Bus van Brighton naar Southend-on-Sea en weer terug

Vind de meest voordelige busreis van Brighton naar Southend-on-Sea op CheckMyBus

swap
Volwassenen
1
Kinderen
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
De voordeligste prijzenVergelijken en tot 70 % besparen
De grootste keuzeWereldwijd verbindingen vinden
Eenvoudig en transparantReal-time zoeken met 1 klik!

Feiten over de bus van Brighton naar Southend-on-Sea

Goedkoopste busverbinding11,22 €
Snelste bus5h 58m
Vroegste bus13:35
Laatste bus14:40
Dagelijkse busverbindingen8 Ø
Afstand99,4 km
BusbedrijfNational Express

De goedkoopste busverbinding van Brighton naar Southend-on-Sea

Vandaag
Morgen
07-08
08-08
09-08
10-08

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste bustickets.

  • National Express
    13:50
    Brighton - Pool Valley Coach Station
    Duur 6h 48m
    20:38
    Southend-on-Sea - Westcliff-on-Sea
    vanaf11,22 €
  • National Express
    14:40
    Brighton - Pool Valley Coach Station
    Duur 5h 58m
    20:38
    Southend-on-Sea - Westcliff-on-Sea
    vanaf11,22 €
  • National Express
    13:45
    Brighton - Pool Valley Coach Station
    Duur 7h 0m
    20:45
    Southend-on-Sea - Westcliff-on-Sea
    vanaf11,22 €
  • National Express
    13:50
    Brighton - Pool Valley Coach Station
    Duur 6h 55m
    20:45
    Southend-on-Sea - Westcliff-on-Sea
    vanaf14,22 €
  • National Express
    13:42
    Brighton
    Duur 7h 3m
    20:45
    Southend-on-Sea
    vanaf19,44 €
  • National Express
    13:47
    Brighton
    Duur 6h 58m
    20:45
    Southend-on-Sea
    vanaf19,44 €
  • National Express
    13:35
    Brighton
    Duur 7h 10m
    20:45
    Southend-on-Sea
    vanaf19,44 €
  • National Express
    13:35
    Brighton
    Duur 7h 3m
    20:38
    Southend-on-Sea
    vanaf19,44 €

De goedkoopste busverbinding van Southend-on-Sea naar Brighton

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste bustickets.

  • National Express
    08:10
    Southend-on-Sea - Westcliff-on-Sea
    Duur 6h 40m
    14:50
    Brighton - Preston Circus
    vanaf11,22 €
  • National Express
    08:10
    Southend-on-Sea - Westcliff-on-Sea
    Duur 6h 23m
    14:33
    Brighton - Preston Circus
    vanaf11,22 €
  • National Express
    07:35
    Southend-on-Sea
    Duur 6h 25m
    14:00
    Brighton
    vanaf12,89 €
  • National Express
    07:41
    Southend-on-Sea
    Duur 6h 5m
    13:46
    Brighton
    vanaf12,89 €
  • National Express
    07:41
    Southend-on-Sea
    Duur 6h 19m
    14:00
    Brighton
    vanaf12,89 €
  • National Express
    07:41
    Southend-on-Sea
    Duur 6h 7m
    13:48
    Brighton
    vanaf12,89 €
  • National Express
    07:35
    Southend-on-Sea
    Duur 12h 51m
    20:26
    Brighton
    vanaf13,96 €
  • National Express
    07:35
    Southend-on-Sea
    Duur 12h 45m
    20:20
    Brighton
    vanaf15,02 €
  • National Express
    07:41
    Southend-on-Sea - Westcliff-on-Sea
    Duur 6h 2m
    13:43
    Brighton - Preston Circus
    vanaf15,33 €
  • National Express
    07:35
    Southend-on-Sea - Westcliff-on-Sea
    Duur 6h 8m
    13:43
    Brighton - Preston Circus
    vanaf15,33 €
Je wilt met de bus van Brighton naar Southend-on-Sea of in de andere richting reizen?
CheckMyBus vergelijkt alle beschikbare busverbindingen tussen Brighton en Southend-on-Sea en laat je vertrektijden, de exacte bushaltes, alle reistijden en natuurlijk ook de beste ticketprijzen zien. Je vindt bovendien alle informatie over de voorzieningen in de bus. Heeft de bus airco, stopcontacten of wifi?
Op deze site laten we je bovendien de goedkoopste transfers van Southend-on-Sea naar Brighton zien voor de komende dagen. Je krijgt alle informatie over de langeafstandsbushaltes in Brighton en Southend-on-Sea, zodat je je gemakkelijk kunt oriënteren. Bovendien vind je alle mogelijkheden om verder te reizen vanuit Southend-on-Sea, alternatieve reisdoelen vanuit Brighton, en de favoriete luchthaventransfers vanuit Brighton en Southend-on-Sea.
Je wilt liever zoeken? In onze zoekfunctie hebben we de vertrekplaats Brighton en het doel Southend-on-Sea al ingevuld. Wanneer je in de andere richting wilt reizen, dus van Southend-on-Sea naar Brighton, klik je op de pijlen.
De reisdatum hebben we ook al ingevuld. Gemiddeld boeken mensen 3 - 7 dagen in de toekomst. Wanneer je een concrete reisdatum wilt checken, kies je gewoon de betreffende dag in de kalender.
Weet je al, wanneer de terugreis is? Check dan ook meteen de terugrit en kies hier de datum voor de rit van Southend-on-Sea naar Brighton.
Reis je niet alleen? Geef dan aan met hoeveel personen jullie reizen en voer de zoekopdracht uit. Je kunt de zoekresultaten op prijs, vertrek- en aankomsttijd sorteren, en ook doelgericht naar bushaltes of aanbieders zoeken. Alles wat jij nodig hebt.
Overigens: voor de transfer Brighton - Southend-on-Sea laten we je ook informatie over andere vervoersmiddelen zoals de trein, carpool opties en vliegtuig zien, indien beschikbaar.
Geniet van je busreis van Brighton naar Southend-on-Sea.

Bus halteplaats in Brighton en Southend-on-Sea

Stations
Southend-on-Sea (Verenigd Koninkrijk)
Chichester Road , SS1 Southend-on-Sea (Verenigd Koninkrijk)
London Rd 405, SS0 7HU Southend-on-Sea (Verenigd Koninkrijk)

Een vergelijking van Brighton en Southend-on-Sea

Dit zijn de mogelijkheden voor je verdere reis

Trusted shop
CheckMyBus App
Free Download
GPDR CheckMyBus shield

We waarderen uw privacy!

Om u de beste busdeals te laten zien, verzamelen we wat informatie over hoe u CheckMyBus gebruikt. We onthouden uw geanonimiseerde gegevens om onze service te verbeteren en u een persoonlijke ervaring te bieden.