten op prijs, vertrek- en aankomsttijd sorteren, en ook doelgericht naar bushaltes of aanbieders zoeken. Alles wat jij nodig hebt.
Overigens: voor de transfer Contursi - Mirto Crosia laten we je ook informatie over andere vervoersmiddelen zoals de trein, carpool opties en vliegtuig zien, indien beschikbaar.
Geniet van je busreis van Contursi naar Mirto Crosia.

Bus halteplaats in Contursi en Mirto Crosia

Stations
SS531 & SP203 , 87060 Mirto Crosia (Italië)
Piazzale Stazione 5, 87060 Mirto Crosia (Italië)

Een vergelijking van Contursi en Mirto Crosia

Dit zijn de mogelijkheden voor je verdere reis

Trusted shop
CheckMyBus App
Free Download
GPDR CheckMyBus shield

We waarderen uw privacy!

Om u de beste busdeals te laten zien, verzamelen we wat informatie over hoe u CheckMyBus gebruikt. We onthouden uw geanonimiseerde gegevens om onze service te verbeteren en u een persoonlijke ervaring te bieden.