Bus van Breslau naar Hamburg en weer terug

Vind de meest voordelige busreis van Breslau naar Hamburg op CheckMyBus

swap
Volwassenen
1
Kinderen
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
2094 Aanbieders - 5.661.648 Verbindingen
De voordeligste prijzenVergelijken en tot 70 % besparen
De grootste keuzeWereldwijd verbindingen vinden
Eenvoudig en transparantReal-time zoeken met 1 klik!

Feiten over de bus van Breslau naar Hamburg

Goedkoopste busverbinding29,99 €
Snelste bus4h 25m
Vroegste bus01:30
Laatste bus21:50
Dagelijkse busverbindingen6 Ø
Afstand550,1 km
BusbedrijfFlixBus, EST Lorek, Becker Reisen, AGAT, Autokar Polska, PolskiBus, Sindbad, Eurolines Germany, INFOBUS

De goedkoopste busverbinding van Breslau naar Hamburg

Vandaag
Morgen
08-07
vanaf 29,99 €
09-07
10-07
11-07

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste bustickets.

  • FlixBus
    21:50
    Breslau - Busstation
    Duur 8h 15m
    06:05
    Hamburg - Bus-/Centraal station
    vanaf29,99 €
  • EST Lorek
    20:00
    Breslau - Busstation
    Duur 9h 40m
    05:40
    Hamburg - Bus-/Centraal station
    vanaf32,50 €
  • Becker Reisen
    20:00
    Breslau - Busstation
    Duur 9h 30m
    05:30
    Hamburg - Bus-/Centraal station
    vanaf35,80 €
  • AGAT
    20:00
    Breslau - Busstation
    Duur 9h 30m
    05:30
    Hamburg - Bus-/Centraal station
    vanaf35,87 €
  • Autokar Polska
    20:00
    Breslau - Busstation
    Duur 9h 30m
    05:30
    Hamburg - Bus-/Centraal station
    vanaf39,22 €
  • PolskiBus
    19:30
    Breslau - Busstation
    Duur 4h 25m
    23:55
    Hamburg - Bus-/Centraal station
    vanaf40,34 €
  • Sindbad
    21:30
    Breslau - Busstation
    Duur 8h 30m
    06:00
    Hamburg - Bus-/Centraal station
    vanaf40,73 €
  • Eurolines Germany
    21:10
    Breslau - Busstation
    Duur 8h 50m
    06:00
    Hamburg - Bus-/Centraal station
    vanaf45,00 €
  • FlixBus
    01:30
    Breslau - Busstation
    Duur 9h 30m
    11:00
    Hamburg - Bus-/Centraal station
    vanaf45,98 €
  • Sindbad
    21:10
    Breslau
    Duur 8h 50m
    06:00
    Hamburg
    vanaf46,00 €
  • INFOBUS
    21:10
    Breslau
    Duur 8h 50m
    06:00
    Hamburg
    vanaf57,20 €

De goedkoopste treinverbinding van Breslau naar Hamburg

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste treinkaartjes.

  • Deutsche Bahn
    06:09
    Breslau
    Duur 8h 12m
    14:21
    Hamburg
    vanaf64,40 €
  • Deutsche Bahn
    12:54
    Breslau
    Duur 7h 29m
    20:23
    Hamburg
    vanaf69,90 €

De goedkoopste carpool opties van Breslau naar Hamburg

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste ritten.

  • BlaBlaCar
    10:20
    Breslau
    Duur 7h 10m
    17:30
    Hamburg
    vanaf28,00 €
  • BlaBlaCar
    16:10
    Breslau
    Duur 7h 30m
    23:40
    Hamburg
    vanaf29,00 €

De goedkoopste busverbinding van Hamburg naar Breslau

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste bustickets.

  • FlixBus
    11:45
    Hamburg - Bus-/Centraal station
    Duur 11h 5m
    22:50
    Breslau - Busstation
    vanaf25,98 €
  • FlixBus
    23:35
    Hamburg - Bus-/Centraal station
    Duur 8h 15m
    07:50
    Breslau - Busstation
    vanaf29,99 €
  • PolskiBus
    02:45
    Hamburg - Bus-/Centraal station
    Duur 3h 20m
    06:05
    Breslau - Busstation
    vanaf32,27 €
  • EST Lorek
    20:00
    Hamburg - Bus-/Centraal station
    Duur 9h 30m
    05:30
    Breslau - Busstation
    vanaf39,22 €
  • Sindbad
    21:15
    Hamburg - Bus-/Centraal station
    Duur 9h 0m
    06:15
    Breslau - Busstation
    vanaf50,31 €
  • Eurolines Germany
    20:30
    Hamburg - Bus-/Centraal station
    Duur 9h 45m
    06:15
    Breslau - Busstation
    vanaf53,00 €
  • AGAT
    20:15
    Hamburg - Bus-/Centraal station
    Duur 9h 15m
    05:30
    Breslau - Busstation
    vanaf63,04 €
  • Eurolines Polska
    20:15
    Hamburg - Bus-/Centraal station
    Duur 9h 15m
    05:30
    Breslau - Busstation
    vanaf63,08 €
  • INFOBUS
    20:30
    Hamburg
    Duur 9h 45m
    06:15
    Breslau
    vanaf72,33 €

De goedkoopste treinverbinding van Hamburg naar Breslau

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste treinkaartjes.

  • Deutsche Bahn
    11:36
    Hamburg
    Duur 7h 32m
    19:08
    Breslau
    vanaf44,40 €
  • Deutsche Bahn
    10:35
    Hamburg
    Duur 7h 25m
    18:00
    Breslau
    vanaf64,40 €

De goedkoopste carpool opties van Hamburg naar Breslau

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste ritten.

  • BlaBlaCar
    09:50
    Hamburg
    Duur 7h 30m
    17:20
    Breslau
    vanaf18,00 €
Je wilt met de bus van Breslau naar Hamburg of in de andere richting reizen?
CheckMyBus vergelijkt alle beschikbare busverbindingen tussen Breslau en Hamburg en laat je vertrektijden, de exacte bushaltes, alle reistijden en natuurlijk ook de beste ticketprijzen zien. Je vindt bovendien alle informatie over de voorzieningen in de bus. Heeft de bus airco, stopcontacten of wifi?
Op deze site laten we je bovendien de goedkoopste transfers van Hamburg naar Breslau zien voor de komende dagen. Je krijgt alle informatie over de langeafstandsbushaltes in Breslau en Hamburg, zodat je je gemakkelijk kunt oriënteren. Bovendien vind je alle mogelijkheden om verder te reizen vanuit Hamburg, alternatieve reisdoelen vanuit Breslau, en de favoriete luchthaventransfers vanuit Breslau en Hamburg.
Je wilt liever zoeken? In onze zoekfunctie hebben we de vertrekplaats Breslau en het doel Hamburg al ingevuld. Wanneer je in de andere richting wilt reizen, dus van Hamburg naar Breslau, klik je op de pijlen.
De reisdatum hebben we ook al ingevuld. Gemiddeld boeken mensen 3 - 7 dagen in de toekomst. Wanneer je een concrete reisdatum wilt checken, kies je gewoon de betreffende dag in de kalender.
Weet je al, wanneer de terugreis is? Check dan ook meteen de terugrit en kies hier de datum voor de rit van Hamburg naar Breslau.
Reis je niet alleen? Geef dan aan met hoeveel personen jullie reizen en voer de zoekopdracht uit. Je kunt de zoekresultaten op prijs, vertrek- en aankomsttijd sorteren, en ook doelgericht naar bushaltes of aanbieders zoeken. Alles wat jij nodig hebt.
Overigens: voor de transfer Breslau - Hamburg laten we je ook informatie over andere vervoersmiddelen zoals de trein, carpool opties en vliegtuig zien, indien beschikbaar.
Geniet van je busreis van Breslau naar Hamburg.

Bus halteplaats in Breslau en Hamburg

Stations
Scheel-Plessen-Str. 17, 22765 Hamburg (Duitsland)
Adenauerallee 74-78, 20097 Hamburg (Duitsland)
Hachmannplatz 16, 20099 Hamburg (Duitsland)
Hannoversche Str. 85, 21079 Hamburg (Duitsland)
22041 Hamburg (Duitsland)

Een vergelijking van Breslau en Hamburg

1,90 €
5,20 €
Breslau
Hamburg
Een taxirit is in Breslau 64% goedkoper dan in Hamburg.
0,67 €
3,00 €
Breslau
Hamburg
Een buskaartje is in Breslau 78% goedkoper dan in Hamburg.
1,57 €
3,50 €
Breslau
Hamburg
Een groot glas bier is in Breslau 56% goedkoper dan in Hamburg.
0,41 €
0,42 €
Breslau
Hamburg
Een flesje water is in Breslau 3% goedkoper dan in Hamburg.
4,93 €
10,40 €
Breslau
Hamburg
Een hoofdgerecht is in Breslau 53% goedkoper dan in Hamburg.

Dit zijn de mogelijkheden voor je verdere reis

Trusted shop
CheckMyBus App
Free Download
GPDR CheckMyBus shield

We waarderen uw privacy!

Om u de beste busdeals te laten zien, verzamelen we wat informatie over hoe u CheckMyBus gebruikt. We onthouden uw geanonimiseerde gegevens om onze service te verbeteren en u een persoonlijke ervaring te bieden.