Bus van Caldas da Rainha naar Villingen-Schwenningen en weer terug

Op CheckMyBus, de zoekmachine voor busreizen, vind je snel en direct de voordeligste busmaatschappijen

swap
Volwassenen
1
Kinderen
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
De voordeligste prijzenVergelijken en tot 70 % besparen
De grootste keuzeWereldwijd verbindingen vinden
Eenvoudig en transparantReal-time zoeken met 1 klik!

Feiten over de bus van Caldas da Rainha naar Villingen-Schwenningen

Goedkoopste busverbinding88,00 €
Snelste bus10h 10m
Vroegste bus06:00
Laatste bus09:00
Dagelijkse busverbindingen7 Ø
Afstand1.704,1 km
BusbedrijfALSA, BlaBlaBus, Rede Expressos, Eurolines Germany, FlixBus, Eurolines Suisse, Movelia
Op dit moment hebben we geen langeafstandsbussen van Caldas da Rainha naar Villingen-Schwenningen. In de volgende lijst tonen we u de goedkoopste busverbindingen in de buurt van Caldas da Rainha en Villingen-Schwenningen evenals alternatieve transportmiddelen.
Vandaag
Morgen
11-08
12-08
13-08
14-08
  • ALSA
    06:30
    Lissabon - Sete Rios
    Duur 10h 40m
    17:10
    Straatsburg - Place de l'Etoile
    vanaf88,00 €
  • ALSA
    07:00
    Lissabon - Sete Rios
    Duur 10h 10m
    17:10
    Straatsburg - Place de l'Etoile
    vanaf88,00 €
  • BlaBlaBus
    07:00
    Lissabon - Sete Rios
    Duur 10h 10m
    17:10
    Straatsburg - Place de l'Etoile
    vanaf88,00 €
  • BlaBlaBus
    06:30
    Lissabon - Sete Rios
    Duur 10h 40m
    17:10
    Straatsburg - Place de l'Etoile
    vanaf88,00 €
  • Rede Expressos
    07:00
    Lissabon - Station Oriente
    Duur 10h 10m
    17:10
    Straatsburg - Place de l'Etoile
    vanaf88,00 €
  • Rede Expressos
    06:30
    Lissabon - Station Oriente
    Duur 10h 40m
    17:10
    Straatsburg - Place de l'Etoile
    vanaf88,00 €
  • Eurolines Germany
    07:00
    Lissabon - Station Oriente
    Duur 10h 40m
    17:40
    Zürich - Centraal Station
    vanaf98,00 €
  • Eurolines Germany
    06:00
    Lissabon - Station Oriente
    Duur 9h 25m
    15:25
    Straatsburg - Place de l'Etoile
    vanaf100,00 €
  • FlixBus
    06:00
    Lissabon - Jardim Zoológico
    Duur 13h 40m
    19:40
    Zürich - Carpark Sihlquai
    vanaf114,99 €
  • FlixBus
    06:15
    Lissabon - Jardim Zoológico
    Duur 13h 25m
    19:40
    Zürich - Carpark Sihlquai
    vanaf114,99 €
  • Eurolines Suisse
    07:15
    Lissabon - Station Oriente
    Duur 10h 0m
    17:15
    Straatsburg - Busstation
    vanaf130,11 €
  • Eurolines Suisse
    06:45
    Lissabon - Station Oriente
    Duur 10h 30m
    17:15
    Straatsburg - Busstation
    vanaf130,11 €
  • Movelia
    09:00
    Caldas da Rainha
    Duur 8h 15m
    17:15
    Straatsburg - Place de l'Etoile
    vanaf135,00 €
  • OUI.sncf
    21:34
    Lissabon
    Duur 0h 11m
    21:45
    Straatsburg
    vanaf186,00 €
  • BlaBlaCar
    12:00
    Lissabon
    Duur 21h 20m
    09:20
    Zürich
    vanaf100,00 €
  • BlaBlaCar
    10:00
    Lissabon
    Duur 22h 10m
    08:10
    Straatsburg
    vanaf105,00 €
Op dit moment hebben we geen langeafstandsbussen van Villingen-Schwenningen naar Caldas da Rainha. In de volgende lijst tonen we u de goedkoopste busverbindingen in de buurt van Villingen-Schwenningen en Caldas da Rainha evenals alternatieve transportmiddelen.
  • ALSA
    12:45
    Straatsburg - Place de l'Etoile
    Duur 8h 10m
    20:55
    Lissabon - Sete Rios
    vanaf88,00 €
  • ALSA
    12:45
    Straatsburg - Place de l'Etoile
    Duur 8h 30m
    21:15
    Lissabon - Sete Rios
    vanaf88,00 €
  • BlaBlaBus
    12:30
    Zürich - Carpark Sihlquai
    Duur 8h 45m
    21:15
    Lissabon - Station Oriente
    vanaf91,00 €
  • BlaBlaBus
    12:30
    Zürich - Carpark Sihlquai
    Duur 8h 25m
    20:55
    Lissabon - Station Oriente
    vanaf91,00 €
  • Eurolines Germany
    11:00
    Zürich - Centraal Station
    Duur 9h 30m
    20:30
    Lissabon - Station Oriente
    vanaf98,00 €
  • FlixBus
    06:05
    Zürich - Carpark Sihlquai
    Duur 11h 15m
    17:20
    Lissabon - Station Oriente
    vanaf114,99 €
  • FlixBus
    06:05
    Zürich - Carpark Sihlquai
    Duur 11h 35m
    17:40
    Lissabon - Station Oriente
    vanaf114,99 €
  • Eurolines Suisse
    12:00
    Straatsburg - Busstation
    Duur 8h 30m
    20:30
    Lissabon - Station Oriente
    vanaf130,11 €
  • Eurolines Suisse
    12:00
    Straatsburg - Busstation
    Duur 8h 45m
    20:45
    Lissabon - Station Oriente
    vanaf130,11 €
  • Rede Expressos
    12:00
    Zürich - Carpark Sihlquai
    Duur 9h 15m
    21:15
    Lissabon - Sete Rios
    vanaf131,00 €
  • Rede Expressos
    12:00
    Zürich - Carpark Sihlquai
    Duur 9h 0m
    21:00
    Lissabon - Sete Rios
    vanaf131,00 €
  • OUI.sncf
    08:51
    Straatsburg
    Duur 22h 29m
    07:20
    Lissabon
    vanaf214,00 €
  • BlaBlaCar
    20:00
    Zürich
    Duur 22h 0m
    18:00
    Lissabon
    vanaf106,00 €
  • BlaBlaCar
    13:10
    Straatsburg
    Duur 2h 40m
    15:50
    Lissabon
    vanaf152,00 €
Je wilt met de bus van Caldas da Rainha naar Villingen-Schwenningen of in de andere richting reizen?
CheckMyBus vergelijkt alle beschikbare busverbindingen tussen Caldas da Rainha en Villingen-Schwenningen en laat je vertrektijden, de exacte bushaltes, alle reistijden en natuurlijk ook de beste ticketprijzen zien. Je vindt bovendien alle informatie over de voorzieningen in de bus. Heeft de bus airco, stopcontacten of wifi?
Op deze site laten we je bovendien de goedkoopste transfers van Villingen-Schwenningen naar Caldas da Rainha zien voor de komende dagen. Je krijgt alle informatie over de langeafstandsbushaltes in Caldas da Rainha en Villingen-Schwenningen, zodat je je gemakkelijk kunt oriënteren. Bovendien vind je alle mogelijkheden om verder te reizen vanuit Villingen-Schwenningen, alternatieve reisdoelen vanuit Caldas da Rainha, en de favoriete luchthaventransfers vanuit Caldas da Rainha en Villingen-Schwenningen.
Je wilt liever zoeken? In onze zoekfunctie hebben we de vertrekplaats Caldas da Rainha en het doel Villingen-Schwenningen al ingevuld. Wanneer je in de andere richting wilt reizen, dus van Villingen-Schwenningen naar Caldas da Rainha, klik je op de pijlen.
De reisdatum hebben we ook al ingevuld. Gemiddeld boeken mensen 3 - 7 dagen in de toekomst. Wanneer je een concrete reisdatum wilt checken, kies je gewoon de betreffende dag in de kalender.
Weet je al, wanneer de terugreis is? Check dan ook meteen de terugrit en kies hier de datum voor de rit van Villingen-Schwenningen naar Caldas da Rainha.
Reis je niet alleen? Geef dan aan met hoeveel personen jullie reizen en voer de zoekopdracht uit. Je kunt de zoekresultaten op prijs, vertrek- en aankomsttijd sorteren, en ook doelgericht naar bushaltes of aanbieders zoeken. Alles wat jij nodig hebt.
Overigens: voor de transfer Caldas da Rainha - Villingen-Schwenningen laten we je ook informatie over andere vervoersmiddelen zoals de trein, carpool opties en vliegtuig zien, indien beschikbaar.
Geniet van je busreis van Caldas da Rainha naar Villingen-Schwenningen.

Bus halteplaats in Caldas da Rainha en Villingen-Schwenningen

Stations
Schützenstr. 15, Villingen-Schwenningen (Duitsland)

Een vergelijking van Caldas da Rainha en Villingen-Schwenningen

Dit zijn de mogelijkheden voor je verdere reis

Trusted shop
CheckMyBus App
Free Download
GPDR CheckMyBus shield

We waarderen uw privacy!

Om u de beste busdeals te laten zien, verzamelen we wat informatie over hoe u CheckMyBus gebruikt. We onthouden uw geanonimiseerde gegevens om onze service te verbeteren en u een persoonlijke ervaring te bieden.