Bus van Bridgwater naar Newcastle upon Tyne en weer terug

Vind de meest voordelige busreis van Bridgwater naar Newcastle upon Tyne op CheckMyBus

swap
Volwassenen
1
Kinderen
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
2094 Aanbieders - 5.679.007 Verbindingen
De voordeligste prijzenVergelijken en tot 70 % besparen
De grootste keuzeWereldwijd verbindingen vinden
Eenvoudig en transparantReal-time zoeken met 1 klik!

Feiten over de bus van Bridgwater naar Newcastle upon Tyne

Goedkoopste busverbinding53,28 €
Snelste bus10h 10m
Vroegste bus02:40
Laatste bus13:10
Dagelijkse busverbindingen2 Ø
Afstand438,0 km
Busbedrijfmegabus, National Express

De goedkoopste busverbinding van Bridgwater naar Newcastle upon Tyne

Vandaag
Morgen
15-07
vanaf 53,28 €
16-07
17-07
vanaf 53,28 €
18-07

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste bustickets.

  • megabus
    11:59
    Bridgwater - Busstation
    Duur 10h 31m
    22:30
    Newcastle upon Tyne - John Dobson Street
    vanaf53,28 €
  • megabus
    06:59
    Bridgwater - Busstation
    Duur 10h 31m
    17:30
    Newcastle upon Tyne - John Dobson Street
    vanaf53,28 €
  • National Express
    13:10
    Bridgwater - Busstation
    Duur 16h 15m
    05:25
    Newcastle upon Tyne Busstation
    vanaf60,01 €
  • National Express
    02:40
    Bridgwater - Busstation
    Duur 17h 55m
    20:35
    Newcastle upon Tyne Busstation
    vanaf60,12 €
  • National Express
    10:30
    Bridgwater - Busstation
    Duur 10h 10m
    20:40
    Newcastle upon Tyne Busstation
    vanaf63,70 €
  • National Express
    10:30
    Bridgwater - Busstation
    Duur 10h 25m
    20:55
    Newcastle upon Tyne Busstation
    vanaf63,70 €
  • National Express
    02:40
    Bridgwater - Busstation
    Duur 18h 10m
    20:50
    Newcastle upon Tyne Busstation
    vanaf67,95 €

De goedkoopste carpool opties van Bridgwater naar Newcastle upon Tyne

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste ritten.

  • BlaBlaCar
    16:00
    Bridgwater
    Duur 5h 30m
    21:30
    Newcastle upon Tyne
    vanaf33,53 €
  • BlaBlaCar
    18:00
    Bridgwater
    Duur 6h 10m
    00:10
    Newcastle upon Tyne
    vanaf48,05 €

De goedkoopste busverbinding van Newcastle upon Tyne naar Bridgwater

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste bustickets.

  • National Express
    22:45
    Newcastle upon Tyne
    Duur 14h 35m
    13:20
    Bridgwater
    vanaf34,55 €
  • National Express
    08:05
    Newcastle upon Tyne Busstation
    Duur 10h 35m
    18:40
    Bridgwater - Busstation
    vanaf43,58 €
  • National Express
    22:50
    Newcastle upon Tyne Busstation
    Duur 13h 45m
    12:35
    Bridgwater - Busstation
    vanaf44,25 €
  • megabus
    07:55
    Newcastle upon Tyne - John Dobson Street
    Duur 11h 34m
    19:29
    Bridgwater - A38
    vanaf57,52 €
  • National Express
    11:20
    Newcastle upon Tyne Busstation
    Duur 16h 5m
    03:25
    Bridgwater - Busstation
    vanaf60,12 €
  • National Express
    22:50
    Newcastle upon Tyne Busstation
    Duur 13h 20m
    12:10
    Bridgwater - Busstation
    vanaf60,12 €

De goedkoopste carpool opties van Newcastle upon Tyne naar Bridgwater

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste ritten.

  • BlaBlaCar
    12:00
    Newcastle upon Tyne
    Duur 8h 0m
    20:00
    Bridgwater
    vanaf33,53 €
Je wilt met de bus van Bridgwater naar Newcastle upon Tyne of in de andere richting reizen?
CheckMyBus vergelijkt alle beschikbare busverbindingen tussen Bridgwater en Newcastle upon Tyne en laat je vertrektijden, de exacte bushaltes, alle reistijden en natuurlijk ook de beste ticketprijzen zien. Je vindt bovendien alle informatie over de voorzieningen in de bus. Heeft de bus airco, stopcontacten of wifi?
Op deze site laten we je bovendien de goedkoopste transfers van Newcastle upon Tyne naar Bridgwater zien voor de komende dagen. Je krijgt alle informatie over de langeafstandsbushaltes in Bridgwater en Newcastle upon Tyne, zodat je je gemakkelijk kunt oriënteren. Bovendien vind je alle mogelijkheden om verder te reizen vanuit Newcastle upon Tyne, alternatieve reisdoelen vanuit Bridgwater, en de favoriete luchthaventransfers vanuit Bridgwater en Newcastle upon Tyne.
Je wilt liever zoeken? In onze zoekfunctie hebben we de vertrekplaats Bridgwater en het doel Newcastle upon Tyne al ingevuld. Wanneer je in de andere richting wilt reizen, dus van Newcastle upon Tyne naar Bridgwater, klik je op de pijlen.
De reisdatum hebben we ook al ingevuld. Gemiddeld boeken mensen 3 - 7 dagen in de toekomst. Wanneer je een concrete reisdatum wilt checken, kies je gewoon de betreffende dag in de kalender.
Weet je al, wanneer de terugreis is? Check dan ook meteen de terugrit en kies hier de datum voor de rit van Newcastle upon Tyne naar Bridgwater.
Reis je niet alleen? Geef dan aan met hoeveel personen jullie reizen en voer de zoekopdracht uit. Je kunt de zoekresultaten op prijs, vertrek- en aankomsttijd sorteren, en ook doelgericht naar bushaltes of aanbieders zoeken. Alles wat jij nodig hebt.
Overigens: voor de transfer Bridgwater - Newcastle upon Tyne laten we je ook informatie over andere vervoersmiddelen zoals de trein, carpool opties en vliegtuig zien, indien beschikbaar.
Geniet van je busreis van Bridgwater naar Newcastle upon Tyne.

Bus halteplaats in Bridgwater en Newcastle upon Tyne

Stations
B1307 , Newcastle upon Tyne (Verenigd Koninkrijk)
Strawberry Place , NE1 Newcastle upon Tyne (Verenigd Koninkrijk)
Newcastle upon Tyne (Verenigd Koninkrijk)
Westmorland Lane , NE1 4BN Newcastle upon Tyne (Verenigd Koninkrijk)
Newcastle upon Tyne (Verenigd Koninkrijk)
Percy St 13, NE1 7RW Newcastle upon Tyne (Verenigd Koninkrijk)

Een vergelijking van Bridgwater en Newcastle upon Tyne

4,23 €
4,75 €
Bridgwater
Newcastle upon Tyne
Een taxirit is in Bridgwater 11% goedkoper dan in Newcastle upon Tyne.
2,01 €
2,79 €
Bridgwater
Newcastle upon Tyne
Een buskaartje is in Bridgwater 28% goedkoper dan in Newcastle upon Tyne.
3,35 €
3,91 €
Bridgwater
Newcastle upon Tyne
Een groot glas bier is in Bridgwater 15% goedkoper dan in Newcastle upon Tyne.
1,01 €
1,12 €
Bridgwater
Newcastle upon Tyne
Een flesje water is in Bridgwater 10% goedkoper dan in Newcastle upon Tyne.
6,48 €
5,31 €
Bridgwater
Newcastle upon Tyne
Een hoofdgerecht is in Bridgwater 19% duurder dan in Newcastle upon Tyne.

Dit zijn de mogelijkheden voor je verdere reis

Trusted shop
CheckMyBus App
Free Download
GPDR CheckMyBus shield

We waarderen uw privacy!

Om u de beste busdeals te laten zien, verzamelen we wat informatie over hoe u CheckMyBus gebruikt. We onthouden uw geanonimiseerde gegevens om onze service te verbeteren en u een persoonlijke ervaring te bieden.