Bus van Camposagrado naar Laredo en weer terug

Vind de meest voordelige busreis van Camposagrado naar Laredo op CheckMyBus

swap
Volwassenen
1
Kinderen
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
2094 Aanbieders - 5.661.626 Verbindingen
De voordeligste prijzenVergelijken en tot 70 % besparen
De grootste keuzeWereldwijd verbindingen vinden
Eenvoudig en transparantReal-time zoeken met 1 klik!

Feiten over de bus van Camposagrado naar Laredo

Goedkoopste busverbinding44,80 €
Snelste bus7h 50m
Vroegste bus09:50
Laatste bus09:50
Dagelijkse busverbindingen3 Ø
Afstand201,2 km
BusbedrijfEurolines Suisse

De goedkoopste busverbinding van Camposagrado naar Laredo

Vandaag
Morgen
07-07
08-07
09-07
10-07

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste bustickets.

  • Eurolines Suisse
    09:50
    Camposagrado
    Duur 7h 50m
    17:40
    Laredo
    vanaf44,80 €
  • Eurolines Suisse
    09:50
    Camposagrado
    Duur 8h 50m
    18:40
    Laredo
    vanaf44,80 €
  • Eurolines Suisse
    09:50
    Camposagrado
    Duur 9h 20m
    19:10
    Laredo
    vanaf44,80 €
Op dit moment hebben we geen langeafstandsbussen van Laredo naar Camposagrado. In de volgende lijst tonen we u de goedkoopste busverbindingen in de buurt van Laredo en Camposagrado evenals alternatieve transportmiddelen.
  • Eurolines Suisse
    09:35
    Santander - Palacio de la Magdalena
    Duur 0h 15m
    09:50
    Camposagrado
    vanaf1,45 €
  • Eurolines Suisse
    17:05
    Santander - Palacio de la Magdalena
    Duur 0h 15m
    17:20
    Camposagrado
    vanaf1,45 €
  • ALSA
    20:35
    Santander Busstation
    Duur 1h 13m
    21:48
    Oviedo - Busstation
    vanaf5,80 €
  • ALSA
    20:15
    Santander Busstation
    Duur 2h 15m
    22:30
    Oviedo - Busstation
    vanaf13,06 €
  • ALSA
    19:30
    Santander Busstation
    Duur 3h 0m
    22:30
    Oviedo - Busstation
    vanaf13,15 €
  • ALSA
    12:20
    Santander Busstation
    Duur 3h 0m
    15:20
    Oviedo - Busstation
    vanaf13,15 €
  • ALSA
    17:30
    Santander Busstation
    Duur 2h 15m
    19:45
    Oviedo - Busstation
    vanaf13,15 €
  • ALSA
    18:00
    Bilbao - Busstation (Termibus)
    Duur 4h 30m
    22:30
    Oviedo - Busstation
    vanaf15,97 €
  • Busbud
    19:30
    Laredo
    Duur 4h 30m
    00:00
    León Busstation
    vanaf23,35 €
  • Renfe
    09:42
    Bilbao
    Duur 4h 46m
    14:28
    León
    vanaf29,00 €
  • BlaBlaCar
    07:05
    Santander
    Duur 2h 50m
    09:55
    León
    vanaf11,00 €
  • BlaBlaCar
    17:00
    Santander
    Duur 2h 50m
    19:50
    León
    vanaf12,00 €
  • BlaBlaCar
    06:50
    Bilbao
    Duur 3h 10m
    10:00
    Oviedo
    vanaf17,00 €
  • BlaBlaCar
    11:20
    Bilbao
    Duur 4h 10m
    15:30
    Oviedo
    vanaf23,00 €
Je wilt met de bus van Camposagrado naar Laredo of in de andere richting reizen?
CheckMyBus vergelijkt alle beschikbare busverbindingen tussen Camposagrado en Laredo en laat je vertrektijden, de exacte bushaltes, alle reistijden en natuurlijk ook de beste ticketprijzen zien. Je vindt bovendien alle informatie over de voorzieningen in de bus. Heeft de bus airco, stopcontacten of wifi?
Op deze site laten we je bovendien de goedkoopste transfers van Laredo naar Camposagrado zien voor de komende dagen. Je krijgt alle informatie over de langeafstandsbushaltes in Camposagrado en Laredo, zodat je je gemakkelijk kunt oriënteren. Bovendien vind je alle mogelijkheden om verder te reizen vanuit Laredo, alternatieve reisdoelen vanuit Camposagrado, en de favoriete luchthaventransfers vanuit Camposagrado en Laredo.
Je wilt liever zoeken? In onze zoekfunctie hebben we de vertrekplaats Camposagrado en het doel Laredo al ingevuld. Wanneer je in de andere richting wilt reizen, dus van Laredo naar Camposagrado, klik je op de pijlen.
De reisdatum hebben we ook al ingevuld. Gemiddeld boeken mensen 3 - 7 dagen in de toekomst. Wanneer je een concrete reisdatum wilt checken, kies je gewoon de betreffende dag in de kalender.
Weet je al, wanneer de terugreis is? Check dan ook meteen de terugrit en kies hier de datum voor de rit van Laredo naar Camposagrado.
Reis je niet alleen? Geef dan aan met hoeveel personen jullie reizen en voer de zoekopdracht uit. Je kunt de zoekresultaten op prijs, vertrek- en aankomsttijd sorteren, en ook doelgericht naar bushaltes of aanbieders zoeken. Alles wat jij nodig hebt.
Overigens: voor de transfer Camposagrado - Laredo laten we je ook informatie over andere vervoersmiddelen zoals de trein, carpool opties en vliegtuig zien, indien beschikbaar.
Geniet van je busreis van Camposagrado naar Laredo.

Bus halteplaats in Camposagrado en Laredo

Stations
Laredo (Spanje)
Avenida Derechos Humanos 29, 39770 Laredo (Spanje)
Calle de la Reconquista de Sevilla , 39770 Laredo (Spanje)

Een vergelijking van Camposagrado en Laredo

4,50 €
5,00 €
Camposagrado
Laredo
Een taxirit is in Camposagrado 10% goedkoper dan in Laredo.
1,15 €
1,30 €
Camposagrado
Laredo
Een buskaartje is in Camposagrado 12% goedkoper dan in Laredo.
2,00 €
2,12 €
Camposagrado
Laredo
Een groot glas bier is in Camposagrado 6% goedkoper dan in Laredo.
0,75 €
0,50 €
Camposagrado
Laredo
Een flesje water is in Camposagrado 34% duurder dan in Laredo.
8,12 €
9,48 €
Camposagrado
Laredo
Een hoofdgerecht is in Camposagrado 15% goedkoper dan in Laredo.

Dit zijn de mogelijkheden voor je verdere reis

Trusted shop
CheckMyBus App
Free Download
GPDR CheckMyBus shield

We waarderen uw privacy!

Om u de beste busdeals te laten zien, verzamelen we wat informatie over hoe u CheckMyBus gebruikt. We onthouden uw geanonimiseerde gegevens om onze service te verbeteren en u een persoonlijke ervaring te bieden.