Bus van Luchthaven Biarritz (BIQ) naar Eguilaz-Egilatz en weer terug

✈ Vind de meest voordelige busmaatschappij van Luchthaven Biarritz naar Eguilaz-Egilatz op CheckMyBus: Vergelijk alle maatschappijen

swap
Volwassenen
1
Kinderen
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
2094 Aanbieders - 5.661.648 Verbindingen
De voordeligste prijzenVergelijken en tot 70 % besparen
De grootste keuzeWereldwijd verbindingen vinden
Eenvoudig en transparantReal-time zoeken met 1 klik!

Feiten over de bus van Luchthaven Biarritz naar Eguilaz-Egilatz

Goedkoopste busverbinding5,50 €
Snelste bus1h 15m
Vroegste bus08:10
Laatste bus22:00
Dagelijkse busverbindingen2 Ø
Afstand93,9 km
BusbedrijfMovelia, ALSA, Eurolines Suisse, Transportes PESA, Rede Expressos, CONDA, La Unión
Op dit moment hebben we geen langeafstandsbussen van Luchthaven Biarritz naar Eguilaz-Egilatz. In de volgende lijst tonen we u de goedkoopste busverbindingen in de buurt van Luchthaven Biarritz en Eguilaz-Egilatz evenals alternatieve transportmiddelen.
Vandaag
Morgen
08-07
09-07
10-07
11-07
  • Movelia
    09:00
    Pamplona - Busstation
    Duur 1h 16m
    10:16
    Eguilaz-Egilatz
    vanaf5,50 €
  • ALSA
    22:00
    San Sebastian
    Duur 1h 20m
    23:20
    Bilbao - Busstation (Termibus)
    vanaf6,76 €
  • Eurolines Suisse
    08:10
    San Sebastian - Busstation
    Duur 1h 20m
    09:30
    Bilbao - Busstation (Termibus)
    vanaf6,76 €
  • Eurolines Suisse
    09:10
    San Sebastian - Busstation
    Duur 1h 20m
    10:30
    Bilbao - Busstation (Termibus)
    vanaf6,76 €
  • Transportes PESA
    22:00
    San Sebastian - Busstation
    Duur 1h 15m
    23:15
    Bilbao - Busstation (Termibus)
    vanaf12,90 €
  • Rede Expressos
    19:00
    Biarritz Vliegveld
    Duur 3h 30m
    22:30
    Bilbao - Busstation (Termibus)
    vanaf13,76 €
  • CONDA
    19:35
    Biarritz Vliegveld
    Duur 2h 20m
    21:55
    Bilbao - Busstation (Termibus)
    vanaf13,80 €
  • La Unión
    18:00
    Pamplona - Busstation
    Duur 2h 0m
    20:00
    Bilbao - Busstation (Termibus)
    vanaf15,45 €
  • BlaBlaCar
    16:30
    Pamplona
    Duur 1h 20m
    17:50
    Luchthaven Vitoria-Gasteiz
    vanaf5,00 €
  • BlaBlaCar
    18:00
    Pamplona
    Duur 1h 20m
    19:20
    Luchthaven Vitoria-Gasteiz
    vanaf5,00 €
  • BlaBlaCar
    10:00
    Pamplona
    Duur 1h 10m
    11:10
    Luchthaven Vitoria-Gasteiz
    vanaf5,00 €
  • BlaBlaCar
    18:00
    Pamplona
    Duur 1h 20m
    19:20
    Luchthaven Vitoria-Gasteiz
    vanaf5,00 €
Op dit moment hebben we geen langeafstandsbussen van Eguilaz-Egilatz naar Luchthaven Biarritz. In de volgende lijst tonen we u de goedkoopste busverbindingen in de buurt van Eguilaz-Egilatz en Luchthaven Biarritz evenals alternatieve transportmiddelen.
  • ALSA
    20:15
    Bilbao - Busstation (Termibus)
    Duur 1h 10m
    21:25
    San Sebastian - Busstation
    vanaf5,41 €
  • Movelia
    09:36
    Eguilaz-Egilatz
    Duur 1h 23m
    10:59
    Pamplona - Busstation
    vanaf5,50 €
  • Eurolines Suisse
    07:30
    Bilbao - Busstation (Termibus)
    Duur 1h 15m
    08:45
    San Sebastian - Busstation
    vanaf6,76 €
  • Eurolines Suisse
    08:45
    Bilbao - Busstation (Termibus)
    Duur 1h 20m
    10:05
    San Sebastian - Busstation
    vanaf6,76 €
  • Transportes PESA
    22:00
    Bilbao - Busstation (Termibus)
    Duur 1h 20m
    23:20
    San Sebastian - Busstation
    vanaf12,90 €
  • Rede Expressos
    11:00
    Bilbao - Busstation (Termibus)
    Duur 2h 5m
    13:05
    Biarritz Vliegveld
    vanaf13,76 €
  • La Unión
    18:00
    Bilbao - Busstation (Termibus)
    Duur 2h 0m
    20:00
    Pamplona - Busstation
    vanaf15,65 €
  • CONDA
    18:15
    Bilbao - Busstation (Termibus)
    Duur 2h 10m
    20:25
    Biarritz Vliegveld
    vanaf19,45 €
  • Renfe
    02:17
    Luchthaven Vitoria-Gasteiz
    Duur 17h 30m
    19:47
    Luchthaven Biarritz
    vanaf228,00 €
  • Renfe
    02:17
    Luchthaven Vitoria-Gasteiz
    Duur 17h 41m
    19:58
    Luchthaven Biarritz
    vanaf229,00 €
  • BlaBlaCar
    11:40
    Bilbao
    Duur 1h 20m
    13:00
    San Sebastian
    vanaf3,33 €
  • BlaBlaCar
    12:20
    Bilbao
    Duur 1h 20m
    13:40
    San Sebastian
    vanaf4,00 €
  • BlaBlaCar
    09:30
    Bilbao
    Duur 1h 10m
    10:40
    San Sebastian
    vanaf4,00 €
  • BlaBlaCar
    17:10
    Bilbao
    Duur 1h 20m
    18:30
    San Sebastian
    vanaf4,00 €
Je wilt met de bus van Luchthaven Biarritz naar Eguilaz-Egilatz of in de andere richting reizen?
CheckMyBus vergelijkt alle beschikbare busverbindingen tussen Luchthaven Biarritz en Eguilaz-Egilatz en laat je vetrektijden, de exacte bushaltes, alle reistijden en natuurlijk ook de beste ticketprijzen zien. Je vindt bovendien alle informatie over de voorzieningen in de bus. Heeft de bus airco, stopcontacten of wifi?
Op deze site laten we je bovendien de goedkoopste transfers van Eguilaz-Egilatz naar Luchthaven Biarritz zien voor de komende dagen. Je krijgt alle informatie over de langeafstandsbushaltes in Luchthaven Biarritz en op Eguilaz-Egilatz, zodat je je gemakkelijk kunt oriënteren. Daarnaast vind je alle mogelijkheden om verder te reizen vanaf Eguilaz-Egilatz, en alternatieve reisdoelen vanuit Luchthaven Biarritz.
Je wilt liever zoeken? In onze zoekfunctie hebben we de vertrekplaats Luchthaven Biarritz en het doel Eguilaz-Egilatz al ingevuld. Wanneer de transfer in de andere richting is, dus van Eguilaz-Egilatz naar Luchthaven Biarritz, klik je op de pijlen.
De reisdatum hebben we ook al ingevuld. Gemiddeld boeken mensen 3 - 7 dagen in de toekomst. Wanneer je een concrete reisdatum wilt checken, kies je gewoon de betreffende dag in de kalender.
Weet je al, wanneer je weer vanuit Eguilaz-Egilatz naar Luchthaven Biarritz terug wilt keren? Check dan ook meteen de terugrit en kies ook hier de betreffende datum.
Reis je niet alleen? Geef dan aan met hoeveel personen jullie reizen en voer de zoekopdracht uit.
Je kunt de zoekresultaten op prijs, vertrek- en aankomsttijd sorteren, en ook doelgericht op bushaltes of aanbieders filteren, zodat je je vlucht in geen geval mist.
Overigens: voor de transfer Luchthaven Biarritz naar Eguilaz-Egilatz laten we je ook informatie over andere vervoersmiddelen zoals de trein, carpool opties en vliegtuig zien, indien beschikbaar.

Bus halteplaats in Luchthaven Biarritz en Eguilaz-Egilatz

Stations
Aizkomendi Plaza 3, 01207 Eguilaz-Egilatz (Spanje)

Een vergelijking van Luchthaven Biarritz en Eguilaz-Egilatz

7,21 €
5,00 €
Luchthaven Biarritz
Eguilaz-Egilatz
Een taxirit is in Luchthaven Biarritz 31% duurder dan in Eguilaz-Egilatz.
1,70 €
1,25 €
Luchthaven Biarritz
Eguilaz-Egilatz
Een buskaartje is in Luchthaven Biarritz 27% duurder dan in Eguilaz-Egilatz.
2,50 €
1,75 €
Luchthaven Biarritz
Eguilaz-Egilatz
Een groot glas bier is in Luchthaven Biarritz 30% duurder dan in Eguilaz-Egilatz.
1,00 €
0,90 €
Luchthaven Biarritz
Eguilaz-Egilatz
Een flesje water is in Luchthaven Biarritz 11% duurder dan in Eguilaz-Egilatz.
15,67 €
30,00 €
Luchthaven Biarritz
Eguilaz-Egilatz
Een hoofdgerecht is in Luchthaven Biarritz 48% goedkoper dan in Eguilaz-Egilatz.

Dit zijn de mogelijkheden voor je verdere reis

Trusted shop
CheckMyBus App
Free Download
GPDR CheckMyBus shield

We waarderen uw privacy!

Om u de beste busdeals te laten zien, verzamelen we wat informatie over hoe u CheckMyBus gebruikt. We onthouden uw geanonimiseerde gegevens om onze service te verbeteren en u een persoonlijke ervaring te bieden.